Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 15 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

9 лютого 2020 р. 19:09

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після 15-го туру.

***

***

«ЕКМІ» (Біла) – «Саванді» (Тернопіль) – 3:3 (2:2)

Голи: Василь Процик, 3, Ігор Богославець, 9, 32 – Олег Когут, 9, 29, Василь Процик, 15а/г.

***

«Опілля» (Підгородне) – «Микулинецький Бровар Плюс» – 4:6 (3:3)

Голи: Максим Ремпа, 1, 33, Назар Холоднюк, 13, Тарас Гуцулюк, 20 – Андрій Брегін, 8, Віктор Мельник, 15, Денис Бідулька, 15, Петро Загурський, 21, 29, 36.

***

«Молокія» (Тернопіль) – «Добра Піца» (Тернопіль) – 1:6 (0:3)

Голи: Руслан Манчук, 40 – Олександр Томич, 2, 7, 15, 31, 31, Михайло Конечний, 35.

***

«Нива» (Підгайці) – «Тернопільводоканал» – 5:1 (2:1)

Голи: Тарас Гураль, 13, 29, 34, Тарас Стирчак, 18, 30 – Володимир Кармелюк, 2.

***

«Панорама-2» (Млинівці) – ФК «Мишковичі» – 4:4 (3:0)

Голи: Степан Катушенко, 8, 10, Василь Пихальський, 18, Андрій Теслюк, 28 – Андрій Лагіш, 25, Олег Орлінський, 30, Мирослав Ірха, 33, 34

***

ФК «Озерна-2» – «Стрипа-2» (Купчинці) – 4:2 (1:1)

Голи: Олег Табія, 9, Олег Ревега, 25, Іван Лисий, 26, 27 – Андрій Дзісяк, 20, Ярослав Білий, 28.

***

«Карат» (Тернопіль) – ФК «Пронятин» – 5:3 (2:1)

Голи: Олег Пирза, 3, Назар Івасів, 13, Дмитро Блінов, 21, Роман Наконечний, 30, 31 – Василь Огринович, 7, 28, 33.

***

«Серет» (Тернопіль) – ФК «Великі Гаї» – 3:0 (неявка команди з В. Гаїв)

***

«Зелені Штахети» (Тернопіль) – «Аляска» (Тернопіль) – 1:6 (1:2)

Голи: Роман Карась, 12 – Андрій Засядко, 7, Юрій Кізюк, 12, Роман Скакун, 21, 22, 29, 30.

***

Турнірна таблиця після 15-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Добра піца» Тернопіль

15

13

1

1

89 - 40

40

2

«Нива» Підгайці

15

12

1

2

84 - 35

37

3

«Savandi» Тернопіль

15

10

3

2

67 - 36

33

4

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

15

11

0

4

66 - 43

33

5

«ЕКМІ» Біла

15

9

1

5

81 - 60

28

6

ФК «Пронятин»

15

9

0

6

48 - 41

27

7

ФК «Мишковичі»

15

7

5

3

62 - 50

26

8

«Зелені штахети» Тернопіль

15

8

1

6

64 - 44

25

9

«Панорама-2» Млинівці

15

7

1

7

59 - 68

22

10

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

15

5

2

8

32 - 42

17

11

«Карат» Тернопіль

15

5

2

8

56 - 70

17

12

«Молокія» Тернопіль

15

4

4

7

40 - 57

16

13

«Серет» Тернопіль

15

4

2

9

29 - 47

14

14

«Аляска» Тернопіль

15

4

1

10

50 - 67

13

15

ФК «Великі Гаї»

15

3

2

10

45 - 84

11

16

«Тернопільводоканал» Тернопіль

15

2

4

9

31 - 54

10

17

«Стрипа-2» Купчинці

15

3

1

11

40 - 70

10

18

«Опілля» Тернопільський район

15

2

3

10

38 - 73

9

***

Бомбардири:

Тарас Стирчак («Нива») – 34

Олександр Томич («Добра піца») – 32

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 30

Роман Наконечний («Карат») – 29

Андрій Нога («Панорама-2») – 24

Роман Скакун («Аляска») – 22

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 18

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») – 17

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 16

Ігор Брик («Саванді») – 15

Василь Огринович (ФК «Пронятин») - 15

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 15+2а/г

Тарас Шеліхевич («Молокія») – 13

Артем Трач («Саванді») – 13

Руслан Хруняк («Добра піца») – 13

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 13

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 12

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 12

Сергій Мацалап («Нива») – 12  

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 12

Андрій Брегін («Микулинецький Бровар Плюс») – 12

Степан Винник («ЕКМІ») – 11

Олег Стирчак («Добра піца») – 11

Руслан Турчин («Панорама-2») – 11

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 11

Олег Когут («Саванді») – 11

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») - 11 

Василь Глогусь (ФК «Пронятин») - 10

Тарас Гураль («Нива») – 10+1а/г

Іван Нечепор («Аляска») - 9

Дмитро Магеровський («Серет») – 9

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 8

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 8

Валентин Марущак («Зелені штахети») – 8

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 8

Руслан Манчук («Молокія») – 8

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 8

Михайло Конечний («Добра піца») – 8

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 8+/г

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 7  

Денис Круть («ЕКМІ») – 7

Юрій Козача («Опілля») – 7

Максим Ремпа («Опілля») – 7

Василь Килик («Стрипа-2») – 7

Андрій Теслюк («Панорама-2») – 7 

Ярослав Чернець («Нива») – 7+1а/г

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 7+1а/г

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 6

Володимир Федунець («Саванді») – 6

Дмитро Навізівський («Серет») – 6

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 6

Василь Рибак («ЕКМІ») – 6

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 6

Тарас Шкварло («Нива») – 6

Василь Мацелюх («Опілля») – 6

Дмитро Синиця («Добра піца») – 6

Андрій Засядко («Аляска») - 6  

Степан Катушенко («Панорама-2») - 6 

Ігор Богославець («ЕКМІ») – 6+1а/г

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 5

Олег Мімнонов («Саванді») - 5

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 5

Роман Грицай (ФК «Пронятин») - 5

Андрій Білий («Стрипа-2») – 5

Назар Струхляк («Панорама-2») - 5 

Василь Пихальський («Панорама-2») - 5

Тарас Комарницький («Нива») – 5

Тарас Гуцулюк («Опілля») – 5

Назар Холоднюк («Опілля») – 5

Мирослав Ірха (ФК «Мишковичі») – 5

Борис Трач («Саванді») – 4

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Святослав Кантицький («Добра піца») – 4 

Назарій Подолян («Карат») – 4

Павло Кушулинський («Карат») – 4

Назар Іванів («Карат») – 4

Микола Салабай («Карат») – 4

Олег Пирза («Карат») – 4

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 4

Іван Фаник («Нива») – 4

Остап Гураль («Нива») – 4

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 4

Юрій Деревецький («Аляска») - 4  

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин») - 4   

Володимир Онуфреїв («Микулинецький Бровар Плюс») – 4

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 4

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 4+1а/г

Василь Процик («ЕКМІ») – 4+1а/г 

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 3

Василь Качунь («Стрипа-2») – 3

Віталій Любінський («Серет») – 3

Андрій Черній («Аляска») - 3

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 3  

Назар Батьківський («Опілля») – 3

Тарас Зверховський («Молокія») – 3

Михайло Петрашко («Молокія») – 3

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 3

Володимир Бутин (ФК «Великі Гаї») – 3

Павло Кінах (ФК «Пронятин») - 3 

Юрій Балюк (ФК «Пронятин») - 3 

Андрій Школьний (ФК «Озерна-2») – 3

Василь Борис  (ФК «Озерна-2») – 3

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 3

Іван Мандзюк («Саванді») - 3 

Дмитро Блінов («Карат») – 3

Віктор Мельник («Микулинецький Бровар Плюс») – 3+1а/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 2

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 2 

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Юрій Цимбалюк («Добра піца») – 2  

Андрій Білик («Добра піца») – 2 

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 2

Андрій Біскуп («ЕКМІ») – 2 

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 2

Олександр Бондарук («Аляска») - 2   

Олег Король (ФК «Великі Гаї») – 2

Роман Поглод (ФК «Великі Гаї») – 2

Віталій Буняк («Саванді») 2 

Сергій Лаврієнко («Саванді») – 2

Андрій Гах («Саванді») - 2

Володимир Пастух («Серет») – 2

Сергій Томчук («Серет») – 2

Ярослав Бутковський («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Максим Бакан («Карат») – 2

Роман Биков («Панорама-2») - 2 

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 2 

Юрій Ференц (ФК «Пронятин») - 2

Андрій Дідик (ФК «Пронятин») - 2

Арсен Величко («Молокія») – 2

Юрій Кізюк («Аляска») - 2   

Тарас Біловус («ЕКМІ») – 1 

Василь Ковальський («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Олександр Юрчак («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Віталій Гриб («Карат») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Михайло Хлипавка («Зелені штахети») – 1

Роман Карась («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Назар Слободян («Опілля») – 1

Іван Романюк («Опілля») – 1

Олександр Ремпа («Опілля») – 1

Ігор Околович (ФК «Мишковичі») – 1 

Святослав Міль (ФК «Мишковичі») – 1

Святослав Баріда («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Андрій П’єх («Стрипа-2») – 1

Ярослав Білий («Стрипа-2») – 1

Ярослав Томашевський («Серет») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Іван Моравель (ФК «Озерна-2») – 1  

Святослав Яруш (ФК «Озерна-2») – 1

Сергій Любачівський (ФК «Озерна-2») – 1

Володимир Скидан (ФК «Озерна-2») – 1

Олег Ревега (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Володимир Марченко («Молокія») – 1

Володимир Пукас («Аляска») - 1   

Роман Іщук («Добра піца») – 1   

Дмитро Синюта («Добра піца») – 1   

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Шевчук (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Тригуба (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Киренька (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Харчук («Саванді») – 1

Ігор Садковський («Саванді») – 1

Назар Івасів («Карат») – 1

Сергій Лукаш («Аляска») - 1+1а/г  

Ярослав Томашевський («Серет») – 1+1а/г  

Дмитро Коцюба («Серет») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Дністер" 4 10
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 2 6
ФК Медобори 3 6
ФК "Нива" Теребовля 3 4
ФК "Збруч-Агробіз... 4 3
ФК Колос (Бучач) 3 2
ФК "Зоря" Хоростків 3 2
ФК "Агронива-ТНПУ... 1 1
ФК "Козова" 3 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 4 10
"Хатки" Бережани 3 7
ФК "Трибухівці" 4 7
Віго-Острів 4 7
"Рідна Борщівщина... 4 6
ФК Мельниця 3 4
ФК Нараїв 3 4
ФК Нива (Підгайці) 4 4
"Нива" (Городниця) 3 3
"Колос" Зборів 3 1
ФСК "Кристал" 0 0
"Вікнини" (Вікно) 3 0
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане чемпіоном вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2020 року?









Всього голосів: 1355


Голосування триває до: 14 липня 2020 р. 23:59