Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

«ДСО-Поділля» легко пройшов до чвертьфіналу обласного кубка (+фоторепортаж)

14 червня 2017 р. 22:33

Сьогодні, 14 червня, у повторному поєдинку 1/8 фіналу кубку Тернопільської області команда «ДСО-Поділля» у В. Березовиці приймала ФК «Козова». Після першого поєдинку, який колектив що представляє Тернопільський район переміг 1:0, і цього разу «ДСО-Поділля» святкувало перемогу, щоправда з більш серйознішим рахунком – 3:0.

Першу половину першого тайму гості гідно трималися і навіть зрідка контратакували. Зокрема, козівчанин Роман Гаврилюк на шостій хвилині вийшов на хорошу позицію з місця правого крайнього, однак пробив вище воріт. Тричі гольові моменти були в гравця «ДСО-Поділля» Станіслава Скибіцького, але тому бракувало точності при завершенні атак. Те що не вдавалося довго господарям, за них зробили гості. Після навісної подачі Скібіцького ударом головою зрізав м’яча у власні ворота капітан ФК «Козова» Андрій Мартинюк (1:0). Фактично одразу пішла знову прострільна передача з правого флангу від Скибіцького. Цього разу до м’яча першим дістався Юрій Сорочан і точним ударом в нижній кут воріт подвоїв перевагу «ДСО-Поділля» (2:0). А в компенсований до першого тайму час господарі провели зразково показову контратаку. Воротар Владислав Бритковий віддав точну передачу в центр поля на Валентина Білик. Той розрізним пасом між двох захисників знайшов нападника Сорочана, який майстерно переграв кіпера ФК «Козова» Андрія Чикала (3:0).

І в другому таймі господарі поля мали величезну перевагу, практично всі гравці атакувальної групи мали шанси, щоб відзначитися голом, але цього вечора більше їм вразити ворота ФК «Козова» не вдалося.

Що ж до гостей, то вони теж могли забити хоча б гол престижу, але і їм цього не вдалося. Так, з 19-ти метрів потужно пробивав по воротах козівчанин Ярослав Мельник – м’яч пішов вище воріт. А після пострілу зі штрафного Володимира Габрука, м’яч поцілив у стійку.

В підсумку поєдинок завершився перемогою «ДСО-Поділля» – 3:0, а за сумою двох матчів команда з Тернопільського району перемогла ФК «Козова» в суху – 4:0. Наступний їх суперник у кубку області (в 1/4 фіналу) – молода та амбітна команда ФК «Кременець-Академія». Перший матч між цими командами відбудеться 21 червня.

***

«ДСО-Поділля» (Тернопільський район) – ФК «Козова» – 3:0 (3:0)

14 червня. смт В. Березовиця. Сільський стадіон. 50 гл. +19 град.

Арбітр: Володимир Пиндиківський (Бучач), асистенти – Артем Трач (Тернопіль), Михайло Брик (Чортків).

Делегат-спостерігач: Іван Будківський (Теребовля).

«ДСО-Поділля»: Бритковський (Вірковський, 81), Кормило, Скобляк, Богач, Алексевич-к (Цупер, 46), Мищишин (Вадовський, 46), Білик, Вітович, Гурін, Скибіцький, Сорочан.

ФК «Козова»: Чикало, Данилюк, Захарчук, Д. Репела (Павелко, 44), Місецький (Пеляк, 50), Т. Шимонович, Костів, Габрук, Мартинюк-к, Гаврилюк, Ю. Шимонович (Мельник, 44).

Голи: А. Мартинюк (26, а/г), Ю. Сорочан (28, 45+1).