Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 12 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

19 січня 2020 р. 20:09

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після 12-го туру.

***

«Файне місто» (Тернопіль) – ФК «Нараїв» – 0:5 (0:3)

Голи: Володимир Шумяк, 4, Сергій Дроздовський, 14, 23, Богдан Дзюла, 19, Олександр Клюс, 40.

***

«Панорама-1» (Млинівці) – «Стрипа» (Купчинці) – 7:7 (4:2)

Голи: Сергій Комар, 7, Тарас Бобко, 10, 12, 28, 30, Іван Маркович, 14а/г, Андрій Ніков, 32 – Сергій Комар, 8а/г, Михайло Маркович, 20, 36, Іван Маркович, 24, Назар Осецький, 25, Владислав Грегуль, 27, 31. 

***

«Терен» (Тернопіль) – «Калина» (Тернопіль) – 5:7 (1:5)

Голи: Сергій Гуцайлюк, 19, Сергій Гах, 28, В’ячеслав Вівчар, 30, Володимир Антошків, 31, Боббі Хенлон, 35 – Роман Бодасюк, 3, 7, Максим Маланчук, 13, Сергій Березівський, 19, Владислав Столяр, 19, 34, Сергій Максимюк, 24а/г.

***

«Добрий Самарянин» (Тернопіль) – «Меліоратор» (Тернопіль) – 4:2 (3:1)

Голи: Петро Тригук, 1, 35, Роман Собчук, 12, Степан Римар, 18 – Ярослав Довгий, 19, Василь Савор, 38.

***

ФК «Заруддя» – «Лісма» (Шляхтинці) – 4:4 (2:1)

Голи: Іван Бабуняк, 7, 9, 26, 32 – Олег Тимець, 4, Максим Борисевич, 29, Андрій   Малярський, 31, Юрій Федорчук, 34.

***

«Саюз» (Тернопіль) – «Метрікс» (Тернопіль) – 1:0 (1:0)

Гол: Євген Щербатюк, 9.

***

«Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:5 (1:2)

Голи: Олександр Пиж, 19, 23, Ігор Петрас, 38 – Мирон Танчик, 6, 20, Іван Кілик, 14, 26, 36.

***

«SEBN, UA» (Тернопіль) – ФК «Гаї Шевченківські» – 8:0 (3:0)

Голи: Ігор Шаблій, 9, 13, 25, 28, Андрій Черноба, 10, 40, Олег Прокоплюк, 36, Василь Кушнір, 38.

***

«LARGO» (Тернопіль) – «Вікторія-92» (Вікторівка) – 2:9 (2:3)

Голи: Юрій Свірко, 12, Віталій Чайківський, 20 – Йосип Репела, 10, 38, 39, Дем’ян Репела, 15, 33, Руслан Сорока, 16, 26, 40, Тарас Ніколюк, 34.

***

Турнірна таблиця 12-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

12

12

0

0

88 - 23

36

2

«Добрий Самарянин» Тернопіль

12

8

2

2

42 - 31

26

3

«Інваспорт» Тернопіль

12

7

2

3

71 - 52

23

4

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

12

7

1

4

48 - 24

22

5

SEBN, UA Тернопіль

12

7

1

4

48 - 42

22

6

«Лісма» Шляхтинці

12

7

1

4

54 - 55

22

7

«Панорама-1» Млинівці

12

6

3

3

51 - 43

21

8

«Вікторія 92» Вікторівка

12

6

1

5

60 - 48

19

9

«Стрипа» Купчинці

12

6

1

5

54 - 44

19

10

«Метрікс» Тернопіль

12

6

1

5

46 - 42

19

11

«Меліоратор» Тернопіль

12

6

1

5

46 - 51

19

12

«Калина» Тернопіль

12

5

0

7

41 - 47

15

13

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

12

4

3

5

27 - 34

15

14

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

12

2

1

9

31 - 54

7

15

ФК «Гаї Шевченківські»

