Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 3 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

18 листопада 2019 р. 11:10

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після третього туру.

***

«Опілля» (Підгородне) – «Добра Піца» – 3:7 (1:3)

Голи: Назар Холоднюк, 11, 24, Назар Батьківський, 39 – Олександр Томич, 5, 6, 35, Дмитро Синиця, 7, Руслан Хруняк, 23, Олег Стирчак, 31, 32.

«Панорама-2» (Млинівці) – «ЕКМІ» (Біла) – 3:9 (2:2)

Голи: Андрій Нога, 4, Василь Пихальський, 13, 37 – Леонід Лапін, 19, 27, 32, 38, Михайло Томащук, 19, Богдан Копцюх, 26, Роман Маслянко, 26, Андрій Копистинський, 37, Денис Круть, 38.

«Микулинецький Бровар Плюс» – ФК «Озерна-2» – 5:2 (2:2)

Голи: Віталій Мариновський, 13, Дмитро Цимбалюк, 19, 22, Денис Бідулька, 27, 38 – Іван Лисий, 1, Олег Табія, 5.

ФК «Мишковичі» – ФК «Стрипа-2» (Купчинці) – 4:4 (3:2)

Голи: Роман Звір, 7, Дмитро Ірха, 7, Андрій Лагіш, 12, Роман Пазій, 40 – Олег Турчак, 14, Андрій Лагіш, 17а/г, Андрій Дзісяк, 23, 32.

ФК «Пронятин» – «Нива» (Підгайці) – 2:6 (0:2)

Голи: Василь Огринович, 24, Юрій Балюк, 28 – Тарас Стирчак, 5, 39, Сергій Мацалап, 13, Володимир Подлецький, 21, Іван Фаник, 27, 29.

«Карат» – «Зелені Штахети» – 3:11 (1:6)

Голи: Назар Іванів, 7, Олег Пирза, 35, 35 – Мар’ян Коваль, 6, Олег Ледовський, 11,16, 22, Віталій Микитюк, 15,18, 38, Микола Магаляс, 20, Тарас Свінціцький, 22, Михайло Левицький, 32, Володимир Іванюк, 39.

ФК «Великі Гаї» – «Тернопільводоканал» – 4:4 (4:3)

Голи: Віктор Желішкевич, 1, Роман Гуль, 10, 13, Олег Кіналь, 19 – Тарас Шулька, 3, Володимир Кармелюк, 5, Віктор Довгань, 13, Олег Антонюк, 31.

«Саванді» (Тернопіль) – «Аляска» (Тернопіль) - 6:1 (3:1)

Голи: Ігор Брик,10, Артем Трач, 14, Володимир Федунець,18, Іван Мандзюк, 22, Віталій Буняк, 25, Олег Когут, 38 – Олександр Бондарук, 12.

«Серет» (Тернопіль) – «Молокія» (Тернопіль) – 2:3 (1:3)

Голи: Дмитро Магеровський, 10, Назар Залецький, 34 – Тарас Зверховський, 6, 19, Михайло Петрашко, 26.

***

Турнірна таблиця після 3-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Зелені штахети» Тернопіль

3

3

0

0

25 - 6

9

2

«Саванді» Тернопіль

3

3

0

0

18 - 5

9

3

«ЕКМІ» Біла

3

3

0

0

19 - 6

9

4

«Нива» Підгайці

3

3

0

0

21 - 9

9

5

«Добра піца» Тернопіль

3

2

0

1

19 - 14

6

6

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

3

2

0

1

11 - 7

6

7

ФК «Пронятин»

3

2

0

1

11 - 12

6

8

ФК «Мишковичі»

3

1

1

1

16 - 14

4

9

«Стрипа-2» Купчинці

3

1

1

1

11 - 10

4

10

«Тернопільводоканал» Тернопіль

3

1

1

1

9 - 9

4

11

«Серет» Тернопіль

3

1

1

1

8 - 8

4

12

ФК «Великі Гаї»

3

1

1

1

14 - 16

4

13

«Молокія» Тернопіль

3

1

0

2

8 - 13

3

14

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

3

0

1

2

4 - 13

1

15

«Аляска» Тернопіль

3

0

0

3

8 - 18

0

16

«Опілля» Тернопільський район

3

0

0

3

6 - 18

0

17

«Панорама-2» Млинівці

3

0

0

3

10 - 23

0

18

«Карат» Тернопіль

3

0

0

3

7 - 24

0

 

Бомбардири:

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 9

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 8

Тарас Стирчак («Нива») – 7

Олег Когут («Саванді») – 6

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 6

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 6

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 5

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 5

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 5

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Василь Глосусь (ФК «Пронятин»)  - 4

Василь Огринович (ФК «Пронятин»)  - 4

Андрій Нога («Панорама-2») - 4

Дмитро Магеровський («Серет») – 4

Артем Трач  («Саванді») – 4

Олег Стирчак («Добра піца») – 4

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 4+/г

Володимир Федунець («Саванді») – 3

Руслан Турчин («Панорама-2») - 3 

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») -

Іван Нечепор («Аляска») - 3

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 3

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 3

Сергій Мацалап («Нива») – 3  

Іван Фаник («Нива») – 3

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Денис Круть («ЕКМІ») – 3

Олександр Томич («Добра піца») – 3  

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 3+/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Павло Кушулинський («Карат») – 2

Олег Пирза («Карат») – 2

Назарій Подолян («Карат») – 2

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 2

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 2

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») - 2

Тарас Комарницький («Нива») – 2

Остап Гураль («Нива») – 2

Роман Скакун («Аляска») – 2

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 2

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Руслан Хруняк («Добра піца») – 2

Назар Батьківський («Опілля») – 2

Назар Холоднюк («Опілля») – 2

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 2

Василь Пихальський («Панорама-2») - 2

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 2

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 2

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 2

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Тарас Зверховський («Молокія») – 2

Ігор Брик («Саванді») – 2

Назар Іванів («Карат») – 1

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Юрій Козача («Опілля») – 1

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 1

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 1  

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Ярослав Чернець («Нива») – 1

Тарас Гураль («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Андрій Білий («Стрипа-2») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Василь Качунь («Стрипа-2») – 1

Сергій Томчук («Серет») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Дмитро Навізівський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 1

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 1

Степан Винник («ЕКМІ») – 1

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 1

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 1

Роман Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 1

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Тарас Шелікевич («Молокія») – 1

Михайло Петрашко («Молокія») – 1

Сергій Лукаш («Аляска») - 1  

Юрій Деревецький («Аляска») - 1  

Олександр Бондарук («Аляска») - 1   

Андрій Дідик (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Ференц (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Балюк (ФК «Пронятин»)  - 1  

Андрій Білик («Добра піца») – 1 

Дмитро Синиця («Добра піца») – 1  

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 1

Роман Поглод(ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Андрій Гах («Саванді») - 1

Іван Мандзюк («Саванді») - 1  

Віталій Буняк («Саванді») - 1  

 Ігор Богославець («ЕКМІ») – 1+1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Самець" Підволоч... 14 28
"Дніпро" Печірна 12 28
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 13 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
«Медобори» Зелене 15 33
"Вікторія" (В.Ход... 16 32
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 15 10
ГУНП Тернопіль 16 8
"Ветеран 40+" Тер... 1 3
1998 16 2
"Тернопіль-АТО" 1 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
Тернопільська міс... 15 39
"Три валети" Крем... 14 37
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось