Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ФУТБОЛЬНА ЛІГА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ. РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ У РЕГІОНАЛЬНИХ ЦЕНТРАХ

1 листопада 2018 р. 12:24

 

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів у Регіональних централь Дитячо-юнацькій футбольній лізі Тернопільської області сезону 2018/19 рр, які відбулися 29-31 жовтня. 

Регіональний центр «Збараж» (29.09.2018 р.)

U-13

«Юніор»Почаїв-ДЮСШ Збараж                  1:1 (1:0)

ДЮСШ Дедеркали-Байковецька ОТГ        0:1 (0:1)

«Кремінь»Кремен.р-н-ДЮСШ СКалат      0:2 (0:1)

ДЮСШ Тернопіль-ДЮСШ Шумськ            2:1 (2:0)

ДЮСШ Дедеркали- ДЮСШ Тернопіль     0:2 (0:1)

ДЮСШ Збараж-Байковецька ОТГ             1:0 (1:0)

ДЮСШ Скалат-ДЮСШ Шумськ                 0:1 (0:1)

«Кремінь»Кремен.р-н-«Юніор» Почаїв 1:1 (0:0)

ДЮСШ Тернопіль-«Кремінь»                    5:1(4:0)

U-11

ДЮСШ Шумськ-ДЮСШ Дедеркали     4:1(2:0)

ДЮСШ Збараж-ДЮСШ Дедеркали     5:0(3:0)

ФК «Залізці»-ДЮСШ Збараж                1:3 (1:2)

ДЮСШ Скалат-«Юніор»Почаїв             0:1(0:0)

ДЮСШ Шумськ-ДЮСШ Скалат             2:0(2:0)

ДЮСШ Скалат-ФК «Залізці»                  0:3 (0:1)

Байківецька ОТГ-«Юніор» Почаїв       0:2(0:0)

ДЮСШ Збараж-Байківецька ОТГ         4:1 (2:0)

ДЮСШ Дедеркали- ФК «Залізці»         0:2 (0:0)

Регіональний центр «Козова»

U-13

«Чемпіон»- Велокогаївська ОТГ  6:0 (3:0)

ДЮСШ Терн.р-н-«Чемпіон-2»               1:5(0:4)

ДЮСШ Бережани-ДЮСШ Зборів          5:1(3:0)

 ДЮСШ Бережани-ДЮСШ Підгайці     4:0 (3:0)

ДЮСШ Козова-ДЮСШ Бережани         6:0 (2:0)

ДЮСШ Підгайці-ДЮСШ Терноп.р-н     2:0(1:0)

«Чемпіон»-«Чемпіон-2»                          1:1(0:1)

ДЮСШ Монастириська-ДЮСШ Зборів 6:0(4:0)

Велокогаївська ОТГ - ДЮСШ Козова  0:11(0:6)

ДЮСШ Підгайці-ДЮСШ Козова             0:3(0:3)

ДЮСШ Зборів-ДЮСШ Терноп.р-н         0:1(0:0)

«Чемпіон-2»-ДЮСШ Монастириська     0:0

U-11

«Чемпіон»-«Чемпіон-2»                        1:0(0:0)

ДЮСШ Зборів- «Озерна-Чемпіон»       0:0

«Озерна-Чемпіон»- Велокогаївська ОТГ 1:3(0:2)

«Чемпіон-2»-ДЮСШ Зборів                   5:0(2:0)

«Озерна-Чемпіон»-«Чемпіон»              0:5(0:3)

Велокогаївська ОТГ - ДЮСШ Зборів    1:1(0:0)

ДЮСШ Терн.р-н - ДЮСШ Козова           1:0(0:0)

ДЮСШ Козова-ДЮСШ Бережани           1:1(0:1)

«Чемпіон-2»-ДЮСШ Бережани              5:0 (2:0)

«Чемпіон»-ДЮСШ Терн.р-н                     7:0(4:0)

Велокогаївська ОТГ - ДЮСШ Козова  2:0 (1:0)

ДЮСШ Бережани-ДЮСШ Терноп.р-н    2:2 (2:1)

Регіональний центр «Хоростків»

U-13

«Атлетік»Чортків-«Зоря» Хоростків       2:0

«Зоря»Хоростків-ДЮСШ Гусятин            0:2

ДЮСШ Заліщики-ДЮСШ Гусятин            3:0

ДЮСШ Гусятин-2—ДЮСШ Заліщики      0:2

ДЮСШ Теребовля-ДЮСШ Борщів          1:1

ДЮСШ Борщів-ДЮСШ Гусятин-2            0:3

ДЮСШ Гусятин-ДЮСШ Борщів               1:0

«Зоря»Хоростків-2—ДЮСШ Чортків     0:7

«Зоря»Хоростків-2 –ДЮСШ Гусятин-2  0:2

«Зоря» Хоростків-ДЮСШ Заліщики       0:1

ДЮСШ Теребовля-«Зоря»Хоростків-2  8:0

U-11

Хоростків-Атлетік-2             1:3

Атлетік-Хоростків                 6:0

ФК «Біскупа»-Хоростків-2  4:0

Атлетік-ДЮСШ Теребовля 3:0

ФК «Біскупа»- Атлетік          1:2

Хоростків-Гусятин                 0:2

Теребовля-ФК «Біскупа»     0:2

Хоростків-2—Атлетік-2         0:9

Атлетік-2—Гусятин                 1:0

Теребовля-2—Гусятин          0:1

Теребовля-2—Теребовля     0:3

Хоростків-2—Теребовля-2   0:0

м. Підгайці (13.10.2018 р.)

U-13                                                                          

«Чемпіон»-Козова              1:1

Підгайці-Зборів                    2:1

Монастириська- Велокогаївська ОТГ  4:0

«Чемпіон-2»-Бережани      0:2

Зборів-Козова                        0:4

Монастириська-«Чемпіон»  0:2

 «Чемпіон-2»-Підгайці            0:0

Велокогаївська ОТГ -Терноп.р-н     1:1 

Козова-Монастириська       0:2

Зборів-«Чемпіон-2»               0:1

Терн.р-н-«Чемпіон»               0:2

Бережани-Велокогаївська ОТГ  3:0

U-11

Козова-Зборів                   1:0

Терн.р-н-«Чемпіон-2»     0:5

 «Чемпіон»- Велокогаївська ОТГ 0:0

Бережани-Озерна            2:0

«Чемпіон-2»-Козова        1:1

Зборів-«Чемпіон»             0:3

Озерна-Терн.р-н                3:1

Велокогаївська ОТГ – Бережани  3:1

                                                 м. Хоростків (13.10.2018 р.)

U-13                                                                          

Чортків-Хоростків       0:0

Заліщики-Борщів        0:0

«Атлетік»-Теребовля  1:1

Гусятин-Хоростків-2    6:0

Борщів-Хоростків        1:1

Теребовля-Чортків      3:1

Хоростків-2-Заліщики 0:6

Гусятин-2-«Атлетік»     0:1

Хоростків-Теребовля  0:2

Хоростків-2-Борщів     0:5

Чортків-Гусятин-2        0:0

«Атлетік»-Гусятин        2:1

   U-11                                                                                                             

Теребовля-Хоростків          4:0

«Атлетік-2»-Теребовля-2    1:2

Хоростків-2-«Атлетік»          0:7

Гусятин-ФК «Біскупа»          0:2                

Хоростків-Теребовля-2       1:3

Теребовля-Хоростків-2      1:0

Гусятин-2-«Атлетік-2»        2:0

 «Атлетік»- Гусятин              4:0

                                                               Збараж (13.10.18 р.)

U-13 

Тернопіль-Почаїв             2:0

Шумськ-«Кремінь»          0:0

  «Кремінь»-Дедеркали  0:3

Тернопіль-Збараж            1:0

Байківці-Почаїв                  0:1

Дедеркали-Шумськ          4:0

Скалат-Почаїв                     1:0

Підволочиськ-Збараж       0:2

Скалат-Байківці                   0:1

Підволочиськ-Дедеркали 0:2

Тернопіль-Байківці             4:0

U-11

Залізці-Підволочиськ   1:0

Збараж-Скалат               0:0

Дедеркали-Байківці     2:0

Почаїв-Залізці                 0:2

Байківці-Підволочиськ 0:3

Шумськ-Почаїв               1:4

Скалат-Дедеркали         3:0

Байківці-Шумськ            0:0

Підволочиськ-Почаїв    2:0

Підволочиськ-Збараж   0:2 

Збараж 31.10.2018 р

 U-13

«Кремінь»- Байківецька ОТГ  0:2

Тернопіль-Скалат    0:1

Підволочиськ- Почаїв 1:1

Збараж-Дедеркали 0:1

Скалат-Підволочиськ 1:1

Шумськ-Збараж 0:3

Дедеркали-Почаїв 2:0

Тернопіль-Підволочиськ 1:0

Збараж-«Кремінь» 2:0

Скалат-Дедеркали 0:3

Почаїв-Шумськ 0:2

Збараж-Скалат  3:0

«Кремінь»-Підволочиськ  1:0

Підволочиськ-Шумськ 2:2

 U-11

Байківецька ОТГ-Скалат 0:3

Шумськ-Залізці  1:3

Дедеркали-Підволочиськ 3:0

Почаїв- збараж 0:4

Залізці-Байківецька ОТГ 1:0

Підволочиськ-Скалат 0:0

Збараж-Шумськ 0:0

Почаїв-Дедеркали 3:0

Підволочиськ-Шумськ 2:0

Хоростків (31.10.2018 р.)

 U-13

Борщів-Чортків                  0:0

Хоростків-2—Атлетік        1:5

Заліщики-Теребовля        4:0

Гусятин-Гусятин-2              0:2

Теребовля-Гусятин-2        1:0

Чортків-Заліщики               0:0

Хоростків-Хоростків-2       2:0

Атлетік-Борщів                     0:1

Теребовля-Гусятин              2:1

Гусятин-Чортків                     1:0

Заліщики-Атлетік                   1:1

Гусятин-2—Хоростків           0:3

Атлетік-Чортків                      0:1

 U-11

Гусятин-Теребовля               0:4

Хоростків-2—Гусятин           1:3

Хоростків- ФК Біскупа           0:1

Теребовля-2—ФК Біскупа    1:4

Хоростків-2—Хоростків        1:2

 

Бережани (31.10.2018 р.)

  U-13

Чемпіон-2—Козова                   0:0

Монастириська-Терн.р-н         4:1

Чемпіон-Бережани                    0:0

Великогаївська ОТГ – Підгайці  0:1

Козова-Терн.р-н                       4:1

Бережани-Монастириськ       2:0

Зборів-Великогаївська ОТГ 0:2

Підгайці-Чемпіон                    1:2

Терн.р-н—Бережани              0:8

 Великогаївська ОТГ-Чемпіон-2  3:0

Монастириська-Підгайці     0:0

Чемпіон-Зборів                      4:0

U-11

Чемпіон-Козова                  1:0

Чемпіон-2—Озерна           3:0

Бережани-Зборів                 2:1

Терн.р-н - Великогаївська ОТГ   1:5

Козова- Озерна                  1:0

Бережани-Чемпіон           0:5

Великогаївська ОТГ – Чемпіон-2 1:1

Зборів-Терн.р-н              0:1 

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось