Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Календар ігор чемпіонату Тернопільської області з футболу серед команд ветеранів

30 серпня 2017 р. 13:19

Календар ігор
чемпіонату Тернопільської області з футболу

серед команд ветеранів

 

Група “А”                                                                       


1. Гусятинський р-н                                                        
2.
Козівський р-н                                                             
3.
Борщівський р-н                                                         
4.
Тернопільський р-н                                                    

26.08 Гусятинський р-н - Тернопільський р-н - 1:3                   

02.09 Козівський р-н - Борщівський р-н                                                   
09.09 Борщівський р-н - Гусятинський р-н                           

09.09 Тернопільський р-н - Козівський р-н                            

16.09 Гусятинський р-н - Козівський р-н                               

16.09 Борщівський р-н - Тернопільський р-н                        

30.09 Тернопільський р-н - Гусятинський р-н                        

30.09 Борщівський р-н - Козівський р-н                                 

07.10 Гусятинський р-н - Борщівський р-н                             

07.10 Козівський р-н - Тернопільський р-н                             

14.10 Козівський р-н - Гусятинський р-н                                

14.10 Тернопільський р-н - Борщівський р-н                         

 

Група “Б”

1. «Скалат ОТГ»
2.”Ветеран” м.Ланівці
3.
”Сокіл» Збаразький р-н
4. “Гаї Шевченківські
» Тернопільський р-н

26.08 “Гаї Шевченківські” - Ветеран - 2:2
23.09 “Сокіл” - Скалат ОТГ
»                   
09.09 Скалат ОТГ - “Гаї Шевченківські”
09.09 “Ветеран” - “Сокіл”
16.09 “Гаї Шевченківські
 “Сокіл”
16.09 Скалат ОТГ
» - “Ветеран”
30.09 “Ветеран” - “Гаї Шевченківські”
30.09 Скалат ОТГ
» - “Сокіл”
07.10 “Гаї Шевченківські”-
«Скалат ОТГ»
07.10 “Сокіл” - “Ветеран”
14.10 “Сокіл” - “Гаї Шевченківські”
02.09 “Ветеран” –
«Скалат ОТГ»

23 вересня - резервний день
 

21 жовтня - Півфінали
28 жовтня - Фінал 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 8 1 0 16 - 5 25
ФК "ДСО - Поділля" 11 5 3 3 19 - 15 18
ФК "Бережани" 11 4 3 4 17 - 13 15
ФК "Збруч-Агробіз... 10 4 3 3 24 - 22 15
ФСК "Кристал" 9 3 5 1 14 - 11 14
"Колос" Зборів 10 4 1 5 20 - 15 13
ФК "Вишнівець" 10 2 5 3 23 - 19 11
ФК "Козова" 10 2 3 5 10 - 20 9
ФК "Дністер" 10 2 3 5 15 - 28 9
ФК Тернопіль-ДЮСШ 10 2 1 7 15 - 25 7
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 12 10 1 1 36 - 13 31
ФК "Скала-Айва" С... 12 8 2 2 39 - 16 26
ФК Заводське 11 7 3 1 36 - 10 24
ФК Бастіон-1427 12 6 3 3 32 - 20 21
ФК "Трибухівці" 11 4 2 5 19 - 29 14
ФК Мельниця 12 3 3 6 25 - 32 12
ФК Нива (Підгайці) 12 2 2 8 15 - 34 8
ФК Юність 11 2 1 8 12 - 36 7
ФК Колос (Бучач) 11 1 1 9 5 - 29 4
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 11 8 2 1 39 - 11 26
ФК Вишнівець-2 11 6 2 3 32 - 17 20
ФК "Збараж" 12 5 5 2 25 - 18 20
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 11 5 3 3 18 - 13 18
ФК Арсенал 12 5 3 4 20 - 17 18
ФК Тернопіль-Педл... 10 4 2 4 15 - 25 14
ФК Тривалети-Крем... 12 3 3 6 15 - 29 12
ФК "Шумськ" 10 1 2 7 5 - 26 5
ФК Гірник 11 0 2 9 7 - 26 2

Наші партнери