Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 7 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

15 грудня 2019 р. 22:00

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після сьомого туру.

***

«Панорама-1» (Млинівці) – «LARGO» (Тернопіль) – 1:4 (0:2)

Голи: Василь Дорош, 26 – Денис Авраменко, 6, Іван Капеняк, 14, 33, Назар Головатюк, 29.

***

«САЮЗ» (Тернопіль) – «SEBN, UA» (Тернопіль) – 8:1 (4:1)

Голи: Ігор Сливка, 6, Руслан Хабаров, 7, Віталій Сливінський, 14, 15, Арсен Доленга, 33, Владислав Сороцький, 35, Євген Щербатюк, 38, Дмитро Марценюк, 40 – Василь Кушнір, 20.

***

«Вікторія-92» (Вікторівка) – «Калина» (Тернопіль) – 5:2 (2:1)

Голи: Ілля Старченко, 9, 39, Руслан Сорока, 19, Олександр Мдінарадзе, 27,  Дем’ян Репела, 34 – Роман Бодасюк, 4, 39.

***

«Меліоратор» (Тернопіль) – «Файне місто» (Тернопіль) – 4:1 (1:0)

Голи: Олег Лис, 13, Ігор Вітушинський, 29, Григорій Паскевич, 31, Ярослав Скоробагатий, 39 – Максим Шадюк, 35.

***

ФК «Заруддя» – «Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – 2:3 (1:2)

 Голи: Ігор Римар, 7, Іван Бабуняк, 25 – Олександр Пиж, 5, 10, Андрій Уніят, 23.

 ***

«Лісма» (Шляхтинці) – ФК «Нараїв» – 1:8 (0:4)

 Голи: Павло Бутрин, 23 – Богдан Дзюла, 2, 9, 27, Володимир Шум’як, 13, Сергій Дроздовський, 17, 37, Віталій Матвіїшин, 25, Михайло Мацьковський, 32.

***

«Метрікс» (Тернопіль) – «Стрипа» (Купчинці) – 3:2 (1:2)

Голи: Петро Яцунда, 20, 37, Володимир Шеремета, 26 – Іван Курдупель, 14, Юрій Сорочан, 16.

***

«Добрий Самарянин» (Тернопіль) – «Терен» (Тернопіль) – 4:0 (2:0)

Голи: Володимир Федак, 13, Тарас Палагній, 29, Петро Тригук, 20, 40.

***

«Інваспорт» (Тернопіль) – ФК «Гаї Шевченківські» – 6:4 (2:2)

Голи: Іван Кілик, 8, 27, Мирон Танчик, 17, 25, Іван Бас, 21, Роман Левицький, 38 – Олександр Богуславський, 11, 34, Роман Лясота, 18, Володимир Гуцало, 32.

***

Турнірна таблиця після 7-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

7

7

0

0

56 - 15

21

2

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

7

6

1

0

35 - 9

19

3

«Вікторія 92» Вікторівка

7

5

1

1

36 - 21

16

4

«Лісма» Шляхтинці

7

5

0

2

30 - 33

15

5

«Добрий Самарянин» Тернопіль

7

4

1

2

23 - 22

13

6

«Інваспорт» Тернопіль

7

4

0

3

44 - 37

12

7

«Метрікс» Тернопіль

7

4

0

3

26 - 24

12

8

«Стрипа» Купчинці

7

4

0

3

25 - 24

12

9

SEBN, UA Тернопіль

7

4

0

3

26 - 31

12

10

«Панорама-1» Млинівці

7

3

1

3

25 - 24

10

11

«Калина» Тернопіль

7

3

0

4

27 - 29

9

12

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

7

2

2

3

14 - 19

8

13

«Меліоратор» Тернопіль

7

2

1

4

28 - 38

7

14

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

7

2

0

5

18 - 26

6

15

«Файне місто» Тернопіль

7

1

1

5

26 - 35

4

16

ФК «Гаї Шевченківські»

7

1

1

5

20 - 32

4

17

«Largo» Тернопіль

7

1

0

6

17 - 39

3

18

«Терен» Тернопіль

7

0

1

6

11 - 29

1

***

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 18

Іван Кілик («Інваспорт») – 15

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 12

Юрій Сорочан («Стрипа») – 12

Максим Шадюк («Файне місто») – 12

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 11

Максим Борисевич («Лісма») – 10

Павло Бутрин («Лісма») – 9

Олександр Мдінарадзе («Вікторія-92») - 9 

Василь Дорош («Панорама-1») – 9

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 9

Максим Маланчук («Калина») – 8

Василь Савор («Меліоратор») - 8  

Володимир Пунька («Метрікс») – 8

Ілля Старченко («Вікторія-92») – 8

Віталій Сливінський («Саюз») – 8

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 7

Руслан Хабаров («Саюз») – 7

Мирон Танчик («Інваспорт») - 7  

Роман Бодасюк («Калина») – 7

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 6

Андрій Ніков («Панорама-1») – 6

Владислав Сороцький («Саюз») – 6

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 6

Петро Яцунда («Метрікс») – 6

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 6+1а/г

Сергій Комар («Панорама-1») – 5

Віталій Гончар («Меліоратор») - 5

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 5

Владислав Столяр («Калина») – 5

Сергій Березівський  («Калина») - 5 

Андрій Малярський («Лісма») – 5

Арсен Доленга («Саюз») – 5

Дмитро Марценюк («Саюз») – 5

Денис Авраменко («Largo») – 5

Василь Кушнір (SEBN, UA) - 5

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 4

Сергій Дорош («Largo») – 4

Іван Капеняк («Largo») – 4

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 4

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 4

Йосип Репела («Вікторія 92») - 4 

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 4

Дем’ян Репела («Вікторія 92») - 4

Олег Двуліт («Терен») – 4

Олександр Скобальський («Метрікс») – 4

Григорій Паскевич («Меліоратор») - 4

Ігор Вітушинський («Меліоратор») – 4

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 4

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 4

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 3

Віталій Худа («Стрипа») – 3

Назар Осецький («Стрипа») – 3

Іван Курдупель («Стрипа») – 3

Юрій Федорчук («Лісма») – 3

Андрій Завадович («Саюз») – 3

Ігор Сливка («Саюз») – 3

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 3

Олександр Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 3

Сергій Федорків («Файне місто») – 3

Артем Баб’як («Файне місто») – 3

Олег Солонинка («Файне місто») – 3

Ігор Журик («Панорама-1») – 3

Володимир Крамар («Метрікс») – 3

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 3

Іван БасІнваспорт») – 3

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 3

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 3+1а/г

Тарас Єднак («Вікторія 92») - 2 

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 2

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Володимир ШереметаМетрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Олександр Пиж («Ветеран Плюс») – 2 

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 2

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 2

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 2

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») – 2

Владислав Доля (SEBN, UA) – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») - 2

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») – 2

Іван Шимчишин («Файне місто») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») - 2

Олег Агрес («Лісма») – 2

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 2+1 а/г

Тарас Рудик («Стрипа») – 1

Роман Маркович («Стрипа») – 1

Михайло Комлєв («Largo») – 1

Віталій Чайківський («Largo») – 1

Петро Козак («Largo») – 1 

Назар Головатюк («Largo») – 1 

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 1

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») - 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Володимир Гуцало (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Володимир Федак («Добрий Самарянин») – 1

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») - 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Дмитро Субчак («Інваспорт») - 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Богдан БадлоІнваспорт») – 1

Роман Левицький («Інваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») - 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 1

Віталій Матвіїшин (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Мацьковський (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 1

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 1

Богдан Гуменюк («Меліоратор») - 1

Олег Лис («Меліоратор») – 1

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 1+1а/г

Дмитро Левкович («Калина») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 611


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51