Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Вища ліга (станом на 9.10.2019 р.)

9 жовтня 2019 р. 12:50

Пропонуємо до Вашої уваги список кращих бомбардирів вищої ліги за результатами матчів 5-го туру фінального етапу.

ГОЛИ

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

12

2

2

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

11

3

Процик Назар

«Агрон»

9

4

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

7

5

Іваськів Віталій

«Агронива»

6

6

Гром’як Тарас

«Нива»

6

-

7

Червонецький Тарас

«Агрон»

6

8

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

6

-

9

Заставецький Юрій

«Агронива»

6

3

10

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

5

-

11

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

5

12

Слоневський Богдан

«Нива»

5

3

13

Різник Андрій

«Агронива»

4

14

Пилипенко Артем

«Агронива»

4

15

Білик Валентин

«Агрон»

4

16

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

4

-

17

Городинський Іван

ФК «Копичинці»/”Кристал»

4

18

Швець Ігор

ФК «Бережани»

4

1

19

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

3

-

20

Никеруй Олег

«Нива»

3

-

21

Ковалевський Ян

«Агрон»

3

-

22

Шелія Немо

«Агронива»

3

23

Гайковий Володимир

«Агронива»/«Збруч»

3

24

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

25

Курдас Руслан

«Кристал»

3

1

26

Олексієнко Ігор

«Нива»

3

1

27

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

28

Дурай Тарас

«Агронива»

2

29

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

2

-

30

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

31

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

32

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

33

Юристий Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

34

Ковалик Віктор

«Агрон»

2

-

35

Луцик Руслан

«Агрон»

2

-

36

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

37

Баранець Григорій

«Нива»

2

-

38

Масікевич Віктор

«Нива»

2

39

Романчук Іван

«Нива»

2

2

40

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

2

2

41

Салія Георгі

«Агронива»

1

42

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

43

Бурко Віталій

«Агронива»

1

44

Намуйлик Петро

«Кристал»/”Агронива»

1

45

Корецький Євген

«Кристал»

1

46

Гнат Іван

«Кристал»

1

47

Пиняк Олег

«Кристал»

1

48

Чемерейко Олег

«Кристал»

1

49

Дорофеєв Микита

«Кристал»

1

50

Шаталов Олександр

«Кристал»

1

51

Ляницький Євген

«Кристал»

1

52

Семенів Юрій

«Кристал»

1

53

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

54

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

55

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

56

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

57

Матійчук Любомир

ФК «Бережани»

1

-

58

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

-

59

Гураль Тарас

ФК «Бережани»

1

-

60

Когут Микола

«Агрон»

1

-

61

Вонс Ігор

«Агрон»

1

-

62

Лук’янов Сергій

«Агрон»

1

-

63

Павлусь Олександр

«Агрон»

1

-

64

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

65

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

66

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

1

-

67

Куріцький Сергій

ФК «Копичинці»

1

-

68

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

69

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

70

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

71

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

72

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

73

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

74

Субота Віталій

«Нива»

1

-

75

Іванкіо Ігор Петро

«Кристал»

1

1

76

Гаетан Алайн

«Кристал»

1

1

77

Скалій Сергій

«Кристал»

1+1а/г

78

Шаповал Сергій

«Нива»

1+1а/г

-

79

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

1+1а/г

1

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

11

2

Процик Назар

«Агрон»

7

3

Шелія Немо

«Агронива»

5

4

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

5

5

Швець Ігор

ФК «Бережани»

5

6

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

4

7

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

8

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

3

9

Коник Дмитро

«Агрон»

3

10

Луцик Руслан

«Агрон»

3

11

Бурко Віталій

«Агронива»

3

12

Дурай Тарас

«Агронива»

3

13

Іваськів Віталій

«Агронива»

3

14

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

3

15

Клаутон Сантос

«Кристал»

3

16

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

3

17

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

18

Слоневський Богдан

«Нива»

2

19

Вонс Ігор

«Агрон»

2

20

Воронін Роман

«Кристал»

2

21

Дорофеєв Микита

«Кристал»

2

22

Масікевич Віктор

«Нива»

2

23

Никеруй Олег

«Нива»

2

24

Гром’як Тарас

«Нива»

2

25

Салія Гіоргі

«Агронива»

2

26

Різник Андрій

«Агронива»

2

27

Заставецький Юрій

«Агронива»

2

28

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

2

29

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

30

Червонецький Тарас

«Агрон»

2

31

Білик Валентин

«Агрон»

2

32

Городинський Іван

ФК «Копичинці»/”Кристал»

2

33

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

2

34

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

35

Темерівський Олександр

«Кристал»

1

36

Патрик Руслан

«Кристал»

1

37

Мельник Сергій

«Кристал»

1

38

Андрусяк Іван

«Кристал»

