Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 6 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

8 грудня 2019 р. 17:49

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після шостого туру.

***

«Вікторія 92» (Вікторівка) – «Стрипа» (Купчинці) – 8:2 (2:2)

Голи: Олександр Мдинарадзе, 8, 40, Ілля Старченко, 20, 26, 37, Йосип Репела, 26, Дем’ян Репела, 31, Михайло Бойко, 40 – Степан Лакоцький, 17, Іван Курдупель, 20.

***

«Інваспорт» (Тернопіль) – ФК «Нараїв» – 4:10 (2:4)

Голи: Іван Кілик, 4, 18, 30, Андрій Єдинак, 31– Богдан Дзюла, 1, 16, 29, Сергій Дроздовський, 17, 19, 37, Олександр Волос, 29, Володимир Шум’як, 34, Володимир Онуфреїв, 39, 39. 

***

«Панорама-1» (Млинівці) – ФК «Заруддя» – 2:1 (1:1)

Голи: Василь Дорош, 2, 22 – Андрій Когут, 19.

***

«Меліоратор – SEBN, UA – 3:5 (1:4)

Голи: Василь Савор, 19, Олег Прокоплюк, 36(а/г), Ігор Вітушинський, 38 – Олександр Рахлецький, 4, Андрій Черноба, 7, 26, Віктор Турчин, 11, Василь Кушнір, 18.

***

«Добрий Самарянин» (Тернопіль) – «Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – 2:1 (1:0)

Голи: Андрій Вадовський, 11, Петро Тригук, 40 – Андрій Уніят, 32.  

***

ФК «Гаї Шевченківські» – «Калина» (Тернопіль) – 3:5 (1:1)

Голи: Іван Романюк, 3, 21, 38 – Роман Бодасюк, 13, Сергій Березівський, 22, 25, 37, Владислав Столяр, 31.

***

«Лісма» (Шляхтинці) – «Файне місто» (Тернопіль) – 5:3 (4:1)

Голи: Павло Бутрин, 7, 38, Андрій Малярський, 10, 13, Максим Борисевич, 12 – Олег Солонинка, 12, 21, Максим Шадюк, 30.

***

«Метрікс» (Тернопіль) – «Терен» (Тернопіль) – 7:2 (4:0)

Голи: Володимир Крамар, 3, Петро Яцунда, 4, 40, Олександр Скобальський, 11, 19, Володимир Пунька, 27, Сергій Гуцалюк, 30 (а/г) – Олег Двуліт, 22, Сергій Гуцалюк, 32.

***

«САЮЗ» (Тернопіль) – «LARGO» (Тернопіль) – 6:1 (1:0)

Голи: Владислав Сороцький, 3, 26, Віталій Сливінський, 35, 39, Євген Щербатюк, 37, Дмитро Марценюк, 39 – Денис Авраменко, 33.

***

Турнірна таблиця після 6-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

6

6

0

0

48 - 14

18

2

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

6

5

1

0

27 - 8

16

3

«Лісма» Шляхтинці

6

5

0

1

29 - 25

15

4

«Вікторія 92» Вікторівка

6

4

1

1

31 - 19

13

5

SEBN, UA Тернопіль

6

4

0

2

25 - 23

12

6

«Стрипа» Купчинці

6

4

0

2

23 - 21

12

7

«Панорама-1» Млинівці

6

3

1

2

24 - 20

10

8

«Добрий Самарянин» Тернопіль

6

3

1

2

19 - 22

10

9

«Інваспорт» Тернопіль

6

3

0

3

38 - 33

9

10

«Калина» Тернопіль

6

3

0

3

25 - 24

9

11

«Метрікс» Тернопіль

6

3

0

3

23 - 22

9

12

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

6

2

0

4

16 - 23

6

13

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

6

1

2

3

11 - 17

5

14

«Файне місто» Тернопіль

6

1

1

4

25 - 31

4

15

ФК «Гаї Шевченківські»

6

1

1

4

16 - 26

4

16

«Меліоратор» Тернопіль

6

1

1

4

24 - 37

4

17

«Терен» Тернопіль

6

0

1

5

11 - 25

1

18

«Largo» Тернопіль

6

0

0

6

13 - 38

0

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 17

Іван Кілик («Інваспорт») – 13

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 12

Юрій Сорочан («Стрипа») – 11

Максим Шадюк («Файне місто») – 11

Максим Борисевич («Лісма») – 10

Павло Бутрин («Лісма») – 8

Максим Маланчук («Калина») – 8

Василь Савор («Меліоратор») - 8  

Володимир Пунька («Метрікс») – 8

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 8

Олександр Мдінарадзе («Вікторія 92») - 8 

Василь Дорош («Панорама-1») – 8

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 7

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 7

Ілля Старченко («Вікторія 92») – 6

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 6

Руслан Хабаров («Саюз») – 6

Віталій Сливінський («Саюз») – 6

Андрій Ніков («Панорама-1») – 6

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 6+1а/г

Сергій Комар («Панорама-1») – 5

Віталій Гончар («Меліоратор») - 5

Мирон Танчик («Інваспорт») - 5  

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 5

Роман Бодасюк («Калина») – 5

Владислав Столяр («Калина») – 5

Сергій Березівський  («Калина») - 5 

Андрій Малярський («Лісма») – 5

Владислав Сороцький («Саюз») – 5

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 4

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 4

Арсен Доленга («Саюз») – 4

Дмитро Марценюк («Саюз») – 4

Сергій Дорош («Largo») – 4

Денис Авраменко («Largo») – 4

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 4

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 4

Василь Кушнір (SEBN, UA) - 4

Йосип Репела («Вікторія 92») - 4 

Олег Двуліт («Терен») – 4

Олександр Скобальський («Метрікс») – 4

Петро Яцунда («Метрікс») – 4

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 3

Віталій Худа («Стрипа») – 3

Назар Осецький («Стрипа») – 3

Григорій Паскевич («Меліоратор») - 3

Ігор Вітушинський («Меліоратор») - 3

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 3

Дем’ян Репела («Вікторія 92») - 3 

Юрій Федорчук («Лісма») – 3

Андрій Завадович («Саюз») – 3

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 3

Олександр Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 3

Сергій Федорків («Файне місто») – 3

Артем Баб’як («Файне місто») – 3

Олег Солонинка («Файне місто») – 3

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 3

Ігор Журик («Панорама-1») – 3

Володимир Крамар («Метрікс») – 3

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 3+1а/г

Тарас Єднак («Вікторія 92») - 2 

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 2

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Ігор Сливка («Саюз») – 2

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Іван Капеняк («Largo») – 2

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 2

Владислав Доля (SEBN, UA) – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») - 2

Іван Шимчишин («Файне місто») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») - 2

Іван БасІнваспорт») – 2

Олег Агрес («Лісма») – 2

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 2

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

Іван Курдупель («Стрипа») – 2

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 2+1 а/г

Володимир ШереметаМетрікс») – 1

Тарас Рудик («Стрипа») – 1

Роман Маркович («Стрипа») – 1

Михайло Комлєв («Largo») – 1

Віталій Чайківський («Largo») – 1

Петро Козак («Largo») – 1 

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 1

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») - 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») - 1

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») - 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Дмитро Субчак («Інваспорт») - 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Богдан БадлоІнваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») - 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 1

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 1

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 1

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 1   

Богдан Гуменюк («Меліоратор») - 1

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») - 1

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 1+1а/г

Дмитро Левкович («Калина») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 581


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51