Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Вища ліга (станом на 6.07.2019 р.)

6 липня 2019 р. 22:44

Пропонуємо до Вашої уваги список кращих бомбардирів вищої ліги за результатами матчів десятого туру.

ГОЛИ

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Процик Назар

«Агрон»

8

2

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

6

2

3

Іваськів Віталій

«Агронива»

5

4

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

5

5

Слоневський Богдан

«Нива»

5

3

6

Різник Андрій

«Агронива»

4

7

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

8

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

3

-

9

Гром’як Тарас

«Нива»

3

-

10

Червонецький Тарас

«Агрон»

3

11

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

12

Швець Ігор

ФК «Бережани»

3

13

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

14

Курдас Руслан

«Кристал»

3

1

15

Заставецький Юрій

«Агронива»

3

2

16

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

17

Дурай Тарас

«Агронива»

2

18

Шелія Немо

«Агронива»

2

19

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

20

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

21

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

22

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

23

Білик Валентин

«Агрон»

2

24

Луцик Руслан

«Агрон»

2

-

25

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

26

Масікевич Віктор

«Нива»

2

27

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

2

28

Романчук Іван

«Нива»

2

2

29

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

30

Салія Георгі

«Агронива»

1

31

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

32

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

33

Скалій Сергій

«Кристал»

1

34

Корецький Євген

«Кристал»

1

35

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

36

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

37

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

38

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

39

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

1

-

40

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

-

41

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

-

42

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

-

43

Когут Микола

«Агрон»

1

-

44

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

45

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

46

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

47

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

48

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

49

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

50

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

51

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

52

Олексієнко Ігор

«Нива»

1

-

53

Субота Віталій

«Нива»

1

-

54

Шаповал Сергій

«Нива»

1

-

55

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

1

1

56

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

-

 

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Шелія Немо

«Агронива»

4

2

Процик Назар

«Агрон»

4

3

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

3

4

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

5

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

6

Коник Дмитро

«Агрон»

3

7

Бурко Віталій

«Агронива»

3

8

Дурай Тарас

«Агронива»

3

9

Вонс Ігор

«Агрон»

2

10

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

11

Слоневський Богдан

«Нива»

2

12

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

2

13

Воронін Роман

«Кристал»

2

14

Масікевич Віктор

«Нива»

2

15

Салія Гіоргі

«Агронива»

2

16

Різник Андрій

«Агронива»

2

17

Швець Ігор

ФК «Бережани»

2

18

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

2

19

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

20

Заставецький Юрій

«Агронива»

2

21

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

22

Темерівський Олександр

«Кристал»

1

23

Патрик Руслан

«Кристал»

1

24

Мельник Сергій

«Кристал»

1

25

Дорофеєв Микита

«Кристал»

1

26

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

27

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

28

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

29

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

1

30

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

31

Іваськів Віталій

«Агронива»

1

32

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

1

33

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

34

Андрієшин Роман

«Агрон»

1

35

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

36

Червонецький Тарас

«Агрон»

1

37

Луцик Руслан

«Агрон»

1

38

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

39

Гурін Євген

«Агрон»

1

40

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

41

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

1

42

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

1

43

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

1

44

Кринько Дмитро

«Нива»

1

45

Никеруй Олег

«Нива»

1

46

Бегашов Олександр

«Нива»

1

47

Субота Віталій

«Нива»

1

48

Романчук Іван

«Нива»

1

49

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

50

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

51

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

 

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Процик Назар

«Агрон»

8

4

12

2

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

6

1

7

3

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

5

2

7

4

Слоневський Богдан

«Нива»

5

2

7

5

Іваськів Віталій

«Агронива»

5

1

6

6

Різник Андрій

«Агронива»

4

2

6

7

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

6

8

Шелія Немо

«Агронива»

2

4

6

9

Швець Ігор

ФК «Бережани»

3

2

5

10

Заставецький Юрій

«Агронива»

3

2

5

11

Дурай Тарас

«Агронива»

2

3

5

12

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

3

1

4

13

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

1

4

14

Червонецький Тарас

«Агрон»

3

1

4

15

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

1

3

4

16

Курдас Руслан

«Кристал»

3

3

17

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

3

18

Гром’як Тарас

«Нива»

3

-

3

19

Масікевич Віктор

«Нива»

2

1

3

20

Романчук Іван

«Нива»

2

1

3

21

Луцик Руслан

«Агрон»

2

1

3

22

Салія Гіоргі

«Агронива»

1

2

3

23

Бурко Віталій

«Агронива»

-

3

3

24

Коник Дмитро

«Агрон»

-

3

3

25

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

26

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

2

27

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

28

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

29

Білик Валентин

«Агрон»

2

2

30

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

2

31

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

2

32

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

2

2

33

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

2

34

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

1

2

35

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

36

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

1

2

37

Субота Віталій

«Нива»

1

1

2

38

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

1

2

39

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

1

2

40

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

1

2

41

Бегашов Олександр

«Нива»

1

1

2

42

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

2

43

Вонс Ігор

«Агрон»

2

2

44

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

-

2

2

45

Воронін Роман

«Кристал»

-

2

2

46

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

2

2

47

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

1

48

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

1

49

Когут Микола

«Агрон»

1

-

1

50

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

1

51

Скалій Сергій

«Кристал»

1

1

52

Корецький Євген

«Кристал»

1

1

53

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

54

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

55

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

1

56

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

-

1

57

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

1

58

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

1

59

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

1

-

1

60

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

1

61

Олексієнко Ігор

«Нива»

1

-

1

62

Шаповал Сергій

«Нива»

1

-

1

63

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

1

64

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

1

65

Темерівський Олександр

«Кристал»

-

1

1

66

Патрик Руслан

«Кристал»

1

1

67

Дорофеєв Микита

«Кристал»

-

1

1

68

Мельник Сергій

«Кристал»

-

1

1

69

Кринько Дмитро

«Нива»

-

1

1

70

Никеруй Олег

«Нива»

-

1

1

71

Ковалик Віктор

«Агрон»

-

1

1

72

Андрієшин Роман

«Агрон»

-

1

1

73

Гурін Євген

«Агрон»

-

1

1

74

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

-

1

1

75

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

-

1

1

76

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

-

1

1

77

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

-

1

1

78

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

79

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

-

1

1

80

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

-

/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 10 22
ФК Агронива 10 21
ФК "Нива" Теребовля 10 16
ФК "Збруч-Агробіз... 10 15
ФСК "Кристал" 10 12
ФК "Бережани" 10 11
ФК "Копичинці" 10 8
ДЮСШ-Тернопіль 10 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Дністер" 11 28
ФК "Вишнівець" 10 27
ФК Зоря 11 23
МФК "Скала-Айва" ... 10 21
ФК "Збараж" 10 16
ФК Вся Україна-Колос 11 15
НФК Тривалети-Кре... 11 15
ФК "Трибухівці" 10 14
ФК Арсенал 11 11
ФК Ланівці ОТГ 11 6
ФК Бастіон-1427 10 4
ФК Нива (Підгайці) 10 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 10 27
ФК Поділля 9 22
ФК Галичина 10 20
"Колос" Зборів 10 19
ФК "Козова" 10 18
ФК Панорама 10 18
Віго-Острів 10 10
ФК Юність 9 6
ФК "Скалат" ОТГ 10 5
ФК Волинь-Шумськ 10 5
ФК Нараїв 10 3

Наші партнери

Хто на Вашу думку потрапить до четвірки команд, які змагатимуться на другому етапі за нагороди вищої ліги чемпіонату області?








Всього голосів: 605


Голосування триває до: 31 липня 2019 р. 23:59