1

39

Барбоза

«Кристал»

1

40

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

41

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

42

Чиряк Ростислав

«Збруч-Агробізнес»

1

43

Копцюх Ігор

«Збруч-Агробізнес»

1

44

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

45

Когут Андрій

ФК «Бережани»

1

46

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

1

47

Тракало Олег

«Агронива»

1

48

Пилипенко Артем

«Агронива»

1

49

Соколовський Юрій

«Агронива»

1

50

Намуйлик Петро

«Кристал»/”Агронива»

1

51

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

52

Андрієшин Роман

«Агрон»

1

53

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

54

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

55

Гурін Євген

«Агрон»

1

56

Пастернак Андрій

«Агрон»

1

57

Дімітрієв Юрій

«Агрон»

1

58

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

1

59

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

1

60

Кринько Дмитро

«Нива»

1

61

Бегашов Олександр

«Нива»

1

62

Субота Віталій

«Нива»

1

63

Романчук Іван

«Нива»

1

64

Кузів Роман

«Нива»

1

65

Олексієнко Ігор

«Нива»

1

66

Кузів Віталій

«Нива»

1

67

Голованьов Руслан

«Нива»

1

68

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

69

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

70

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

71

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

72

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

11

5

16

2

Процик Назар

«Агрон»

9

7

16

3

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

5

11

16

4

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

12

1

13

5

Іваськів Віталій

«Агронива»

6

3

9

6

Швець Ігор

ФК «Бережани»

4

5

9

7

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

7

1

8

8

Червонецький Тарас

«Агрон»

6

2

8

9

Заставецький Юрій

«Агронива»

6

2

8

10

Гром’як Тарас

«Нива»

6

2

8

11

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

4

4

8

12

Шелія Немо

«Агронива»

3

5

8

13

Слоневський Богдан

«Нива»

5

2

7

14

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

6

-

6

15

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

5

1

6

16

Різник Андрій

«Агронива»

4

2

6

17

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

4

2

6

18

Білик Валентин

«Агрон»

4

2

6

19

Пилипенко Артем

«Агронива»

4

1

5

20

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

3

2

5

21

Никеруй Олег

«Нива»

3

2

5

22

Дурай Тарас

«Агронива»

2

3

5

23

Луцик Руслан

«Агрон»

2

3

5

24

Олексієнко Ігор

«Нива»

3

1

4

25

Ковалевський Ян

«Агрон»

3

1

4

26

Бурко Віталій

«Агронива»

1

3

4

27

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

1

3

4

28

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

3

4

29

Курдас Руслан

«Кристал»

3

3

30

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

3

31

Гайковий Володимир

«Агронива»/”Збруч»

3

3

32

Масікевич Віктор

«Нива»

2

1

3

33

Романчук Іван

«Нива»

2

1

3

34

Ковалик Віктор

«Агрон»

2

1

3

35

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

2

1

3

36

Салія Гіоргі

«Агронива»

1

2

3

37

Дорофеєв Микита

«Кристал»

1

2

3

38

Вонс Ігор

«Агрон»

1

2

3

39

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

2

3

40

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

-

3

3

41

Коник Дмитро

«Агрон»

-

3

3

42

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

43

Клаутон Сантос

«Кристал»

-

3

3

44

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

45

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

46

Юристий Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

47

Баранець Григорій

«Нива»

2

-

2

48

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

2

49

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

2

50

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

2

51

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

2

-

2

52

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

1

2

53

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

1

2

54

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

55

Субота Віталій

«Нива»

1

1

2

56

Бегашов Олександр

«Нива»

1

1

2

57

Німаш Тарас

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

58

Намуйлик Петро

«Кристал»/”Агронива»

1

1

2

59

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

1+1а/г

1

2

60

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

2

61

Воронін Роман

«Кристал»

-

2

2

62

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

2

2

63

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

1

64

Когут Микола

«Агрон»

1

-

1

65

Лук’янов Сергій

«Агрон»

1

-

1

66

Павлусь Олександр

«Агрон»

1

-

1

67

Корецький Євген

«Кристал»

1

1

68

Гнат Іван

«Кристал»

1

1

69

Пиняк Олег

«Кристал»

1

1

70

Чемерейко Олег

«Кристал»

1

1

71

Шаталов Олександр

«Кристал»

1

-

1

72

Ігор Петро Іванкіо

«Кристал»

1

-

1

73

Ляницький Євген

«Кристал»

1

1

74

Семенів Юрій

«Кристал»

1

1

75

Гаетан Алайн

«Кристал»

1

1

76

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

77

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

78

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

1

79

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

1

80

Куріцький Сергій

ФК «Копичинці»

1

-

1

81

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

1

82

Шаповал Сергій

«Нива»

1

-

1

83

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

1

84

Матійчук Любомир

ФК «Бережани»

1

-

1

85

Гураль Тарас

ФК «Бережани»

1

-

1

86

Скалій Сергій

«Кристал»

1+1а/г

        1

87

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

1

88

Темерівський Олександр

«Кристал»

-

1

1

89

Патрик Руслан

«Кристал»

1

1

90

Мельник Сергій

«Кристал»

-

1

1

91

Андрусяк Іван

«Кристал»

-

1

1

92

Кринько Дмитро

«Нива»

-

1

1

93

Кузів Роман

«Нива»

-

1

1

94

Кузів Віталій

«Нива»

-

1

1

95

Голованьов Руслан

«Нива»

-

1

1

96

Андрієшин Роман

«Агрон»

-

1

1

97

Гурін Євген

«Агрон»

-

1

1

98

Пастернак Андрій

«Агрон»

-

1

1

99

Дімітрієв Юрій

«Агрон»

-

1

1

100

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

-

1

1

101

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

-

1

1

102

Соколовський Юрій

«Агронива»

-

1

1

103

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

-

1

1

104

Тракало Олег

«Агронива»

-

1

1

105

Когут Андрій

ФК «Бережани»

-

1

1

106

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

107

Копцюх Ігор

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

108

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

-

1

1

← На головну
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 16 37
«Алюр» Тернопіль 16 31
«Медобори» Зелене 16 30
"Sebn-Скриня" Тер... 16 30
«Гермес-7» Тернопіль 16 29
"Говерла" Дубівці 16 28
«Агронива-Біла» 16 18
«Микулинці-Булат» 16 16
«Поділля-Starlife... 16 10
«Віго-Острів» 16 5
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Агрон-Агропродсе... 16 45
«Вікторія» В. Бірки 16 42
«Поділля» Васильк... 16 36
ФК «Козова» 16 33
ФК «Ланівці-ОТГ» 16 29
«Копичинецькі ков... 16 28
ФК «Хоростків» 16 27
«Вся-Україна-Коло... 16 25
«Колос» Зборів 16 23
ФК «Скалат» 16 23
«Автоцентр 88» Те... 16 21
ФК «Озерна-1» Збо... 16 20
ГУНП Тернопіль 16 19
«Агрокомплекс Іва... 16 17
«Wyscout» Тернопіль 16 15
"Юніори" Тернопіль 16 8
Тернопільська міс... 16 5
«Роял-Транс» Терн... 16 3
Футзальна ліга. Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Саюз» Тернопіль 16 46
«Добрий Самарянин... 16 36
«Інваспорт» Терно... 16 35
ФК «Нараїв» Береж... 16 34
SEBN, UA Тернопіль 16 29
«Панорама-1» Млин... 16 27
«Лісма» Шляхтинці 16 27
«Стрипа» Купчинці 16 26
«Метрікс» Тернопіль 16 25
«Ветеран Плюс» Те... 16 24
«Вікторія 92» Вік... 16 22
«Меліоратор» Терн... 16 22
«Калина» Тернопіль 16 16
«Файне місто» Тер... 16 12
«Терен» Тернопіль 16 10
«Largo» Тернопіль 16 10
ФК «Заруддя» Збор... 16 8
ФК «Гаї Шевченків... 16 7
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Добра піца» Терн... 17 46
«Нива» Підгайці 17 40
«Savandi» Тернопіль 17 36
«Микулинецький Бр... 17 36
«ЕКМІ» Біла 17 31
ФК «Пронятин» 17 31
ФК «Мишковичі» 17 30
«Зелені штахети» ... 17 26
ФК «Озерна-2» Збо... 17 23
«Панорама-2» Млин... 17 22
«Серет» Тернопіль 17 20
«Молокія» Тернопіль 17 19
«Карат» Тернопіль 17 17
«Тернопільводокан... 17 14
«Аляска» Тернопіль 17 13
«Стрипа-2» Купчинці 17 13
«Опілля» Тернопіл... 17 12
ФК «Великі Гаї» 17 11
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Чемпіонат області 2019
Перша ліга
Чемпіонат області 2019
Друга ліга
Чемпіонат області 2019
Вища ліга фінал
Чемпіонат області 2019
Вища ліга втішний турнір

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане кращим бомбардиром третьої Тернопільської футзальної ліги?

Роман Наконечний («Карат»)74 (38,1%)

Тарас Стирчак («Нива»)66 (34,0%)

Олександр Томич («Добра піца»)23 (11,9%)

Леонід Лапін («ЕКМІ»)9 (4,6%)

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї»)8 (4,1%)

Андрій Нога («Панорама-2»)8 (4,1%)

Роман Скакун («Аляска»)6 (3,1%)


Всього голосів: 194


Голосування закінчилось