12

2

1

9

35 - 61

7

16

«Терен» Тернопіль

12

2

1

9

32 - 61

7

17

«Largo» Тернопіль

12

2

1

9

34 - 70

7

18

«Файне місто» Тернопіль

12

1

3

8

40 - 66

6

***

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 29

Іван Кілик («Інваспорт») – 23

Максим Шадюк («Файне місто») – 19

Максим Борисевич («Лісма») – 19

Юрій Сорочан («Стрипа») – 16

Мирон Танчик («Інваспорт») – 16  

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 15

Павло Бутрин («Лісма») – 15

Василь Дорош («Панорама-1») – 14

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 14

Володимир Пунька («Метрікс») – 13

Ілля Старченко («Вікторія-92») – 12

Олександр Мдінарадзе («Вікторія-92») – 12

Йосип Репела («Вікторія 92») – 12 

Петро Яцунда («Метрікс») – 12

Арсен Доленга («Саюз») – 11

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 11

Максим Маланчук («Калина») – 11

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 11

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 11

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 11

Сергій Комар («Панорама-1») – 11+1а/г

Віталій Гончар («Меліоратор») – 10

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 10

Андрій Ніков («Панорама-1») – 10

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 10

Руслан Хабаров («Саюз») – 9

Андрій Завадович («Саюз») – 9

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 9

Іван Курдупель («Стрипа») – 9

Василь Савор («Меліоратор») – 9  

Роман Бодасюк («Калина») – 9

Владислав Столяр («Калина») – 9

Олександр Пиж («Ветеран Плюс») – 9 

Василь Кушнір (SEBN, UA) – 9

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 9

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 9+1а/г

Віталій Сливінський («Саюз») – 8

Дмитро Марценюк («Саюз») – 8

Владислав Сороцький («Саюз») – 8

Сергій Федорків («Файне місто») – 8

Михайло Маркович («Стрипа») – 8+1а/г

Григорій Паскевич («Меліоратор») – 7 

Олег Агрес («Лісма») – 7

Андрій Малярський («Лісма») – 7

Сергій Дорош («Largo») – 7

Боббі Хенлон («Терен») – 7

Сергій Березівський  («Калина») - 7

Дем’ян Репела («Вікторія 92») – 7

Олег Двуліт («Терен») – 6

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 6

Денис Авраменко («Largo») – 6

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 6

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 6+1а/г

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 5

Ігор Журик («Панорама-1») – 5

Тарас Бобко («Панорама-1») – 5

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 5

Володимир Крамар («Метрікс») – 5

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 5

Богдан БадлоІнваспорт») – 5

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 5

Назар Осецький («Стрипа») – 5

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 5+1 а/г

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 5+1а/г

Іван Капеняк («Largo») – 4

Назар Головатюк («Largo») – 4 

Юрій Свірко («Largo») – 4

Олександр Скобальський («Метрікс») – 4

Ігор Вітушинський («Меліоратор») – 4

Ярослав Довгий («Меліоратор») – 4

Олег Лис («Меліоратор») – 4

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 4

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 4

Володимир Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 4

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 4

Олег Солонинка («Файне місто») – 4

Ігор Сливка («Саюз») – 4

Владислав Грегуль («Стрипа») – 4

Юрій Федорчук («Лісма») – 4

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 4

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 4+1а/г

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) –4+1а/г

Іван Маркович («Стрипа») – 4+1а/г

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Віталій Худа («Стрипа») – 3

Артем Баб’як («Файне місто») – 3

Іван БасІнваспорт») – 3

Володимир Федак («Добрий Самарянин») – 3

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 3

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 3

Петро Козак («Largo») – 3 

Роман Левицький («Інваспорт») – 3

Максим Чіп («Метрікс») – 3

Володимир Антошків («Терен») – 3

Олег Комаровський («Саюз») – 2

Тарас Єднак («Вікторія 92») - 2 

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 2

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 2

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Микола Піх («Метрікс») – 2

Володимир ШереметаМетрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Олександр Клюс (ФК «Нараїв») – 2

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») – 2

Владислав Доля (SEBN, UA) – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») – 2

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») – 2

Богдан Гуменюк («Меліоратор») – 2

Іван Шимчишин («Файне місто») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

А. Солодухо Largo») – 2

Віталій Чайківський («Largo») – 2

Володимир Гуцало (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 2

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 2

Сергій Гах («Терен») – 2

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 1

Іван Моравель (ФК «Заруддя») – 1

Тарас Рудик («Стрипа») – 1

Роман Маркович («Стрипа») – 1

Михайло Комлєв («Largo») – 1

Тарас Головатюк («Largo») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») – 1

Олег Тимець («Лісма») – 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Дручок (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Олег Сарай («Терен») – 1

В’ячеслав Вівчар («Терен») – 1

 Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Руслан Гловюк (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») – 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») – 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Віталій Матвіїшин (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Мацьковський (ФК «Нараїв») – 1

Дмитро Миколишин (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Юрій Кузь («Файне місто») – 1

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 1

Вадим Кушнерчук  («Ветеран Плюс») – 1

Олександр Сіянчук («Метрікс») – 1

Ярослав Мричко («Метрікс») – 1

Назар Панчишин Калина») – 1

Роман Йонко Меліоратор») – 1

Сергій Максимюк («Терен») – 1+1а/г

Дмитро Левкович («Калина») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 2 6
"Рідна Борщівщина... 2 4
"Медобори" Зелене 1 3
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 3
"Нива" Теребовля 1 3
"Зоря" Хоростків 2 1
"Кристал-U-19" Чо... 1 0
ФК "Нараїв" 2 0
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 1 0
"Поділля" Васильк... 1 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 2 6
ФК «Мельниця» Мел... 2 6
ФК «Вишнівець» 2 6
«Віго-Острів» Острів 2 6
ФК «Трибухівці» 2 0
«Вікнини» Вікно 2 0
«Нива» Городниця 2 0
«Нива» Підгайці 2 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 2 6
«Олімпія» Клювинці 2 4
ФК «Скала-Подільс... 1 3
«Нічлава» Копичинці 2 2
«Поділля» В. Бере... 2 1
«ПрофАгро» Кременець 2 1
«Колос» Зборів 2 1
ФК «Скалат» 1 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось