Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Обласна ДЮФЛ. Результати матчів і турнірні таблиці

26 квітня 2019 р. 10:55

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області 2018/19 рр.

 

Перша ліга U-17

1 Тур

Коропець - «Лисоня»              4:1

Монастириська - Бучач          0:8

Тернопіль - Козова                  3:1

«Олімпія» - Теребовля          0:7

2 Тур

Бучач - Коропець                      2:1

Козова - «Лисоня»                   4:2

Теребовля - Монастириська 5:0

«Олімпія» - Тернопіль            2:0

3 Тур

Коропець - Козова                   3:1

Бучач - Теребовля                    1:3

«Лисоня» - «Олімпія»              4:0

Тернопіль - Монастириська   6:0

4 Тур

Теребовля - Коропець                4:0

«Олімпія» - Козова                      1:2

Тернопіль - Бучач                        0:0

Монастириська - «Лисоня»      1:4

5 Тур

Коропець - «Олімпія»             перен

Тернопіль - Теребовля              0:3

Козова - Монастириська           4:1

«Лисоня»-Бучач                         1:2

6 Тур

Коропець - Тернопіль                   3:0

«Олімпія» - Монастириська      перен

Теребовля - «Лисоня»                  3:1

Бучач - Козова                                1:0

7 Тур

Монастириська - Коропець          0:1

Тернопіль - «Лисоня»                    3:0

«Олімпія» - Бучач                            2:5

Козова - Теребовля                        1:0

8 Тур

«Лисоня» - Коропець                   1:3

Бучач – Монастириська               3:0

Козова – Тернопіль                       4:1

Теребовля – «Олімпія»                5:0

9 Тур

Коропець – Бучач                       перен.

«Лисоня» - Козова                        5:2

Монастириська – Теребовля     0:3

Тернопіль- «Олімпія»                 1:1

                    Турнірна таблиця. Перша ліга U-17

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ Теребовля

9

8

0

1

33:3

24

2

ДЮСШ Бучач

8

6

1

1

22:7

19

3

ДЮСШ-Ліцеїст Коропець

7

5

0

2

15:9

15

4

ДЮСШ Козова

9

5

0

4

19:17

15

5

ДЮСШ Тернопіль

9

3

2

5

14:14

11

6

 «Лисоня» Саранчуківська ОТГ

9

3

0

6

19:22

9

7

«Олімпія» Клювинці

7

1

1

5

6:24

4

8

ДЮСШ Монастириська

8

0

0

8

2:34

0

 

Перша ліга U-15

1 Тур

«Юніор»Почаїв - Зборів    1:1

Підволочиськ - Бучач        9:0

Тернопіль - Козова            1:2

«Чемпіон» - Тернопільський р-н  4:1

2 Тур

Бучач - Почаїв                      1:6

Козова - Зборів                    5:2

Терн.р-н - Підволочиськ 0:4

Тернопіль - «Чемпіон»       2:3

3 Тур

Почаїв - Козова                     2:4

Бучач - Терн.р-н                   2:4

Зборів - «Чемпіон»              0:4

Підволочиськ - Тернопіль  1:4

4 тур

Терн. р-н. - Почаїв                2:1

«Чемпіон» - Козова             5:0

Тернопіль - Бучач                6:2

Зборів - Підволочиськ        2:6

5 Тур

Почаїв - «Чемпіон»           2:3

Терн.р-н. - Тернопіль      3:4

Козова - Підволочиськ     0:3

Бучач - Зборів                     2:6

6 Тур

Тернопіль - Почаїв                  2:2

Підволочиськ - «Чемпіон»    1:1

Зборів - Терн.р-н                      2:0

Бучач - Козова                           1:5

7 Тур

Почаїв - Підволочиськ             0:2

Тернопіль - Зборів                    1:1

«Чемпіон» - Бучач                    7:1

Терн.р-н. - Козова                   1:2

8 Тур

Зборів – Почаїв                        1:4

Бучач – Підволочиськ            1:8

Козова – Тернопіль                2:3

Терн. р-н – «Чемпіон»            0:3

9 Тур

Почаїв – Бучач                         3:2

Зборів – Козова                      0:3

Підволочиськ – Терн.р-н     3:0

«Чемпіон» - Тернопіль         3:1

                       Турнірна таблиця.Перша ліга U-15

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Чемпіон» Тернопіль

8

7

1

0

30:6

22

2

ДЮСШ Підволочиськ

8

6

1

1

34:8

19

3

ДЮСШ Козова

8

5

0

3

20:18

15

4

ДЮСШ Тернопіль

8

4

2

2

23:16

14

5

ДЮСШ Зборів

8

2

2

4

15:23

8

6

«Юніор» Почаїв

8

2

2

4

18:16

8

7

 ДЮСШ Терноп.р-н

8

2

0

6

11:22

6

8

ДЮСШ Бучач

8

0

0

8

9:51

0

                                                     

Вища ліга U-17

1 Тур

Копичинці - Чортків            4:1

Шумськ - Кременець          2:1

Скалат - Тернопіль              0:7

Заліщики - Гусятин              0:0

2 Тур

Бережани - Копичинці         0:4

Чортків - Кременець             +:-

Гусятин - Шумськ                   2:1

Заліщики - Скалат                 7:0

3 Тур

Кременець - Копичинці        1:4

Тернопіль - Бережани           6:0

Гусятин - Чортків                     3:2

Скалат - Шумськ                     0:5

4 Тур

Копичинці - Тернопіль          2:3

Кременець - Гусятин             0:1

Заліщики - Бережани            1:0

Чортків - Скалат                      3:1

5 Тур

Гусятин - Копичинці               1:2

Тернопіль - Заліщики            2:0

Скалат - Кременець               2:1

Бережани - Шумськ               2:3

6 Тур

Заліщики - Копичинці           1:0

Скалат - Гусятин                     1:0

Шумськ - Тернопіль              2:3

Чортків - Бережани               1:1

7 Тур

Копичинці - Скалат                 3:0

Заліщики - Шумськ                 0:0

Тернопіль- Чортків                25:0

Кременець - Бережани         1:2

8 Тур

Шумськ - Копичинці               3:0

Чортків - Заліщики                  1:2

Бережани - Гусятин                 0:0

Кременець - Тернопіль          0:4

9 Тур

Чортків - Шумськ                    8:0

Гусятин –Т ернопіль               1:2

Заліщики - Кременець          1:1

Скалат - Бережани                 2:4

10 Тур

Чортків - Копичинці             6:1

Кременець – Шумськ         1:2

Тернопіль – Скалат             3:0

Гусятин – Заліщики             2:0

11 Тур

Копичинці – Бережани      3:0 (+:-)

Кременець – Чортків          1:2

Шумськ – Гусятин                1:2

Скалат – Заліщики                перен.

 Тернопіль - вихідний

12 Тур

Копичинці – Кременець        перен.

Бережани – Тернопіль           перен.

Чортків – Гусятин                     4:0

Шумськ – Скалат                       4:1

Заліщики - вихідний

Турнірна таблиця. Вища ліга U-17

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ Тернопіль

9

9

0

0

55:5

27

2

ДЮСШ Чортків

11

6

1

4

31:38

19

3

ДЮСШ Шумськ

11

6

1

4

23:20

19

4

«Надія» Копичинці

10

6

0

4

23:16

18

5

ДЮСШ Гусятин

11

5

2

4

12:13

17

6

ДЮСШ Заліщики

9

4

2

3

12:6

14

7

ДЮСШ Бережани

9

2

2

5

9:21

8

8

ДЮСШ Скалат

10

2

0

8

7:37

6

9

ДЮСШ Кременець

10

0

1

9

7:23

1

 

Вища U-15

1 Тур

Копичинці - Чортків          2:1

Шумськ - Кременець        1:2

Скалат - Тернопіль             0:3

Борщів - Гусятин                 2:2

Бережани - «Чемпіон»      3:2

2 Тур

Бережани - Копичинці             6:0

Чортків - Кременець                 +:-

Гусятин - Шумськ                     10:1

Борщів - Скалат                          5:2

Тернопіль - «Чемпіон»             8:0

3 Тур

Кременець - Копичинці           2:0

Тернопіль - Бережани            15:0

Гусятин - Чортків                      1:0

Скалат - Шумськ                       0:0

«Чемпіон» - Борщів                4:1

4 Тур

Копичинці - Тернопіль            0:9

Кременець - Гусятин               1:1

Борщів - Бережани                  0:4

Чортків - Скалат                        0:3

Шумськ - «Чемпіон»                1:2

5 Тур

Гусятин - Копичинці                3:2

Тернопіль - Борщів                  12:1

Скалат - Кременець                  2:1

Бережани - Шумськ                  8:2

«Чемпіон» - Чортків                  9:1

6 Тур

Борщів - Копичинці                   5:0

Скалат - Гусятин                         1:2

Шумськ - Тернопіль                  0:8

Чортків - Бережани                  0:8

Кременець - «Чемпіон»          3:2

 7 Тур

Копичинці - Скалат                   0:1

Борщів - Шумськ                       2:2    

Тернопіль - Чортків                   4:0

Кременець - Бережани           1:3   

«Чемпіон» - Гусятин                 1:3

8 Тур

Шумськ - Копичинці                 1:1

Чортків - Борщів                        0:4

Бережани - Гусятин                  2:3

Кременець - Тернопіль           2:6

Скалат - «Чемпіон»                   2:4

9 Тур

Чортків - Шумськ                      2:1

Гусятин –Тернопіль                 2:9

Борщів - Кременець                6:0

Скалат - Бережани                   1:2

«Чемпіон» - Копичинці           3:2   

10 Тур

Чортків – Копичинці               1:5

Кременець – Шумськ             4:0

Тернопіль – Скалат                  8:0

Гусятин – Борщів                      1:5

«Чемпіон» - Бережани            0:4

11 Тур

Копичинці- Бережани             0:0

Кременець – Чортків               4:1

«Чемпіон» - Тернопіль            0:10

Шумськ – Гусятин                      2:3

Скалат – Борщів                          2:1

12 Тур

Копичинці – Кременець   перен.

Бережани – Тернопіль      перен.

Чортків – Гусятин                 1:15

Борщів – «Чемпіон»             5:1

Шумськ – Скалат                   2:10

                            Турнірна таблиця. Вища ліга U-15

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ Тернопіль

11

11

0

0

92:5

33

2

ДЮСШ Гусятин

12

8

2

2

46:27

26

3

ДЮСШ Бережани

11

8

1

2

39:24

25

4

ДЮСШ Борщів

12

6

2

4

37:30

20

5

ДЮСШ Скалат

12

5

1

6

24:27

16

6

ДЮСШ Кременець

11

5

1

5

20:25

16

7

«Чемпіон» Тернопіль

12

5

0

7

26:43

15

8

ОДЮСШ Копичинці

11

2

2

7

12:32

8

9

ДЮСШ Чортків

12

2

0

10

10:57

6

10

ДЮСШ Шумськ

12

0

3

9

13:52

3

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Кристал» Тернопіль 8 18
ФК «Глибочок-2» 8 18
«Гримайлівська ОТГ» 8 16
«Тернопільводоканал» 8 15
«Легенда Тернополя» 8 10
«Галич» Збараж 8 10
«Fratelli di Cris... 8 9
«Файне місто» Тер... 8 9
ФК «Луб’янки» 8 8
«Контінентал» Тер... 8 4
Футзальна ліга. Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Панорама» Млинівці 8 18
«ТМР» 8 18
«Стрипа» Купчинці 8 15
ФК «Курівці» 8 13
«Eleks» Тернопіль 8 13
«Нива» Підгайці 8 11
«Акватеплобуд» Пр... 8 10
«Скалатська ОТГ» 8 7
«VARTIS» Тернопіль 8 6
«Джентльмен парк»... 8 5
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Метрікс» Тернопіль 7 13
«SEBN-Нараїв-Star... 7 13
«Агропродсервіс-в... 7 13
«Wyscout» Тернопіль 7 12
«Добрий Самарянин... 8 12
«Податкова» Терно... 7 10
«Інваспорт» Терно... 7 10
ФК «Івачів» 8 10
ФК «Озерна» 8 9
«Вікнини» Вікно 7 7
«WEST ROADS COMPA... 7 6
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Віго» Острів 8 24
«Айва-Тірас» Іванків 8 15
ФК «Глибочок» В. ... 8 13
«Гермес-7» Тернопіль 8 12
«Микулинецька ОТГ... 8 12
«Медобори» Зелене 8 12
«Тернопільавто» Д... 8 12
«Добра Піца» Терн... 8 12
«Агронива» Тернопіль 8 7
«Юніори» Тернопіль 8 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане чемпіоном вищого дивізіону Тернопільської футзальної ліги 2021/22 рр.?

«Віго» Острів191 (37,5%)

«Айва-Тірас» Іванів91 (17,8%)

«Медобори» Зелене74 (14,5%)

ФК «Глибочок» В. Глибочок43 (8,4%)

«Юніори» Тернопіль29 (5,7%)

«Гермес-7» Тернопіль24 (4,7%)

«Добра Піца» Тернопіль21 (4,1%)

«Тернопільавто» Дубівці15 (2,9%)

«Агронива» Тернопіль12 (2,4%)

«Микулинецька ОТГ» Микулинці10 (2,0%)


Всього голосів: 510


Голосування закінчилось