Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

«ДСО-Поділля» у важкому поєдинку переміг ФК «Козова»

21 серпня 2017 р. 08:18

Центральний матч ігрового дня відбувся у Козовій. У рамках 8-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу ФК «Козова» поступився на власному полі команді «ДСО-Поділля», яка представляє Тернопільський район – 0:2.

Наставник козівської команди Борис Палюх розташував свої підопічних за схемою:1х4х5х1. Місце у воротах зайняв Павло Марченко, у центрі захисту діяла пара – Павло Данилюк та Михайло Павелко, на флангах – Роман Гаврилюк (справа) і Андрій Богач (зліва). У центр півзахисту тренер відрядив одразу трьох футболів: Андрій Долинний та Михайло Костів діяли в опорній зоні, а капітан команди Андрій Мартинюк грав піднападником. На флангах у півзахисті грати – Дмитро Коротюк (справа) і Тарас Шимонович (зліва). І на вістря атаки був відряджений один Петро Тригук.

Граючий головний тренер «ДСО-Поділля» Андрій Гринченко застосував традиційну розстановку футболістів на футбольному полі: 1х4х4х2. Ворота боронив капітан команди Владислав Бритковський, у захисті діяли – Андрій Гринченко і Тарас Кормило (у центрі), Петро Скобляк (справа), Ярослав Алексевич (зліва). Валентин Білик та Олександр Паламар сформували пару центральних півзахисників, на краях діяли Артем Вітович (справа) та Станіслав Скибіцький (зліва) і на вістрі атаки грали нападники – Юрій Сорочан та Ігор Швець.

Долю поєдинку вирішили швидкі голи, які забили гравці «ДСО-Поділля» в кожному з таймів. Вже на шостій хвилині гри в штрафному майданчику оборонець ФК «Козова» Михайло Павелко збив форварда гостей Юрія Сорочана і арбітр призначив пенальті. Хоча воротар господарів поля Павло Марченко і вгадав напрямок польоту м’яча, але перешкодити йому залетіти у ворота після удару Ігоря Швеця не зумів (0:1).

Майже одразу ФК «Козова» міг зрівнювати рахунок. Після скидки головою Андрія Мартинюка віч-на-віч з голкіпером «ДСО-Поділля» Владиславом Бритковським вискочив Дмитро Коротюк, однак у ближній дуелі переграти воротаря не зумів. Не пройшло й хвилини, як потужний удар з лінії штрафного майданчика вдався Андрію Мартинюку, але цього разу м’яч пройшов у кількох сантиметрах вище поперечини. А в другій половині першого тайму вже гості відповіли вдома небезпеками. Спершу Станіслав Скибіцький метрів з 20-ти пробив над поперечиною, а згодом, після невдалого пробиття вільного удару з боку кіпера господарів, з ним на побачення вискочив Юрій Сорочан, але його удару забракло точності.

Щойно розпочався другий тайм, як рахунок на користь «ДСО-Поділля» було подвоєно. Олексій Литовчено, який вийшов на поле з лавки запасних, накрутив у центрі штрафного майданчика кількох оборонців та… впав. Його партнери не зупинилися, продовжували атаку, м’яч підхопив Артем Вітович і точним ударом у нижній, дальній від голкіпера кут воріт зумів відзначитися (0:2). На 61-й хвилині стався епізод, який призвів до другого пенальті в матчі. Граючий тренер гостей Андрій Гринченко збив Дмитра Коротюка і арбітр матчу діючи послідовно, вказав на «точку». Однак капітан ФК «Козова» Андрій Мартинюк переграти свого візаві, теж капітана Владислава Бритковського не зумів – кіпер парирував м’яча. Ця невдача вибила з колії загалом непоступливу козівську команду, яка, можна не сумніватися, ще зіпсує нерви не одній обласному футбольному колективу, і в заключні хвилини матчу саме гості були близькими до взяття воріт. Так, їхній нападник Юрій Сорочан обіграв на швидкості трьох опікунів, але на завершальній стадії його удар парирував воротар ФК «Козова». У кількох сантиметрах від штанги пройшов м’яч після небезпечного удару головою Олександра Паламаря. А в компенсований час Андрій Гринченко ударом з-за меж штрафного майданчика поцілив у штангу.

Ця перемога дозволила «ДСО-Поділля» записати до свого активу три очка і тепер з 15-ма заліковими пунктами команда ділить 3-4 місця з чортківським «Кристалом». Щоправда, в останньої команди на два зіграних матчі менше. Наступне випробування для колективу з Тернопільського району – фінал кубка області. 24 серпня на «ДСО-Поділля» очікує непростий суперник – зборівський «Колос», якого в цьому сезоні підопічні Андрія Гринченка ще не перемагали (програш у Зборові – 1:2 та нічия у В. Березовиці – 1:1)

.***

ФК «Козова» – «ДСО-Поділля» – 0:2 (0:1)

20 серпня. Козова. Центральний селищний стадіон. 300 гл. +31 град.

Арбітр: Олег Чемний (Тернопіль), асистенти – Анатолій Пенцак (Микулинці), Роман Островський (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Богдан Трач (Тернопіль).

ФК «Козова»: Марченко, Данилюк, Павелко (Захарчук, 82), Р. Гаврилюк, Богач, Долинний, Костів, Т. Шимонович, Коротюк (Крупа, 77), Мартинюк-к, Тригук (Я. Мельник, 64).

«ДСО-Поділля»: Бритковський-к, Алексевич (Процик, 90+2), Скобляк, Андрій Гринченко, Кормило, Паламар (Стецюк, 90), Скибіцький (Литовченко, 46), Вітович, Білик, Швець, Сорочан (Левчик, 67).

Голи: І. Швець (6, з пен.), А. Вітович (47).

На 61-й хвилині А. Мартинюк не реалізував пенальті.

Попереджені: Т. Шимонович (59) , А. Богач (71).