Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Вища ліга (станом на 12.08.2019 р.)

12 серпня 2019 р. 11:40

Пропонуємо до Вашої уваги список кращих бомбардирів вищої ліги за результатами матчів 11-го туру.

ГОЛИ

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Процик Назар

«Агрон»

8

2

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

6

3

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

6

2

4

Іваськів Віталій

«Агронива»

5

5

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

5

6

Слоневський Богдан

«Нива»

5

3

7

Різник Андрій

«Агронива»

4

8

Гром’як Тарас

«Нива»

4

-

9

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

10

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

3

-

11

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

3

-

12

Шелія Немо

«Агронива»

3

13

Червонецький Тарас

«Агрон»

3

14

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

15

Швець Ігор

ФК «Бережани»

3

16

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

17

Курдас Руслан

«Кристал»

3

1

18

Заставецький Юрій

«Агронива»

3

2

19

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

20

Дурай Тарас

«Агронива»

2

21

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

22

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

23

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

24

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

25

Білик Валентин

«Агрон»

2

26

Луцик Руслан

«Агрон»

2

-

27

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

28

Масікевич Віктор

«Нива»

2

29

Олексієнко Ігор

«Нива»

2

-

30

Романчук Іван

«Нива»

2

2

31

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

2

2

32

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

33

Салія Георгі

«Агронива»

1

34

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

35

Бурко Віталій

«Агронива»

1

36

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

37

Скалій Сергій

«Кристал»

1

38

Корецький Євген

«Кристал»

1

39

Гнат Іван

«Кристал»

1

40

Пиняк Олег

«Кристал»

1

41

Чемерейко Олег

«Кристал»

1

42

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

43

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

44

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

45

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

46

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

1

-

47

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

-

48

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

-

49

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

-

50

Когут Микола

«Агрон»

1

-

51

Вонс Ігор

«Агрон»

1

-

52

Лук’янов Сергій

«Агрон»

1

-

53

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

54

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

55

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

1

-

56

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

57

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

58

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

59

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

60

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

61

Субота Віталій

«Нива»

1

-

62

Шаповал Сергій

«Нива»

1+1а/г

-

63

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

-

 

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Шелія Немо

«Агронива»

4

2

Процик Назар

«Агрон»

4

3

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

4

4

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

5

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

6

Коник Дмитро

«Агрон»

3

7

Бурко Віталій

«Агронива»

3

8

Дурай Тарас

«Агронива»

3

9

Вонс Ігор

«Агрон»

2

10

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

11

Слоневський Богдан

«Нива»

2

12

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

2

13

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

2

14

Воронін Роман

«Кристал»

2

15

Дорофеєв Микита

«Кристал»

2

16

Масікевич Віктор

«Нива»

2

17

Салія Гіоргі

«Агронива»

2

18

Різник Андрій

«Агронива»

2

19

Швець Ігор

ФК «Бережани»

2

20

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

2

21

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

2

22

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

23

Заставецький Юрій

«Агронива»

2

24

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

25

Темерівський Олександр

«Кристал»

1

26

Патрик Руслан

«Кристал»

1

27

Мельник Сергій

«Кристал»

1

28

Андрусяк Іван

«Кристал»

1

29

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

30

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

31

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

1

32

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

33

Іваськів Віталій

«Агронива»

1

34

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

1

35

Тракало Олег

«Агронива»

1

36

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

37

Андрієшин Роман

«Агрон»

1

38

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

39

Червонецький Тарас

«Агрон»

1

40

Луцик Руслан

«Агрон»

1

41

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

42

Гурін Євген

«Агрон»

1

43

Пастернак Андрій

«Агрон»

1

44

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

1

45

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

1

46

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

1

47

Кринько Дмитро

«Нива»

1

48

Никеруй Олег

«Нива»

1

49

Бегашов Олександр

«Нива»

1

50

Субота Віталій

«Нива»

1

51

Романчук Іван

«Нива»

1

52

Кузів Роман

«Нива»

1

53

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

54

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

55

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

 

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Процик Назар

«Агрон»

8

4

12

2

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

6

2

8

3

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

6

1

7

4

Слоневський Богдан

«Нива»

5

2

7

5

Шелія Немо

«Агронива»

3

4

7

6

Іваськів Віталій

«Агронива»

5

1

6

7

Різник Андрій

«Агронива»

4

2

6

8

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

6

9

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

5

5

10

Швець Ігор

ФК «Бережани»

3

2

5

11

Заставецький Юрій

«Агронива»

3

2

5

12

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

3

2

5

13

Дурай Тарас

«Агронива»

2

3

5

14

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

1

4

5

15

Гром’як Тарас

«Нива»

4

-

4

16

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

3

1

4

17

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

1

4

18

Червонецький Тарас

«Агрон»

3

1

4

19

Бурко Віталій

«Агронива»

1

3

4

20

Курдас Руслан

«Кристал»

3

3

21

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

3

22

Масікевич Віктор

«Нива»

2

1

3

23

Романчук Іван

«Нива»

2

1

3

24

Луцик Руслан

«Агрон»

2

1

3

25

Салія Гіоргі

«Агронива»

1

2

3

26

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

2

3

27

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

1

2

3

28

Вонс Ігор

«Агрон»

1

2

3

29

Коник Дмитро

«Агрон»

-

3

3

30

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

31

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

2

32

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

33

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

34

Білик Валентин

«Агрон»

2

2

35

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

2

36

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

2

37

Олексієнко Ігор

«Нива»

2

-

2

38

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

2

39

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

2

-

2

40

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

1

2

41

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

42

Субота Віталій

«Нива»

1

1

2

43

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

1

2

44

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

1

2

45

Бегашов Олександр

«Нива»

1

1

2

46

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

2

47

Дорофеєв Микита

«Кристал»

-

2

2

48

Воронін Роман

«Кристал»

-

2

2

49

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

2

2

50

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

1

51

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

1

52

Когут Микола

«Агрон»

1

-

1

53

Лук’янов Сергій

«Агрон»

1

-

1

54

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

1

55

Скалій Сергій

«Кристал»

1

1

56

Корецький Євген

«Кристал»

1

1

57

Гнат Іван

«Кристал»

1

1

58

Пиняк Олег

«Кристал»

1

1

59

Чемерейко Олег

«Кристал»

1

1

60

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

61

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

62

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

1

63

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

-

1

64

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

1

65

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

1

66

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

1

67

Шаповал Сергій

«Нива»

1

-

1

68

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

1

69

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

1

70

Темерівський Олександр

«Кристал»

-

1

1

71

Патрик Руслан

«Кристал»

1

1

72

Мельник Сергій

«Кристал»

-

1

1

73

Андрусяк Іван

«Кристал»

-

1

1

74

Кринько Дмитро

«Нива»

-

1

1

75

Никеруй Олег

«Нива»

-

1

1

76

Кузів Роман

«Нива»

-

1

1

77

Ковалик Віктор

«Агрон»

-

1

1

78

Андрієшин Роман

«Агрон»

-

1

1

79

Гурін Євген

«Агрон»

-

1

1

80

Пастернак Андрій

«Агрон»

-

1

1

81

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

-

1

1

82

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

-

1

1

83

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

-

1

1

84

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

-

1

1

85

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

86

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

-

1

1

87

Тракало Олег

«Агронива»

-

1

1

88

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

-

/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось