Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 15 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

9 лютого 2020 р. 19:09

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після 15-го туру.

***

***

«ЕКМІ» (Біла) – «Саванді» (Тернопіль) – 3:3 (2:2)

Голи: Василь Процик, 3, Ігор Богославець, 9, 32 – Олег Когут, 9, 29, Василь Процик, 15а/г.

***

«Опілля» (Підгородне) – «Микулинецький Бровар Плюс» – 4:6 (3:3)

Голи: Максим Ремпа, 1, 33, Назар Холоднюк, 13, Тарас Гуцулюк, 20 – Андрій Брегін, 8, Віктор Мельник, 15, Денис Бідулька, 15, Петро Загурський, 21, 29, 36.

***

«Молокія» (Тернопіль) – «Добра Піца» (Тернопіль) – 1:6 (0:3)

Голи: Руслан Манчук, 40 – Олександр Томич, 2, 7, 15, 31, 31, Михайло Конечний, 35.

***

«Нива» (Підгайці) – «Тернопільводоканал» – 5:1 (2:1)

Голи: Тарас Гураль, 13, 29, 34, Тарас Стирчак, 18, 30 – Володимир Кармелюк, 2.

***

«Панорама-2» (Млинівці) – ФК «Мишковичі» – 4:4 (3:0)

Голи: Степан Катушенко, 8, 10, Василь Пихальський, 18, Андрій Теслюк, 28 – Андрій Лагіш, 25, Олег Орлінський, 30, Мирослав Ірха, 33, 34

***

ФК «Озерна-2» – «Стрипа-2» (Купчинці) – 4:2 (1:1)

Голи: Олег Табія, 9, Олег Ревега, 25, Іван Лисий, 26, 27 – Андрій Дзісяк, 20, Ярослав Білий, 28.

***

«Карат» (Тернопіль) – ФК «Пронятин» – 5:3 (2:1)

Голи: Олег Пирза, 3, Назар Івасів, 13, Дмитро Блінов, 21, Роман Наконечний, 30, 31 – Василь Огринович, 7, 28, 33.

***

«Серет» (Тернопіль) – ФК «Великі Гаї» – 3:0 (неявка команди з В. Гаїв)

***

«Зелені Штахети» (Тернопіль) – «Аляска» (Тернопіль) – 1:6 (1:2)

Голи: Роман Карась, 12 – Андрій Засядко, 7, Юрій Кізюк, 12, Роман Скакун, 21, 22, 29, 30.

***

Турнірна таблиця після 15-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Добра піца» Тернопіль

15

13

1

1

89 - 40

40

2

«Нива» Підгайці

15

12

1

2

84 - 35

37

3

«Savandi» Тернопіль

15

10

3

2

67 - 36

33

4

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

15

11

0

4

66 - 43

33

5

«ЕКМІ» Біла

15

9

1

5

81 - 60

28

6

ФК «Пронятин»

15

9

0

6

48 - 41

27

7

ФК «Мишковичі»

15

7

5

3

62 - 50

26

8

«Зелені штахети» Тернопіль

15

8

1

6

64 - 44

25

9

«Панорама-2» Млинівці

15

7

1

7

59 - 68

22

10

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

15

5

2

8

32 - 42

17

11

«Карат» Тернопіль

15

5

2

8

56 - 70

17

12

«Молокія» Тернопіль

15

4

4

7

40 - 57

16

13

«Серет» Тернопіль

15

4

2

9

29 - 47

14

14

«Аляска» Тернопіль

15

4

1

10

50 - 67

13

15

ФК «Великі Гаї»

15

3

2

10

45 - 84

11

16

«Тернопільводоканал» Тернопіль

15

2

4

9

31 - 54

10

17

«Стрипа-2» Купчинці

15

3

1

11

40 - 70

10

18

«Опілля» Тернопільський район

15

2

3

10

38 - 73

9

***

Бомбардири:

Тарас Стирчак («Нива») – 34

Олександр Томич («Добра піца») – 32

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 30

Роман Наконечний («Карат») – 29

Андрій Нога («Панорама-2») – 24

Роман Скакун («Аляска») – 22

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 18

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») – 17

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 16

Ігор Брик («Саванді») – 15

Василь Огринович (ФК «Пронятин») - 15

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 15+2а/г

Тарас Шеліхевич («Молокія») – 13

Артем Трач («Саванді») – 13

Руслан Хруняк («Добра піца») – 13

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 13

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 12

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 12

Сергій Мацалап («Нива») – 12  

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 12

Андрій Брегін («Микулинецький Бровар Плюс») – 12

Степан Винник («ЕКМІ») – 11

Олег Стирчак («Добра піца») – 11

Руслан Турчин («Панорама-2») – 11

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 11

Олег Когут («Саванді») – 11

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») - 11 

Василь Глогусь (ФК «Пронятин») - 10

Тарас Гураль («Нива») – 10+1а/г

Іван Нечепор («Аляска») - 9

Дмитро Магеровський («Серет») – 9

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 8

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 8

Валентин Марущак («Зелені штахети») – 8

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 8

Руслан Манчук («Молокія») – 8

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 8

Михайло Конечний («Добра піца») – 8

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 8+/г

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 7  

Денис Круть («ЕКМІ») – 7

Юрій Козача («Опілля») – 7

Максим Ремпа («Опілля») – 7

Василь Килик («Стрипа-2») – 7

Андрій Теслюк («Панорама-2») – 7 

Ярослав Чернець («Нива») – 7+1а/г

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 7+1а/г

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 6

Володимир Федунець («Саванді») – 6

Дмитро Навізівський («Серет») – 6

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 6

Василь Рибак («ЕКМІ») – 6

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 6

Тарас Шкварло («Нива») – 6

Василь Мацелюх («Опілля») – 6

Дмитро Синиця («Добра піца») – 6

Андрій Засядко («Аляска») - 6  

Степан Катушенко («Панорама-2») - 6 

Ігор Богославець («ЕКМІ») – 6+1а/г

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 5

Олег Мімнонов («Саванді») - 5

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 5

Роман Грицай (ФК «Пронятин») - 5

Андрій Білий («Стрипа-2») – 5

Назар Струхляк («Панорама-2») - 5 

Василь Пихальський («Панорама-2») - 5

Тарас Комарницький («Нива») – 5

Тарас Гуцулюк («Опілля») – 5

Назар Холоднюк («Опілля») – 5

Мирослав Ірха (ФК «Мишковичі») – 5

Борис Трач («Саванді») – 4

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Святослав Кантицький («Добра піца») – 4 

Назарій Подолян («Карат») – 4

Павло Кушулинський («Карат») – 4

Назар Іванів («Карат») – 4

Микола Салабай («Карат») – 4

Олег Пирза («Карат») – 4

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 4

Іван Фаник («Нива») – 4

Остап Гураль («Нива») – 4

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 4

Юрій Деревецький («Аляска») - 4  

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин») - 4   

Володимир Онуфреїв («Микулинецький Бровар Плюс») – 4

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 4

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 4+1а/г

Василь Процик («ЕКМІ») – 4+1а/г 

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 3

Василь Качунь («Стрипа-2») – 3

Віталій Любінський («Серет») – 3

Андрій Черній («Аляска») - 3

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 3  

Назар Батьківський («Опілля») – 3

Тарас Зверховський («Молокія») – 3

Михайло Петрашко («Молокія») – 3

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 3

Володимир Бутин (ФК «Великі Гаї») – 3

Павло Кінах (ФК «Пронятин») - 3 

Юрій Балюк (ФК «Пронятин») - 3 

Андрій Школьний (ФК «Озерна-2») – 3

Василь Борис  (ФК «Озерна-2») – 3

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 3

Іван Мандзюк («Саванді») - 3 

Дмитро Блінов («Карат») – 3

Віктор Мельник («Микулинецький Бровар Плюс») – 3+1а/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 2

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 2 

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Юрій Цимбалюк («Добра піца») – 2  

Андрій Білик («Добра піца») – 2 

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 2

Андрій Біскуп («ЕКМІ») – 2 

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 2

Олександр Бондарук («Аляска») - 2   

Олег Король (ФК «Великі Гаї») – 2

Роман Поглод (ФК «Великі Гаї») – 2

Віталій Буняк («Саванді») 2 

Сергій Лаврієнко («Саванді») – 2

Андрій Гах («Саванді») - 2

Володимир Пастух («Серет») – 2

Сергій Томчук («Серет») – 2

Ярослав Бутковський («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Максим Бакан («Карат») – 2

Роман Биков («Панорама-2») - 2 

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 2 

Юрій Ференц (ФК «Пронятин») - 2

Андрій Дідик (ФК «Пронятин») - 2

Арсен Величко («Молокія») – 2

Юрій Кізюк («Аляска») - 2   

Тарас Біловус («ЕКМІ») – 1 

Василь Ковальський («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Олександр Юрчак («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Віталій Гриб («Карат») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Михайло Хлипавка («Зелені штахети») – 1

Роман Карась («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Назар Слободян («Опілля») – 1

Іван Романюк («Опілля») – 1

Олександр Ремпа («Опілля») – 1

Ігор Околович (ФК «Мишковичі») – 1 

Святослав Міль (ФК «Мишковичі») – 1

Святослав Баріда («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Андрій П’єх («Стрипа-2») – 1

Ярослав Білий («Стрипа-2») – 1

Ярослав Томашевський («Серет») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Іван Моравель (ФК «Озерна-2») – 1  

Святослав Яруш (ФК «Озерна-2») – 1

Сергій Любачівський (ФК «Озерна-2») – 1

Володимир Скидан (ФК «Озерна-2») – 1

Олег Ревега (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Володимир Марченко («Молокія») – 1

Володимир Пукас («Аляска») - 1   

Роман Іщук («Добра піца») – 1   

Дмитро Синюта («Добра піца») – 1   

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Шевчук (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Тригуба (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Киренька (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Харчук («Саванді») – 1

Ігор Садковський («Саванді») – 1

Назар Івасів («Карат») – 1

Сергій Лукаш («Аляска») - 1+1а/г  

Ярослав Томашевський («Серет») – 1+1а/г  

Дмитро Коцюба («Серет») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось