Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 15 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

9 лютого 2020 р. 19:21

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після 15-го туру.

***

«Терен» (Тернопіль) – «Меліоратор» (Тернопіль) – 3:2 (2:1)

Голи: Володимир Антошків, 4, Сергій Гуцайлюк, 5, Сергій Гах, 24 – Григорій Паскевич, 6, 9.

***

«Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – «САЮЗ» (Тернопіль) – 4:7 (1:3)

Голи: Олександр Пиж, 3, 22, Олег Крайник, 33, 34 – Андрій Завадович, 5, 10, 25, 30, Ігор Петрас, 10а/г, Віталій Сливінський, 25, Владислав Сороцький, 38.

***

«SEBN, UA» (Тернопіль) – «Добрий Самарянин» (Тернопіль) – 2:5 (1:2)

Голи: Олександр Рахлецький, 18, Василь Кушнір, 31 – Степан Римар, 14, 36, Роман Собчук, 16, Андрій Вадовський, 33, 40.

***

«Файне місто» (Тернопіль) – «Метрікс» (Тернопіль) – 4:7 (2:5)

Голи: Максим Шадюк, 3, Артем Бабяк, 10, Арсен Мельничук, 24, Юрій Кузь, 26 – Петро Яцунда, 7, Володимир Пунька, 8, 18, 19, Максим Чіп, 13, Володимир Шеремета, 29, Олександр Скобальський, 40.

***

«Калина» (Тернопіль) – «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:8 (2:4)

Голи: Роман Бодасюк, 4, Максим Маланчук, 9, Дмитро Левкович, 27 – Богдан Бадло, 8, Андрій Єдинак, 13, Іван Кілик, 16, 37, Дмитро Субчак, 19, 34, Мирон Танчик, 30, 31.

***

ФК «Нараїв» – «Вікторія 92» (Вікторівка) – 9:2 (2:2)

Голи: Володимир Шум’як, 4, 27, Олександр Клюс, 7, 32, Дмитро Миколишин, 22, 26, Андрій Чепига, 35, 37, Демян Репела, 36а/г – Михайло Бойко, 6, Демян Репела, 8.

***

«LARGO» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 5:1 (2:0)

Голи: Сергій Дорош, 6, Тарас Головатюк, 19, Дмитро Філик, 28, Назар Головатюк, 39, Михайло Комлєв, 40 – Сергій Бабуняк, 29.

***

«Стрипа» (Купчинці) – «Лісма» (Шляхтинці) – 4:4 (3:3)

Голи: Юрій Сорочан, 7, 17, Іван Курдупель, 9, Михайло Маркович, 30 – Юрій Федорчук, 1, Павло Бутрин, 3, Максим Борисевич, 13, 36.

***

«Панорама-1» (Млинівці) – ФК «Гаї Шевченківські» – 3:1 (1:1)

Голи: Дмитро Якимишин, 16, В’ячеслав Надозірний, 23, 40 – Роман Лясота, 18.

***

Турнірна таблиця 15-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

15

14

1

0

109 - 36

43

2

«Добрий Самарянин» Тернопіль

15

10

3

2

57 - 40

33

3

«Інваспорт» Тернопіль

15

10

2

3

101 - 60

32

4

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

15

10

1

4

70 - 29

31

5

SEBN, UA Тернопіль

15

9

1

5

60 - 51

28

6

«Панорама-1» Млинівці

15

8

3

4

60 - 52

27

7

«Лісма» Шляхтинці

15

8

2

5

66 - 65

26

8

«Метрікс» Тернопіль

15

8

1

6

64 - 50

25

9

«Стрипа» Купчинці

15

7

2

6

66 - 61

23

10

«Меліоратор» Тернопіль

15

7

1

7

54 - 61

22

11

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

15

6

3

6

38 - 45

21

12

«Вікторія 92» Вікторівка

15

6

1

8

71 - 71

19

13

«Калина» Тернопіль

15

5

0

10

51 - 65

15

14

«Файне місто» Тернопіль

15

3

3

9

61 - 83

12

15

«Терен» Тернопіль

15

3

1

11

41 - 82

10

16

«Largo» Тернопіль

15

3

1

11

41 - 86

10

17

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

15

2

1

12

38 - 71

7

18

ФК «Гаї Шевченківські»

15

2

1

12

42 - 82

7

***

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 35

Іван Кілик («Інваспорт») – 27

Максим Шадюк («Файне місто») – 26

Мирон Танчик («Інваспорт») – 23  

Максим Борисевич («Лісма») – 23

Володимир Пунька («Метрікс») – 20

Павло Бутрин («Лісма») – 20

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 19

Юрій Сорочан («Стрипа») – 19

Максим Маланчук («Калина») – 17

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 17

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 16

Василь Дорош («Панорама-1») – 16

Андрій Завадович («Саюз») – 16

Ілля Старченко («Вікторія-92») – 15

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 15

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 15

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 14

Петро Яцунда («Метрікс») – 14

Олександр Мдінарадзе («Вікторія-92») – 13

Василь Кушнір (SEBN, UA) – 13

Йосип Репела («Вікторія 92») – 12 

Арсен Доленга («Саюз») – 12

Владислав Сороцький («Саюз») – 12

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 12

Андрій Ніков («Панорама-1») – 12

Олександр Пиж («Ветеран Плюс») – 12 

Дем’ян Репела («Вікторія 92») – 12+1а/г

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 11

Василь Савор («Меліоратор») – 11  

Григорій Паскевич («Меліоратор») – 11 

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 11

Богдан БадлоІнваспорт») – 11

Сергій Комар («Панорама-1») – 11+1а/г

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 11+1а/г

Віталій Гончар («Меліоратор») – 10

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 10

Роман Бодасюк («Калина») – 10

Іван Курдупель («Стрипа») – 10

Михайло Маркович («Стрипа») – 10+1а/г

Руслан Хабаров («Саюз») – 9

Віталій Сливінський («Саюз») – 9

Владислав Столяр («Калина») – 9

Олег Солонинка («Файне місто») – 9

Сергій Дорош («Largo») – 9

Олег Агрес («Лісма») – 9+1а/г

Дмитро Марценюк («Саюз») – 8

Сергій Федорків («Файне місто») – 8

Сергій Березівський  («Калина») – 8

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 8

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 8+1а/г

Андрій Малярський («Лісма») – 7

Боббі Хенлон («Терен») – 7

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 7

Олександр Скобальський («Метрікс») – 7

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 7

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 7

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 7+1а/г

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 7+1а/г

Олег Двуліт («Терен») – 6

Сергій Гах («Терен») – 6

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 6

Денис Авраменко («Largo») – 6

Володимир Крамар («Метрікс») – 6

Максим Чіп («Метрікс») – 6

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 6

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 6+1а/г

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 5

Ігор Журик («Панорама-1») – 5

Тарас Бобко («Панорама-1») – 5

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 5

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 5

Назар Осецький («Стрипа») – 5

Віталій Худа («Стрипа») – 5

Іван БасІнваспорт») – 5

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 5

Ігор Сливка («Саюз») – 5

Артем Баб’як («Файне місто») – 5

Володимир Антошків («Терен») – 5

Олександр Клюс (ФК «Нараїв») – 5

Назар Головатюк («Largo») – 5 

Юрій Федорчук («Лісма») – 5

Владислав Грегуль («Стрипа») – 5+1а/г

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 5+1а/г

Іван Капеняк («Largo») – 4

Юрій Свірко («Largo») – 4

Ігор Вітушинський («Меліоратор») – 4

Ярослав Довгий («Меліоратор») – 4

Олег Лис («Меліоратор») – 4

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 4

Володимир Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 4

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 4

Іван Шимчишин («Файне місто») – 4

Арсен Мельничук («Файне місто») – 4

Роман Левицький («Інваспорт») – 4

Володимир Федак («Добрий Самарянин») – 4

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 4

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 4

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 4+1а/г

Іван Маркович («Стрипа») – 4+1а/г

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Владислав Доля (SEBN, UA) – 3

Руслан Гловюк (SEBN, UA) – 3

Петро Козак («Largo») – 3 

Михайло Комлєв («Largo») – 3

Тарас Рудик («Стрипа») – 3

Роман Маркович («Стрипа») – 3

Володимир ШереметаМетрікс») – 3

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 3

Дмитро Миколишин (ФК «Нараїв») – 3

Роман Йонко Меліоратор») – 3+1а/г

Олег Комаровський («Саюз») – 2

Тарас Єднак («Вікторія 92») - 2 

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 2

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Микола Піх («Метрікс») – 2

Олександр Сіянчук («Метрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Михайло Красюк (ФК «Нараїв») – 2

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») – 2

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») – 2

Богдан Гуменюк («Меліоратор») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Юрій Кузь («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

А. Солодухо («Largo») – 2

Тарас Головатюк («Largo») – 2

Віталій Чайківський («Largo») – 2

Володимир Гуцало (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

В’ячеслав Вівчар («Терен») – 2

Дмитро Левкович («Калина») – 2+1а/г

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 1

Іван Моравель (ФК «Заруддя») – 1

Тарас Нюня(ФК «Заруддя») – 1

Дмитро Філик («Largo») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») – 1

Олег Тимець («Лісма») – 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Дручок (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Олег Сарай («Терен») – 1

Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») – 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Іван Руздевич («Інваспорт») – 1

Ігор Долиньчак («Інваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») – 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Віталій Матвіїшин (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Мацьковський (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Вадим Кушнерчук («Ветеран Плюс») – 1

Олег Крайник («Ветеран Плюс») – 1

Ярослав Мричко («Метрікс») – 1

Назар Панчишин («Калина») – 1

Дмитро Якимишин («Панорама-1») – 1

Сергій Максимюк («Терен») – 1+1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 5 12
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 5 11
ФК "Дністер" 6 11
ФК "Нива" Теребовля 6 10
ФК Колос (Бучач) 6 8
ФК "Збруч-Агробіз... 6 6
ФК "Зоря" Хоростків 6 5
ФК "Агронива-ТНПУ... 6 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 8 18
"Хатки" Бережани 7 16
ФК Нараїв 7 16
ФК "Трибухівці" 7 14
"Рідна Борщівщина... 7 13
Віго-Острів 7 10
ФК Мельниця 7 8
"Колос" Зборів 8 5
"Нива" (Городниця) 7 4
"Вікнини" (Вікно) 7 4
ФК Нива (Підгайці) 8 4
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ЧЕМПІОНОМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2020 РОКУ?











Всього голосів: 2279


Голосування триває до: 15 серпня 2020 р. 23:59