Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Валідольний поєдинок у Скалі-Подільській

11 червня 2017 р. 23:36

Центральний матч 8-го туру в першій лізі чемпіонату Тернопільської області з футболу відбувся в Скалі-Подільській. Зустрічалися друга і третя команди – місцева «Скала-Айва» та підволочиський «Збруч» (на фото). Безкомпромісний поєдинок завершився перемогою гостей, хоча після першого тайму «Збруч» програв у два м’ячі.

У першій 45-хвилиніці нічого не передвіщало поразки для господарів поля. Скала-Подільська команда першою відкрила рахунок. Це Владислав Тимощук після помилки одразу двох оборонців «Збруча» надіслав м’яча з лінії штрафного майданчика ударом лівою ногою у «дев’ятку» (1:0). Але на цьому гравці «Скали-Айви» не зупинилися. Гол-красень забив Олег Зубик гарматним ударом метрів з 30-ти (2:0). Практично одразу був замінений воротар «Збруча» Олег Глушка, який отримав травму. Що цікаво, у ворота підволочиської команди став польовий гравець Роман Бортнік, адже запасного кіпера в «Збруча» не виявилося. Тим не менше, Бортнік відстояв на відмінно, не пропустивши в свої ворота жодного голу. Це підняло дух гостям, які в другому таймі створили неймовірний камбек – зумівши тричі відзначитися, тим самим вирвали перемогу. Перший гол гості забили стараннями Ігоря Гапановича, котрий вдало зіграв на добиванні (1:2). Рахунок став рівним після голу Богдана Кози, який уникнув офсайдної пастки і зумів переграти кіпера «Скали-Айви» Андрія Нікольчука завдяки точному удару з правого кута штрафного майданчика (2:2). А перемогу «Збручу» приніс Назар Мазур, який всього кілька хвилин до взяття воріт вийшов на заміну. Арбітр в цьому епізоді не зупинив гру, хоча гравці «Скали-Айви» й порушували правила, а дав дограти епізод, який став, як виявилося, гольовим (2:3).

***

МФК «Скала-Айва» (Скала-Подільська) – «Збруч» (Підволочиськ) – 2:3 (2:0)

11 червня. 17.00. Скала-Подільська. Міський стадіон. 400 гл. +25 град.

Арбітр: Олег Чемний (Тернопіль), асистенти – Іван Циганчук (Бучач), Юрій Королюк (В. Глибочок).

Делегат-спостерігач: Ярослав Боднар (Тернопіль).

«Скала-Айва»: Нікольчук, Клапоущак, Атаманчук, Кеня-к, Черепій, Чесник, Тимощук, Плосконіс, Ганджула, Дзвиняцький (Павлюк, 66), Зубик.

«Збруч»: Глушка-к (Бортнік, 39), Бiскуп, Хома, Оліяр (Мазурик, 89), Копцюх, Николайчук, Іванцiв, Михайло Паюк (Познанський, 65), Коза, Хабаров (Мазур, 10), Гапанович.

Голи: В. Тимощук (27), О. Зубик (36), І. Гапанович (48), Б. Коза (55), Н. Мазур (77).

Попереджені: Р. Дзвиняцький (45), А. Біскуп (89).