Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 11 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

12 січня 2020 р. 21:35

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після 11-го туру.

***

«Тернопільводоканал» – ФК «Пронятин» – 1:4 (1:3)

Голи: Роман Богуцький, 16 – Василь Огринович, 11, 18, Юліан Лобоцький, 15, Павло Кінах, 29.

***

«Стрипа-2» (Купчинці) – ФК «Великі Гаї» – 5:4 (2:2)

Голи: Назар Струхляк, 9, Василь Килик, 7, 22, 37, Андрій Дзісяк, 25 – Володимир Бутин, 15, Ігор Гаврон, 19, Роман Гуля, 25, Сергій Киренька, 34.

***

ФК «Озерна-2» – «Карат» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Андрій Школьний, 5, Ярослав Горохівський, 9, Святослав Яруш, 17, Олег Табія, 20, Сергій Нездропа, 26 – Роман Наконечний, 9, Максим Бакан, 31.

***

«Нива» (Підгайці) – «Микулинецький Бровар Плюс» – 2:4 (1:1)

Голи: Сергій Мацалап, 9, 23 – Володимир Онуфреїв, 4, 33, Петро Загурський, 36, Андрій Брегін, 39.

***

«Молокія» (Тернопіль) – «Панорама 2» (Млинівці) – 2:4 (1:0)

Голи: Тарас Шеліхевич, 8, 39 – Роман Биков, 28, Андрій Нога, 29, Василь Пихальський, 39, 40.

***

«Опілля» (Підгородне) –«ЕКМІ» (Біла) – 7:5 (4:3)

Голи: Василь Мацелюх, 6, Тарас Гуцулюк, 9, 19, 23, 28, Юрій Козача, 18, Олександр Ремпа, 36 – Андрій Копистинський, 11, Михайло Томащук, 12, 16, Леонід Лапін, 27, Денис Круть, 30.

***

«Аляска» (Тернопіль) – ФК «Мишковичі» – 5:5 (1:4)

Голи: Іван Нечипор, 5, 23, 31, Роман Скакун, 23, 30 – Олег Орлінський, 4, Сергій Оринич, 13, 14, Андрій Лагіш, 17, Мирослав Ірха, 27.

***

«Зелені Штахети» (Тернопіль) – «Серет» (Тернопіль) – 3:1 (2:0)

Голи: Валентин Марущак, 4, Тарас Свінціцький, 9, 38 – Дмитро Навізівський, 6.

***

«Добра Піца» (Тернопіль) – «Саванді» (Тернопіль) – 8:3 (5:1)

Голи: Руслан Хруняк, 5, Олександр Томич, 6, 16, 25, Олег Стирчак, 8, 15, 24, Дмитро Синюта, 27 – Артем Трач, 14, Андрій Гах, 28, Володимир Федунець, 36.

***

Турнірна таблиця після 11-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Добра піца» Тернопіль

11

9

1

1

65 - 37

28

2

«Savandi» Тернопіль

11

8

2

1

53 - 26

26

3

«Нива» Підгайці

11

8

1

2

56 - 29

25

4

«Зелені штахети» Тернопіль

11

7

1

3

55 - 28

22

5

«ЕКМІ» Біла

11

7

0

4

60 - 45

21

6

ФК «Пронятин»

11

7

0

4

35 - 25

21

7

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

11

7

0

4

43 - 33

21

8

ФК «Мишковичі»

11

5

3

3

47 - 41

18

9

«Панорама-2» Млинівці

11

5

0

6

43 - 53

15

10

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

11

4

2

5

24 - 29

14

11

ФК «Великі Гаї»

11

3

2

6

39 - 52

11

12

«Молокія» Тернопіль

11

3

2

6

24 - 42

11

13

«Серет» Тернопіль

11

3

1

7

23 - 35

10

14

«Карат» Тернопіль

11

3

1

7

36 - 57

10

15

«Стрипа-2» Купчинці

11

3

1

7

30 - 52

10

16

«Опілля» Тернопільський район

11

2

2

7

26 - 49

8

17

«Тернопільводоканал» Тернопіль

11

1

4

6

25 - 35

7

18

«Аляска» Тернопіль

11

2

1

8

35 - 51

7

***

Бомбардири:

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 26

Роман Наконечний («Карат») – 20

Тарас Стирчак («Нива») – 19

Андрій Нога («Панорама-2») – 19

Роман Скакун («Аляска») – 18

Олександр Томич («Добра піца») – 18

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 14

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») – 13

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 13

Ігор Брик («Саванді») – 11

Артем Трач («Саванді») – 11

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 11

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 11

Олег Стирчак («Добра піца») – 11

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 10

Руслан Турчин («Панорама-2») - 10

Руслан Хруняк («Добра піца») – 10

Василь Глогусь (ФК «Пронятин») - 9

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 9

Василь Огринович (ФК «Пронятин»)  - 9

Сергій Мацалап («Нива») – 9  

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 8

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 8

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 8

Олег Когут («Саванді») – 8

Тарас Шелікевич («Молокія») – 8

Іван Нечепор («Аляска») - 8

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 8+2а/г

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 7  

Дмитро Магеровський («Серет») – 7

Степан Винник («ЕКМІ») – 7

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 7

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») - 7 

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 6

Ярослав Чернець («Нива») – 6

Михайло Конечний («Добра піца») – 6

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 6

Володимир Федунець («Саванді») – 6

Денис Круть («ЕКМІ») – 6

Василь Килик («Стрипа-2») – 6

Тарас Гураль («Нива») – 6+1а/г

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 6+/г

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 5

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 5

Олег Мімнонов («Саванді») - 5

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 5

Дмитро Навізівський («Серет») – 5

Валентин Марущак («Зелені штахети») – 5

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 5

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Дмитро Синиця («Добра піца») – 4

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 4

Назарій Подолян («Карат») – 4

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 4

Іван Фаник («Нива») – 4

Остап Гураль («Нива») – 4

Максим Ремпа («Опілля») – 4

Тарас Гуцулюк («Опілля») – 4

Юрій Козача («Опілля») – 4

Роман Грицай (ФК «Пронятин»)  - 4

Андрій Білий («Стрипа-2») – 4

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 4

Василь Пихальський («Панорама-2») - 4

Тарас Шкварло («Нива») – 3

Тарас Комарницький («Нива») – 3

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 3

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 3

Андрій Брегін («Микулинецький Бровар Плюс») – 3

Володимир Онуфреїв («Микулинецький Бровар Плюс») – 3

Назар Холоднюк («Опілля») – 3

Василь Мацелюх («Опілля») – 3

Василь Качунь («Стрипа-2») – 3

Віталій Любінський («Серет») – 3

Андрій Теслюк («Панорама-2») - 3 

Степан Катушенко («Панорама-2») - 3 

Юрій Деревецький («Аляска») - 3  

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 3  

Павло Кушулинський («Карат») – 3

Олег Пирза («Карат») – 3

Назар Батьківський («Опілля») – 3

Тарас Зверховський («Молокія») – 3

Борис Трач («Саванді») – 3

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 3

Володимир Бутин (ФК «Великі Гаї») – 3

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин»)  - 3   

Павло Кінах (ФК «Пронятин»)  - 3 

Андрій Школьний (ФК «Озерна-2») – 3

Ігор Богославець («ЕКМІ») – 3+1а/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 2

Мирослав Ірха (ФК «Мишковичі») – 2

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 2 

Микола Салабай («Карат») – 2

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Юрій Цимбалюк («Добра піца») – 2  

Святослав Кантицький («Добра піца») – 2 

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Василь Процик («ЕКМІ») – 2 

Василь Рибак («ЕКМІ») – 2 

Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 2

Руслан Манчук («Молокія») – 2

Михайло Петрашко («Молокія») – 2

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 2

Андрій Черній («Аляска») - 2  

Олександр Бондарук («Аляска») - 2   

Олег Король (ФК «Великі Гаї») – 2

Іван Мандзюк («Саванді») - 2 

Віталій Буняк («Саванді») - 2 

Сергій Лаврієнко («Саванді») – 2

Андрій Гах («Саванді») - 2

Василь Борис  (ФК «Озерна-2») – 2

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 2

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 2

Володимир Пастух («Серет») – 2

Сергій Томчук («Серет») – 2

Ярослав Бутковський («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Максим Бакан («Карат») – 2

Роман Биков («Панорама-2») - 2 

Василь Ковальський («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Назар Іванів («Карат») – 1

Дмитро Блінов («Карат») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Михайло Хлипавка («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Назар Слободян («Опілля») – 1

Іван Романюк («Опілля») – 1

Олександр Ремпа («Опілля») – 1

Ігор Околович (ФК «Мишковичі») – 1 

Святослав Міль (ФК «Мишковичі») – 1

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 1 

Назар Струхляк («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Андрій П’єх («Стрипа-2») – 1

Ярослав Томашевський («Серет») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Іван Моравель (ФК «Озерна-2») – 1  

Святослав Яруш (ФК «Озерна-2») – 1

Сергій Любачівський (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Біскуп («ЕКМІ») – 1 

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Володимир Марченко («Молокія») – 1

Володимир Пукас («Аляска») - 1   

Андрій Дідик (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Ференц (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Балюк (ФК «Пронятин»)  - 1 

Андрій Білик («Добра піца») – 1 

Роман Іщук («Добра піца») – 1   

Дмитро Синюта («Добра піца») – 1   

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Роман Поглод (ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Шевчук (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Тригуба (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Киренька (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Харчук («Саванді») - 1

Віктор Мельник («Микулинецький Бровар Плюс») – 1+1а/г

Сергій Лукаш («Аляска») - 1+1а/г  

Ярослав Томашевський («Серет») – 1+1а/г  

Дмитро Коцюба («Серет») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 612


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51