Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 12 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

19 січня 2020 р. 15:11

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футзальної ліги після 12-го туру.

***

«Роял-Транс» (Тернопіль) – «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» - 1:4 (0:1)

Голи: Олексій Штогун, 31 – Автанділй Гвіанідзе, 16, Віталій Коломієць, 25, Віктор Павлович, 33, Віталій Гоцалюк, 39.  

***

«Вікторія» (В. Бірки) – «ТМР» - 6:1 (3:0)

Голи: Немо Шелія, 6, 15, Назар Головко, 12, Володимир Лема, 25, Назар Мороз, 27, Віталій Мищишин, 37 – Артур Панасюк, 30.

***

«Вся-Україна-Колос» (Бучач) – ФК «Скалат» – 5:2 (2:1)

Голи: Іван Плосконос, 6, Анатолій Костів, 9, 33, Андрій Кульчицький, 23, 30 – Володимир Федун, 1, Михайло Масний, 21.

***

ФК «Хоростків» – ФК «Ланівці-ОТГ» – 2:5 (2:2)
Голи:
Роман Мельник, 10, Роман Гаврилюк, 20 – Михайло Войцещук, 17, 33, 37, Назар Рибак, 19, 38.

***

«Агрокомплекс «Івачів» – ФК «Козова» – 3:6 (0:2)

Голи: Назар Копач, 30, Віталій Шимків, 35, 39 – Святослав Вітровий, 16, 36, Тарас Шимонович, 19, 22, Юрій Шимонович, 27, Михайло Купчак, 32.

***

«ГУНП» – «Юніори» (Тернопіль) – 1:0 (1:0)

Гол: Тарас Судомир, 19.

***

«Wyscout» (Тернопіль) – «Автоцентр 88» (Тернопіль) – 2:6 (1:3)

Голи: Юрій Худик 14, 36 – Андрій Бойчук, 10, 28, Сергій Куріцький, 15, 16, Роман Снятовський, 23, Роман Слободян, 38.

***

«Колос» (Зборів) – «Поділля» (Васильківці) – 0:3 (0:0)

Голи: Сергій Лук’янов, 22, Сергій Савка, 28, Богдан Гевчук, 35.

***

«Копичинецькі ковбаси» – ФК «Озерна-1» – 1:4 (0:2)

Голи: Андрій Хоптовий, 38 – Андрій Блакита, 12, Олег Кулик, 14, 23, Андрій Періг, 37.

***

Турнірна таблиця після 12-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів

12

11

0

1

47 - 27

33

2

«Вікторія» В. Бірки

12

10

2

0

63 - 19

32

3

ФК «Хоростків»

12

9

0

3

57 - 35

27

4

«Поділля» Васильківці

12

9

0

3

50 - 33

27

5

ФК «Козова»

12

8

0

4

50 - 33

24

6

ФК «Ланівці-ОТГ»

12

7

2

3

57 - 30

23

7

«Копичинецькі ковбаси» Копичинці

12

7

1

4

52 - 35

22

8

«Вся-Україна-Колос» Бучач

12

6

2

4

70 - 43

20

9

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

12

6

1

5

33 - 33

19

10

ФК «Скалат»

12

5

2

5

35 - 45

17

11

«Автоцентр 88» Тернопіль

12

4

2

6

36 - 50

14

12

«Колос» Зборів

12

4

1

7

45 - 37

13

13

ГУНП Тернопіль

12

4

1

7

31 - 49

13

14

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

12

3

1

8

35 - 58

10

15

«Wyscout» Тернопіль

12

3

0

9

29 - 59

9

16

"Юніори" Тернопіль

12

2

2

8

32 - 55

8

17

«Роял-Транс» Тернопіль

12

1

0

11

26 - 65

3

18

Тернопільська міська рада

12

0

1

11

31 - 73

1

***

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 25

Василь ПшеничнийВся Україна-Колос») – 15+2а/г

Назар Головко («Вікторія») – 14

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») – 14

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 13

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») – 13

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 13

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 13+1 а/г

Віталій ДавидюкВся Україна-Колос») - 12  

Роман Бардокін («Колос») – 12

Роман Жига («Поділля») – 12

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 11

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 11

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 10

Михайло Бурбела («Юніори») – 10

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 10

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 10

Немо Шелія («Вікторія») - 10

Ігор Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 9

Назар Микичак (ФК «Козова») – 9

Андрій Цюман («Колос») – 9

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 9

Віктор Сагайдак («Копичинецькі ковбаси») – 9

Володимир Лема («Вікторія») – 9

Сергій Лук’янов («Поділля») – 9

Сергій Савка («Поділля») – 8

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 8

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 8

Роман Громяк (ФК «Озерна-1») – 8

Володимир Турчак («Колос») – 8

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») – 8

Ігор Олексюк (ТМР) – 8

Віталій Мищишин («Вікторія») – 8

Сергій Чабай (ФК «Ланівці-ОТГ») – 7

Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 7

Дмитро Снятовський («Автоцентр-88») – 7

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 7

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 7

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 7

Ігор Козовик («Колос») – 6

Андрій Гринченко («Вікторія») – 6

Назар Мороз («Вікторія») – 6

Андрій Фірман («Копичинецькі ковбаси») – 6

Василь Крочак (ГУНП) – 6

Тарас Судомир (ГУНП) – 6

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 6

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 6

Анатолій Костів Вся Україна-Колос») – 6

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») - 6

Сергій Куріцький («Автоцентр-88») – 6

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 6+1а/г

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Назар Рибак (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Микола Поврозник («Юніори») – 5 

Віталій Солтис («Юніори») – 5

Ігор Козелко («Поділля») – 5

Богдан Гевчук («Поділля») – 5

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 5

Максим Коломієць («Юніори») – 5 

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») – 5

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 5

Михайло Забитівський («Колос») – 5

Олег Сліворський (ГУНП) – 5

Андрій Процик («Роял-Транс») – 5  

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 5

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 5

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 5

Назар Фішер («Агрокомплекс Івачів») – 5

Юрій Худик («Wyscout») – 5

Василь ГладчукВся Україна-Колос») – 4

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 4

Олексій Стиран («Агрокомплекс Івачів») – 4

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 4

Микола Кохан (ГУНП) – 4

Андрій Рибак (ТМР) – 4 

Іван Пукас (ТМР) – 4  

Віктор Довгунь («Поділля») – 4

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 4

Петро Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Віктор Павлович («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Віктор Слободян («Вся Україна-Колос») – 3

Богдан Бородиця («Вся Україна-Колос») – 3

Віталій Островський (ТМР) – 3  

Андрій Цаволик (ГУНП) – 3

Святослав Маракін (ГУНП) – 3

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Юрій Петрик (ТМР) – 3

Вадим Пукас (ТМР) – 3

Артур Панасюк (ТМР) – 3

Олег Демчук («Поділля») – 3

Михайло Побережник (ФК «Хоростків»)  – 3

Андрій Дричик («Wyscout») – 3

Максим Паюк (ФК «Скалат-ОТГ») – 3

Михайло Кузів («Колос») – 3

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 3

Віталій Теереп (ФК «Ланівці-ОТГ») – 3

Михайло Ляхович (ФК «Козова») – 3  

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 3

Арсеній Сташків («Юніори») – 3 

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 3

Андрій Хоптовий («Копичинецькі ковбаси») – 3

Андрій Бойчук Автоцентр-88») – 3

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 3+1а/г

Дмитро Коропатницький («Wyscout») – 3+1а/г

Анатолій Грам’як («Юніори») – 3+1а/г

Дмитро Шведецький («Агрокомплекс Івачів») – 3+1а/г

Іван Цимбалістий («Поділля») – 2

Володимир Пушкаренко («Поділля») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 2

Назар Максимчук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олег Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2 

Богдан Вітрук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Роман Журибіда (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Михайло Лукевич (ФК «Козова») – 2    

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 2  

Андрій Шемилюк («Колос») – 2

Володимир Грабчак («Роял-Транс») – 2 

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 2

Петро Шпікула («Wyscout») – 2

Назар Заверуха («Wyscout») – 2

Максим Харчук («Wyscout») – 2

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 2

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 2

Олег Колісник (ТМР) – 2  

Степан Басістий («Вся Україна-Колос») – 2

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 2 

Роман Слободян («Автоцентр-88») – 2

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 2+2а/г

Михайло Снятовський («Автоцентр-88») – 1

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 1

Назар Галько («Автоцентр-88») – 1

Роман Марчин Автоцентр-88») – 1

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Сергій Богородиченко («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців(«Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Злочевський («Юніори») – 1

Анатолій Яцина (ТМР) – 1

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Петро Мороз (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Тарас Швець («Вся Україна-Колос») - 1

Андрій Струк («Вся Україна-Колос») – 1

Назар Ільчишин Вся Україна-Колос») – 1

Дмитро Гром’як (ФК «Козова») – 1  

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 1

Володимир Леськів («Копичинецькі ковбаси») – 1

Юрій Пилипко (ГУНП) – 1

Віталій Колцуняк (ГУНП) – 1

Василь Підлужний (ГУНП) – 1

Руслан Баб’як (ФК «Озерна-1») – 1

Вадим Стасюк («Роял-Транс») – 1

Андрій Мельник («Роял-Транс») – 1

Микола Когут («Поділля») – 1

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Василь Котис (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Олександр Бульбін (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Арсен Крупа (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Петро Хомишин Вся Україна-Колос») – 1 а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось