Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Усі бомбардири першої ліги

16 жовтня 2019 р. 11:47

Пропонуємо до Вашої уваги список кращих бомбардирів за результатами усіх матчів першої ліги чемпіонату Тернопільської області

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Мельник Роман

«Зоря»

21

2

2

Войцещук Михайло

ФК «Ланівці-ОТГ»/”Арсенал»

19

1

3

Галадей Дмитро

ФК «Вишнівець»

19

1

4

Токарчук Владислав

«Дністер»

14

-

5

Тимощук Владислав

«Скала-Айва»

13

1

6

Плосконос Іван

«Вся Україна – Колос»

11

-

7

Паламар Олександр

ФК «Збараж»

10

-

8

Кістяник Ігор

ФК «Трибухівці»

9

1

9

Пилипюк Андрій

«Дністер»

8

1

10

Сокіл Петро

«Зоря»

8

-

11

Олексюк Сергій

«Зоря»

7

-

12

Імангулов Дмитро

«Дністер»

7

-

13

Пшеничний Василь

«Вся Україна – Колос»

7

-

14

Гладчук Василь

«Вся Україна – Колос»

7

-

15

Томич Олександр

ФК «Вишнівець»

6

-

16

Ландяк Микола

«Дністер»

6

-

17

Нетеча Олександр

«Зоря»

6+1а/г

1

18

Самойлюк Олег

«Арсенал»

6

3

19

Бондаренко Олександр

«Скала-Айва»

5

-

20

Черкезов Фархат

«Зоря»

5

-

21

Бодак Віталій

«Зоря»

5

-

22

Корзун Микола

ФК «Вишнівець»

5

-

23

Єфремов Ярослав

«Три валети»

5

-

24

Щербатюк Євген

ФК «Вишнівець»

5

-

25

Власюк Андрій

«Три валети»/«Арсенал»

5

-

26

Миронюк Анатолій

«Бастіон-1427»

5

-

27

Кульчицький Андрій

«Вся Україна – Колос»

5

-

28

Гаєвський Роман

«Вся Україна – Колос»

5

3

29

Скочеляс Роман

«Скала-Айва»

4

-

30

Чеснік Павло

«Скала-Айва»

4

-

31

Вишинський Вадим

«Скала-Айва»

4

-

32

Турчинський Василь

«Три валети»

4

-

33

Чабай Сергій

ФК «Ланівці-ОТГ»

4

-

34

Грицак Юрій

ФК «Трибухівці»

4

-

35

Хруняк Руслан

ФК «Збараж»

4

-

36

Бородиця Богдан

«Вся Україна – Колос»

4

-

37

Ферару Микола

«Вся Україна – Колос»

4

-

38

Маньовський Сергій

«Бастіон-1427»

4

-

39

Гевчук Богдан

«Зоря»

4

-

40

Посільський Олександр

«Арсенал»

4

-

41

Вітерук Михайло

ФК «Вишнівець»

4

1

42

Гришак Ростислав

«Скала-Айва»

4

1

43

Муляр Володимир

«Скала-Айва»

4

2

44

Глухан Тарас

«Зоря»

3

-

45

Барва Сергій

ФК «Ланівці-ОТГ»

3

-

46

Комасюк Олександр

«Дністер»

3

-

47

Рябий Михайло

«Дністер»

3

-

48

Клак Роман

ФК «Вишнівець»

3

-

49

Кантицький Святослав

ФК «Вишнівець»

3

-

50

Понєдєльнік Олександр

ФК «Вишнівець»

3

-

51

Басістий Степан

«Вся Україна – Колос»

3

-

52

Зубик Олег

«Скала-Айва»

3

-

53

Волянюк Олексій

«Три валети»

3

-

54

Зубко Андрій

«Арсенал»

3

-

55

Штибель Олександр

«Арсенал»

3

-

56

Поліщук Дмитро

«Арсенал»

3

1

57

Слободян Віктор

«Вся Україна – Колос»

3

1

58

Щербаков Ігор

ФК «Трибухівці»

3

2

59

Критюк Олександр

ФК «Ланівці-ОТГ»

2

-

60

Городинський Володимир

«Дністер»

2

-

61

Гусляк Богдан

«Дністер»

2

-

62

Демчук Олег

ФК «Вишнівець»

2

-

63

Ющенко Олександр

«Нива»

2

-

64

Костецький Ян

«Нива»

2

-

65

Дівонька Ігор

«Три валети»

2

-

66

Романюк Юрій

«Три валети»

2

-

67

Станіславчук Андрій

«Три валети»

2

-

68

Колесник Богдан

«Три валети»

2

-

69

Панич Петро

ФК «Трибухівці»

2

-

70

Крушельницький Юрій

ФК «Трибухівці»

2

-

71

Юристий Михайло

ФК «Трибухівці»

2

-

72

Солонинка Іван

ФК «Трибухівці»

2

-

73

Соколовський Олексій

«Арсенал»

2

-

74

Берегуля Віталій

«Нива»/ ФК «Трибухівці»

2

-

75

Юрків Віталій

«Бастіон-1427»

2

-

76

Ковальчук Віктор

ФК «Збараж»

2

-

77

Семенишин Олександр

ФК «Ланівці-ОТГ»/ «Арсенал»

2

-

78

Онуфрейчук Сергій

«Скала-Айва»

2

-

79

Кеня Олександр

«Скала-Айва»

2

1

80

Тринадцятко Олег

«Нива»

2

1

81

Федорук Сергій

«Арсенал»

2+2а/г

-

82

Левицький Роман

«Дністер»

1

-

83

Процанін Петро

«Дністер»

1

-

84

Бойчук Василь

«Дністер»

1

-

85

Іщик Андрій

«Дністер»

1

-

86

Голодрига Роман

«Дністер»

1

-

87

Довгунь Віктор

«Дністер»

1

-

88

Вілівчук Андрій

«Три валети»

1

-

89

Верещак Максим

«Три валети»

1

-

90

Фесовець Владислав

ФК «Вишнівець»

1

-

91

Антонюк Іван

ФК «Вишнівець»

1

-

92

Антосюк Дмитро

ФК «Вишнівець»

1

-

93

Когут Микола

ФК «Вишнівець»

1

-

94

Швець Тарас

«Вся Україна – Колос»

1

-

95

Костів Анатолій

«Вся Україна – Колос»

1

-

96

Гаєвський Віталій

«Вся Україна – Колос»

1

-

97

Лемішка Василь

«Бастіон-1427»

1

-

98

Шевчук Андрій

«Бастіон-1427»

1

-

99

Чинчик Богдан

«Бастіон-1427»

1

-

100

Газдевич Ярослав

ФК «Трибухівці»

1

-

101

Квятковський Ігор

ФК «Трибухівці»

1

-

102

Скобальський Олександр

ФК «Трибухівці»

1

-

103

Полторацький Владислав

«Скала-Айва»

1

-

104

Думанюк Арсен

«Скала-Айва»

1

-

105

Свінціцький Тарас

«Нива»

1

-

106

Комарницький Тарас

«Нива»

1

-

107

Марчук Олег

«Нива»

1

-

108

Гизлик Олександр

«Нива»

1

-

109

Самсонюк Олександр

«Нива»

1

-

110

Гузар Віталій

ФК «Збараж»

1

-

111

Була Олександр

ФК «Збараж»

1

-

112

Цимбалюк Юрій

ФК «Збараж»

1

-

113

Бачинський Іван

ФК «Збараж»

1

-

114

Мороз Петро

ФК «Ланівці-ОТГ»

1

-

115

Войцещук Олег

ФК «Ланівці-ОТГ»

1

-

116

Коваль Сергій

«Арсенал»

1

-

117

Кравчук Сергій

«Арсенал»

1

-

118

Заєць Анатолій

«Арсенал»

1

-

119

Побережник Михайло

«Зоря»

1

-

120

Диняк Тимофій

«Зоря»

1

-

121

Городовий Богдан

«Зоря»

1

-

122

Рикуник Тарас

«Зоря»

1

-

123

Сурмяк Віктор

«Три валети»

1

1

124

Жук Микола

ФК «Трибухівці»

1+1а/г

-

125

Конечний Михайло

ФК «Збараж»

1+1а/г

-

126

П’ятничук Сергій

«Бастіон-1427»

1+1а/г

-

127

Подлецький Володимир

«Нива»

1+2а/г

-

128

Старушкевич Павло

ФК «Вишнівець»

/г

-

129

Скотецький Олег

«Зоря»

/г

-

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 8 20
ФК "Нива" Теребовля 8 16
ФК "Дністер" 9 14
ФК Медобори 9 14
ФК "Збруч-Агробіз... 9 12
ФК Колос (Бучач) 9 8
ФК "Зоря" Хоростків 8 7
ФК "Агронива-ТНПУ... 8 4
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 13 33
"Рідна Борщівщина... 11 25
"Хатки" Бережани 12 25
ФК Нараїв 11 20
ФК "Трибухівці" 12 20
ФК Мельниця 12 14
Віго-Острів 12 13
"Колос" Зборів 13 12
ФК Нива (Підгайці) 12 10
"Нива" (Городниця) 12 8
"Вікнини" (Вікно) 12 8
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?















Всього голосів: 125


Голосування триває до: 30 вересня 2020 р. 23:59