Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Графік заявок команд на участь у чемпіонаті Тернопільської області

9 квітня 2018 р. 08:18

Вища ліга

10.04.2018

10:30 – «Агрон-ОТГ» (Великогаївська громада)

11.04.2018

10:30 – «ДСО-Поділля» (Тернопільський район)

14:30 – ФСК «Кристал» (Чортків)

16:30 – ФК «Вишнівець»

12.04.2018

10:30 – ФК «Колос» (Зборів)

14:30 – ФК «Бережани»

16:30 – «Збруч» (Підволочиськ)

13.04.2018

10:30 – ФК «Козова»

14:30 – «Дністер» (Заліщики)

16:30 – ФК «Тернопіль»

 

Перша ліга

16.04.2018

10:30 – ФК «Трибухівці» (Бучацький р-н)

14:30 – ФК «Заводське» (Чортківський р-н)

16:30 – ФК «Вигнанка» (Чортківський р-н)

17.04.2018

09:30 – ФК «Підгайці»

11:30 – ФК «Юність» (Горішня Слобідка, Монастариський р-н)

14:30 – ФК «Скала-Айва» (Борщівський р-н)

16:30 – «Колос» (Бучач)

18.04.2018

10:30 – ФК «Збараж»

14:30 – ФК «Мельниця-Подільська» (Борщівський р-н)

16:30 – ФК «Вишнівець»

19.04.2018

10:30 – ФК «Шумськ»

14:30 – «Арсенал» (Кременецький р-н)

16:30 – НФК «Тривалети» (Кременець)

20.04.2018

10:30 – ФК «Копичинці»

14:30 – «Зоря» (Хоростків, Гусятинський р-н)

16:30 – ФК «Тернопіль-Педліцей»

За довідками звертайтеся: 068-3283510 (Артем)

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось