Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Перша та друга ліги (станом на 25.05.2019 р.)

25 травня 2019 р. 11:30

Пропонуємо до Вашої список кращих бомбардирів першої і другої ліг за результатами матчів перших п’яти турів.

ПЕРША ЛІГА

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Тимощук Владислав

«Скала-Айва»

7

1

2

Паламар Олександр

ФК «Збараж»

6

-

3

Галадей Дмитро

ФК «Вишнівець»

5

1

4

Олексюк Сергій

«Зоря»

4

-

5

Щербатюк Євген

ФК «Вишнівець»

3

-

6

Скочеляс Роман

«Скала-Айва»

3

-

7

Мельник Роман

«Зоря»

3

-

8

Імангулов Дмитро

«Дністер»

3

-

9

Комасюк Олександр

«Дністер»

3

-

10

Кістяник Ігор

ФК «Трибухівці»

3

-

11

Черкезов Фархат

«Зоря»

2

-

12

Турчинський Василь

«Три валети»

2

-

13

Барва Сергій

ФК «Ланівці-ОТГ»

2

-

14

Ферару Микола

«Вся Україна – Колос»

2

-

15

Рябий Михайло

«Дністер»

2

-

16

Корзун Микола

ФК «Вишнівець»

2

-

17

Понєдєльнік Олексій

ФК «Вишнівець»

2

-

18

Томич Олександр

ФК «Вишнівець»

2

-

19

Клак Роман

ФК «Вишнівець»

2

-

20

Хруняк Руслан

ФК «Збараж»

2

-

21

Ющенко Олександр

«Нива»

2

-

22

Посільський Олександр

«Арсенал»

2

-

23

Чеснік Павло

«Скала-Айва»

2

-

24

Самойлюк Олег

«Арсенал»

2

1

25

Гусляк Богдан

«Дністер»

1

-

26

Левицький Роман

«Дністер»

1

-

27

Ландяк Микола

«Дністер»

1

-

28

Власюк Андрій

«Три валети»

1

-

29

Дівонька Ігор

«Три валети»

1

-

30

Станіславчук Андрій

«Три валети»

1

-

31

Волянюк Олексій

«Три валети»

1

-

32

Романюк Юрій

«Три валети»

1

-

33

Єфоремов Ярослав

«Три валети»

1

-

34

Фесовець Владислав

ФК «Вишнівець»

1

-

35

Вітерук Михайло

ФК «Вишнівець»

1

-

36

Антонюк Іван

ФК «Вишнівець»

1

-

37

Кантицький Святослав

ФК «Вишнівець»

1

-

38

Пшеничний Василь

«Вся Україна – Колос»

1

-

39

Гладчук Василь

«Вся Україна – Колос»

1

-

40

Бородиця Богдан

«Вся Україна – Колос»

1

-

41

Шевчук Андрій

«Бастіон-1427»

1

-

42

Чинчик Богдан

«Бастіон-1427»

1

-

43

Юрків Віталій

«Бастіон-1427»

1

-

44

Юристий Михайло

ФК «Трибухівці»

1

-

45

Крушельницький Юрій

ФК «Трибухівці»

1

-

46

Жук Микола

ФК «Трибухівці»

1

-

47

Критюк Олександр

ФК «Ланівці-ОТГ»

1

-

48

Войцещук Михайло

ФК «Ланівці-ОТГ»

1

-

49

Чабай Сергій

ФК «Ланівці-ОТГ»

1

-

50

Нетеча Олександр

«Зоря»

1

-

51

Гевчук Богдан

«Зоря»

1

-

52

Муляр Володимир

«Скала-Айва»

1

-

53

Кеня Олександр

«Скала-Айва»

1

-

54

Поліщук Дмитро

«Арсенал»

1

-

55

Ковальчук Віктор

ФК «Збараж»

1

-

56

Подлецький Володимир

«Нива»

1

-

57

Пилипюк Андрій

«Дністер»

1

1

58

Конечний Михайло

ФК «Збараж»

1+1а/г

-

59

Федорук Сергій

«Арсенал»

1а/г

-

ДРУГА ЛІГА

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Полянчук Сергій

«Медобори»

9

-

2

Сакович Віталій

«Медобори»

6

-

3

Баліцький Андрій

«Поділля»

6

-

4

Блакита Андрій

«Колос»

5

-

5

Клекот Степан

«Медобори»

4

-

6

Габрук Володимир

ФК «Козова»

4

1

7

Турчин Руслан

«Панорама»

3

-

8

Гриб Володимир

«Поділля»

3

-

9

Кузьмак Віталій

«Віго-Острів»

2

-

10

Дзюла Богдан

ФК «Нараїв»

2

-

11

Кухарук Віталій

ФК «Нараїв»

2

-

12

Дитиняк Володимир

«Галичина»

2

-

13

Кузик Тарас

«Галичина»

2

-

14

Різничок Олександр

«Галичина»

2

-

15

Шмигановський Віталій

«Поділля»

2

-

16

Козелко Ігор

«Поділля»

2

-

17

Судомир Тарас

ФК «Козова»

2

-

18

Вітровий Святослав

ФК «Козова»

2

-

19

Микичак Назар

ФК «Козова»

2

1

20

Матіяш Роман

«Галичина»

2

1

21

Савчук Назар

«Віго-Острів»

2

1

22

Коруц Андрій

«Юність»

1

-

23

Марущак Валентин

«Юність»

1

-

24

Серган Віталій

«Юність»

1

-

25

Барна Андрій

«Юність»

1

-

26

Дмитрів Михайло

«Юність»

1

-

27

Рудницький Володимир

«Юність»

1

-

28

Сичик Володимир

«Юність»

1

-

29

Сімора Роман

«Волинь-Шумськ»

1

-

30

Максим’юк Андрій

«Волинь-Шумськ»

1

-

31

Яріш Михайло

«Волинь-Шумськ»

1

-

32

Мельничук Павло

«Волинь-Шумськ»

1

-

33

Хлопецький Сергій

«Віго-Острів»

1

-

34

Галадза Назарій

«Віго-Острів»

1

-

35

Тимофій Борис

«Віго-Острів»

1

-

36

Готка Сергій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

37

Буряк Андрій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

38

Турчак Володимир

«Колос»

1

-

39

Пушкаренко Володимир

«Поділля»

1

-

40

Решовський Андрій

«Поділля»

1

-

41

Шимчишин Іван

«Медобори»

1

-

42

Шимонович Тарас

ФК «Козова»

1

-

43

Вовк Володимир

«Панорама»

1

-

44

Завойський Дмитро

«Галичина»

1

1

45

Адамів Ярослав

ФК «Нараїв»

1

1

46

Бардокін Роман

«Колос»

1а/г

-

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 645


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51