Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

КАЛЕНДАР ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ. СЕЗОН-2019/20. ПЕРША ЛІГА

29 жовтня 2019 р. 20:24

КАЛЕНДАР ПЕРШОЇ ЛІГИ

 

1 тур

1

Вся-Україна-Колос – Козова

2

Ланівці-ОТГ – Поділля

3

Юніори – ТМР 

4

Агрон-Агропродсервіс-ветеран» – Вікторія

5

Автоцентр 88 – Колос

6

Озерна 1 – Агрокомплекс «Івачів»

7

Скалат – Хоростків

8

Копичинецькі ковбаси – ГУНП

9

Wyscout – Роял-Транс

 

2 тур

1

Вся-Україна-Колос – Поділля

2

Козова – ТМР

3

Ланівці-ОТГ – Вікторія

4

Юніори – Колос

5

Агрон-Агропродсервіс-ветеран» – Агрокомплекс «Івачів»

6

Автоцентр 88 – Хоростків

7

Озерна 1 – ГУНП

8

Скалат – Роял-Транс

9

Копичинецькі ковбаси – Wyscout

 

3 тур

1

Вся-Україна-Колос – ТМР

2

Поділля – Вікторія

3

Козова – Колос

4

Ланівці-ОТГ – Агрокомплекс «Івачів»

5

Юніори – Хоростків

6

Агрон-Агропродсервіс-ветеран» – ГУНП

7

Автоцентр 88 – Роял-Транс

8

Озерна 1 – Wyscout

9

Скалат – Копичинецькі ковбаси

 

4 тур

1

Вся-Україна-Колос – Вікторія

2

ТМР – Колос

3

Поділля – Агрокомплекс «Івачів»

4

Козова – Хоростків

5

Ланівці-ОТГ – ГУНП

6

Юніори – Роял-Транс

7

Агрон-Агропродсервіс-ветеран» – Wyscout

8

Автоцентр 88 – Копичинецькі ковбаси

9

Озерна 1 – Скалат

 

5 тур

1

Вся-Україна-Колос – Колос

2

Вікторія – Агрокомплекс «Івачів»

3

ТМР – Хоростків

4

Поділля – ГУНП

5

Козова – Роял-Транс

6

Ланівці-ОТГ – Wyscout

7

Юніори – Копичинецькі ковбаси

8

Агрон-Агропродсервіс-ветеран» – Скалат

9

Автоцентр 88 – Озерна 1

 

6 тур

1

Вся-Україна-Колос – Агрокомплекс «Івачів»

2

Колос – Хоростків

3

Вікторія – ГУНП

4

ТМР – Роял-Транс

5

Поділля – Wyscout

6

Козова – Копичинецькі ковбаси

7

Ланівці-ОТГ – Скалат

8

Юніори – Озерна 1

9

Агрон-Агропродсервіс-ветеран» – Автоцентр 88

 

7тур

1

Вся-Україна-Колос – Хоростків

2

Агрокомплекс «Івачів» – ГУНП

3

Колос – Роял-Транс

4

Вікторія – Wyscout

5

ТМР – Копичинецькі ковбаси

6

Поділля – Скалат

7

Козова – Озерна 1

8

Ланівці-ОТГ – Автоцентр 88

9

Юніори – Агрон-Агропродсервіс-ветеран»

 

8 тур

1

Вся-Україна-Колос – ГУНП

2

Хоростків – Роял-Транс

3

Агрокомплекс «Івачів» – Wyscout

4

Колос – Копичинецькі ковбаси

5

Вікторія – Скалат

6

ТМР – Озерна 1

7

Поділля – Автоцентр 88

8

Козова – Агрон-Агропродсервіс-ветеран»

9

Ланівці-ОТГ – Юніори

 

9 тур

1

Вся-Україна-Колос – Роял-Транс

2

ГУНП – Wyscout

3

Хоростків – Копичинецькі ковбаси

4

Агрокомплекс «Івачів» – Скалат

5

Колос – Озерна 1

6

Вікторія – Автоцентр 88

7

ТМР – Агрон-Агропродсервіс-ветеран»

8

Поділля – Юніори

9

Козова – Ланівці-ОТГ

 

10 тур

1

Вся-Україна-Колос – Wyscout

2

Роял-Транс – Копичинецькі ковбаси

3

ГУНП – Скалат

4

Хоростків – Озерна 1

5

Агрокомплекс «Івачів» – Автоцентр 88

6

Колос – Агрон-Агропродсервіс-ветеран»

7

Вікторія – Юніори

8

ТМР – Ланівці-ОТГ

9

Поділля – Козова

 

11 тур

1

Вся-Україна-Колос – Копичинецькі ковбаси

2

Wyscout – Скалат

3

Роял-Транс – Озерна 1

4

ГУНП – Автоцентр 88

5

Хоростків – Агрон-Агропродсервіс-ветеран

6

Агрокомплекс «Івачів» – Юніори

7

Колос – Ланівці-ОТГ

8

Вікторія – Козова

9

ТМР – Поділля

 

12 тур

1

Вся-Україна-Колос – Скалат

2

Копичинецькі ковбаси – Озерна 1

3

Wyscout – Автоцентр 88

4

Роял-Транс – Агрон-Агропродсервіс-ветеран

5

ГУНП – Юніори

6

Хоростків – Ланівці-ОТГ

7

Агрокомплекс «Івачів» – Козова

8

Колос – Поділля

9

Вікторія – ТМР

 

13 тур

1

Вся-Україна-Колос – Озерна 1

2

Скалат – Автоцентр 88

3

Копичинецькі ковбаси – Агрон-Агропродсервіс-ветеран

4

Wyscout – Юніори

5

Роял-Транс – Ланівці-ОТГ

6

ГУНП – Козова

7

Хоростків – Поділля

8

Агрокомплекс «Івачів» – ТМР

9

Колос – Вікторія

 

14 тур

1

Вся-Україна-Колос – Автоцентр 88

2

Озерна 1 – Агрон-Агропродсервіс-ветеран

3

Скалат – Юніори

4

Копичинецькі ковбаси – Ланівці-ОТГ

5

Wyscout – Козова

6

Роял-Транс – Поділля

7

ГУНП – ТМР

8

Хоростків – Вікторія

9

Агрокомплекс «Івачів» – Колос

 

15 тур

1

Вся-Україна-Колос – Агрон-Агропродсервіс-ветеран

2

Автоцентр 88 – Юніори

3

Озерна 1 – Ланівці-ОТГ

4

Скалат – Козова

5

Копичинецькі ковбаси – Поділля

6

Wyscout – ТМР

7

Роял-Транс – Вікторія

8

ГУНП – Колос

9

Хоростків – Агрокомплекс «Івачів»

 

16 тур

1

Вся-Україна-Колос – Юніори

2

Агрон-Агропродсервіс-ветеран – Ланівці-ОТГ

3

Автоцентр 88 – Козова

4

Озерна 1 – Поділля

5

Скалат – ТМР

6

Копичинецькі ковбаси – Вікторія

7

Wyscout – Колос

8

Роял-Транс – Агрокомплекс «Івачів»

9

ГУНП – Хоростків

 

17 тур

1

Вся-Україна-Колос – Ланівці-ОТГ

2

Юніори – Козова

3

Агрон-Агропродсервіс-ветеран – Поділля

4

Автоцентр 88 – ТМР

5

Озерна 1 – Вікторія

6

Скалат – Колос

7

Копичинецькі ковбаси – Агрокомплекс «Івачів»

8

Wyscout – Хоростків

9

Роял-Транс – ГУНП

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось