Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Друга ліга (станом на 12.10.2019 р.)

12 жовтня 2019 р. 12:53

Пропонуємо до Вашої список кращих бомбардирів другої ліги за результатами матчів 21-го туру.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Полянчук Сергій

«Медобори»

19

1

2

Баліцький Андрій

«Поділля»

14

1

3

Бардокін Роман

«Колос»

14+1а/г

3

4

Блакита Андрій

«Колос»

12

-

5

Клекот Степан

«Медобори»

11

-

6

Судомир Тарас

ФК «Козова»

11

-

7

Турчак Володимир

«Колос»

10

-

8

Габрук Володимир

ФК «Козова»

10

1

9

Дитиняк Володимир

«Галичина»

7

-

10

Кузьмак Віталій

«Віго-Острів»

6

-

11

Сакович Віталій

«Медобори»

6

-

12

Черкезов Фархат

«Медобори»

6

-

13

Гриб Володимир

«Поділля»

6

-

14

Вітровий Святослав

ФК «Козова»

6

-

15

Репела Дем’ян

ФК «Козова»

6

16

Бадло Ігор

«Поділля»

6

2

17

Дзюла Богдан

ФК «Нараїв»

5

-

18

Турчин Руслан

«Панорама»

5

-

19

Кухарук Віталій

ФК «Нараїв»

5

1

20

Савчук Назар

«Віго-Острів»

5

3

21

Завойський Дмитро

«Галичина»

5

4

22

Сімора Роман

«Волинь-Шумськ»

4

-

23

Кузик Тарас

«Галичина»

4

-

24

Плосконос Іван

«Галичина»

4

-

25

Микичак Назар

ФК «Козова»

4

3

26

Різничок Олександр

«Галичина»

3

-

27

Скочеляс Роман

«Галичина»

3

-

28

Марчук Сергій

«Галичина»

3

-

29

Буряк Андрій

ФК «Скалат-ОТГ»

3

-

30

Козелко Ігор

«Поділля»

3

-

31

Кобеля Олександр

ФК «Козова»

3

32

Шмигановський Віталій

«Поділля»

2

-

33

Сиротюк Дмитро

«Поділля»

2

-

34

Духніч Володимир

«Юність»

2

-

35

Туркевич Володимир

«Юність»

2

-

36

Дмитрів Михайло

«Юність»

2

-

37

Рудницький Володимир

«Юність»

2

-

38

Хлопецький Сергій

«Віго-Острів»

2

-

39

Косінський Тарас

«Віго-Острів»

2

-

40

Галадза Назарій

«Віго-Острів»

2

-

41

Поврозник Микола

«Віго-Острів»

2

-

42

Денькович Павло

«Медобори»

2

-

43

Господарик Олег

«Медобори»

2

-

44

Шимчишин Іван

«Медобори»

2

-

45

Борух Михайло

ФК «Козова»

2

46

Шимонович Тарас

ФК «Козова»

2

-

47

Дорош Василь

«Панорама»

2

-

48

Вовк Володимир

«Панорама»

2

-

49

Бабуняк Іван

«Панорама»

2

-

50

Пилип’юк Андрій

«Панорама»

2

-

51

Смолко Максим

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

52

Готка Сергій

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

53

Бабій Роман

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

54

Барановський Ігор

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

55

Смолюк Ігор

«Волинь-Шумськ»

2

-

56

Хабаров Руслан

ФК «Нараїв»

2

-

57

Гарбуз Ігор

ФК «Нараїв»/ «Віго-Острів»

2

-

58

Комар Сергій

«Колос»

2

-

59

Матіяш Роман

«Галичина»

2

1

60

Тихоліз Олег

ФК «Скалат-ОТГ»

2

1

61

Коруц Андрій

«Юність»

1

-

62

Марущак Валентин

«Юність»

1

-

63

Серган Віталій

«Юність»

1

-

64

Барна Андрій

«Юність»

1

-

65

Сичик Володимир

«Юність»

1

-

66

Максим’юк Андрій

«Волинь-Шумськ»

1

-

67

Яріш Михайло

«Волинь-Шумськ»

1

-

68

Мельничук Павло

«Волинь-Шумськ»

1

-

69

Тимофій Борис

«Віго-Острів»

1

-

70

Лисий Володимир

«Віго-Острів»

1

-

71

Бутківський Тарас

«Віго-Острів»

1

-

72

Дацко Богдан

«Віго-Острів»

1

-

73

Крупа Арсен

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

74

Хоменко Віталій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

75

Хоменко Руслан

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

76

Сень Анатолій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

77

Колісник Віталій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

78

Савка Володимир

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

79

Пушкаренко Володимир

«Поділля»

1

-

80

Решовський Андрій

«Поділля»

1

-

81

Петраш Сергій

«Поділля»

1

-

82

Муравський Ігор

«Поділля»

1

-

83

Цимбалістий Іван

«Поділля»

1

-

84

Вахрів Тарас

«Медобори»

1

-

85

Мельник Михайло

«Медобори»

1

-

86

Надозірний В’ячеслав

«Панорама»

1

-

87

Ніков Андрій

«Панорама»

1

-

88

Кудрик Олександр

«Панорама»

1

-

89

Нога Андрій

«Панорама»

1

-

90

Худик Юрій

«Панорама»

1

-

91

Яцунда Петро

«Панорама»

1

-

92

Долинний Андрій

ФК «Нараїв»

1

-

93

Онуфреїв Володимир

ФК «Нараїв»

1

-

94

Повзун Андрій

ФК «Нараїв»

1

-

95

Чепига Андрій

ФК «Нараїв»

1

-

96

Прокопчук Олег

«Галичина»

1

-

97

Козяр Ярослав

«Галичина»

1

-

98

Щербяк Максим

«Галичина»

1

-

99

Кучер Руслан

«Галичина»

1

-

100

Чіп Максим

«Галичина»

1

-

101

Ничай Ігор

«Колос»

1

-

102

Світлик Ігор

«Колос»

1

-

103

Романішин Андрій

«Колос»

1

-

104

Ткачук Олександр

ФК «Козова»

1

-

105

Коломієць Максим

ФК «Козова»

1

-

106

Підлужний Василь

ФК «Козова»

1

-

107

Лахманюк Вадим

«Волинь-Шумськ»

1

1

108

Адамів Ярослав

ФК «Нараїв»

1

1

109

Шевчишин Андрій

ФК «Скалат-ОТГ»

1+1а/г

-

110

Володимир Федун

ФК «Скалат-ОТГ»

1а/г

-

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 1 3
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 3
"Нива" Теребовля 1 3
"Рідна Борщівщина... 1 1
"Зоря" Хоростків 1 1
ФК "Нараїв" 1 0
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 1 0
"Поділля" Васильк... 1 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 1 3
ФК «Мельниця» Мел... 1 3
ФК «Вишнівець» 1 3
«Віго-Острів» Острів 1 3
ФК «Трибухівці» 1 0
«Вікнини» Вікно 1 0
«Нива» Городниця 1 0
«Нива» Підгайці 1 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 1 3
«Нічлава» Копичинці 1 1
«ПрофАгро» Кременець 1 1
«Олімпія» Клювинці 1 1
«Колос» Зборів 1 1
«Поділля» В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось