Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 7 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

15 грудня 2019 р. 21:23

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після сьомого туру.

***

ФК «Пронятин» – «Микулинецький Бровар Плюс» – 4:0 (0:0)

Голи: Василь Глогусь, 23, 35, Павло Кінах, 31, Юліан Лобоцький, 38.  

 ***

«Добра Піца» (Тернопіль) – «ЕКМІ» (Біла) – 5:3 (2:2)

Голи: Олександр Томич, 4, 30, 32, 40, Дмитро Синиця, 8 – Леонід Лапін, 6, 29, Денис Круть, 11.

***

«Тернопільводоканал» – ФК «Озерна-2» – 0:2 (0:0)

Голи: Василь Борис, 26, Олег Табія, 40.

***

«Опілля» (Підгородне) – «Нива» (Підгайці) – 1:4 (0:2)

Голи: Максим Ремпа, 28 – Ярослав Чернець, 3, Тарас Шкварло, 10, Тарас Гураль, 29, Остап Гураль, 32.

***

ФК «Мишковичі» – «Серет» (Тернопіль) – 4:2 (1:1)

Голи: Мирослав Ірха, 9, Ярослав Томашевський, 22 (а/г), Святослав Міль, 29, Роман Звір, 38 – Дмитро Магеровський, 7, Дмитро Навізівський, 29.

***

«Стрипа-2» (Купчинці) – «Зелені Штахети» (Тернопіль) – 1:5 (0:1)

Голи: Василь Качунь, 27 – Володимир Іванюк, 14, Олег Ледовський, 24, 32, Мар’ян, Коваль, 24, Віталій Микитюк, 38.

***

«Аляска» (Тернопіль) – «Молокія» (Тернопіль) – 1:2 (1:1)

Голи: Роман Скакун, 8 – Михайло Петрашко, 11, Тарас Шелішкевич, 38.

***

ФК «Великі Гаї» – «Карат» (Тернопіль) – 5:6 (2:5)

Голи: Олег Король, 2, 14, Роман Гуль, 30, 35, Віктор Желішкевич, 39 – Роман Наконечний, 5, 17, 20, Максим Бакан, 13, Микола Салабай, 19, Назарій Подоляк, 32.

***

«Саванді» (Тернопіль) – «Панорама-2» (Млинівці) – 8:3 (4:1)

Голи: Олег Мімнонов, 4, 12, Ігор Брик, 15, 24, Сергій Харчук, 17, Олег Когут, 22, Сергій Лаврієнко, 25, 36 – Андрій Теслюк, 12, Андрій Нога, 22, Руслан Турчин, 40.

***

Турнірна таблиця після 7-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Savandi» Тернопіль

7

6

1

0

40 - 13

19

2

«ЕКМІ» Біла

7

6

0

1

41 - 23

18

3

«Нива» Підгайці

7

5

1

1

39 - 20

16

4

«Добра піца» Тернопіль

7

5

1

1

39 - 25

16

5

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

7

5

0

2

25 - 17

15

6

ФК «Пронятин»

7

5

0

2

25 - 18

15

7

«Зелені штахети» Тернопіль

7

4

1

2

36 - 18

13

8

ФК «Мишковичі»

7

3

2

2

33 - 30

11

9

ФК «Великі Гаї»

7

3

2

2

31 - 32

11

10

«Серет» Тернопіль

7

2

1

4

17 - 23

7

11

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

7

2

1

4

14 - 22

7

12

«Стрипа-2» Купчинці

7

2

1

4

19 - 29

7

13

«Молокія» Тернопіль

7

2

1

4

14 - 31

7

14

«Тернопільводоканал» Тернопіль

7

1

3

3

17 - 20

6

15

«Опілля» Тернопільський район

7

1

1

5

14 - 31

4

16

«Аляска» Тернопіль

7

1

0

6

20 - 32

3

17

«Панорама-2» Млинівці

7

1

0

6

25 - 44

3

18

«Карат» Тернопіль

7

1

0

6

22 - 43

3

Бомбардири:

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 20

Тарас Стирчак («Нива») – 13

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 12

Андрій Нога («Панорама-2») – 11

Олександр Томич («Добра піца») – 11 

Роман Наконечний («Карат») – 10

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 10

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 9

Роман Скакун («Аляска») – 9

Ігор Брик («Саванді») – 9

Артем Трач  («Саванді») – 8

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 8

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 8

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») – 8

Василь Глосусь (ФК «Пронятин») - 8

Василь Огринович (ФК «Пронятин»)  - 7

Олег Когут («Саванді») – 7

Руслан Турчин («Панорама-2») - 7 

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 6

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 6

Олег Стирчак («Добра піца») – 6

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 6

Дмитро Магеровський («Серет») – 6

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 6+2а/г

Іван Нечепор («Аляска») - 5

Сергій Мацалап («Нива») – 5  

Ярослав Чернець («Нива») – 5

Руслан Хруняк («Добра піца») – 5

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 5

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 5

Степан Винник («ЕКМІ») – 5

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 5

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 5

Олег Мімнонов («Саванді») - 5

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Дмитро Синиця («Добра піца») – 4

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») - 4 

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 4  

Денис Круть («ЕКМІ») – 4

Назарій Подолян («Карат») – 4

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 4+/г

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 3

Володимир Федунець («Саванді») – 3

Іван Фаник («Нива») – 3

Остап Гураль («Нива») – 3

Тарас Шкварло («Нива») – 3

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 3

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 3

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 3

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 3

Назар Холоднюк («Опілля») – 3

Максим Ремпа («Опілля») – 3

Андрій Білий («Стрипа-2») – 3

Василь Качунь («Стрипа-2») – 3

Віталій Любінський («Серет») – 3

Дмитро Навізівський («Серет») – 3

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 3

Роман Грицай (ФК «Пронятин»)  - 3

Тарас Шелікевич («Молокія») – 3

Андрій Теслюк («Панорама-2») - 3 

Тарас Гураль («Нива») – 3+1а/г

Ігор Богославець («ЕКМІ») – 3+1а/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 2

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 2 

Павло Кушулинський («Карат») – 2

Микола Салабай («Карат») – 2

Олег Пирза («Карат») – 2

Тарас Комарницький («Нива») – 2

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Михайло Конечний («Добра піца») – 2    

Назар Батьківський («Опілля») – 2

Василь Мацелюх («Опілля») – 2

Василь Пихальський («Панорама-2») - 2

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 2

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 2

Тарас Зверховський («Молокія») – 2

Руслан Манчук («Молокія») – 2

Михайло Петрашко («Молокія») – 2

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 2

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 2

Андрій Черній («Аляска») - 2  

Юрій Деревецький («Аляска») - 2  

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 2

Олег Король (ФК «Великі Гаї») – 2

Іван Мандзюк («Саванді») - 2 

Віталій Буняк («Саванді») - 2 

Сергій Лаврієнко («Саванді») – 2

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин»)  - 2   

Василь Ковальський («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Назар Іванів («Карат») – 1

Максим Бакан («Карат») – 1

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Юрій Козача («Опілля») – 1

Назар Слободян («Опілля») – 1

Іван Романюк («Опілля») – 1

Ігор Околович (ФК «Мишковичі») – 1 

Мирослав Ірха (ФК «Мишковичі») – 1

Святослав Міль (ФК «Мишковичі») – 1

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Андрій П’єх («Стрипа-2») – 1

Сергій Томчук («Серет») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Володимир Пастух («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Школьний (ФК «Озерна-2») – 1

Іван Моравель (ФК «Озерна-2») – 1  

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 1

Василь Борис  (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 1

Василь Процик («ЕКМІ») – 1 

Андрій Біскуп («ЕКМІ») – 1 

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Олександр Бондарук («Аляска») - 1   

Андрій Дідик (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Ференц (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Балюк (ФК «Пронятин»)  - 1 

Павло Кінах (ФК «Пронятин»)  - 1 

Андрій Білик («Добра піца») – 1 

Юрій Цимбалюк («Добра піца») – 1    

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Роман Поглод (ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Бутин (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Шевчук (ФК «Великі Гаї») – 1

Андрій Гах («Саванді») - 1

Сергій Харчук («Саванді») - 1

Віктор Мельник («Микулинецький Бровар Плюс») – 1+1а/г

Сергій Лукаш («Аляска») - 1+1а/г  

Ярослав Томашевський («Серет») – 1+1а/г  

Дмитро Коцюба («Серет») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дніпро" Печірна 11 28
ФК «Таурів» 11 27
«Ветеран» (Кремен... 11 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
"Самець" Підволоч... 12 22
«Вікторія» В. Бірки 11 21
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Поділля-2» (Васи... 11 16
«Ампер» 11 15
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 11 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 14 34
«Медобори» Зелене 14 33
«Алюр» Тернопіль 14 33
"Говерла" Дубівці 14 31
"Sebn-Скриня" Тер... 14 31
«Гермес-7» Тернопіль 14 26
"Вікторія" (В.Ход... 14 26
«Саюз» Тернопіль 14 24
«Поділля» Васильк... 15 21
"Агронива" Тернопіль 14 20
"Юніори" Тернопіль 15 15
"Добрий самарянин... 14 13
«Автоцентр 88» Те... 14 10
"Поділля" В. Бере... 14 10
ГУНП Тернопіль 14 7
«Wyscout» Тернопіль 14 6
1998 14 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 13 34
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 13 31
«Серет» Тернопіль 13 28
«Стрипа» Купчинці 13 26
«Кастар-Україна» ... 13 26
«Largo» Тернопіль 13 22
ФК "В. Глибочок" 14 19
ФК "Біла" 13 15
«Саванді-2» Терно... 13 13
«Карат» Тернопіль 12 12
ФК «Підгородне» 13 10
«Зелені штахети» ... 13 9
«Легіон» Драганівка 13 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 13 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 15 35
ФК «Копичинці» 15 30
"Тернопіль-АТО" 14 28
ФК «Озерна-1» Збо... 14 27
ФК «Івачів» 15 27
«Інваспорт» Терно... 15 26
«Сокіл» В. Березо... 15 24
«Панорама-1» Млин... 15 22
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Нива» Підгайці 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 15 17
Судова служба охо... 14 15
ТДК Тернопіль 15 9
«Eleks» Тернопіль 15 8
«Калина» Тернопіль 15 6
«Old Tom» Тернопіль 14 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось