Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ФК «Збараж» легко переміг на виїзді «Тривалети»

29 червня 2017 р. 15:10

У 11-му турі першої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК «Збараж» (на фото) несподівано легко переміг завжди непоступливу на власному полі команду «Тривалети» з Кременеччини – 4:0.

Вже на першій хвилині матчу гості мали забивати. Хороший удар вдався Михайлу Конечному, однак воротар кременецької команди Мар’ян Семчишин зумів витягнути м’яча з «дев’ятки». Незадовго гольовий момент не реалізував Святослав Кантицький. Та все ж перевага збаразької команди втілилася в забитий гол. Василь Процик після передачі Конечного, увігнав м’яча в ворота метрів з трьох (0:1). У господарів  в першому таймі запам’ятався небезпечний удар головою Олексія Боднарчука.

В другому таймі збаражчани зуміли ще тричі відзначитися. За фол на лівому захиснику Юрію Бабію арбітр призначив пенальті. Удар з «точки» реалізував Руслан Мадай, пробивши в правий від кіпера кут воріт (0:2). Незадовго Руслан Хруняк зробив флангову передачу, яку на дальній стійці замкнув Мадай – м’яч від поперечини залетів у ворота (0:3). І останній гол наприкінці матчу забив ударом з близької відстані Валерий Джозеф після передачі героя матчу Руслана Мадая (0:4).

Як розповіли представники команди «Тривалети», поразка зумовлена кількома об’єктивними факторами. Найголовніший – немає повноцінної заміни відсутнім гравцям. Зокрема, в силу різних причин не змогли зіграти в матчі з ФК «Збараж» основний воротар і два польових гравці основного складу. Ще один ключовий виконавець був травмований під час поєдинку (загалом від початку чемпіонату вже шість футболістів команди отримали травми різної степені складності). Тому, по великому рахунку, нікого було випускати на заміну.

***

«Тривалети» (Кременецький район) – ФК «Збараж» – 0:4 (0:1)

28 червня. Кременець. Міський стадіон. 100 гл. +27 град.

Арбітр: Ігор Чаплій (Тернопіль), асистенти – Андрій Стасюк (Ланівці), Олег Чемний (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Ярослав Боднар (Тернопіль).

«Тривалети»: Семчишин, О. Парасіч (В. Власюк, 42), Дмитрук, Я. Єфремов, Ємець (Марченко, 75), А. Власюк, Антонюк, Сурм’як (Рябцун, 81), Франківський-к, Денисюк, Бондарчук

ФК «Збараж»: Таращук, Пастернак-к, Джозеф (Ногас, 89), Бабій, Дацко (Скоблунов, 88), Процик, Кантицький (Лобас, 88), Конечний (Анджей, 88), Мадай, Була (Цимбалюк, 81), Паперовський (Хруняк, 64).

Голи: В. Процик (32), Р. Мадай (67, з пен., 78), В. Джозеф (89).

Попереджені: В. Процик (53), В. Денисюк (55), В. Джозеф (61), С. Кантицький (66), В. Сурмяк (69), В. Франковський (83), Р. Мадай (85), А. Марченко (90).

Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Футзальна ліга. Вища ліга
Друга ліга
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?

Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)

Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)