Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ФУТБОЛЬНА ЛІГА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ. РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ У РЕГІОНАЛЬНИХ ЦЕНТРАХ

13 жовтня 2018 р. 21:06

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів у Регіональних централь Дитячо-юнацькій футбольній лізі Тернопільської області сезону 2018/19 рр., які відбулися сьогодні, 13 жовтня.

***

Регіональний центр «Збараж»

U-13 

Тернопіль - Почаїв – 2:0

Шумськ - «Кремінь» – 0:0

«Кремінь» - Дедеркали – 0:3

Тернопіль - Збараж – 1:0

Байківці - Почаїв – 0:1

Дедеркали – Шумськ – 4:0

Скалат - Почаїв – 1:0

Підволочиськ - Збараж – 0:2

Скалат – Байківці – 0:1

Підволочиськ - Дедеркали – 0:2

Тернопіль - Байківці – 4:0

U-11

Залізці - Підволочиськ  – 1:0

Збараж - Скалат – 0:0

Дедеркали - Байківці – 2:0

Почаїв - Залізці – 0:2

Байківці - Підволочиськ 0:3

Шумськ – Почаїв – 1:4

Скалат - Дедеркали  – 3:0

Байківці - Шумськ – 0:0

Підволочиськ – Почаїв –2:0

Підволочиськ - Збараж  – 0:2                                                                         

***

Регіональний центр «Підгайці»

U-13                                                                           

«Чемпіон» - Козова – 1:1

Підгайці - Зборів – 2:1

Монастириська - В. Гаї – 4:0

«Чемпіон-2» - Бережани – 0:2

Зборів - Козова – 0:4

Монастириська - «Чемпіон» –  0:2

«Чемпіон-2» - Підгайці – 0:0

В. Гаї – Терноп. р-н. – 1:1 

Козова - Монастириська – 0:2

Зборів - «Чемпіон-2» – 0:1

Терн. р-н. - «Чемпіон» – 0:2

Бережани - В. Гаї3:0

U-11

Козова - Зборів1:0

Терн. р-н. - «Чемпіон-2»0:5

«Чемпіон» - В. Гаї0:0

Бережани - Озерна2:0

«Чемпіон-2» - Козова1:1

Зборів - «Чемпіон»0:3

Озерна - Терн. р-н.3:1

В. Гаї – Бережани3:1

***

Регіональний центр «Хоростків»

U-13                                                                          

Чортків – Хоростків – 0:0

Заліщики – Борщів – 0:0

 «Атлетік» - Теребовля – 1:1

Гусятин - Хоростків-2 – 6:0

Борщів - Хоростків – 1:1

Теребовля - Чортків – 3:1

Хоростків-2 - Заліщики – 0:6

Гусятин-2 - «Атлетік» –  0:1

Хоростків - Теребовля – 0:2

Хоростків-2 – Борщів – 0:5

Чортків - Гусятин-2 – 0:0

«Атлетік» - Гусятин – 2:1

U-11

Теребовля - Хоростків – 4:0

«Атлетік-2» - Теребовля-2 – 1:2

Хоростків-2 - «Атлетік» – 0:7

Гусятин - ФК «Біскупа» – 0:2                

Хоростків - Теребовля-2 – 1:3

Теребовля - Хоростків-2 – 1:0

Гусятин-2 - «Атлетік-2» – 2:0

«Атлетік» - Гусятин – 4:0

***

НАГАДАЄМО РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ПЕРШОГО ІГРОВОГО ДНЯ, ЯКИЙ ВІДБУВСЯ 29 ВЕРЕСНЯ

Регіональний центр «Збараж»

U-13

«Юніор» Почаїв - ДЮСШ Збараж 1:1 (1:0)

ДЮСШ Дедеркали - Байковецька ОТГ 0:1 (0:1)

«Кремінь» Кремен.р-н - ДЮСШ Скалат 0:2 (0:1)

ДЮСШ Тернопіль - ДЮСШ Шумськ 2:1 (2:0)

ДЮСШ Дедеркали - ДЮСШ Тернопіль 0:2 (0:1)

ДЮСШ Збараж - Байковецька ОТГ 1:0 (1:0)

ДЮСШ Скалат - ДЮСШ Шумськ 0:1 (0:1)

«Кремінь» Кремен.р-н - «Юніор» Почаїв 1:1 (0:0)

ДЮСШ Тернопіль - «Кремінь»  5:1(4:0)

U-11

ДЮСШ Шумськ - ДЮСШ Дедеркали 4:1(2:0)

ДЮСШ Збараж - ДЮСШ Дедеркали 5:0(3:0)

ФК «Залізці» - ДЮСШ Збараж 1:3 (1:2)

ДЮСШ Скалат – «Юніор» Почаїв 0:1(0:0)

ДЮСШ Шумськ - ДЮСШ Скалат 2:0(2:0)

ДЮСШ Скалат - ФК «Залізці» 0:3 (0:1)

Байківецька ОТГ - «Юніор» Почаїв 0:2(0:0)

ДЮСШ Збараж - Байківецька ОТГ 4:1 (2:0)

ДЮСШ Дедеркали - ФК «Залізці» 0:2 (0:0)
***

Регіональний центр «Козова»

U-13

«Чемпіон» - В. Гаї 6:0(3:0)

ДЮСШ Терн.р-н. - «Чемпіон-2» 1:5(0:4)

ДЮСШ Бережани - ДЮСШ Зборів 5:1(3:0)

 ДЮСШ Бережани - ДЮСШ Підгайці 4:0 (3:0)

ДЮСШ Козова - ДЮСШ Бережани 6:0 (2:0)

ДЮСШ Підгайці - ДЮСШ Терноп.р-н 2:0(1:0)

«Чемпіон» - «Чемпіон-2» 1:1(0:1)

ДЮСШ Монастириська - ДЮСШ Зборів 6:0(4:0)

В.Гаї - ДЮСШ Козова 0:11(0:6)

ДЮСШ Підгайці - ДЮСШ Козова 0:3(0:3)

ДЮСШ Зборів - ДЮСШ Терноп. р-н 0:1(0:0)

«Чемпіон-2» - ДЮСШ Монастириська 0:0

U-11

«Чемпіон» - «Чемпіон-2» 1:0 (0:0)

ДЮСШ Зборів - «Озерна-Чемпіон» 0:0

«Озерна-Чемпіон» - В.Гаї 1:3 (0:2)

«Чемпіон-2» - ДЮСШ Зборів 5:0(2:0)

«Озерна-Чемпіон» - «Чемпіон» 0:5(0:3)

В.Гаї - ДЮСШ Зборів 1:1(0:0)

ДЮСШ Терн. р-н  ДЮСШ Козова 1:0(0:0)

ДЮСШ Козова - ДЮСШ Бережани 1:1(0:1)

«Чемпіон-2» - ДЮСШ Бережани 5:0 (2:0)

«Чемпіон» - ДЮСШ Терн. р-н  7:0(4:0)

В.Гаї - ДЮСШ Козова 2:0 (1:0)

ДЮСШ Бережани - ДЮСШ Терноп. р-н 2:2 (2:1)

***

Регіональний центр «Хоростків»

U-13

«Атлетік» Чортків - «Зоря» Хоростків 2:0

«Зоря» Хоростків - ДЮСШ Гусятин 0:2

ДЮСШ Заліщики - ДЮСШ Гусятин 3:0

ДЮСШ Гусятин-2 – ДЮСШ Заліщики 0:2

ДЮСШ Теребовля - ДЮСШ Борщів 1:1

ДЮСШ Борщів - ДЮСШ Гусятин-2 0:3

ДЮСШ Гусятин - ДЮСШ Борщів 1:0

«Зоря»Хоростків-2 – ДЮСШ Чортків 0:7

«Зоря»Хоростків-2 – ДЮСШ Гусятин-2 0:2

«Зоря» Хоростків - ДЮСШ Заліщики 0:1

ДЮСШ Теребовля - «Зоря»Хоростків-2 8:0

U-11

Хоростків - Атлетік-2 1:3

Атлетік - Хоростків 6:0

ФК «Біскупа» - Хоростків-2  4:0

«Атлетік» - ДЮСШ Теребовля 3:0

ФК «Біскупа» - «Атлетік» 1:2

Хоростків - Гусятин 0:2

Теребовля-  ФК «Біскупа» 0:2

Хоростків-2 – «Атлетік-2» 0:9

«Атлетік-2» – Гусятин 1:0

«Теребовля-2» – Гусятин 0:1

Теребовля-2 – Теребовля 0:3

Хоростків-2 – Теребовля-2 0:0

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дніпро" Печірна 11 28
ФК «Таурів» 11 27
«Ветеран» (Кремен... 11 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
"Самець" Підволоч... 12 22
«Вікторія» В. Бірки 11 21
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Поділля-2» (Васи... 11 16
«Ампер» 11 15
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 11 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 14 34
«Медобори» Зелене 14 33
«Алюр» Тернопіль 14 33
"Говерла" Дубівці 14 31
"Sebn-Скриня" Тер... 14 31
«Гермес-7» Тернопіль 14 26
"Вікторія" (В.Ход... 14 26
«Саюз» Тернопіль 14 24
«Поділля» Васильк... 15 21
"Агронива" Тернопіль 14 20
"Юніори" Тернопіль 15 15
"Добрий самарянин... 14 13
«Автоцентр 88» Те... 14 10
"Поділля" В. Бере... 14 10
ГУНП Тернопіль 14 7
«Wyscout» Тернопіль 14 6
1998 14 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 13 34
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 13 31
«Серет» Тернопіль 13 28
«Стрипа» Купчинці 13 26
«Кастар-Україна» ... 13 26
«Largo» Тернопіль 13 22
ФК "В. Глибочок" 14 19
ФК "Біла" 13 15
«Саванді-2» Терно... 13 13
«Карат» Тернопіль 12 12
ФК «Підгородне» 13 10
«Зелені штахети» ... 13 9
«Легіон» Драганівка 13 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 13 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 15 35
ФК «Копичинці» 15 30
"Тернопіль-АТО" 14 28
ФК «Озерна-1» Збо... 14 27
ФК «Івачів» 15 27
«Інваспорт» Терно... 15 26
«Сокіл» В. Березо... 15 24
«Панорама-1» Млин... 15 22
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Нива» Підгайці 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 15 17
Судова служба охо... 14 15
ТДК Тернопіль 15 9
«Eleks» Тернопіль 15 8
«Калина» Тернопіль 15 6
«Old Tom» Тернопіль 14 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось