Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 10 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

5 січня 2020 р. 19:39

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після десятого туру.

***

«Стрипа-2» (Купчинці) – «Микулинецький Бровар Плюс» – 4:10 (1:4)

Голи: Василь Килик, 13, 23, 39, Андрій Білий, 39 – Денис Бідулька, 2, 14, 23, 40, Володимир Онуфреїв, 9, Андрій Брегін, 11, 13, Андрій Хома, 17, Петро Загурський, 22, 27.

***

«Опілля» (Підгородне) – «Молокія» (Тернопіль) – 3:5 (0:2)

Голи: Назар Батьківський, 31, Юрій Козача, 39, Тарас Гуцуляк, 40 – Дмитро Кондрацький, 4, 35, Тарас Зверховський, 16, Тарас Шелікевич, 32, 38.

***

«Аляска» (Тернопіль) – ФК «Пронятин» – 2:1 (0:1)

Голи: Роман Скакун, 27, 34 – Василь Глогусь, 9.

***

«Нива» (Підгайці) – «Серет» (Тернопіль) – 5:1 (1:1)

Голи: Тарас Гураль, 18, 23, Тарас Стирчак, 28, 38, Тарас Комарницький, 40 – Дмитро Навізівський, 11.

***

«Добра Піца» (Тернопіль) – ФК «Великі Гаї» – 9:4 (4:0)

Голи: Олександр Томич, 5, 36, Михайло Конечний, 8, Руслан Хруняк, 11, 25, 27, 32, Юрій Цимбалюк, 12, Святослав Кантицький, 37 – Володимир Тригуба, 21, Віктор Желішкевич, 25, Володимир Бутин, 29, Роман Гуль, 40.

***

ФК «Озерна-2» – «Панорама-2» (Млинівці) – 1:2 (0:1)

Голи: Андрій Школьний, 30 – Руслан Турчин, 4, 32.

***

«Тернопільводоканал» – «Карат» (Тернопіль) – 3:5 (2:1)

Голи: Володимир Кармелюк, 4, 30, Тарас Шулька, 14 – Роман Наконечний, 9, 32, 36, Павло Кушулинський, 22, Олег Пирза, 32.

***

«Зелені Штахети» (Тернопіль) – «ЕКМІ» (Біла) – 8:4 (4:1)

Голи: Валентин Марущак, 12, 19, Мар’ян Коваль, 13, 22, Тарас Свінціцький, 18, 26, 28, 38 – Степан Винник, 19, Василь Рибак, 21, 37, Леонід Лапін, 24.

***

«Саванді» (Тернопіль) – ФК «Мишковичі» – 4:1 (1:1)

Голи: Артем Трач, 2, Борис Трач, 36, Олег Когут, 39, Володимир Федунець, 39 – Роман Звір, 3.

***

Турнірна таблиця після 10-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Savandi» Тернопіль

10

8

2

0

50 - 18

26

2

«Нива» Підгайці

10

8

1

1

54 - 25

25

3

«Добра піца» Тернопіль

10

8

1

1

57 - 34

25

4

«ЕКМІ» Біла

10

7

0

3

55 - 38

21

5

«Зелені штахети» Тернопіль

10

6

1

3

52 - 27

19

6

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

10

6

0

4

39 - 31

18

7

ФК «Пронятин»

10

6

0

4

31 - 24

18

8

ФК «Мишковичі»

10

5

2

3

42 - 36

17

9

«Панорама-2» Млинівці

10

4

0

6

39 - 51

12

10

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

10

3

2

5

19 - 27

11

11

ФК «Великі Гаї»

10

3

2

5

35 - 47

11

12

«Молокія» Тернопіль

10

3

2

5

22 - 38

11

13

«Серет» Тернопіль

10

3

1

6

22 - 32

10

14

«Карат» Тернопіль

10

3

1

6

34 - 52

10

15

«Тернопільводоканал» Тернопіль

10

1

4

5

24 - 31

7

16

«Стрипа-2» Купчинці

10

2

1

7

25 - 48

7

17

«Аляска» Тернопіль

10

2

0

8

30 - 46

6

18

«Опілля» Тернопільський район

10

1

2

7

19 - 44

5

***

Бомбардири:

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 25

Тарас Стирчак («Нива») – 19

Роман Наконечний («Карат») – 19

Андрій Нога («Панорама-2») – 18

Роман Скакун («Аляска») – 16

Олександр Томич («Добра піца») – 15

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 13

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») – 13

Ігор Брик («Саванді») – 11

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 11

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 11

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 10

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 10

Артем Трач («Саванді») – 10

Руслан Турчин («Панорама-2») - 10

Василь Глогусь (ФК «Пронятин») - 9

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 9

Руслан Хруняк («Добра піца») – 9

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 8

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 8

Олег Стирчак («Добра піца») – 8

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 8

Олег Когут («Саванді») – 8

Василь Огринович (ФК «Пронятин»)  - 7

Дмитро Магеровський («Серет») – 7

Сергій Мацалап («Нива») – 7  

Степан Винник («ЕКМІ») – 7

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 7+2а/г

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 6

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 6

Ярослав Чернець («Нива») – 6

Михайло Конечний («Добра піца») – 6

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») - 6 

Тарас Шелікевич («Молокія») – 6

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 6

Тарас Гураль («Нива») – 6+1а/г

Іван Нечепор («Аляска») - 5

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 5

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 5

Олег Мімнонов («Саванді») - 5

Володимир Федунець («Саванді») – 5

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 5  

Денис Круть («ЕКМІ») – 5

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 5

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 5+/г

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Дмитро Синиця («Добра піца») – 4

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 4

Назарій Подолян («Карат») – 4

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 4

Іван Фаник («Нива») – 4

Остап Гураль («Нива») – 4

Максим Ремпа («Опілля») – 4

Роман Грицай (ФК «Пронятин»)  - 4

Андрій Білий («Стрипа-2») – 4

Дмитро Навізівський («Серет») – 4

Валентин Марущак («Зелені штахети») – 4

Тарас Шкварло («Нива») – 3

Тарас Комарницький («Нива») – 3

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 3

Назар Холоднюк («Опілля») – 3

Василь Качунь («Стрипа-2») – 3

Василь Килик («Стрипа-2») – 3

Віталій Любінський («Серет») – 3

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 3

Андрій Теслюк («Панорама-2») - 3 

Степан Катушенко («Панорама-2») - 3 

Юрій Деревецький («Аляска») - 3  

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 3

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 3  

Павло Кушулинський («Карат») – 3

Олег Пирза («Карат») – 3

Назар Батьківський («Опілля») – 3

Юрій Козача («Опілля») – 3

Тарас Зверховський («Молокія») – 3

Борис Трач («Саванді») – 3

Ігор Богославець («ЕКМІ») – 3+1а/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 2

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 2 

Микола Салабай («Карат») – 2

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Юрій Цимбалюк («Добра піца») – 2   

Святослав Кантицький («Добра піца») – 2 

Василь Мацелюх («Опілля») – 2

Василь Пихальський («Панорама-2») - 2

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Василь Процик («ЕКМІ») – 2 

Василь Рибак («ЕКМІ») – 2 

Руслан Манчук («Молокія») – 2

Михайло Петрашко («Молокія») – 2

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 2

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 2

Андрій Черній («Аляска») - 2  

Олександр Бондарук («Аляска») - 2   

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 2

Олег Король (ФК «Великі Гаї») – 2

Володимир Бутин (ФК «Великі Гаї») – 2

Іван Мандзюк («Саванді») - 2 

Віталій Буняк («Саванді») - 2 

Сергій Лаврієнко («Саванді») – 2

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин»)  - 2   

Павло Кінах (ФК «Пронятин»)  - 2 

Василь Борис  (ФК «Озерна-2») – 2

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 2

Андрій Школьний (ФК «Озерна-2») – 2

Володимир Пастух («Серет») – 2

Сергій Томчук («Серет») – 2

Ярослав Бутковський («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Андрій Брегін («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Василь Ковальський («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Володимир Онуфреїв («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Назар Іванів («Карат») – 1

Максим Бакан («Карат») – 1

Дмитро Блінов («Карат») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Михайло Хлипавка («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Назар Слободян («Опілля») – 1

Іван Романюк («Опілля») – 1

Тарас Гуцуляк («Опілля») – 1

Ігор Околович (ФК «Мишковичі») – 1 

Мирослав Ірха (ФК «Мишковичі») – 1

Святослав Міль (ФК «Мишковичі») – 1

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 1 

Роман Биков («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Андрій П’єх («Стрипа-2») – 1

Ярослав Томашевський («Серет») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Іван Моравель (ФК «Озерна-2») – 1  

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 1

Сергій Любачівський (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 1

Андрій Біскуп («ЕКМІ») – 1 

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Володимир Марченко («Молокія») – 1

Володимир Пукас («Аляска») - 1   

Андрій Дідик (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Ференц (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Балюк (ФК «Пронятин»)  - 1 

Андрій Білик («Добра піца») – 1 

Роман Іщук («Добра піца») – 1   

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Роман Поглод (ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Шевчук (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Тригуба (ФК «Великі Гаї») – 1

Андрій Гах («Саванді») - 1

Сергій Харчук («Саванді») - 1

Віктор Мельник («Микулинецький Бровар Плюс») – 1+1а/г

Сергій Лукаш («Аляска») - 1+1а/г  

Ярослав Томашевський («Серет») – 1+1а/г  

Дмитро Коцюба («Серет») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дніпро" Печірна 11 28
ФК «Таурів» 11 27
«Ветеран» (Кремен... 11 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
"Самець" Підволоч... 12 22
«Вікторія» В. Бірки 11 21
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Поділля-2» (Васи... 11 16
«Ампер» 11 15
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 11 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 14 34
«Медобори» Зелене 14 33
«Алюр» Тернопіль 14 33
"Говерла" Дубівці 14 31
"Sebn-Скриня" Тер... 14 31
«Гермес-7» Тернопіль 14 26
"Вікторія" (В.Ход... 14 26
«Саюз» Тернопіль 14 24
«Поділля» Васильк... 15 21
"Агронива" Тернопіль 14 20
"Юніори" Тернопіль 15 15
"Добрий самарянин... 14 13
«Автоцентр 88» Те... 14 10
"Поділля" В. Бере... 14 10
ГУНП Тернопіль 14 7
«Wyscout» Тернопіль 14 6
1998 14 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 13 34
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 13 31
«Серет» Тернопіль 13 28
«Стрипа» Купчинці 13 26
«Кастар-Україна» ... 13 26
«Largo» Тернопіль 13 22
ФК "В. Глибочок" 14 19
ФК "Біла" 13 15
«Саванді-2» Терно... 13 13
«Карат» Тернопіль 12 12
ФК «Підгородне» 13 10
«Зелені штахети» ... 13 9
«Легіон» Драганівка 13 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 13 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 15 35
ФК «Копичинці» 15 30
"Тернопіль-АТО" 14 28
ФК «Озерна-1» Збо... 14 27
ФК «Івачів» 15 27
«Інваспорт» Терно... 15 26
«Сокіл» В. Березо... 15 24
«Панорама-1» Млин... 15 22
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Нива» Підгайці 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 15 17
Судова служба охо... 14 15
ТДК Тернопіль 15 9
«Eleks» Тернопіль 15 8
«Калина» Тернопіль 15 6
«Old Tom» Тернопіль 14 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось