Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Вища ліга (станом на 6.07.2019 р.)

6 липня 2019 р. 22:44

Пропонуємо до Вашої уваги список кращих бомбардирів вищої ліги за результатами матчів десятого туру.

ГОЛИ

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Процик Назар

«Агрон»

8

2

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

6

2

3

Іваськів Віталій

«Агронива»

5

4

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

5

5

Слоневський Богдан

«Нива»

5

3

6

Різник Андрій

«Агронива»

4

7

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

8

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

3

-

9

Гром’як Тарас

«Нива»

3

-

10

Червонецький Тарас

«Агрон»

3

11

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

12

Швець Ігор

ФК «Бережани»

3

13

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

14

Курдас Руслан

«Кристал»

3

1

15

Заставецький Юрій

«Агронива»

3

2

16

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

17

Дурай Тарас

«Агронива»

2

18

Шелія Немо

«Агронива»

2

19

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

20

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

21

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

22

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

23

Білик Валентин

«Агрон»

2

24

Луцик Руслан

«Агрон»

2

-

25

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

26

Масікевич Віктор

«Нива»

2

27

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

2

28

Романчук Іван

«Нива»

2

2

29

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

30

Салія Георгі

«Агронива»

1

31

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

32

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

33

Скалій Сергій

«Кристал»

1

34

Корецький Євген

«Кристал»

1

35

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

36

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

37

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

38

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

39

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

1

-

40

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

-

41

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

-

42

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

-

43

Когут Микола

«Агрон»

1

-

44

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

45

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

46

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

47

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

48

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

49

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

50

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

51

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

52

Олексієнко Ігор

«Нива»

1

-

53

Субота Віталій

«Нива»

1

-

54

Шаповал Сергій

«Нива»

1

-

55

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

1

1

56

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

-

 

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Шелія Немо

«Агронива»

4

2

Процик Назар

«Агрон»

4

3

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

3

4

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

5

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

6

Коник Дмитро

«Агрон»

3

7

Бурко Віталій

«Агронива»

3

8

Дурай Тарас

«Агронива»

3

9

Вонс Ігор

«Агрон»

2

10

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

11

Слоневський Богдан

«Нива»

2

12

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

2

13

Воронін Роман

«Кристал»

2

14

Масікевич Віктор

«Нива»

2

15

Салія Гіоргі

«Агронива»

2

16

Різник Андрій

«Агронива»

2

17

Швець Ігор

ФК «Бережани»

2

18

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

2

19

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

20

Заставецький Юрій

«Агронива»

2

21

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

22

Темерівський Олександр

«Кристал»

1

23

Патрик Руслан

«Кристал»

1

24

Мельник Сергій

«Кристал»

1

25

Дорофеєв Микита

«Кристал»

1

26

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

27

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

28

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

29

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

1

30

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

31

Іваськів Віталій

«Агронива»

1

32

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

1

33

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

34

Андрієшин Роман

«Агрон»

1

35

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

36

Червонецький Тарас

«Агрон»

1

37

Луцик Руслан

«Агрон»

1

38

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

39

Гурін Євген

«Агрон»

1

40

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

41

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

1

42

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

1

43

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

1

44

Кринько Дмитро

«Нива»

1

45

Никеруй Олег

«Нива»

1

46

Бегашов Олександр

«Нива»

1

47

Субота Віталій

«Нива»

1

48

Романчук Іван

«Нива»

1

49

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

50

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

51

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

 

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Процик Назар

«Агрон»

8

4

12

2

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

6

1

7

3

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

5

2

7

4

Слоневський Богдан

«Нива»

5

2

7

5

Іваськів Віталій

«Агронива»

5

1

6

6

Різник Андрій

«Агронива»

4

2

6

7

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

6

8

Шелія Немо

«Агронива»

2

4

6

9

Швець Ігор

ФК «Бережани»

3

2

5

10

Заставецький Юрій

«Агронива»

3

2

5

11

Дурай Тарас

«Агронива»

2

3

5

12

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

3

1

4

13

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

1

4

14

Червонецький Тарас

«Агрон»

3

1

4

15

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

1

3

4

16

Курдас Руслан

«Кристал»

3

3

17

Кульчицький Андрій

«Кристал»

3

3

18

Гром’як Тарас

«Нива»

3

-

3

19

Масікевич Віктор

«Нива»

2

1

3

20

Романчук Іван

«Нива»

2

1

3

21

Луцик Руслан

«Агрон»

2

1

3

22

Салія Гіоргі

«Агронива»

1

2

3

23

Бурко Віталій

«Агронива»

-

3

3

24

Коник Дмитро

«Агрон»

-

3

3

25

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

26

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

2

27

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

28

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

29

Білик Валентин

«Агрон»

2

2

30

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

2

-

2

31

Тригуба Віталій

«Агронива»

2

2

32

Барбоза да Сільва Клаудіні

«Кристал»

2

2

33

Гаврилюк Роман

«Агрон»

2

-

2

34

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

1

2

35

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

36

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

1

2

37

Субота Віталій

«Нива»

1

1

2

38

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

1

2

39

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

1

2

40

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

1

2

41

Бегашов Олександр

«Нива»

1

1

2

42

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

2

43

Вонс Ігор

«Агрон»

2

2

44

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

-

2

2

45

Воронін Роман

«Кристал»

-

2

2

46

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

2

2

47

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

1

48

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

1

49

Когут Микола

«Агрон»

1

-

1

50

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

1

51

Скалій Сергій

«Кристал»

1

1

52

Корецький Євген

«Кристал»

1

1

53

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

54

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

55

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

1

56

Козовик Ігор

ФК «Бережани»

1

-

1

57

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

1

58

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

1

59

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

1

-

1

60

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

1

61

Олексієнко Ігор

«Нива»

1

-

1

62

Шаповал Сергій

«Нива»

1

-

1

63

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

1

64

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

1

65

Темерівський Олександр

«Кристал»

-

1

1

66

Патрик Руслан

«Кристал»

1

1

67

Дорофеєв Микита

«Кристал»

-

1

1

68

Мельник Сергій

«Кристал»

-

1

1

69

Кринько Дмитро

«Нива»

-

1

1

70

Никеруй Олег

«Нива»

-

1

1

71

Ковалик Віктор

«Агрон»

-

1

1

72

Андрієшин Роман

«Агрон»

-

1

1

73

Гурін Євген

«Агрон»

-

1

1

74

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

-

1

1

75

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

-

1

1

76

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

-

1

1

77

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

-

1

1

78

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

79

Стриєшин Дмитро

«Агронива»

-

1

1

80

Чопик Ярослав

«Тернопіль-ДЮСШ»

/г

-

/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось