Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Перша та друга ліги (станом на 8.06.2019 р.)

8 червня 2019 р. 16:21

Пропонуємо до Вашої список кращих бомбардирів першої і другої ліг за результатами матчів семи турів.

ПЕРША ЛІГА

 

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Мельник Роман

«Зоря»

9

-

2

Тимощук Владислав

«Скала-Айва»

9

1

3

Паламар Олександр

ФК «Збараж»

7

-

4

Галадей Дмитро

ФК «Вишнівець»

7

1

5

Імангулов Дмитро

«Дністер»

5

-

6

Щербатюк Євген

ФК «Вишнівець»

4

-

7

Скочеляс Роман

«Скала-Айва»

4

-

8

Олексюк Сергій

«Зоря»

4

-

9

Кістяник Ігор

ФК «Трибухівці»

4

-

10

Войцещук Михайло

ФК «Ланівці-ОТГ»

4

1

11

Нетеча Олександр

«Зоря»

4+1а/г

1

12

Комасюк Олександр

«Дністер»

3

-

13

Томич Олександр

ФК «Вишнівець»

3

-

14

Корзун Микола

ФК «Вишнівець»

3

-

15

Пилипюк Андрій

«Дністер»

3

1

16

Самойлюк Олег

«Арсенал»

3

2

17

Барва Сергій

ФК «Ланівці-ОТГ»

2

-

18

Критюк Олександр

ФК «Ланівці-ОТГ»

2

-

19

Чабай Сергій

ФК «Ланівці-ОТГ»

2

-

20

Рябий Михайло

«Дністер»

2

-

21

Городинський Володимир

«Дністер»

2

-

22

Черкезов Фархат

«Зоря»

2

-

23

Понєдєльнік Олексій

ФК «Вишнівець»

2

-

24

Клак Роман

ФК «Вишнівець»

2

-

25

Кантицький Святослав

ФК «Вишнівець»

2

-

26

Пшеничний Василь

«Вся Україна – Колос»

2

-

27

Гладчук Василь

«Вся Україна – Колос»

2

-

28

Ферару Микола

«Вся Україна – Колос»

2

-

29

Турчинський Василь

«Три валети»

2

-

30

Хруняк Руслан

ФК «Збараж»

2

-

31

Ющенко Олександр

«Нива»

2

-

32

Посільський Олександр

«Арсенал»

2

-

33

Чеснік Павло

«Скала-Айва»

2

-

34

Кеня Олександр

«Скала-Айва»

2

1

35

Поліщук Дмитро

«Арсенал»

2

1

36

Гусляк Богдан

«Дністер»

1

-

37

Левицький Роман

«Дністер»

1

-

38

Ландяк Микола

«Дністер»

1

-

39

Токарчук Владислав

«Дністер»

1

-

40

Власюк Андрій

«Три валети»

1

-

41

Дівонька Ігор

«Три валети»

1

-

42

Станіславчук Андрій

«Три валети»

1

-

43

Волянюк Олексій

«Три валети»

1

-

44

Романюк Юрій

«Три валети»

1

-

45

Єфоремов Ярослав

«Три валети»

1

-

46

Фесовець Владислав

ФК «Вишнівець»

1

-

47

Вітерук Михайло

ФК «Вишнівець»

1

-

48

Антонюк Іван

ФК «Вишнівець»

1

-

49

Антосюк Дмитро

ФК «Вишнівець»

1

-

50

Бородиця Богдан

«Вся Україна – Колос»

1

-

51

Слободян Віктор

«Вся Україна – Колос»

1

-

52

Шевчук Андрій

«Бастіон-1427»

1

-

53

Чинчик Богдан

«Бастіон-1427»

1

-

54

Юрків Віталій

«Бастіон-1427»

1

-

55

Юристий Михайло

ФК «Трибухівці»

1

-

56

Крушельницький Юрій

ФК «Трибухівці»

1

-

57

Жук Микола

ФК «Трибухівці»

1

-

58

Муляр Володимир

«Скала-Айва»

1

-

59

Зубик Олег

«Скала-Айва»

1

-

60

Свінціцький Тарас

«Нива»

1

-

61

Комарницький Тарас

«Нива»

1

-

62

Берегуля Віталій

«Нива»

1

-

63

Подлецький Володимир

«Нива»

1

-

64

Ковальчук Віктор

ФК «Збараж»

1

-

65

Гузар Віталій

ФК «Збараж»

1

-

66

Семенишин Олександр

ФК «Ланівці-ОТГ»

1

-

67

Гевчук Богдан

«Зоря»

1

-

68

Щербаков Ігор

ФК «Трибухівці»

1

1

69

Конечний Михайло

ФК «Збараж»

1+1а/г

-

70

Федорук Сергій

«Арсенал»

1а/г

-

ДРУГА ЛІГА

 

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Полянчук Сергій

«Медобори»

10

-

2

Баліцький Андрій

«Поділля»

10

-

3

Сакович Віталій

«Медобори»

6

-

4

Блакита Андрій

«Колос»

5

-

5

Клекот Степан

«Медобори»

5

-

6

Турчин Руслан

«Панорама»

4

-

7

Судомир Тарас

ФК «Козова»

4

-

8

Вітровий Святослав

ФК «Козова»

4

-

9

Габрук Володимир

ФК «Козова»

4

1

10

Гриб Володимир

«Поділля»

3

-

11

Різничок Олександр

«Галичина»

3

-

12

Буряк Андрій

ФК «Скалат-ОТГ»

3

-

13

Микичак Назар

ФК «Козова»

3

2

14

Савчук Назар

«Віго-Острів»

3

2

15

Дзюла Богдан

ФК «Нараїв»

2

-

16

Кухарук Віталій

ФК «Нараїв»

2

-

17

Дитиняк Володимир

«Галичина»

2

-

18

Кузик Тарас

«Галичина»

2

-

19

Шмигановський Віталій

«Поділля»

2

-

20

Козелко Ігор

«Поділля»

2

-

21

Духніч Володимир

«Юність»

2

-

22

Туркевич Володимир

«Юність»

2

-

23

Хлопецький Сергій

«Віго-Острів»

2

-

24

Косінський Тарас

«Віго-Острів»

2

-

25

Кузьмак Віталій

«Віго-Острів»

2

-

26

Турчак Володимир

«Колос»

2

-

27

Господарик Олег

«Медобори»

2

-

28

Шимонович Тарас

ФК «Козова»

2

-

29

Дорош Василь

«Панорама»

2

-

30

Матіяш Роман

«Галичина»

2

1

31

Бардокін Роман

«Колос»

2+1а/г

1

32

Коруц Андрій

«Юність»

1

-

33

Марущак Валентин

«Юність»

1

-

34

Серган Віталій

«Юність»

1

-

35

Барна Андрій

«Юність»

1

-

36

Дмитрів Михайло

«Юність»

1

-

37

Рудницький Володимир

«Юність»

1

-

38

Сичик Володимир

«Юність»

1

-

39

Сімора Роман

«Волинь-Шумськ»

1

-

40

Максим’юк Андрій

«Волинь-Шумськ»

1

-

41

Яріш Михайло

«Волинь-Шумськ»

1

-

42

Мельничук Павло

«Волинь-Шумськ»

1

-

43

Галадза Назарій

«Віго-Острів»

1

-

44

Тимофій Борис

«Віго-Острів»

1

-

45

Лисий Володимир

«Віго-Острів»

1

-

46

Готка Сергій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

47

Крупа Арсен

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

48

Хоменко Віталій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

49

Бабій Роман

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

50

Пушкаренко Володимир

«Поділля»

1

-

51

Решовський Андрій

«Поділля»

1

-

52

Петраш Сергій

«Поділля»

1

-

53

Шимчишин Іван

«Медобори»

1

-

54

Вахрів Тарас

«Медобори»

1

-

55

Денькович Павло

«Медобори»

1

-

56

Вовк Володимир

«Панорама»

1

-

57

Пилип’юк Андрій

«Панорама»

1

-

58

Надозірний В’ячеслав

«Панорама»

1

-

59

Ніков Андрій

«Панорама»

1

-

60

Кудрик Олександр

«Панорама»

1

-

61

Долинний Андрій

ФК «Нараїв»

1

-

62

Хабаров Руслан

ФК «Нараїв»

1

-

63

Борух Михайло

ФК «Козова»

1

64

Репела Дем’ян

ФК «Козова»

1

65

Прокопчук Олег

«Галичина»

1

-

66

Лахманюк Вадим

«Волинь-Шумськ»

1

1

67

Завойський Дмитро

«Галичина»

1

1

68

Адамів Ярослав

ФК «Нараїв»

1

1

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось