Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 2 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

10 листопада 2019 р. 21:25

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після другого туру.

***

***

«Стрипа» (Купчинці) – SEBN, UA (Тернопіль) – 3:2 (2:2)

Голи: Юрій Сорочан, 4, 7, 32 – Ігор Шаблій, 12, Василь Кушнір, 17.

***

«Файне місто» (Тернопіль) – «Терен» (Тернопіль) – 4:4 (1:4)

Голи: Максим Шадюк, 1, 35, Артем Бабяк, 21, Сергій Федорків, 37 – Сергій Гуцалюк, 2, 3, Олег Двуліт, 7, Олександр Гончарук, 12.

***

ФК "Гаї Шевченківські" – ФК «Заруддя» – 2:4 (1:3)

Голи: Роман Лясота, 18, Тарас Долинний, 21 – Іван Бабуняк, 2, 15, 16, 30.

***

ФК «Нараїв» – «Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – 2:2 (0:1)

Голи: Сергій Дроздовський, 32, Віталій Миколишин, 36 – Назар Ковальчук, 6, Ігор Петрас, 31.

***

«Вікторія-92» (Вікторівка) – «Добрий Самарянин» (Тернопіль) – 3:5 (1:2)

Голи: Михайло Бойко, 5, Дем’ян Репела, 23, Руслан Сорока, 37 – Петро Тригук, 6, Степан Римар, 9, Андрій Засєдко, 33, Андрій Вадовський, 34, Арсен Коноба, 39.

***

«Калина» (Тернопіль) – «LARGO» (Тернопіль) – 5:2 (1:1)

Голи: Сергій Березівський, 19, Роман Бодасюк, 26, Владислав Столяр, 39, Максим Маланчук, 39, 40 – Сергій Дорош, 10, Іван Капеняк, 24.

***

«Лісма» (Шляхтинці) – «Меліоратор» (Тернопіль) – 7:6 (3:3)

Голи: Олег Агрес, 5, Павло Бутрин, 7, 9, Максим Борисевич, 30, 34, Андрій Малярський, 32, 35 – Віталій Гончар, 4, 28, 40, 40, Роман Дробовський, 10, Василь Савор, 20.

***

"Панорама-1» (Млинівці) – «Метрікс» (Тернопіль) – 5:2 (2:1)

Голи: В'ячеслав Надозірний, 7, Андрій Ніков, 25, 40, Василь Дорош, 32, Сергій Комар, 33 – Олександр Скобальський, 16, Олег Джугла, 19.

***

«Інваспорт» (Тернопіль) – "Саюз" (Тернопіль) – 5:7 (1:0)

Голи: Андрій Єдинак, 3, Дмитро Субчак, 22, Іван Кілик, 35, 36, Андрій Шевчук, 40 – Віталій Сливінський, 24, Руслан Хабаров, 27, Євген Щербатюк, 27, 27, 31, Владислав Сороцький, 28, Ігор Сливка, 34.

***

Турнірна таблиця після 2-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

2

2

0

0

16 - 9

6

2

«Стрипа» Купчинці

2

2

0

0

6 - 3

6

3

«Лісма» Шляхтинці

2

2

0

0

9 - 7

6

4

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

2

1

1

0

9 - 3

4

5

«Файне місто» Тернопіль

2

1

1

0

10 - 7

4

6

«Добрий Самарянин» Тернопіль

2

1

1

0

9 - 7

4

7

«Панорама-1» Млинівці

2

1

0

1

6 - 4

3

8

«Вікторія 92» Вікторівка

2

1

0

1

11 - 9

3

9

SEBN, UA Тернопіль

2

1

0

1

7 - 5

3

10

«Інваспорт» Тернопіль

2

1

0

1

12 - 11

3

11

«Калина» Тернопіль

2

1

0

1

9 - 11

3

12

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

2

1

0

1

5 - 9

3

13

ФК «Гаї Шевченківські»

2

0

1

1

6 - 8

1

14

«Ветеран Плюс» Тернопільський р-н

2

0

1

1

5 - 8

1

15

«Терен» Тернопіль

2

0

1

1

6 - 9

1

16

«Меліоратор» Тернопіль

2

0

0

2

10 - 14

0

17

«Largo» Тернопіль

2

0

0

2

3 - 8

0

18

«Метрікс» Тернопіль

2

0

0

2

6 - 13

0

 

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 7

Максим Шадюк («Файне місто») – 5

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») - 5

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 4

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 4

Віталій Гончар («Меліоратор») - 4

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 3

Юрій Сорочан («Стрипа») – 3

Василь Кушнір (SEBN, UA) - 3

Роман Бодасюк («Калина») - 3 

Максим Маланчук («Калина») – 3

Руслан Хабаров («Саюз») – 3

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 3

Іван Кілик («Інваспорт») - 3  

Віталій Худа («Стрипа») - 2

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 2

Григорій Паскевич («Меліоратор») - 2

Василь Савор («Меліоратор») - 2  

Тарас Єднак («Вікторія 92») - 2 

Олександр Мдінарадзе («Вікторія 92») - 2 

Дем’ян Репела («Вікторія 92») - 2 

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 2

Володимир Крамар («Метрікс») – 2

Володимир Пунька («Метрікс») – 2

Андрій Ніков («Панорама-1») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Павло Бутрин («Лісма») – 2

Максим Борисевич («Лісма») – 2

Андрій Малярський («Лісма») – 2

Олег Двуліт («Терен») – 2

Ігор Шаблій (SEBN, UA) - 2

Ігор Сливка («Саюз») – 2

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 2

Сергій Федорків («Файне місто») – 2

Іван Капеняк («Largo») – 2

Олександр Скобальський («Метрікс») – 1

Олег Джугла («Метрікс») – 1

Степан Лакоцький («Стрипа») - 1

Сергій Дорош («Largo») – 1

Ігор Журик («Панорама-1») – 1

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 1

Василь Дорош («Панорама-1») – 1

Сергій Комар («Панорама-1») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») - 1

Юрій Федорчук («Лісма») – 1

Олег Агрес («Лісма») – 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») - 1

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 1

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 1

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Ігор Любінський (SEBN, UA) - 1

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») - 1

Мирон Танчик («Інваспорт») - 1  

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Дмитро Субчак («Інваспорт») - 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») - 1

Ігор Вітушинський («Меліоратор») - 1

Роман Дробовський («Меліоратор») - 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») - 1

Йосип Репела («Вікторія 92») - 1 

Михайло Бойко («Вікторія 92») - 1

Олександр Іванишин («Калина») - 1

Сергій Березівський  («Калина») - 1  

Владислав Столяр («Калина») - 1

Андрій Завадович («Саюз») – 1

Віталій Сливінський («Саюз») – 1

Владислав Сороцький («Саюз») – 1

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 1

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 1

Олег Солонинка («Файне місто») – 1

Іван Шимчишин («Файне місто») – 1

Артем Бабяк («Файне місто») – 1

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 1

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 1

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 1

Андрій Когут (ФК «Заруддя») - 1а/г

Дмитро Левкович («Калина») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось