Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 15 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

9 лютого 2020 р. 19:21

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після 15-го туру.

***

«Терен» (Тернопіль) – «Меліоратор» (Тернопіль) – 3:2 (2:1)

Голи: Володимир Антошків, 4, Сергій Гуцайлюк, 5, Сергій Гах, 24 – Григорій Паскевич, 6, 9.

***

«Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – «САЮЗ» (Тернопіль) – 4:7 (1:3)

Голи: Олександр Пиж, 3, 22, Олег Крайник, 33, 34 – Андрій Завадович, 5, 10, 25, 30, Ігор Петрас, 10а/г, Віталій Сливінський, 25, Владислав Сороцький, 38.

***

«SEBN, UA» (Тернопіль) – «Добрий Самарянин» (Тернопіль) – 2:5 (1:2)

Голи: Олександр Рахлецький, 18, Василь Кушнір, 31 – Степан Римар, 14, 36, Роман Собчук, 16, Андрій Вадовський, 33, 40.

***

«Файне місто» (Тернопіль) – «Метрікс» (Тернопіль) – 4:7 (2:5)

Голи: Максим Шадюк, 3, Артем Бабяк, 10, Арсен Мельничук, 24, Юрій Кузь, 26 – Петро Яцунда, 7, Володимир Пунька, 8, 18, 19, Максим Чіп, 13, Володимир Шеремета, 29, Олександр Скобальський, 40.

***

«Калина» (Тернопіль) – «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:8 (2:4)

Голи: Роман Бодасюк, 4, Максим Маланчук, 9, Дмитро Левкович, 27 – Богдан Бадло, 8, Андрій Єдинак, 13, Іван Кілик, 16, 37, Дмитро Субчак, 19, 34, Мирон Танчик, 30, 31.

***

ФК «Нараїв» – «Вікторія 92» (Вікторівка) – 9:2 (2:2)

Голи: Володимир Шум’як, 4, 27, Олександр Клюс, 7, 32, Дмитро Миколишин, 22, 26, Андрій Чепига, 35, 37, Демян Репела, 36а/г – Михайло Бойко, 6, Демян Репела, 8.

***

«LARGO» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 5:1 (2:0)

Голи: Сергій Дорош, 6, Тарас Головатюк, 19, Дмитро Філик, 28, Назар Головатюк, 39, Михайло Комлєв, 40 – Сергій Бабуняк, 29.

***

«Стрипа» (Купчинці) – «Лісма» (Шляхтинці) – 4:4 (3:3)

Голи: Юрій Сорочан, 7, 17, Іван Курдупель, 9, Михайло Маркович, 30 – Юрій Федорчук, 1, Павло Бутрин, 3, Максим Борисевич, 13, 36.

***

«Панорама-1» (Млинівці) – ФК «Гаї Шевченківські» – 3:1 (1:1)

Голи: Дмитро Якимишин, 16, В’ячеслав Надозірний, 23, 40 – Роман Лясота, 18.

***

Турнірна таблиця 15-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

15

14

1

0

109 - 36

43

2

«Добрий Самарянин» Тернопіль

15

10

3

2

57 - 40

33

3

«Інваспорт» Тернопіль

15

10

2

3

101 - 60

32

4

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

15

10

1

4

70 - 29

31

5

SEBN, UA Тернопіль

15

9

1

5

60 - 51

28

6

«Панорама-1» Млинівці

15

8

3

4

60 - 52

27

7

«Лісма» Шляхтинці

15

8

2

5

66 - 65

26

8

«Метрікс» Тернопіль

15

8

1

6

64 - 50

25

9

«Стрипа» Купчинці

15

7

2

6

66 - 61

23

10

«Меліоратор» Тернопіль

15

7

1

7

54 - 61

22

11

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

15

6

3

6

38 - 45

21

12

«Вікторія 92» Вікторівка

15

6

1

8

71 - 71

19

13

«Калина» Тернопіль

15

5

0

10

51 - 65

15

14

«Файне місто» Тернопіль

15

3

3

9

61 - 83

12

15

«Терен» Тернопіль

15

3

1

11

41 - 82

10

16

«Largo» Тернопіль

15

3

1

11

41 - 86

10

17

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

15

2

1

12

38 - 71

7

18

ФК «Гаї Шевченківські»

15

2

1

12

42 - 82

7

***

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 35

Іван Кілик («Інваспорт») – 27

Максим Шадюк («Файне місто») – 26

Мирон Танчик («Інваспорт») – 23  

Максим Борисевич («Лісма») – 23

Володимир Пунька («Метрікс») – 20

Павло Бутрин («Лісма») – 20

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 19

Юрій Сорочан («Стрипа») – 19

Максим Маланчук («Калина») – 17

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 17

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 16

Василь Дорош («Панорама-1») – 16

Андрій Завадович («Саюз») – 16

Ілля Старченко («Вікторія-92») – 15

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 15

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 15

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 14

Петро Яцунда («Метрікс») – 14

Олександр Мдінарадзе («Вікторія-92») – 13

Василь Кушнір (SEBN, UA) – 13

Йосип Репела («Вікторія 92») – 12 

Арсен Доленга («Саюз») – 12

Владислав Сороцький («Саюз») – 12

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 12

Андрій Ніков («Панорама-1») – 12

Олександр Пиж («Ветеран Плюс») – 12 

Дем’ян Репела («Вікторія 92») – 12+1а/г

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 11

Василь Савор («Меліоратор») – 11  

Григорій Паскевич («Меліоратор») – 11 

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 11

Богдан БадлоІнваспорт») – 11

Сергій Комар («Панорама-1») – 11+1а/г

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 11+1а/г

Віталій Гончар («Меліоратор») – 10

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 10

Роман Бодасюк («Калина») – 10

Іван Курдупель («Стрипа») – 10

Михайло Маркович («Стрипа») – 10+1а/г

Руслан Хабаров («Саюз») – 9

Віталій Сливінський («Саюз») – 9

Владислав Столяр («Калина») – 9

Олег Солонинка («Файне місто») – 9

Сергій Дорош («Largo») – 9

Олег Агрес («Лісма») – 9+1а/г

Дмитро Марценюк («Саюз») – 8

Сергій Федорків («Файне місто») – 8

Сергій Березівський  («Калина») – 8

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 8

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 8+1а/г

Андрій Малярський («Лісма») – 7

Боббі Хенлон («Терен») – 7

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 7

Олександр Скобальський («Метрікс») – 7

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 7

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 7

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 7+1а/г

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 7+1а/г

Олег Двуліт («Терен») – 6

Сергій Гах («Терен») – 6

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 6

Денис Авраменко («Largo») – 6

Володимир Крамар («Метрікс») – 6

Максим Чіп («Метрікс») – 6

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 6

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 6+1а/г

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 5

Ігор Журик («Панорама-1») – 5

Тарас Бобко («Панорама-1») – 5

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 5

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 5

Назар Осецький («Стрипа») – 5

Віталій Худа («Стрипа») – 5

Іван БасІнваспорт») – 5

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 5

Ігор Сливка («Саюз») – 5

Артем Баб’як («Файне місто») – 5

Володимир Антошків («Терен») – 5

Олександр Клюс (ФК «Нараїв») – 5

Назар Головатюк («Largo») – 5 

Юрій Федорчук («Лісма») – 5

Владислав Грегуль («Стрипа») – 5+1а/г

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 5+1а/г

Іван Капеняк («Largo») – 4

Юрій Свірко («Largo») – 4

Ігор Вітушинський («Меліоратор») – 4

Ярослав Довгий («Меліоратор») – 4

Олег Лис («Меліоратор») – 4

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 4

Володимир Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 4

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 4

Іван Шимчишин («Файне місто») – 4

Арсен Мельничук («Файне місто») – 4

Роман Левицький («Інваспорт») – 4

Володимир Федак («Добрий Самарянин») – 4

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 4

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 4

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 4+1а/г

Іван Маркович («Стрипа») – 4+1а/г

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Владислав Доля (SEBN, UA) – 3

Руслан Гловюк (SEBN, UA) – 3

Петро Козак («Largo») – 3 

Михайло Комлєв («Largo») – 3

Тарас Рудик («Стрипа») – 3

Роман Маркович («Стрипа») – 3

Володимир ШереметаМетрікс») – 3

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 3

Дмитро Миколишин (ФК «Нараїв») – 3

Роман Йонко Меліоратор») – 3+1а/г

Олег Комаровський («Саюз») – 2

Тарас Єднак («Вікторія 92») - 2 

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 2

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Микола Піх («Метрікс») – 2

Олександр Сіянчук («Метрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Михайло Красюк (ФК «Нараїв») – 2

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») – 2

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») – 2

Богдан Гуменюк («Меліоратор») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Юрій Кузь («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

А. Солодухо («Largo») – 2

Тарас Головатюк («Largo») – 2

Віталій Чайківський («Largo») – 2

Володимир Гуцало (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

В’ячеслав Вівчар («Терен») – 2

Дмитро Левкович («Калина») – 2+1а/г

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 1

Іван Моравель (ФК «Заруддя») – 1

Тарас Нюня(ФК «Заруддя») – 1

Дмитро Філик («Largo») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») – 1

Олег Тимець («Лісма») – 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Дручок (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Олег Сарай («Терен») – 1

Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») – 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Іван Руздевич («Інваспорт») – 1

Ігор Долиньчак («Інваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») – 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Віталій Матвіїшин (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Мацьковський (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Вадим Кушнерчук («Ветеран Плюс») – 1

Олег Крайник («Ветеран Плюс») – 1

Ярослав Мричко («Метрікс») – 1

Назар Панчишин («Калина») – 1

Дмитро Якимишин («Панорама-1») – 1

Сергій Максимюк («Терен») – 1+1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 16 37
«Алюр» Тернопіль 16 31
«Медобори» Зелене 16 30
"Sebn-Скриня" Тер... 16 30
«Гермес-7» Тернопіль 16 29
"Говерла" Дубівці 16 28
«Агронива-Біла» 16 18
«Микулинці-Булат» 16 16
«Поділля-Starlife... 16 10
«Віго-Острів» 16 5
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Агрон-Агропродсе... 17 46
«Вікторія» В. Бірки 16 42
«Поділля» Васильк... 17 37
ФК «Козова» 16 33
ФК «Ланівці-ОТГ» 16 29
«Копичинецькі ков... 16 28
ФК «Хоростків» 16 27
«Вся-Україна-Коло... 16 25
«Колос» Зборів 16 23
ФК «Скалат» 16 23
«Автоцентр 88» Те... 16 21
ФК «Озерна-1» Збо... 16 20
ГУНП Тернопіль 16 19
«Агрокомплекс Іва... 16 17
«Wyscout» Тернопіль 16 15
"Юніори" Тернопіль 16 8
Тернопільська міс... 16 5
«Роял-Транс» Терн... 16 3
Футзальна ліга. Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Саюз» Тернопіль 16 46
«Добрий Самарянин... 16 36
«Інваспорт» Терно... 16 35
ФК «Нараїв» Береж... 16 34
SEBN, UA Тернопіль 16 29
«Панорама-1» Млин... 16 27
«Лісма» Шляхтинці 16 27
«Стрипа» Купчинці 16 26
«Метрікс» Тернопіль 16 25
«Ветеран Плюс» Те... 16 24
«Вікторія 92» Вік... 16 22
«Меліоратор» Терн... 16 22
«Калина» Тернопіль 16 16
«Файне місто» Тер... 16 12
«Терен» Тернопіль 16 10
«Largo» Тернопіль 16 10
ФК «Заруддя» Збор... 16 8
ФК «Гаї Шевченків... 16 7
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Добра піца» Терн... 17 46
«Нива» Підгайці 17 40
«Savandi» Тернопіль 17 36
«Микулинецький Бр... 17 36
«ЕКМІ» Біла 17 31
ФК «Пронятин» 17 31
ФК «Мишковичі» 17 30
«Зелені штахети» ... 17 26
ФК «Озерна-2» Збо... 17 23
«Панорама-2» Млин... 17 22
«Серет» Тернопіль 17 20
«Молокія» Тернопіль 17 19
«Карат» Тернопіль 17 17
«Тернопільводокан... 17 14
«Аляска» Тернопіль 17 13
«Стрипа-2» Купчинці 17 13
«Опілля» Тернопіл... 17 12
ФК «Великі Гаї» 17 11
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Чемпіонат області 2019
Перша ліга
Чемпіонат області 2019
Друга ліга
Чемпіонат області 2019
Вища ліга фінал
Чемпіонат області 2019
Вища ліга втішний турнір

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане кращим бомбардиром третьої Тернопільської футзальної ліги?

Роман Наконечний («Карат»)74 (38,1%)

Тарас Стирчак («Нива»)66 (34,0%)

Олександр Томич («Добра піца»)23 (11,9%)

Леонід Лапін («ЕКМІ»)9 (4,6%)

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї»)8 (4,1%)

Андрій Нога («Панорама-2»)8 (4,1%)

Роман Скакун («Аляска»)6 (3,1%)


Всього голосів: 194


Голосування закінчилось