Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Усі бомбардири першої ліги

16 жовтня 2019 р. 11:47

Пропонуємо до Вашої уваги список кращих бомбардирів за результатами усіх матчів першої ліги чемпіонату Тернопільської області

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Мельник Роман

«Зоря»

21

2

2

Войцещук Михайло

ФК «Ланівці-ОТГ»/”Арсенал»

19

1

3

Галадей Дмитро

ФК «Вишнівець»

19

1

4

Токарчук Владислав

«Дністер»

14

-

5

Тимощук Владислав

«Скала-Айва»

13

1

6

Плосконос Іван

«Вся Україна – Колос»

11

-

7

Паламар Олександр

ФК «Збараж»

10

-

8

Кістяник Ігор

ФК «Трибухівці»

9

1

9

Пилипюк Андрій

«Дністер»

8

1

10

Сокіл Петро

«Зоря»

8

-

11

Олексюк Сергій

«Зоря»

7

-

12

Імангулов Дмитро

«Дністер»

7

-

13

Пшеничний Василь

«Вся Україна – Колос»

7

-

14

Гладчук Василь

«Вся Україна – Колос»

7

-

15

Томич Олександр

ФК «Вишнівець»

6

-

16

Ландяк Микола

«Дністер»

6

-

17

Нетеча Олександр

«Зоря»

6+1а/г

1

18

Самойлюк Олег

«Арсенал»

6

3

19

Бондаренко Олександр

«Скала-Айва»

5

-

20

Черкезов Фархат

«Зоря»

5

-

21

Бодак Віталій

«Зоря»

5

-

22

Корзун Микола

ФК «Вишнівець»

5

-

23

Єфремов Ярослав

«Три валети»

5

-

24

Щербатюк Євген

ФК «Вишнівець»

5

-

25

Власюк Андрій

«Три валети»/«Арсенал»

5

-

26

Миронюк Анатолій

«Бастіон-1427»

5

-

27

Кульчицький Андрій

«Вся Україна – Колос»

5

-

28

Гаєвський Роман

«Вся Україна – Колос»

5

3

29

Скочеляс Роман

«Скала-Айва»

4

-

30

Чеснік Павло

«Скала-Айва»

4

-

31

Вишинський Вадим

«Скала-Айва»

4

-

32

Турчинський Василь

«Три валети»

4

-

33

Чабай Сергій

ФК «Ланівці-ОТГ»

4

-

34

Грицак Юрій

ФК «Трибухівці»

4

-

35

Хруняк Руслан

ФК «Збараж»

4

-

36

Бородиця Богдан

«Вся Україна – Колос»

4

-

37

Ферару Микола

«Вся Україна – Колос»

4

-

38

Маньовський Сергій

«Бастіон-1427»

4

-

39

Гевчук Богдан

«Зоря»

4

-

40

Посільський Олександр

«Арсенал»

4

-

41

Вітерук Михайло

ФК «Вишнівець»

4

1

42

Гришак Ростислав

«Скала-Айва»

4

1

43

Муляр Володимир

«Скала-Айва»

4

2

44

Глухан Тарас

«Зоря»

3

-

45

Барва Сергій

ФК «Ланівці-ОТГ»

3

-

46

Комасюк Олександр

«Дністер»

3

-

47

Рябий Михайло

«Дністер»

3

-

48

Клак Роман

ФК «Вишнівець»

3

-

49

Кантицький Святослав

ФК «Вишнівець»

3

-

50

Понєдєльнік Олександр

ФК «Вишнівець»

3

-

51

Басістий Степан

«Вся Україна – Колос»

3

-

52

Зубик Олег

«Скала-Айва»

3

-

53

Волянюк Олексій

«Три валети»

3

-

54

Зубко Андрій

«Арсенал»

3

-

55

Штибель Олександр

«Арсенал»

3

-

56

Поліщук Дмитро

«Арсенал»

3

1

57

Слободян Віктор

«Вся Україна – Колос»

3

1

58

Щербаков Ігор

ФК «Трибухівці»

3

2

59

Критюк Олександр

ФК «Ланівці-ОТГ»

2

-

60

Городинський Володимир

«Дністер»

2

-

61

Гусляк Богдан

«Дністер»

2

-

62

Демчук Олег

ФК «Вишнівець»

2

-

63

Ющенко Олександр

«Нива»

2

-

64

Костецький Ян

«Нива»

2

-

65

Дівонька Ігор

«Три валети»

2

-

66

Романюк Юрій

«Три валети»

2

-

67

Станіславчук Андрій

«Три валети»

2

-

68

Колесник Богдан

«Три валети»

2

-

69

Панич Петро

ФК «Трибухівці»

2

-

70

Крушельницький Юрій

ФК «Трибухівці»

2

-

71

Юристий Михайло

ФК «Трибухівці»

2

-

72

Солонинка Іван

ФК «Трибухівці»

2

-

73

Соколовський Олексій

«Арсенал»

2

-

74

Берегуля Віталій

«Нива»/ ФК «Трибухівці»

2

-

75

Юрків Віталій

«Бастіон-1427»

2

-

76

Ковальчук Віктор

ФК «Збараж»

2

-

77

Семенишин Олександр

ФК «Ланівці-ОТГ»/ «Арсенал»

2

-

78

Онуфрейчук Сергій

«Скала-Айва»

2

-

79

Кеня Олександр

«Скала-Айва»

2

1

80

Тринадцятко Олег

«Нива»

2

1

81

Федорук Сергій

«Арсенал»

2+2а/г

-

82

Левицький Роман

«Дністер»

1

-

83

Процанін Петро

«Дністер»

1

-

84

Бойчук Василь

«Дністер»

1

-

85

Іщик Андрій

«Дністер»

1

-

86

Голодрига Роман

«Дністер»

1

-

87

Довгунь Віктор

«Дністер»

1

-

88

Вілівчук Андрій

«Три валети»

1

-

89

Верещак Максим

«Три валети»

1

-

90

Фесовець Владислав

ФК «Вишнівець»

1

-

91

Антонюк Іван

ФК «Вишнівець»

1

-

92

Антосюк Дмитро

ФК «Вишнівець»

1

-

93

Когут Микола

ФК «Вишнівець»

1

-

94

Швець Тарас

«Вся Україна – Колос»

1

-

95

Костів Анатолій

«Вся Україна – Колос»

1

-

96

Гаєвський Віталій

«Вся Україна – Колос»

1

-

97

Лемішка Василь

«Бастіон-1427»

1

-

98

Шевчук Андрій

«Бастіон-1427»

1

-

99

Чинчик Богдан

«Бастіон-1427»

1

-

100

Газдевич Ярослав

ФК «Трибухівці»

1

-

101

Квятковський Ігор

ФК «Трибухівці»

1

-

102

Скобальський Олександр

ФК «Трибухівці»

1

-

103

Полторацький Владислав

«Скала-Айва»

1

-

104

Думанюк Арсен

«Скала-Айва»

1

-

105

Свінціцький Тарас

«Нива»

1

-

106

Комарницький Тарас

«Нива»

1

-

107

Марчук Олег

«Нива»

1

-

108

Гизлик Олександр

«Нива»

1

-

109

Самсонюк Олександр

«Нива»

1

-

110

Гузар Віталій

ФК «Збараж»

1

-

111

Була Олександр

ФК «Збараж»

1

-

112

Цимбалюк Юрій

ФК «Збараж»

1

-

113

Бачинський Іван

ФК «Збараж»

1

-

114

Мороз Петро

ФК «Ланівці-ОТГ»

1

-

115

Войцещук Олег

ФК «Ланівці-ОТГ»

1

-

116

Коваль Сергій

«Арсенал»

1

-

117

Кравчук Сергій

«Арсенал»

1

-

118

Заєць Анатолій

«Арсенал»

1

-

119

Побережник Михайло

«Зоря»

1

-

120

Диняк Тимофій

«Зоря»

1

-

121

Городовий Богдан

«Зоря»

1

-

122

Рикуник Тарас

«Зоря»

1

-

123

Сурмяк Віктор

«Три валети»

1

1

124

Жук Микола

ФК «Трибухівці»

1+1а/г

-

125

Конечний Михайло

ФК «Збараж»

1+1а/г

-

126

П’ятничук Сергій

«Бастіон-1427»

1+1а/г

-

127

Подлецький Володимир

«Нива»

1+2а/г

-

128

Старушкевич Павло

ФК «Вишнівець»

/г

-

129

Скотецький Олег

«Зоря»

/г

-

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 2 6
"Рідна Борщівщина... 2 4
"Медобори" Зелене 1 3
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 3
"Нива" Теребовля 1 3
"Зоря" Хоростків 2 1
"Кристал-U-19" Чо... 1 0
ФК "Нараїв" 2 0
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 1 0
"Поділля" Васильк... 1 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 2 6
ФК «Мельниця» Мел... 2 6
ФК «Вишнівець» 2 6
«Віго-Острів» Острів 2 6
ФК «Трибухівці» 2 0
«Вікнини» Вікно 2 0
«Нива» Городниця 2 0
«Нива» Підгайці 2 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 2 6
«Олімпія» Клювинці 2 4
ФК «Скала-Подільс... 1 3
«Нічлава» Копичинці 2 2
«Поділля» В. Бере... 2 1
«ПрофАгро» Кременець 2 1
«Колос» Зборів 2 1
ФК «Скалат» 1 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось