Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Міжсезоння-2018: спаринги, бомбардири, турнірна таблиця

16 квітня 2018 р. 15:12

Турнірна таблиця

виступів обласних аматорських команд у міжсезонні-2018

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

O

1

ФК «Заводське»

14

10

2

2

37:18

32

2

«Нива» Теребовля

12

8

1

3

28:13

25

3

ФК «Вишнівець-1»

12

8

0

4

40:12

24

4

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

12

7

3

2

28:21

24

5

ФК «Тернопіль-ТНПУ»

10

6

2

2

23:11

20

6

ФК «Бережани»

13

5

4

4

31:16

19

7

ФК «Вишнівець-2»

6

5

1

0

31:4

16

8

ФК «Копичинці»

9

4

3

2

18:9

15

9

«Колос» Зборів

8

4

1

3

20:17

13

10

ФК «Козова»

7

3

1

3

17:12

10

11

«Зоря» Хоростків

6

3

1

2

17:13

10

12

«Кристал» Чортків

7

3

1

3

16:15

10

13

«ДСО-Поділля»

5

2

2

1

9:6

8

14

ФК «Мельниця» Мельниця-Подільська

3

2

1

0

13:2

7

15

«Три валети» Кременець

5

2

1

2

16:11

7

16

«Дністер» Заліщики

5

2

1

2

9:6

7

17

«Юність» Горішня Слобідка

2

2

0

0

6:1

6

18

«Збруч-Агробізнес» Підволочиськ

4

2

0

2

6:8

6

19

«Арсенал» Білокриниця

4

2

0

2

5:10

6

20

«Колос» Бучач

5

1

2

2

3:11

5

21

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

0

0

3:2

3

22

«Бастіон-1427» Горішня Вигнанка

3

0

3

0

5:5

3

23

ФК «Тернопіль-Педліцей»

4

1

0

3

6:10

3

24

«Скала-Айва» Скала-Подільська

6

0

3

3

5:11

3

25

ФК «Трибухівці»

4

0

2

2

4:8

2

26

ФК «Збараж»

4

0

1

3

5:9

1

27

ФК «Шумськ»

1

0

0

1

1:4

0

28

«Нива» Підгайці

2

0

0

2

2:11

0

 

Кращі бомбардири міжсезоння

  1. Ростислав Чиряк («Колос» Зборів/ФК "Бережани") – 15 м’ячів
  2. Андрій Різник (ФК «Тернопіль-ТНПУ»/ ФК «Заводське») – 13
  3. Дмитро Галадей (ФК «Вишнівець-1») – 12
  4. Олег Сцібак (ФК «Заводське») – 12
  5. Михайло Войцещук (ФК "Тернопіль-ТНПУ"/ФК “Вишнівець-2») – 9
  6. Роман Мельник («Агрон-ОТГ» В. Гаї) – 9
  7. Назар Ільчишин («Агрон-ОТГ»/“Кристал») – 7
  8. Ярослав Єфремов («Три валети») – 7
  9. Роман Дідик (ФК «Вишнівець») – 6
  10. Ігор Карабін (ФК «Козова») – 6
  11. Євген Щербатюк (ФК «Вишнівець-1») – 6
  12. Дмитро Познанський (ФК "Тернопіль-ТНПУ"/”Збруч-Агробізнес») – 6
  13. Володимир Турчак («Колос» Зборів) – 5
  14. Юрій Савка (ФК «Тернопіль-Педуніверситет»/ФК “Заводське») – 5
  15. Михайло Вітерук (ФК «Вишнівець-1») – 5
  16. Сергій Мацалап (ФК «Бережани») – 5
  17. Ігор Сороцький («Нива» Теребовля) – 4
  18. Тарас Косінський (ФК «Збараж»/ФК «Вишнівець-2») – 4
  19. Тарас Стирчак (ФК «Бережани») – 4
  20. Назар Мельничук (ФК «Вишнівець-1») – 4
  21. Петро Сокіл («Зоря») – 4
  22. Юрій Заставецький (ФК «Тернопіль-ТНПУ»/ФК «Заводське») – 4
  23. Святослав Дзядикевич («Нива» Теребовля) – 3
  24. Ян Ковалевський («Кристал») – 3
  25. Віктор Ковалик («Нива» Теребовля) – 3
  26. Володимир Гайковий (ФК «Заводське») – 3
  27. Василь Раца («Нива» Теребовля) – 3
  28. Андрій Базюк («Дністер») – 3
  29. Олег Критюк (ФК «Вишнівець») – 3
  30. Віталій Бодак («Нива») – 3
  31. Владсилав Сороцький («Нива») – 3
  32. Андрій Понєдєльнік («Агрон-ОТГ»/«Кристал») – 3
  33. Юрій Преварський (ФК «Вишнівець-1») – 3
  34. Назар Мороз (ФК «Копичинці») – 3
  35. Іван Плосконіс (ФК «Заводське») – 3
  36. Роман Василюк («Три валети») – 3
  37. Тарас Семенець («Агрон-ОТГ») – 3
  38. Ігор Козелко («Колос») – 3
  39. Володимир Яхван (ФК «Козова») – 3
  40. Андрій Засєдко (ФК «Тернопіль-ТПНУ»/ФК “Бережани») – 3
  41. Сергій Комар («Колос» Зборів) – 3
  42. Микола Когут («Агрон-ОТГ») – 3
  43. Владислав Левчик («ДСО-Поділля») – 3
  44. Тарас Рикуник («Зоря» Хоростків) – 3
  45. Олександр Нетеча («Зоря» Хоростків) – 3

 

Спаринги тернопільських аматорських команд,

у рамках підготовки до нового футбольного сезону

Дата

Команди

Рахунок

Автори голів

28 січня

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Нива» Теребовля

1:6

Ігор Сороцький-2, Ярослав Волошин, Віктор Ковалик, Павло Данилюк, Руслан Луцик

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-1»

2:0

Роман Голодрига, Юрій Савка

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-2»

3:0

Михайло Войцещук-2, Андрій Різник

6 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2»

 

2:3

Андрій Різник, Юрій Заставецький, з пен. – Арсен Думанюк, Роман Голодрига, Михайло Легета

6 лютого

«Педліцей-1» – «Педліцей-2»

 

5:0

Володимир Мостовий-2, Андрій Запаранюк-2, Сергій Маньовський

7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-2»

 

4:2

Радкевич, Подлецький, Савка, Шевчук – Кабеля, Федчишин

7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-1»

 

5:0

Андрій Різник-3, Юрій Заставецький, Роман Волохатий

7 лютого

«Буковина» Чернівці – «Нива» Теребовля

0:2

Ігор Сороцький-2

11 лютого

«Нива» Теребовля – ФК «Яричів-Руданці» Н. Яричів

3:0

Руслан Луцик, Святослав Дзядикевич, Віктор Ковалик

11 лютого

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

3:0

Олег Стібак-3

11 лютого

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Богун» Броди, Львівська обл.

3:3

Назар Ільчиниш-3

18 лютого

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК «Заводське»

0:0

18 лютого

ФК «Заводське» – ФК «Копичинці»

1:0

Віталій Кулик

18 лютого

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

2:1

Віталій Кулик, Олег Роман

18 лютого

ФК «Копичинці» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

2:0

18 лютого

«Бастіон» Дубно – ФК «Вишнівець-1»

0:3

18 лютого

«Нива» Теребовля – «Босота» Чорнушовичі, Львівська область

2:1

Віталій Бодак, Владислав Сороцький

18 лютого

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Фенікс-Стефано» Підмонастир, Львівська область

2:1

Дмитро Коник, Роман Мельник

25 лютого

ФК «Заводське» – «Колос» Зборів

2:4

Роман Багрій, Іван Плосконіс – Володимир Турчак-2, Ростислав Чиряк-2

25 лютого

«Карпат» Львів (U-17) – «Нива» Теребовля

0:6

Святослав Дзядикевич-2, Віталій Бодак, Владислав Сороцький, Олег Никеруй, Ємельянов

25 лютого

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

2:5

Роман Мельник-3, Назар Ільчишин, Володимир Онищук

25 лютого

ФК «Вишнівець-2» – «Арсенал» Білокриниця

9:1

Роман Дідик-2, Тарас Косінський-2, Анатолій Лукащук, Олег Критюк, Віталій Головатий, Сергій Барва, Святослав Кантицький – Роман Сімора

28 лютого

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

2:3

Роман Мельник, Микола Когут, Тарас Семенець

1 березня

«Нива» Теребовля – «Нива» Тернопіль

0:3

Ігор Гатала, Олександр Дугієнко, Олексій Литовченко

1 березня

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – ФК «Бережани»

2:1

Дмитро Познанський-2 – Олександр Грінько

2 березня

ДЮСШ Тернопіль – ФК «Вишнівець-1»

2:4

Дмитро Галадей-2, Юрій Преварський, Микола Корзун

4 березня

«Нива» Теребовля – ФК «Добромиль»

4:2

Немо Шелія-2, Сергій Раца-2

4 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – ФК «Мостиська»

1:3

Микола Когут

4 березня

ФК «Збараж» – «Колос» Зборів

1:1

Тарас Косінський – Ігор Козелко

4 березня

ФК «Козова» – ФК «Заводське»

0:1

Іван Плосконіс

4 березня

ФК «Бережани» – «Енергія» Миколаїв

1:1

Назар Легета

4 березня

ФК «Бережани» – «Локомотив» Пісочне

0:1

4 березня

ФК «Бережани» – «Підприємці Миколаєва»

2:2

Сергій Мацалап-2

4 березня

ФК «Вишнівець-1» – ФК «Крупець» Радивилівський р-н

0:1

8 березня

ФК «Заводське» – «Скала-Айва» Скала-Подільська

2:1

Михайло Пахолик, Михайло Гнатишин – Владислав Тимощук

7 березня

ФК «Хмельницький» – «Кристал» Чорктів

3:2

Сергій Скалій, Ян Ковалевський

8 березня

ФК «Бережани» – ДЮСШ Бережани (U-19)

5:3

Тарас Стирчак-2, Сергій Мацалап, Ярослав Макар, Іван Абрамець

8 березня

ФК "Тернопіль-ТНПУ" –

ДЮСШ Тернопіль (U-17)

3:2

Дмитро Познанський-2, Роман Волохатий

10 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Нива» Тернопіль

2:2

Андрій Понєдєльнік, Роман Гаврилюк

10 березня

ФК «Вишнівець-2» – ФК "Велбер" В. Бережці (Кременецький р-н)

4:1

Владсилав Мацюк, Михайло Войцещук-2, автогол

10 березня

«Поділля» Хмельницький – «Кристал» Чортків

2:3

Ян Ковалевський,Олексій Балабан

11 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Заводське»

2:3

Сергій Куріцький,Володимир Леськів – Олег Сцібак-2, Юрій Савка

11 березня

ФК «Вишнівець-1» – «Арсенал» Білокриниця (Кременецький р-н)

0:1

Сергій Коваль

11 березня

ФК «Миколаїв» – «Нива» Теребволя

3:1

Віктор Ковалик

11 березня

«Дністер» Заліщики – «Перспектив» (Рашків, Городенський р-н, Івано-Франківська обл.)

4:1

 

Андрій Пилип'юк-2, Ярослав Дикун, Андрій Базюк

13 березня

«Кристал» Чортків – «Нива» Тернопіль

3:2

Руслан Курдас, Ян Ковалевський, Гайтана

14 березня

ФК «Вишнівець-1» – ФК «Козова»

5:2

Дмитро Галадей-3, Назар Мельничук, Микола Корзун – Роман Гаврилюк, Михайло Мельник

15 березня

ФК «Бережани» – «Колос» Зборів

1:2

Назар Легета – Ростислав Чиряк, Андрій Блакита

16 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК«Тернопіль-Педліцей»

3:1

Андрій Різник-2, Андрій Засєдко – Степан Римар

17 березня

ФК «Рогатин» – ФК «Бережани»

2:0

17 березня

«Буковина» Чернівці – «Кристал» Чортків

3:2

Андрій Понєдєльнік, Назар Ільчишин

17 березня

«Колос» Бучач – ФК «Заводське»

0:4

Володимир Гайковий-3,Олег Сцібак

17 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Трибухівці»

3:1

Ігор Худзік, Назар Мороз, Роман Кисіль – Михайло Юристий

18 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК «Збараж»

3:1

Олег Роман, Андрій Різник, Андрій Романішин – Роман Качур

18 березня

ФК «Залізці» – «Колос» Зборів

4:7

Михайло Ярмаш-2, Ярослав Лупач-2 – Ростислав Чиряк-3, Сергій Комар-2, Андрій Когут, Володимир Турчак

18 березня

ФК «Вишнівець-2» – ФК «Зарубинці»

10:0

Роман Дідик-3, Михайло Войцещук-3, Володимир Лисий, Олег Критюк, Іван Кружілко, Владислав Мацюк

21 березня

ФК «Хмельницький» – «Нива» Теребовля

3:1

Василь Раца

21 березня

ФК «Вишнівець-1» – «Кристал» Дубно

8:0

Дмитро Галадей-2, Михайло Вітерук-2, Євген Щербатюк-2, Назар Мельничук, Олександр Томич

22 березня

“Енергетик» Нетішин – ФК «Вишнівець-1»

0:5

Михайло Вітерук-2, Микола Корзун, Юрій Преварський, Олександр Понєдєльнік

23 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – «Агрон-ОТГ»

1:1

Дмитро Познанський – Роман Мельник

24 березня

«Поділля» Хмельницький – «Нива» Теребовля

0:0

25 березня

ФК «Копичинці» – «Колос» Бучач

6:0

Дмитро Снятовський-2, Назар Мороз, Ігор Сливка, Іван Бабій,гравець на перегляді

25 березня

«Дністер» Заліщики – «Скала-Айва» Скала-Подільська

4:1

Андрій Базюк-2, Костянтин Фалько, Владислав Токарчук –Віталій Катеринчук

25 березня

ФК «Козова» – ФК «Збараж»

2:1

Ігор Карабін-2 – Тарас Косінський

25 березня

«Збруч» Підволочиськ – ФК «Вишнівець-2»

1:4

Руслан Баб’як – Роман Дідик, Олег Критюк, Анатолій Лукащук, Михайло Войцещук

25 березня

«Арсенал» Білокриниця – «Колос» с. Гаї (Кременецький р-н.)

3:0

Сергій Федорук, Олексій Сімора, Дмитро Парійчук

25 березня

«Сокіл» Золочів – «Колос» Зборів

4:3

Володимир Турчак-2, Богдан Палій

25 березня

ФК «Заводське» – ФК «Хоростків»

0:4

Олександр Нетеча, Віталій Кухарук, Петро Сокіл, Михайло Побережник

25 березня

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці (Гусятинський р-н)

3:3

Олег Сцібак, Віктор Ільницький, Юрій Савка

25 березня

ФК «Хоростків» – «Олімпія» Клювинці (Гусятинський р-н)

3:1

Михайло Побережник, Тарас Рикуник, Ігор Шубалий

25 березня

«Три валети» Кременець – «Три валети-2»

0:0

25 березня

«Три валети» Кременець – ФК «Верба» (Дубенський район)

2:1

Ярослав Єфремов-2

 

 

 

 

25 березня

ФК «Вишнівець-1» – ФК «Рачин-Колос» (Рівненська область)

2:0

Євген Щербатюк-2

28 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Покуття» (Коломия)

2:1

Роман Мельник, Михайло Оконський

28 березня

ФК «Бережани» – ДЮСШ Бережани (U-19)

10:1

Ростислав Чиряк-4, Олександр Грінько, Сергій Мацалап, Тарас Стирчак, Іван Абрамець, Денис Мострянський, Сергій Фарботняк

30 березня

«Нива» Теребовля – «Кордія» (Муроване)

2:0

Віталій Бодак, Владислав Сороцький

30 березня

ФК «Рогатин» – ФК «Козова»

1:1

Михайло Костів

31 березня

«Кристал» Чортків – «Покуття» (Коломия)

5:2

Олексій Балабан, Назар Ільчишин, Андрій Понєдєльнік, Віталій Драч, Гайтана

 

31 березня

ФК «Сокіл-Крупець» (Радивилівський район) – «Арсенал» (Білокриниця)

1:0

31 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Колос» (Зборів)

3:1

Тарас Семенець, Дмитро Коник, Роман Андрієшин – Ігор Козелко

31 березня

ФК «Шумськ» – ФК «Вишнівець-1»

1:4

Богдан Золотун – Дмитро Галадей, Юрій Преварський, Віталій Ніколайчук, Тарас Бадиляк

31 березня

ФК «Заводське» – «Дністер» Заліщики

2:0

Андрій Різник, Олег Сцібак

31 березня

ФК «Копичинці» – «Арсенал» (Фастів)

2:2

Ігор Худзік, Назар Мороз

31 березня

«Зоря» (Хоростків) – «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка)

2:2

Михайло Зубик, Петро Сокіл – Степан Басістий та Андрій Лемішко

1 квітня

«Галичина» (Нараїв) – «Юність» (Горішня Слобідка)

0:4

Володимир Духніч, Микола Костик, Андрій Коруц, Андрій Кохан

1 квітня

ФК «Копичинці» – «Дністер» Заліщики

1:1

Юрій Шевчук – Владислав Токарчук

1 квітня

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська) – ФК «Кудринці»

8:1

 

1 квітня

ФК «Хмельницький» – «ДСО-Поділля»

1:1

Владислав Левчик

1 квітня

ФК «Заводське» – «Арсенал» (Фастів)

7:0

Андрій Різник-2, Олег Сцібак-2, Юрій Савка, Роман Багрій, Іван Плосконіс

1 квітня

ФК «Збараж» – ФК «Козова»

2:3

Руслан Хруняк, Михайло Конечний – Володимир Яхван-2, Ігор Карабін

1 квітня

ФК «Бережани» – ФК «Трибухівці»

2:0

Ростислав Чиряк та Андрій Засєдко

1 квітня

«Колос» (Бучач) – «Скалу-Айва» (Скала-Подільська)

2:0

Петро Гошва, Артем Надворський

1 квітня

ФК «Трибухівці» – «Скала-Айва»

1:1

Ігор Кістяник – Андрій Вадовський

1 квітня

ФК «Бережани» – «Колос» (Бучач)

0:0

1 квітня

«Зоря» (Хоростків) – «Січ» (Ягільниця)

4:1

Віталій Кухарук, Петро Сокіл, Олександр Нетеча, Сергій Дроздовський

1 квітня

ФК "Шепетин" (Дубенський р-н.) – «Три валети» (Кременець)

2:12

Я. Єфремов-4, Р. Василюк-3, А. Власюк-2, Є. Кухтій, О. Очеретян, О. Соколовський

1 квітня

«Іскра» (Теофіполь) – ФК «Вишнівець-2»

1:4

М. Войцещук, В. Городецький, М. Борисевич, В. Мацюк

3 квітня

ФК «Вишнівець-1» – «ДСО-Поділля»

1:4

Михайло Вітерук – Валентин Білик, Юрій Сорочан, Владислав Левчик, Назар Головко

4 квітня

«Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ) – «Агробізнес» (Волочиськ)

0:3

 

5 квітня

ФК «Хмельницький» – «Кристал» (Чортків)

3:1

Назар Ільчишин

5 квітня

«Агрон-ОТГ» (В. Гаїв) – ФК «Вишнівець-1»

3:2

Артур Дорі, Тарас Семенець, Роман Мельник – Дмитро Галадей-2

5 квітня

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" – "ДСО-Поділля"

1:2

Андрій Різник – Станіслав Скибіцький, Богдан Цупер

5 квітня

"Колос" (Зборів) – ФК "Плотича" (Тернопільський район)

1:0

Ігор Козелко

5 квітня

ФК "Копичинці" – «Скала-Айва" (Скала-Подільська)

1:1

Ігор Сливка – Олександр Чепесюк

7 квітня

Юність» (Горішня Слобідка) – «Нива» (Підгайці)

2:1

Ігор Гнип та Володимир Духніч Володимира Скриника

7 квітня

«Юність» (В. Білка, Львівська область) “Нива» (Теребовля)

0:1

Іван Романчук

10 квітня

«Єдність" (Рибники) ФК "Бережани"

0:6

Ростислав Чиряк-2, Тарас Стирчак, Сергій Мацалап, Борис Кучинський, Андрій Засєдко

10 квітня

«Скала-Айва» (Скала-Подільська) «Мельниця» (Мельниця-Подільська)

1:1

Владислав Тимощук – Ярослав Козар

10 квітня

«Іскра» (Теофіпіль) – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ)

0:3

Євген Ємаєв-2, Богдан Коза

11 квітня

«Колос» (Бучач) «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка)

1:1

Володимир Муляр – Андрій Дутка

11 квітня

«Сокіл» (Золочів) – «Колос» (Зборів)

2:1

Сергій Комар

11 квітня

«Агрон-ОТГ» (В. Гаї) – ФК «Козова»

1:0

Артур Дорі

11 квітня

ФК «Вишнівець-2» «Лісма» (Шляхтинці)

0:0

12 квітня

ФК "Бережани" – «ДСО-Поділля»

0:0

12 квітня

ФК «Вишнівець-1»«Три валети» ременець)

6:2

Дмитро Галадей-2, Євген Щербатюк-2, Назар Мельничук-2 Ярослав Єфремов, Андрій Зубко

13 квітня

ФК «Трибухівці» «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка)

2:2

Андрій Струс, Ігор Кістяник – Василь Лемішка-2

14 квітня

ФК "Бережани" – «Агрон-ОТГ» (В. Гаї)

3:2

Ростислав Чиряк-2, Андрій Бойчук – Микола Когут, Роман Мельник

14 квітня

«ДСО-Поділля» – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2:3

Владислав Левчик, Юрій Процик – Валентин Залізняк-2, Максим Проців

14 квітня

«Зорія» (Хоростків) – ФК «Заводське»

3:7

Тарас Рикуник-2, Петро СокілВіктор Івегеш-2, Юрій Заставецький-2, Олег Сцібак-2, Андрій Різник

14 квітня

ФК «Копичинці» – «Дністер» (Заліщики)

1:0

автор голу – гравець на перегляді

14 квітня

ФК «Козова» – «Нива» (Підгайці)

9:1

Ігор Карабін-3, Володимир Габрук-2, Ярослав Мельник, Володимир Яхван, Роман Гром’як, автогол – Віктор Стець

15 квітня

«Сокіл» (Радивилів) – «Три валети» (Кременець)

2:0

15 квітня

«Зорія» (Хоростків) – «Збруч-Агробізнес»

1:2

Олександр Нетеча – Михайло Паюк, Дмитро Познанський

15 квітня

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська) – ФК «Залісся»

4:0

Роман Годований-2, Максим Щербяк, Василь Ковальчук

← На головну
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 15 37
ФК «Вишнівець» 15 27
ФК «Трибухівці» 15 22
ФК «Мельниця» Мел... 15 20
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 15 30
«Нічлава» Копичинці 15 24
«Збруч» Гусятинсь... 15 24
«Колос» Зборів 15 19
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось