Переможці та номінанти Ліги ветеранів 2019 року (+фото)
Пропонуємо до Вашої уваги усіх номінантів та переможців в індивідуальних амплуа за результатами чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів 2019 року.
Номінація «Кращий воротар»
1. Юрій Ковальчук («Медобори»)
2. Віктор Назарук («Агрон-Агропродсервіс-Ветеран»);
3. Руслан Рожук («Ветеран» Тернопільський р-н)
Переможець – Віктор Назарук («Агрон-Агропродсервіс-Ветеран»).
Номінація «Кращий захисник»
1. Сергій Дунай (ФК «Ланівці-ОТГ»)
2. Василь Синчишин («Ветеран» Збараж)
3. Микола Дума (ФК «Гаї Шевченківські»);
Переможець - Микола Дума (ФК «Гаї Шевченківські»).
Номінація «Кращий півзахисник»
1. Василь Гуменюк («Медобори»);
2. Сергій Богородіченко («Агрон-Агропродсервіс-Ветеран»)
3. Ігор Олексюк («Ветеран» Тернопільський р-н)
Переможець – Василь Гуменюк («Медобори»).
Номінація «Кращий бомбардир»
3. Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-Ветеран») – 9 м’ячів;
2. Володимир П’ятничко («Ветеран» Тернопільський р-н) – 10 м’ячів;
1. Андрій Засядко (ФК «Ланівці-ОТГ») – 12 м’ячів;
Переможець - Андрій Засядко (ФК «Ланівці-ОТГ», 12 м’ячів).
Номінація «Кращий тренер»
1. Сергій Якимович (ФК «Гаї Шевченківські»)
2. Анатолій Яцина («Ветеран» Тернопільський р-н):
3. Віталій Остафійчук(«Медобори»)
Переможець – Анатолій Яцина («Ветеран» Тернопільський р-н).
Номінація «Кращий гравець»
1. Володимир Рогатинський («Медобори»);
2. Василь Дзюба («Ветеран» Тернопільський р-н)
3. Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-Ветеран»)
Переможець – Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-Ветеран»)
Фото – Василь Водарський
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось