Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Офіційні особи перших матчів 1/8 фіналу кубку Тернопільської області. 7 червня

7 червня 2017 р. 14:06

1. «Скала-Айва» (Скала-Айва) – «Прогрес» (Заліщики)

Арбітр: Андрій Письменний (Тернопіль), асистенти – Михайло Брик (Тернопіль), Іван Сокіл (Тернопіль)

Делегат-спостерігач: Олександр Найко (Тернопіль)

2. ФК «Збараж» – «Збруч» (Підволочиськ)

Арбітр: Ігор Садковський (Теребовля), асистенти – Віталій Буняк (Бережани), Анатолій Пенцак (Микулинці)

Делегат-спостерігач: Іван Будківський (Теребовля)

3. «Поділля» (В. Березовиця) – «Арсенал» (Білокриниця)

Арбітр: Володимир Пиндиківський (Бучач), асистенти – Володимир Федунець (Тернопіль), Артем Карапетян (Тернопіль)

Делегат-спостерігач: Микола Філь (Тернопіль)

4. «Ліга-Сіті» (Вигнанка) – «Кристал» (Чортків)

Арбітр: Олег Чемний (Тернопіль), асистенти – Володимир Кузьма (Тернопіль), Юрій Королюк (В. Глибочок)

Делегат-спостерігач: Володимир Садковський (Теребовля)

5. «Агрон-ОТГ» (Великогаївська громада) – ФК «Бережани»

Арбітр: Олександр Циганков (Тернопіль), асистенти – Василь Бельзецький (Тернопіль), Андрій Ющишин (Тернопіль)

Делегат-спостерігач: Василь Заторський (Тернопіль)

6. ФК «Козова» – «ДСО-Поділля» (Тернопільський район)

Арбітр: Андрій Гах (Тернопіль), асистенти – Вадим Трач (Тернопіль), Артем Трач (Тернопіль)

Делегат-спостерігач: Ярослав Боднар (Тернопіль)

Матч між ФК «Копичинці» та ФК «Зборів» відбудеться 14 червня.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 18 16 2 0 41 - 11 50
ФСК "Кристал" 18 9 7 2 39 - 19 34
ФК "ДСО - Поділля" 18 10 3 5 42 - 25 33
ФК "Бережани" 18 6 6 6 32 - 23 24
"Колос" Зборів 18 7 2 9 33 - 32 23
ФК "Збруч-Агробіз... 18 5 4 9 40 - 48 19
ФК "Козова" 18 4 7 7 18 - 31 19
ФК "Вишнівець" 18 4 6 8 37 - 42 18
ФК Тернопіль-ДЮСШ 18 4 4 10 24 - 40 16
ФК "Дністер" 18 3 3 12 20 - 55 12
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери