Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Вища ліга (станом на 22.06.2019 р.)

22 червня 2019 р. 22:53

Пропонуємо до Вашої список кращих бомбардирів вищої ліги за результатами матчів сьомого туру.

ГОЛИ

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Процик Назар

«Агрон»

6

2

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

5

1

3

Слоневський Богдан

«Нива»

4

3

4

Різник Андрій

«Агронива»

3

5

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

6

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

3

7

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

3

-

8

Курдас Руслан

«Кристал»

3

1

9

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

10

Кульчицький Андрій

«Кристал»

2

11

Швець Ігор

ФК «Бережани»

2

12

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

13

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

14

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

15

Червонецький Тарас

«Агрон»

2

16

Білик Валентин

«Агрон»

2

17

Масікевич Віктор

«Нива»

2

18

Гром’як Тарас

«Нива»

2

-

19

Заставецький Юрій

«Агронива»

2

2

20

Романчук Іван

«Нива»

2

2

21

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

22

Салія Георгі

«Агронива»

1

23

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

24

Тригуба Віталій

«Агронива»

1

25

Іваськів Віталій

«Агронива»

1

26

Дурай Тарас

«Агронива»

1

27

Шелія Немо

«Агронива»

1

28

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

29

Скалій Сергій

«Кристал»

1

30

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

31

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

32

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

33

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

1

-

34

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

35

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

1

-

36

Луцик Руслан

«Агрон»

1

-

37

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

-

38

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

-

39

Гаврилюк Роман

«Агрон»

1

-

40

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

41

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

42

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

43

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

44

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

45

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

46

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

47

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

48

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

1

1

ГОЛИ

 

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

3

2

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

3

Коник Дмитро

«Агрон»

3

4

Вонс Ігор

«Агрон»

2

5

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

6

Слоневський Богдан

«Нива»

2

7

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

2

8

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

9

Масікевич Віктор

«Нива»

2

10

Салія Гіоргі

«Агронива»

2

11

Шелія Немо

«Агронива»

2

12

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

2

13

Процик Назар

«Агрон»

2

14

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

15

Темерівський Олександр

«Кристал»

1

16

Патрик Руслан

«Кристал»

1

17

Мельник Сергій

«Кристал»

1

18

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

19

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

20

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

21

Швець Ігор

ФК «Бережани»

1

22

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

1

23

Заставецький Юрій

«Агронива»

1

24

Бурко Віталій

«Агронива»

1

25

Дурай Тарас

«Агронива»

1

26

Різник Андрій

«Агронива»

1

27

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

28

Андрієшин Роман

«Агрон»

1

29

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

30

Червонецький Тарас

«Агрон»

1

31

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

32

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

1

33

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

1

34

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

1

35

Кринько Дмитро

«Нива»

1

36

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

37

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

38

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Процик Назар

«Агрон»

6

2

8

2

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

5

1

6

3

Слоневський Богдан

«Нива»

4

2

6

4

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

1

4

5

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

3

1

4

6

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

3

1

4

7

Різник Андрій

«Агронива»

3

1

4

8

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

1

3

4

9

Курдас Руслан

«Кристал»

3

3

10

Швець Ігор

ФК «Бережани»

2

1

3

11

Масікевич Віктор

«Нива»

2

1

3

12

Червонецький Тарас

«Агрон»

2

1

3

13

Заставецький Юрій

«Агронива»

2

1

3

14

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

1

3

15

Салія Гіоргі

«Агронива»

1

2

3

16

Коник Дмитро

«Агрон»

-

3

3

17

Кульчицький Андрій

«Кристал»

2

2

18

Романчук Іван

«Нива»

2

-

2

19

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

2

20

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

21

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

22

Гром’як Тарас

«Нива»

2

-

2

23

Білик Валентин

«Агрон»

2

2

24

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

1

2

25

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

26

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

1

2

27

Дурай Тарас

«Агронива»

1

1

2

28

Вонс Ігор

«Агрон»

2

2

29

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

2

30

Шелія Немо

«Агронива»

-

2

2

31

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

-

2

2

32

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

1

33

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

1

34

Тригуба Віталій

«Агронива»

1

1

35

Іваськів Віталій

«Агронива»

1

1

36

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

1

37

Луцик Руслан

«Агрон»

1

-

1

38

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

-

1

39

Гаврилюк Роман

«Агрон»

1

-

1

40

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

1

41

Скалій Сергій

«Кристал»

1

1

42

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

43

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

44

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

1

45

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

1

46

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

1

47

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

1

48

Ватраль Роман

ФК «Копичинці»

1

-

1

49

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

1

50

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

1

51

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

1

52

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

1

53

Темерівський Олександр

«Кристал»

-

1

1

54

Патрик Руслан

«Кристал»

1

1

55

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

56

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

1

57

Бурко Віталій

«Агронива»

-

1

1

58

Кринько Дмитро

«Нива»

-

1

1

59

Ковалик Віктор

«Агрон»

-

1

1

60

Андрієшин Роман

«Агрон»

-

1

1

61

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

-

1

1

62

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

-

1

1

63

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

-

1

1

64

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

-

1

1

65

Приян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

66

Мельник Сергій

«Кристал»

-

1

1

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дніпро" Печірна 11 28
ФК «Таурів» 11 27
«Ветеран» (Кремен... 11 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
"Самець" Підволоч... 12 22
«Вікторія» В. Бірки 11 21
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Поділля-2» (Васи... 11 16
«Ампер» 11 15
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 11 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 14 34
«Медобори» Зелене 14 33
«Алюр» Тернопіль 14 33
"Говерла" Дубівці 14 31
"Sebn-Скриня" Тер... 14 31
«Гермес-7» Тернопіль 14 26
"Вікторія" (В.Ход... 14 26
«Саюз» Тернопіль 14 24
«Поділля» Васильк... 15 21
"Агронива" Тернопіль 14 20
"Юніори" Тернопіль 15 15
"Добрий самарянин... 14 13
«Автоцентр 88» Те... 14 10
"Поділля" В. Бере... 14 10
ГУНП Тернопіль 14 7
«Wyscout» Тернопіль 14 6
1998 14 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 13 34
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 13 31
«Серет» Тернопіль 13 28
«Стрипа» Купчинці 13 26
«Кастар-Україна» ... 13 26
«Largo» Тернопіль 13 22
ФК "В. Глибочок" 14 19
ФК "Біла" 13 15
«Саванді-2» Терно... 13 13
«Карат» Тернопіль 12 12
ФК «Підгородне» 13 10
«Зелені штахети» ... 13 9
«Легіон» Драганівка 13 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 13 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 15 35
ФК «Копичинці» 15 30
"Тернопіль-АТО" 14 28
ФК «Озерна-1» Збо... 14 27
ФК «Івачів» 15 27
«Інваспорт» Терно... 15 26
«Сокіл» В. Березо... 15 24
«Панорама-1» Млин... 15 22
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Нива» Підгайці 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 15 17
Судова служба охо... 14 15
ТДК Тернопіль 15 9
«Eleks» Тернопіль 15 8
«Калина» Тернопіль 15 6
«Old Tom» Тернопіль 14 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось