Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ФК «Шумськ» здобуває перемогу на доданих хвилинах

4 червня 2017 р. 18:47

Підопічні головного тренера ФК «Шумськ» Сергія Попова зуміли перемогти у здавалося безнадійному матчі в Скалаті.

Спершу гості не реалізували пенальті. Шумчанин Сергій Коваль не зумів переграти кіпера ФК «Скалат» Юрія Чубу. У другому таймі скалатчанам вдалося відрити рахунок. Точним був удар їхнього нападника Романа Бабія. Однак гостям на 90-й хвилині вдалося зрівняти рахунок – голом відзначився Сергій Коваль, компенсувавши тим самим нереалізований пенальті. А на четвертій доданій хвилині ФК «Шумськ» вирвав перемогу. Андрій Галюк приніс своїй команді три очки до турнірної таблиці.

До речі, це вже друга поспіль перемога ФК «Шумськ» у чемпіонаті Тернопільської області в першій лізі. У минулому турі шумчани на власному полі здолали ФК «Трибухівці» – 6:2.

***

ФК «Скалат» – ФК «Шумськ» – 1:2 (0:0)

4 червня. Скалат. Стадіон «Колос». 200 гл. +21 град.

Арбітр: Олег Чемний (Тернопіль), асистенти: Володимир Кузьма (Тернопіль), Юрій Королюк (В. Глибочок).

Делегат-спостерігач: Володимир Садковський (Теребовля).

ФК «Скалат»: Чуба, Федун, Барановський, Ковальчук, Р. Хоменко (В. Хоменко, 46), Тихолiз-к, Колiсник, В. Гладиш, Борис (Берко, 57), Сарабун, Бабiй (Дем’янчук, 90).

ФК «Шумськ»: Шишигін (Ковбасовський, 46), А. Мороз-к, Попов (Григоренко, 55), Галюк, Журибіда, Новосад (Бабін, 60), Балюк (Таращук, 80), Коваль, П. Мороз, Бонк, Заєць (Байрак, 90+2).

Голи: Р. Бабій (73), С. Коваль (90), А. Галюк (90+4).

На 18-й хвилині С. Коваль не реалізував пенальті.

Попереджені: А. Галюк (53), С. Коваль (76), Т. Сарабун (88).