Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Вища ліга (станом на 6.07.2019 р.)

6 липня 2019 р. 22:44

Пропонуємо до Вашої уваги список кращих бомбардирів вищої ліги за результатами матчів десятого туру.

ГОЛИ

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Процик Назар

«Агрон»

8

2

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

6

2

3

Іваськів Віталій

«Агронива»

5

4

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

5

5

Слоневський Богдан

«Нива»

5

3

6

Різник Андрій

«Агронива»

4

7

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

8

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

3

-

9

Гром’як Тарас

«Нива»

3

-

10

Червонецький Тарас

«Агрон»

3

11

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

12

Швець Ігор

ФК «Бережани»

3

13

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

14

Курдас Руслан

«Кристал»

3

1

15

Заставецький Юрій

«Агронива»

3

2

16

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

17

Дурай Тарас

«Агронива»

2

18

Шелія Немо

«Агронива»

2

19

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

20

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

21

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

22

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

23

Білик Валентин

«Агрон»

2

24

Луцик Руслан

«Агрон»

2

-

25

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

26

Масікевич Віктор

«Нива»

2

27

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

2

28

Романчук Іван

«Нива»

2

2

29

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

30

Салія Георгі

«Агронива»

1

31

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

32

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

33

Скалій Сергій

«Кристал»

1

34

Корецький Євген

«Кристал»

1

35

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

36

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

37

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

38

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

39

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

1

-

40

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

-

41

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

-

42

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

-

43

Когут Микола

«Агрон»

1

-

44

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

45

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

46

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

47

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

48

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

49

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

50

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

51

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

52

Олексієнко Ігор

«Нива»

1

-

53

Субота Віталій

«Нива»

1

-

54

Шаповал Сергій

«Нива»

1

-

55

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

1

1

56

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

-

 

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Шелія Немо

«Агронива»

4

2

Процик Назар

«Агрон»

4

3

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

3

4

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

5

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

6

Коник Дмитро

«Агрон»

3

7

Бурко Віталій

«Агронива»

3

8

Дурай Тарас

«Агронива»

3

9

Вонс Ігор

«Агрон»

2

10

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

11

Слоневський Богдан

«Нива»

2

12

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

2

13

Воронін Роман

«Кристал»

2

14

Масікевич Віктор

«Нива»

2

15

Салія Гіоргі

«Агронива»

2

16

Різник Андрій

«Агронива»

2

17

Швець Ігор

ФК «Бережани»

2

18

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

2

19

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

20

Заставецький Юрій

«Агронива»

2

21

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

22

Темерівський Олександр

«Кристал»

1

23

Патрик Руслан

«Кристал»

1

24

Мельник Сергій

«Кристал»

1

25

Дорофеєв Микита

«Кристал»

1

26

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

27

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

28

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

29

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

1

30

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

31

Іваськів Віталій

«Агронива»

1

32

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

1

33

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

34

Андрієшин Роман

«Агрон»

1

35

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

36

Червонецький Тарас

«Агрон»

1

37

Луцик Руслан

«Агрон»

1

38

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

39

Гурін Євген

«Агрон»

1

40

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

41

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

1

42

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

1

43

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

1

44

Кринько Дмитро

«Нива»

1

45

Никеруй Олег

«Нива»

1

46

Бегашов Олександр

«Нива»

1

47

Субота Віталій

«Нива»

1

48

Романчук Іван

«Нива»

1

49

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

50

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

51

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

 

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Процик Назар

«Агрон»

8

4

12

2

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

6

1

7

3

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

5

2

7

4

Слоневський Богдан

«Нива»

5

2

7

5

Іваськів Віталій

«Агронива»

5

1

6

6

Різник Андрій

«Агронива»

4

2

6

7

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

6

8

Шелія Немо

«Агронива»

2

4

6

9

Швець Ігор

ФК «Бережани»

3

2

5

10

Заставецький Юрій

«Агронива»

3

2

5

11

Дурай Тарас

«Агронива»

2

3

5

12

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

3

1

4

13

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

1

4

14

Червонецький Тарас

«Агрон»

3

1

4

15

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

1

3

4

16

Курдас Руслан

«Кристал»

3

3

17

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

3

18

Гром’як Тарас

«Нива»

3

-

3

19

Масікевич Віктор

«Нива»

2

1

3

20

Романчук Іван

«Нива»

2

1

3

21

Луцик Руслан

«Агрон»

2

1

3

22

Салія Гіоргі

«Агронива»

1

2

3

23

Бурко Віталій

«Агронива»

-

3

3

24

Коник Дмитро

«Агрон»

-

3

3

25

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

26

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

2

27

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

28

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

29

Білик Валентин

«Агрон»

2

2

30

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

2

31

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

2

32

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

2

2

33

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

2

34

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

1

2

35

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

36

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

1

2

37

Субота Віталій

«Нива»

1

1

2

38

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

1

2

39

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

1

2

40

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

1

2

41

Бегашов Олександр

«Нива»

1

1

2

42

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

2

43

Вонс Ігор

«Агрон»

2

2

44

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

-

2

2

45

Воронін Роман

«Кристал»

-

2

2

46

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

2

2

47

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

1

48

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

1

49

Когут Микола

«Агрон»

1

-

1

50

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

1

51

Скалій Сергій

«Кристал»

1

1

52

Корецький Євген

«Кристал»

1

1

53

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

54

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

55

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

1

56

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

-

1

57

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

1

58

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

1

59

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

1

-

1

60

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

1

61

Олексієнко Ігор

«Нива»

1

-

1

62

Шаповал Сергій

«Нива»

1

-

1

63

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

1

64

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

1

65

Темерівський Олександр

«Кристал»

-

1

1

66

Патрик Руслан

«Кристал»

1

1

67

Дорофеєв Микита

«Кристал»

-

1

1

68

Мельник Сергій

«Кристал»

-

1

1

69

Кринько Дмитро

«Нива»

-

1

1

70

Никеруй Олег

«Нива»

-

1

1

71

Ковалик Віктор

«Агрон»

-

1

1

72

Андрієшин Роман

«Агрон»

-

1

1

73

Гурін Євген

«Агрон»

-

1

1

74

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

-

1

1

75

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

-

1

1

76

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

-

1

1

77

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

-

1

1

78

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

79

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

-

1

1

80

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

-

/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 32
ФК "Нива" Теребовля 14 26
ФК Агронива 14 25
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФСК "Кристал" 14 21
ФК "Бережани" 14 12
ФК "Копичинці" 14 11
ДЮСШ-Тернопіль 14 4
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Вишнівець" 22 53
ФК "Дністер" 22 53
МФК "Скала-Айва" ... 22 48
ФК Зоря 22 44
ФК Вся Україна-Колос 22 43
НФК Тривалети-Кре... 22 33
ФК "Трибухівці" 22 31
ФК Арсенал 22 26
ФК "Збараж" 22 19
ФК Нива (Підгайці) 22 18
ФК Бастіон-1427 22 8
ФК Ланівці ОТГ 22 6
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 20 48
ФК Поділля 20 44
"Колос" Зборів 20 43
ФК "Козова" 20 43
ФК Галичина 20 38
ФК Панорама 20 28
Віго-Острів 20 24
ФК Нараїв 20 17
ФК "Скалат" ОТГ 20 17
ФК Юність 20 9
ФК Волинь-Шумськ 20 5
Вища ліга фінал. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 20 44
ФК "Нива" Теребовля 20 38
ФК Агронива 20 31
ФК "Збруч-Агробіз... 20 28
Вища ліга втішний турнір. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФСК "Кристал" 20 36
ФК "Бережани" 20 24
ДЮСШ-Тернопіль 20 13
ФК "Копичинці" 20 11

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем першої ліги чемпіонату Тернопільської області 2019 року

"Дністер" Заліщики120 (50,2%)

ФК "Вишнівець"78 (32,6%)

"Скала-Айва" Скала-Подільська21 (8,8%)

"Зоря" Хоростків20 (8,4%)


Всього голосів: 239


Голосування закінчилось