Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Усі бомбардири вищої ліги

16 жовтня 2019 р. 11:51

Пропонуємо до Вашої уваги список кращих бомбардирів за результатами усіх матчів вищої ліги чемпіонату Тернопільської області

ГОЛИ

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

12

2

2

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

11

3

Процик Назар

«Агрон»

9

4

Іваськів Віталій

«Агронива»

7

5

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

7

6

Пилипенко Артем

«Агронива»

6

7

Гром’як Тарас

«Нива»

6

-

8

Червонецький Тарас

«Агрон»

6

9

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

6

-

10

Заставецький Юрій

«Агронива»

6

3

11

Слоневський Богдан

«Нива»

6

4

12

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

5

-

13

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

5

14

Білик Валентин

«Агрон»

5

15

Різник Андрій

«Агронива»

4

16

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

4

-

17

Городинський Іван

ФК «Копичинці»/”Кристал»

4

18

Баранець Григорій

«Нива»

4

-

19

Швець Ігор

ФК «Бережани»

4

1

20

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

3

-

21

Никеруй Олег

«Нива»

3

-

22

Ковалевський Ян

«Агрон»

3

-

23

Намуйлик Петро

«Кристал»/”Агронива»

3

24

Шелія Немо

«Агронива»

3

25

Гайковий Володимир

«Агронива»/«Збруч»

3

26

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

27

Курдас Руслан

«Кристал»

3

1

28

Олексієнко Ігор

«Нива»

3

1

29

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

30

Дурай Тарас

«Агронива»

2

31

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

2

-

32

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

33

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

34

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

35

Юристий Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

36

Ковалик Віктор

«Агрон»

2

-

37

Луцик Руслан

«Агрон»

2

-

38

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

39

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»/ «Збруч-Агробізнес»

2

40

Чемерейко Олег

«Кристал»

2

41

Масікевич Віктор

«Нива»

2

42

Романчук Іван

«Нива»

2

2

43

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

2

2

44

Салія Георгі

«Агронива»

1

45

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

46

Бурко Віталій

«Агронива»

1

47

Корецький Євген

«Кристал»

1

48

Гнат Іван

«Кристал»

1

49

Пиняк Олег

«Кристал»

1

50

Дорофеєв Микита

«Кристал»

1

51

Шаталов Олександр

«Кристал»

1

52

Ляницький Євген

«Кристал»

1

54

Семенів Юрій

«Кристал»

1

55

Леськів Володимир

«Кристал»

1

56

Сантос де Олівейра Клаутон

«Кристал»

1

57

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

58

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

59

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

60

Матійчук Любомир

ФК «Бережани»

1

-

61

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

-

62

Гураль Тарас

ФК «Бережани»

1

-

63

Когут Микола

«Агрон»

1

-

64

Вонс Ігор

«Агрон»

1

-

65

Лук’янов Сергій

«Агрон»

1

-

66

Павлусь Олександр

«Агрон»

1

-

67

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

68

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

69

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

1

-

70

Куріцький Сергій

ФК «Копичинці»

1

-

71

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

72

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

73

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

74

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

75

Фарботняк Сергій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

76

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

77

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

78

Субота Віталій

«Нива»

1

-

79

Кузів Роман

«Нива»

1

-

80

Іванкіо Ігор Петро

«Кристал»

1

1

81

Гаетан Алайн

«Кристал»

1

1

83

Скалій Сергій

«Кристал»

1+1а/г

84

Шаповал Сергій

«Нива»

1+1а/г

-

85

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

1+1а/г

1

 

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

11

2

Процик Назар

«Агрон»

7

3

Шелія Немо

«Агронива»

5

4

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

5

5

Швець Ігор

ФК «Бережани»

5

6

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

4

7

Дурай Тарас

«Агронива»

4

8

Салія Гіоргі

«Агронива»

4

9

Гром’як Тарас

«Нива»

4

10

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

11

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

3

12

Коник Дмитро

«Агрон»

3

13

Луцик Руслан

«Агрон»

3

14

Бурко Віталій

«Агронива»

3

15

Іваськів Віталій

«Агронива»

3

16

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

3

17

Клаутон Сантос

«Кристал»

3

18

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

3

19

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

20

Слоневський Богдан

«Нива»

2

21

Вонс Ігор

«Агрон»

2

22

Воронін Роман

«Кристал»

2

23

Дорофеєв Микита

«Кристал»

2

24

Масікевич Віктор

«Нива»

2

25

Никеруй Олег

«Нива»

2

26

Пилипенко Артем

«Агронива»

2

27

Різник Андрій

«Агронива»

2

28

Заставецький Юрій

«Агронива»

2

29

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

2

30

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

31

Червонецький Тарас

«Агрон»

2

32

Білик Валентин

«Агрон»

2

33

Городинський Іван

ФК «Копичинці»/”Кристал»

2

34

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

2

35

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

36

Темерівський Олександр

«Кристал»

1

37

Патрик Руслан

«Кристал»

1

38

Мельник Сергій

«Кристал»

1

39

Андрусяк Іван

«Кристал»

1

40

Барбоза

«Кристал»

2

 

Янков Микита

«Кристал»

1

41

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

42

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

43

Чиряк Ростислав

«Збруч-Агробізнес»

1

44

Копцюх Ігор

«Збруч-Агробізнес»

1

45

Кубик Олег

«Збруч-Агробізнес»

1

46

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

47

Когут Андрій

ФК «Бережани»

1

48

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

1

49

Тракало Олег

«Агронива»

1

50

Комлєв Іван

«Агронива»

1

51

Соколовський Юрій

«Агронива»

1

52

Намуйлик Петро

«Кристал»/”Агронива»

1

53

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

54

Андрієшин Роман

«Агрон»

1

55

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

56

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

57

Гурін Євген

«Агрон»

1

58

Пастернак Андрій

«Агрон»

1

59

Дімітрієв Юрій

«Агрон»

1

60

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

1

61

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

1

62

Кринько Дмитро

«Нива»

1

63

Бегашов Олександр

«Нива»

1

64

Субота Віталій

«Нива»

1

65

Романчук Іван

«Нива»

1

66

Кузів Роман

«Нива»

1

67

Олексієнко Ігор

«Нива»

1

68

Кузів Віталій

«Нива»

1

69

Голованьов Руслан

«Нива»

1

70

Баранець Григорій

«Нива»

1

71

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

72

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

73

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

74

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

75

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

76

Грегуль Владислав

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

 

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

11

5

16

2

Процик Назар

«Агрон»

9

7

16

3

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

5

11

16

4

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

12

1

13

5

Іваськів Віталій

«Агронива»

7

3

10

6

Гром’як Тарас

«Нива»

6

4

10

7

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

7

2

9

8

Швець Ігор

ФК «Бережани»

4

5

9

9

Пилипенко Артем

«Агронива»

6

2

8

10

Заставецький Юрій

«Агронива»

6

2

8

11

Червонецький Тарас

«Агрон»

6

2

8

12

Слоневський Богдан

«Нива»

6

2

8

13

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

4

4

8

14

Шелія Немо

«Агронива»

3

5

8

15

Білик Валентин

«Агрон»

5

2

7

16

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

6

-

6

17

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

5

1

6

18

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

4

2

6

19

Різник Андрій

«Агронива»

4

2

6

20

Дурай Тарас

«Агронива»

2

4

6

21

Баранець Григорій

«Нива»

4

1

5

22

Никеруй Олег

«Нива»

3

2

5

23

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

3

2

5

24

Луцик Руслан

«Агрон»

2

3

5

25

Салія Гіоргі

«Агронива»

1

4

5

26

Намуйлик Петро

«Кристал»/”Агронива»

3

1

4

27

Олексієнко Ігор

«Нива»

3

1

4

28

Ковалевський Ян

«Агрон»

3

1

4

29

Бурко Віталій

«Агронива»

1

3

4

30

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

1

3

4

31

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

3

4

32

Клаутон Сантос

«Кристал»

1

3

4

33

Курдас Руслан

«Кристал»

3

3

34

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

3

35

Гайковий Володимир

«Агронива»/”Збруч»

3

3

36

Масікевич Віктор

«Нива»

2

1

3

37

Романчук Іван

«Нива»

2

1

3

38

Ковалик Віктор

«Агрон»

2

1

3

39

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

2

1

3

40

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани» /”Збруч»

2

1

3

41

Дорофеєв Микита

«Кристал»

1

2

3

42

Вонс Ігор

«Агрон»

1

2

3

43

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

2

3

44

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

-

3

3

45

Коник Дмитро

«Агрон»

-

3

3

46

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

47

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

48

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

49

Юристий Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

50

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

2

51

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

2

52

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

2

53

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

2

-

2

54

Чемерейко Олег

«Кристал»

2

2

55

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

1

2

56

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

57

Кузів Роман

«Нива»

1

1

2

58

Субота Віталій

«Нива»

1

1

2

59

Бегашов Олександр

«Нива»

1

1

2

60

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

61

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

1+1а/г

1

2

62

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

2

63

Воронін Роман

«Кристал»

-

2

2

64

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

2

2

65

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

1

66

Когут Микола

«Агрон»

1

-

1

67

Лук’янов Сергій

«Агрон»

1

-

1

68

Павлусь Олександр

«Агрон»

1

-

1

69

Корецький Євген

«Кристал»

1

1

70

Гнат Іван

«Кристал»

1

1

71

Пиняк Олег

«Кристал»

1

1

72

Шаталов Олександр

«Кристал»

1

-

1

73

Ігор Петро Іванкіо

«Кристал»

1

-

1

74

Ляницький Євген

«Кристал»

1

1

75

Семенів Юрій

«Кристал»

1

1

76

Гаетан Алайн

«Кристал»

1

1

77

Леськів Володимир

«Кристал»

1

-

78

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

79

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

80

Фарботняк Сергій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

81

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

1

82

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

1

83

Куріцький Сергій

ФК «Копичинці»

1

-

1

84

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

1

85

Шаповал Сергій

«Нива»

1

-

1

86

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

1

87

Матійчук Любомир

ФК «Бережани»

1

-

1

88

Гураль Тарас

ФК «Бережани»

1

-

1

89

Скалій Сергій

«Кристал»

1+1а/г

        1

90

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

1

91

Темерівський Олександр

«Кристал»

-

1

1

92

Патрик Руслан

«Кристал»

1

1

93

Мельник Сергій

«Кристал»

-

1

1

94

Андрусяк Іван

«Кристал»

-

1

1

95

Янков Микита

«Кристал»

-

1

1

96

Кринько Дмитро

«Нива»

-

1

1

97

Кузів Віталій

«Нива»

-

1

1

98

Голованьов Руслан

«Нива»

-

1

1

99

Андрієшин Роман

«Агрон»

-

1

1

100

Гурін Євген

«Агрон»

-

1

1

101

Пастернак Андрій

«Агрон»

-

1

1

102

Дімітрієв Юрій

«Агрон»

-

1

1

103

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

-

1

1

104

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

-

1

1

105

Соколовський Юрій

«Агронива»

-

1

1

106

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

-

1

1

107

Тракало Олег

«Агронива»

-

1

1

108

Комлєв Іван

«Агронива»

-

1

1

109

Когут Андрій

ФК «Бережани»

-

1

1

110

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

111

Копцюх Ігор

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

112

Кубик Олег

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

113

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

-

1

1

114

Грегуль Владислав

«Тернопіль-ДЮСШ»

-

1

1

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось