Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ПЕРША ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 12 ТУР. РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ТА БОМБАРДИРИ (СТАНОМ НА 10.02.2019)

10 лютого 2019 р. 19:59

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футбольної ліги за результатами матчів 12-го туру.

***

Турнірна таблиця. Перша ліга. 12 тур

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Копичинці»

12

10

1

1

43:14

31

2

«Айва»

12

10

0

2

65:31

30

3

«ТДВ Булат»

12

9

0

3

59:34

27

4

«Зоря»

12

8

2

2

56:44

26

5

«Поділля»

12

8

0

4

49:33

24

6

«Панорама»

12

7

2

3

43:39

23

7

ФК «Заводське»

12

6

3

3

72:45

21

8

ФК «Козова»

12

6

2

4

50:44

20

9

БФ «Апостол»

12

6

1

5

52:54

19

10

«AUTOCENTR 88»

12

5

0

7

60:59

15

11

Агрокомплекс «Івачів»

12

5

0

7

45:54

15

12

«Wyscout»

12

4

0

8

41:54

12

13

«Стандарт-Добрий Самарянин»

12

3

1

8

41:58

10

14

«Гірник»

12

3

1

8

31:41

10

15

«Вікторія»

12

2

4

6

36:43

10

16

ФК «Озерна»

12

3

0

9

28:46

9

17

«Файне Місто»

12

3

0

9

38:78

9

18

«Інтеграл»

12

1

1

10

32:70

4

***

1 тур.

Агрокомплекс «Івачів» – «Інтеграл» – 4:3

«AUTOCENTR 88» – «Гірник" – 7:1

«Файне Місто» – «Айва» – 0:8

«Вікторія» – «Козова» – 1:1

 «Апостол» - ФК «Заводське» – 3:11

 «Озерна» – «Панорама» – 2:5

«Зоря» – «Wyscout» – 2:3

«ТДВ Булат» – «Поділля» – 4:3

 «Стандарт-Добрий Самарянин» – «Копичинці» – 0:3

2 тур.

«Панорама» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 3:2

«Поділля» - ФК «Озерна» – 2:0

ФК «Козова» - «Зоря» – 3:3

«Гірник» - «ТДВ Булат» – 1:3

«Айва» - «Вікторія» – 3:2

«Файне Місто» - ФК Заводське» – 2:9

«Інтеграл» - «AUTOCENTR 88» – 0:4

БФ «Апостол» – «Агрокомплекс «Івачів» – 7:4

ФК «Копичинці» - «Wyscout» – 5:0

3 тур

ФК «Козова» – ФК «Копичинці» – 1:5

ФК «Заводське» - «Вікторія» – 6:3

«Зоря» – «Айва» – 3:10

«Агрокомплекс Івачів» - «Файне Місто» – 9:3

«AUTOCENTR 88» – БФ «Апостол» – 6:7

ФК «Озерна» - «Гірник» – 4:1

«Панорама» - «Поділля» – 3:6

«Wyscout» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 6:8

«ТДВ Булат» - «Інтеграл» – 4:5

4 тур

«Гірник» – «Панорама» – 1:1

ФК «Козова» - «Wyscout» – 6:3

ФК «Копичинці» - «Айва» – 3:1

ФК «Заводське» – «Зоря» – 3:3

ФК «Озерна» – «Інтеграл» – 4:2

«Вікторія» – «Агрокомплекс Івачів» – 2:3

БФ «Апостол» - «ТДВ Булат» – 1:10

«Файне Місто» - «AUTOCENTR 88» – 3:5

«Стандарт-Добрий Самарянин» – «Поділля» – 1:4

5 тур

«ТДВ Булат» – «Файне місто» – 6:2

БФ «Апостол» – ФК «Озерна» – 4:3

«AUTOCENTR 88» – «Вікторія» – 5:6

«Панорама» – «Інтеграл» – 5:3

ФК «Козова» – «Стандарт – Добрий самарянин»– 9:2

ФК «Заводське» – ФК «Копичинці» – 2:2

«Wyscout» – «Айва» – 3:4

«Зоря» – «Агрокомплекс Івачів» – 8:5

«Поділля» – «Гірник» – 5:4

6 тур

«Стандарт-Добрий Самарянин» – «Гірник» – 4:2

«Інтеграл» – «Поділля» – 2:9

«Айва» – ФК «Козова» – 5:3

БФ «Апостол» – «Панорама» – 3:4

ФК «Озерна» – «Файне Місто» – 4:2

«Вікторія» – «ТДВ Булат» – 1:3

ФК Копичинці» – «Агрокомплекс Івачів» – 1:2

ФК «Заводське» – «Wyscout» – 7:2

«Зоря» – «AUTOCENTR 88» – 7:6

7 тур

«Wyscout» - «Агрокомплекс «Івачів» – 7:4

«Панорама» - «Файне Місто» – 9:4

«Айва» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 9:2

ФК «Козова» - ФК «Заводське» – 5:3

«Гірник» - «Інтеграл» – 9:2

«ТДВ Булат» - «Зоря» – 4:6

«Поділля» – БФ «Апостол» – 3:1

«AUTOCENTR 88» - ФК «Копичинці» – 3:4

«Вікторія» - ФК «Озерна» – 4:3

8 тур

«Стандарт-Добрий Самарянин» «Інтеграл» – 9:2

«Айва» - ФК «Заводське» – 5:2

ФК «Копичинці» - «ТДВ Булат» – 2:1

ФК «Козова» - «Агрокомплекс Івачів» – 5:4

ФК «Озерна»«Зоря» – 2:8

«Гірник» – БФ «Апостол» – 3:2

«Панорама» – «Вікторія» – 3:3

«Поділля» - «Файне Місто» – 8:2

«Wyscout» - «AUTOCENTR 88»– 2:5

9 тур

«Файне Місто» – «Гірник» – 4:3

«AUTOCENTR 88» - ФК «Козова» – 4:6

«Агрокомплекс Івачів» - «Айва» – 3:4

«Зоря»«Панорама» – 4:2

ФК «Озерна» - ФК «Копичинці» – 0:4

ФК «Заводське» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 5:5

«ТДВ Булат» – «Wyscout» – 6:4

«Вікторія» – «Поділля» – 3:4

«Інтеграл» – БФ «Апостол» – 0:7

10 тур

«Стандарт-Добрий Самарянин» (Вишгородок) – БФ «Апостол» – 3:5

«Агрокомплекс Івачів» (Івачів) - ФК «Заводське» – 3:8

«Айва» (Іванків) - «AUTOCENTR 88» – 8:4

ФК «Копичинці» - «Панорама» (Млинівці) – 8:1

«Wyscout» – ФК «Озерна» – 4:3

«Поділля» (В. Березовиця) – «Зоря» (Хоростків) – 2:5

ФК «Козова» - «ТДВ Булат» (Микулинці) – 5:7

«Гірник» (Новосілка) - «Вікторія» (В. Бірки) – 2:1

«Файне Місто» – «Інтеграл» – 6:5

11 тур

«Вікторія» - «Інтеграл» – 6:6

«Панорама» - «Wyscout» – 2:1

«Айва» - «ТДВ Булат» – 2:5

«Поділля» – ФК «Копичинці» – 1:2

ФК «Заводське» - «AUTOCENTR 88» – 14:6

«Агрокомплекс Івачів» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 3:1

 «Зоря» - «Гірник» – 4:2

ФК «Озерна»ФК «Козова» – 2:4

БФ «Апостол» - «Файне Місто» – 8:3

12 тур

ФК «Козова»«Панорама» – 2:5

ФК «Озерна» – «Айва» – 1:6

ФК «Копичинці» – «Гірник» – 4:2

«Інтеграл» «Зоря» – 2:3

«Файне Місто» «Стандарт-Добрий Самарянин» – 7:4

«AUTOCENTR 88» – «Агрокомплекс» – 5:1

«Вікторія» – БФ «Апостол» – 4:4

«Wyscout» – «Поділля» – 6:2

«ТДВ Булат» – ФК «Заводське» – 6:2

***

Кращі бомбардири:

Юрій Заставецький (ФК «Заводське») – 27 м’ячів

Назар Микичак («Файне Місто») – 24

Тарас Літинський («AUTOCENTR 88») – 20

Богдан Лірський (БФ «Апостол») – 19

Ігор Козелко («ТДВ Булат») – 16

Віталій Лобас (Агрокомплекс «Івачів») – 15

Роман Жига («Поділля») – 15

Віталій Давидяк («Айва») – 15

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 14

Владислав Тимощук («Айва») – 14

Володимир Габрук (ФК «Козова») – 14

Андрій Вадовський (ФК «Заводське») – 13

Павло Чорномаз («Зоря») – 13

Микола Куріцький («AUTOCENTR 88») – 13

Роман Бардокін («Панорама») – 13

Віктор Слободян («Айва») – 12

Василь Дорош («Панорама») – 12

Ярослав Шпікула (ФК «Копичинці») – 11

Сергій Куріцький («AUTOCENTR 88») – 11

Володимир Гриб («ТДВ Булат») – 11

Микола Жук  («Стандарт-Добрий Самарянин») – 11

Ігор Щербаков («Стандарт-Добрий Самарянин») – 10

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 10

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 10 22
ФК Агронива 10 21
ФК "Нива" Теребовля 10 16
ФК "Збруч-Агробіз... 10 15
ФСК "Кристал" 10 12
ФК "Бережани" 10 11
ФК "Копичинці" 10 8
ДЮСШ-Тернопіль 10 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Дністер" 11 28
ФК "Вишнівець" 10 27
ФК Зоря 11 23
МФК "Скала-Айва" ... 10 21
ФК "Збараж" 10 16
ФК Вся Україна-Колос 11 15
НФК Тривалети-Кре... 11 15
ФК "Трибухівці" 10 14
ФК Арсенал 11 11
ФК Ланівці ОТГ 11 6
ФК Бастіон-1427 10 4
ФК Нива (Підгайці) 10 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 10 27
ФК Поділля 9 22
ФК Галичина 10 20
"Колос" Зборів 10 19
ФК "Козова" 10 18
ФК Панорама 10 18
Віго-Острів 10 10
ФК Юність 9 6
ФК "Скалат" ОТГ 10 5
ФК Волинь-Шумськ 10 5
ФК Нараїв 10 3

Наші партнери

Хто на Вашу думку потрапить до четвірки команд, які змагатимуться на другому етапі за нагороди вищої ліги чемпіонату області?








Всього голосів: 605


Голосування триває до: 31 липня 2019 р. 23:59