Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 11 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

12 січня 2020 р. 21:35

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після 11-го туру.

***

«Тернопільводоканал» – ФК «Пронятин» – 1:4 (1:3)

Голи: Роман Богуцький, 16 – Василь Огринович, 11, 18, Юліан Лобоцький, 15, Павло Кінах, 29.

***

«Стрипа-2» (Купчинці) – ФК «Великі Гаї» – 5:4 (2:2)

Голи: Назар Струхляк, 9, Василь Килик, 7, 22, 37, Андрій Дзісяк, 25 – Володимир Бутин, 15, Ігор Гаврон, 19, Роман Гуля, 25, Сергій Киренька, 34.

***

ФК «Озерна-2» – «Карат» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Андрій Школьний, 5, Ярослав Горохівський, 9, Святослав Яруш, 17, Олег Табія, 20, Сергій Нездропа, 26 – Роман Наконечний, 9, Максим Бакан, 31.

***

«Нива» (Підгайці) – «Микулинецький Бровар Плюс» – 2:4 (1:1)

Голи: Сергій Мацалап, 9, 23 – Володимир Онуфреїв, 4, 33, Петро Загурський, 36, Андрій Брегін, 39.

***

«Молокія» (Тернопіль) – «Панорама 2» (Млинівці) – 2:4 (1:0)

Голи: Тарас Шеліхевич, 8, 39 – Роман Биков, 28, Андрій Нога, 29, Василь Пихальський, 39, 40.

***

«Опілля» (Підгородне) –«ЕКМІ» (Біла) – 7:5 (4:3)

Голи: Василь Мацелюх, 6, Тарас Гуцулюк, 9, 19, 23, 28, Юрій Козача, 18, Олександр Ремпа, 36 – Андрій Копистинський, 11, Михайло Томащук, 12, 16, Леонід Лапін, 27, Денис Круть, 30.

***

«Аляска» (Тернопіль) – ФК «Мишковичі» – 5:5 (1:4)

Голи: Іван Нечипор, 5, 23, 31, Роман Скакун, 23, 30 – Олег Орлінський, 4, Сергій Оринич, 13, 14, Андрій Лагіш, 17, Мирослав Ірха, 27.

***

«Зелені Штахети» (Тернопіль) – «Серет» (Тернопіль) – 3:1 (2:0)

Голи: Валентин Марущак, 4, Тарас Свінціцький, 9, 38 – Дмитро Навізівський, 6.

***

«Добра Піца» (Тернопіль) – «Саванді» (Тернопіль) – 8:3 (5:1)

Голи: Руслан Хруняк, 5, Олександр Томич, 6, 16, 25, Олег Стирчак, 8, 15, 24, Дмитро Синюта, 27 – Артем Трач, 14, Андрій Гах, 28, Володимир Федунець, 36.

***

Турнірна таблиця після 11-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Добра піца» Тернопіль

11

9

1

1

65 - 37

28

2

«Savandi» Тернопіль

11

8

2

1

53 - 26

26

3

«Нива» Підгайці

11

8

1

2

56 - 29

25

4

«Зелені штахети» Тернопіль

11

7

1

3

55 - 28

22

5

«ЕКМІ» Біла

11

7

0

4

60 - 45

21

6

ФК «Пронятин»

11

7

0

4

35 - 25

21

7

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

11

7

0

4

43 - 33

21

8

ФК «Мишковичі»

11

5

3

3

47 - 41

18

9

«Панорама-2» Млинівці

11

5

0

6

43 - 53

15

10

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

11

4

2

5

24 - 29

14

11

ФК «Великі Гаї»

11

3

2

6

39 - 52

11

12

«Молокія» Тернопіль

11

3

2

6

24 - 42

11

13

«Серет» Тернопіль

11

3

1

7

23 - 35

10

14

«Карат» Тернопіль

11

3

1

7

36 - 57

10

15

«Стрипа-2» Купчинці

11

3

1

7

30 - 52

10

16

«Опілля» Тернопільський район

11

2

2

7

26 - 49

8

17

«Тернопільводоканал» Тернопіль

11

1

4

6

25 - 35

7

18

«Аляска» Тернопіль

11

2

1

8

35 - 51

7

***

Бомбардири:

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 26

Роман Наконечний («Карат») – 20

Тарас Стирчак («Нива») – 19

Андрій Нога («Панорама-2») – 19

Роман Скакун («Аляска») – 18

Олександр Томич («Добра піца») – 18

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 14

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») – 13

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 13

Ігор Брик («Саванді») – 11

Артем Трач («Саванді») – 11

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 11

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 11

Олег Стирчак («Добра піца») – 11

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 10

Руслан Турчин («Панорама-2») - 10

Руслан Хруняк («Добра піца») – 10

Василь Глогусь (ФК «Пронятин») - 9

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 9

Василь Огринович (ФК «Пронятин»)  - 9

Сергій Мацалап («Нива») – 9  

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 8

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 8

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 8

Олег Когут («Саванді») – 8

Тарас Шелікевич («Молокія») – 8

Іван Нечепор («Аляска») - 8

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 8+2а/г

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 7  

Дмитро Магеровський («Серет») – 7

Степан Винник («ЕКМІ») – 7

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 7

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») - 7 

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 6

Ярослав Чернець («Нива») – 6

Михайло Конечний («Добра піца») – 6

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 6

Володимир Федунець («Саванді») – 6

Денис Круть («ЕКМІ») – 6

Василь Килик («Стрипа-2») – 6

Тарас Гураль («Нива») – 6+1а/г

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 6+/г

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 5

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 5

Олег Мімнонов («Саванді») - 5

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 5

Дмитро Навізівський («Серет») – 5

Валентин Марущак («Зелені штахети») – 5

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 5

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Дмитро Синиця («Добра піца») – 4

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 4

Назарій Подолян («Карат») – 4

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 4

Іван Фаник («Нива») – 4

Остап Гураль («Нива») – 4

Максим Ремпа («Опілля») – 4

Тарас Гуцулюк («Опілля») – 4

Юрій Козача («Опілля») – 4

Роман Грицай (ФК «Пронятин»)  - 4

Андрій Білий («Стрипа-2») – 4

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 4

Василь Пихальський («Панорама-2») - 4

Тарас Шкварло («Нива») – 3

Тарас Комарницький («Нива») – 3

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 3

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 3

Андрій Брегін («Микулинецький Бровар Плюс») – 3

Володимир Онуфреїв («Микулинецький Бровар Плюс») – 3

Назар Холоднюк («Опілля») – 3

Василь Мацелюх («Опілля») – 3

Василь Качунь («Стрипа-2») – 3

Віталій Любінський («Серет») – 3

Андрій Теслюк («Панорама-2») - 3 

Степан Катушенко («Панорама-2») - 3 

Юрій Деревецький («Аляска») - 3  

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 3  

Павло Кушулинський («Карат») – 3

Олег Пирза («Карат») – 3

Назар Батьківський («Опілля») – 3

Тарас Зверховський («Молокія») – 3

Борис Трач («Саванді») – 3

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 3

Володимир Бутин (ФК «Великі Гаї») – 3

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин»)  - 3   

Павло Кінах (ФК «Пронятин»)  - 3 

Андрій Школьний (ФК «Озерна-2») – 3

Ігор Богославець («ЕКМІ») – 3+1а/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 2

Мирослав Ірха (ФК «Мишковичі») – 2

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 2 

Микола Салабай («Карат») – 2

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Юрій Цимбалюк («Добра піца») – 2  

Святослав Кантицький («Добра піца») – 2 

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Василь Процик («ЕКМІ») – 2 

Василь Рибак («ЕКМІ») – 2 

Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 2

Руслан Манчук («Молокія») – 2

Михайло Петрашко («Молокія») – 2

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 2

Андрій Черній («Аляска») - 2  

Олександр Бондарук («Аляска») - 2   

Олег Король (ФК «Великі Гаї») – 2

Іван Мандзюк («Саванді») - 2 

Віталій Буняк («Саванді») - 2 

Сергій Лаврієнко («Саванді») – 2

Андрій Гах («Саванді») - 2

Василь Борис  (ФК «Озерна-2») – 2

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 2

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 2

Володимир Пастух («Серет») – 2

Сергій Томчук («Серет») – 2

Ярослав Бутковський («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Максим Бакан («Карат») – 2

Роман Биков («Панорама-2») - 2 

Василь Ковальський («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Назар Іванів («Карат») – 1

Дмитро Блінов («Карат») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Михайло Хлипавка («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Назар Слободян («Опілля») – 1

Іван Романюк («Опілля») – 1

Олександр Ремпа («Опілля») – 1

Ігор Околович (ФК «Мишковичі») – 1 

Святослав Міль (ФК «Мишковичі») – 1

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 1 

Назар Струхляк («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Андрій П’єх («Стрипа-2») – 1

Ярослав Томашевський («Серет») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Іван Моравель (ФК «Озерна-2») – 1  

Святослав Яруш (ФК «Озерна-2») – 1

Сергій Любачівський (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Біскуп («ЕКМІ») – 1 

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Володимир Марченко («Молокія») – 1

Володимир Пукас («Аляска») - 1   

Андрій Дідик (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Ференц (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Балюк (ФК «Пронятин»)  - 1 

Андрій Білик («Добра піца») – 1 

Роман Іщук («Добра піца») – 1   

Дмитро Синюта («Добра піца») – 1   

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Роман Поглод (ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Шевчук (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Тригуба (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Киренька (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Харчук («Саванді») - 1

Віктор Мельник («Микулинецький Бровар Плюс») – 1+1а/г

Сергій Лукаш («Аляска») - 1+1а/г  

Ярослав Томашевський («Серет») – 1+1а/г  

Дмитро Коцюба («Серет») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Дністер" 4 10
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 9
ФК Медобори 3 6
ФК "Нива" Теребовля 3 4
ФК "Збруч-Агробіз... 4 3
ФК Колос (Бучач) 3 2
ФК "Зоря" Хоростків 3 2
ФК "Агронива-ТНПУ... 2 1
ФК "Козова" 3 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 4 10
"Хатки" Бережани 3 7
ФК "Трибухівці" 4 7
Віго-Острів 4 7
"Рідна Борщівщина... 4 6
ФК Мельниця 3 4
ФК Нараїв 3 4
ФК Нива (Підгайці) 4 4
"Нива" (Городниця) 3 3
"Колос" Зборів 3 1
ФСК "Кристал" 0 0
"Вікнини" (Вікно) 3 0
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане чемпіоном вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2020 року?









Всього голосів: 1423


Голосування триває до: 14 липня 2020 р. 23:59