Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

МІЖСЕЗОННЯ-2018: СПАРИНГИ, БОМБАРДИРИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

2 квітня 2018 р. 15:00

Турнірна таблиця

виступів обласних аматорських команд у міжсезонні-2018

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

O

1

ФК «Заводське»

13

9

2

2

30:15

29

2

«Нива» Теребовля

11

7

1

3

27:13

22

3

ФК «Тернопіль-ТНПУ»

9

6

2

1

22:9

20

4

ФК «Вишнівець-1»

8

6

0

2

29:7

18

5

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

9

5

3

1

22:16

18

6

ФК «Вишнівець-2»

5

5

0

0

31:4

15

7

ФК «Бережани»

10

3

3

4

22:14

12

8

ФК «Копичинці»

7

3

2

2

16:8

11

9

«Зоря» Хоростків

4

3

1

0

13:4

10

10

«Колос» Зборів

6

3

1

2

18:15

10

11

«Кристал» Чортків

6

3

1

2

15:12

10

12

«Три валети» Кременець

3

2

1

0

14:3

7

13

«Дністер» Заліщики

4

2

1

1

9:5

7

14

ФК «Козова»

5

2

1

2

8:10

7

15

«Арсенал» Білокриниця

4

2

0

2

5:10

6

16

«Колос» Бучач

4

1

1

2

2:10

4

17

ФК «Тернопіль-Педліцей»

4

1

0

3

6:10

3

18

ФК «Вигнанка»

1

0

1

0

2:2

1

19

«ДСО-Поділля»

1

0

1

0

1:1

1

20

ФК «Збараж»

4

0

1

3

5:9

1

21

ФК «Трибухівці»

3

0

1

2

2:6

1

22

«Скала-Айва» Скала-Подільська

4

0

1

3

3:9

1

23

ФК «Шумськ»

1

0

0

1

1:4

0

24

«Збруч» Підволочиськ

1

0

0

1

1:4

0

25

«Нива» Підгайці

-

-

-

-

-:-

-

26

«Мельниця» Мельниця-Подільська

-

-

-

-

-:-

-

 

Кращі бомбардири міжсезоння

  1. Андрій Різник (ФК «Тернопіль-ТНПУ»/ ФК «Заводське») – 11 м’ячів
  2. Ростислав Чиряк («Колос» Зборів/ФК "Бережани") – 11
  3. Олег Сцібак (ФК «Заводське») – 10
  4. Михайло Войцещук (ФК "Тернопіль-ТНПУ"/ФК “Вишнівець») – 9
  5. Дмитро Галадей (ФК «Вишнівець») – 8
  6. Роман Мельник («Агрон-ОТГ» В. Гаї) – 7
  7. Роман Дідик (ФК «Вишнівець») – 6
  8. Назар Ільчишин («Агрон-ОТГ»/“Кристал») – 6
  9. Ярослав Єфремов («Три валети») – 6
  10. Дмитро Познанський (ФК "Тернопіль-ТНПУ") – 5
  11. Володимир Турчак («Колос») – 5
  12. Юрій Савка (ФК «Тернопіль-Педуніверситет»/ФК “Заводське») – 5
  13. Ігор Сороцький («Нива» Теребовля) – 4
  14. Михайло Вітерук (ФК «Вишнівець») – 4
  15. Тарас Косінський (ФК «Збараж»/ФК «Вишнівець») – 4
  16. Сергій Мацалап (ФК «Бережани») – 4
  17. Святослав Дзядикевич («Нива» Теребовля) – 3
  18. Ян Ковалевський («Кристал») – 3
  19. Віктор Ковалик («Нива» Теребовля) – 3
  20. Володимир Гайковий (ФК «Заводське») – 3
  21. Василь Раца («Нива» Теребовля) – 3
  22. Андрій Базюк («Дністер») – 3
  23. Олег Критюк (ФК «Вишнівець») – 3
  24. Петро Сокіл («Зоря») – 3
  25. Тарас Стирчак (ФК «Бережани») – 3
  26.  Віталій Бодак («Нива») – 3
  27.  Владсилав Сороцький («Нива») – 3
  28. Андрій Понєдєльнік («Агрон-ОТГ»/«Кристал») – 3
  29. Юрій Преварський (ФК «Вишнівець-1») – 3
  30. Назар Мороз (ФК «Копичинці») – 3
  31. Іван Плосконіс (ФК «Заводське») – 3
  32. Роман Василюк («Три ваелти») – 3

 

Спаринги тернопільських аматорських команд,

у рамках підготовки до нового футбольного сезону

Дата

Команди

Рахунок

Автори голів

28 січня

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Нива» Теребовля

1:6

Ігор Сороцький-2, Ярослав Волошин, Віктор Ковалик, Павло Данилюк, Руслан Луцик

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-1»

2:0

Роман Голодрига, Юрій Савка

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-2»

3:0

Михайло Войцещук-2, Андрій Різник

6 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2»

 

2:3

Андрій Різник, Юрій Заставецький, з пен. – Арсен Думанюк, Роман Голодрига, Михайло Легета

6 лютого

«Педліцей-1» – «Педліцей-2»

 

5:0

Володимир Мостовий-2, Андрій Запаранюк-2, Сергій Маньовський

7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-2»

 

4:2

Радкевич, Подлецький, Савка, Шевчук – Кабеля, Федчишин

7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-1»

 

5:0

Андрій Різник-3, Юрій Заставецький, Роман Волохатий

7 лютого

«Буковина» Чернівці – «Нива» Теребовля

0:2

Ігор Сороцький-2

11 лютого

«Нива» Теребовля – ФК «Яричів-Руданці» Н. Яричів

3:0

Руслан Луцик, Святослав Дзядикевич, Віктор Ковалик

11 лютого

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

3:0

Олег Стібак-3

11 лютого

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Богун» Броди, Львівська обл.

3:3

Назар Ільчиниш-3

18 лютого

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК «Заводське»

0:0

18 лютого

ФК «Заводське» – ФК «Копичинці»

1:0

Віталій Кулик

18 лютого

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

2:1

Віталій Кулик, Олег Роман

18 лютого

ФК «Копичинці» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

2:0

18 лютого

«Бастіон» Дубно – ФК «Вишнівець-1»

0:3

18 лютого

«Нива» Теребовля – «Босота» Чорнушовичі, Львівська область

2:1

Віталій Бодак, Владислав Сороцький

18 лютого

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Фенікс-Стефано» Підмонастир, Львівська область

2:1

Дмитро Коник, Роман Мельник

25 лютого

ФК «Заводське» – «Колос» Зборів

2:4

Роман Багрій, Іван Плосконіс – Володимир Турчак-2, Ростислав Чиряк-2

25 лютого

«Карпат» Львів (U-17) – «Нива» Теребовля

0:6

Святослав Дзядикевич-2, Віталій Бодак, Владислав Сороцький, Олег Никеруй, гравець на перегляді

25 лютого

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

2:5

Роман Мельник-3, Назар Ільчишин, Володимир Онищук

25 лютого

ФК «Вишнівець-2» – «Арсенал» Білокриниця

9:1

Роман Дідик-2, Тарас Косінський-2, Анатолій Лукащук, Олег Критюк, Віталій Головатий, Сергій Барва, Святослав Кантицький – Роман Сімора

28 лютого

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

2:3

Роман Мельник, Микола Когут, Тарас Семенець

1 березня

«Нива» Теребовля – «Нива» Тернопіль

0:3

Ігор Гатала, Олександр Дугієнко, Олексій Литовченко

1 березня

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – ФК «Бережани»

2:1

Дмитро Познанський-2 – Олександр Грінько

2 березня

ДЮСШ Тернопіль – ФК «Вишнівець-1»

2:4

Дмитро Галадей-2, Юрій Преварський, Микола Корзун

4 березня

«Нива» Теребовля – ФК «Добромиль»

4:2

Немо Шелія-2, Сергій Раца-2

4 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – ФК «Мостиська»

1:3

Микола Когут

4 березня

ФК «Збараж» – «Колос» Зборів

1:1

Тарас Косінський – Ігор Козелко

4 березня

ФК «Козова» – ФК «Заводське»

0:1

Іван Плосконіс

4 березня

ФК «Бережани» – «Енергія» Миколаїв

1:1

Назар Легета

4 березня

ФК «Бережани» – «Локомотив» Пісочне

0:1

4 березня

ФК «Бережани» – «Підприємці Миколаєва»

2:2

Сергій Мацалап-2

4 березня

ФК «Вишнівець-1» – ФК «Крупець» Радивилівський р-н

0:1

8 березня

ФК «Заводське» – «Скала-Айва» Скала-Подільська

2:1

Михайло Пахолик, Михайло Гнатишин – Владислав Тимощук

7 березня

ФК «Хмельницький» – «Кристал» Чорктів

3:2

Сергій Скалій, Ян Ковалевський

8 березня

ФК «Бережани» – ДЮСШ Бережани (U-19)

5:3

Тарас Стирчак-2, Сергій Мацалап, Ярослав Макар, Іван Абрамець

8 березня

ФК "Тернопіль-ТНПУ" –

ДЮСШ Тернопіль (U-17)

3:2

Дмитро Познанський-2, Роман Волохатий

10 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Нива» Тернопіль

2:2

Андрій Понєдєльнік, Роман Гаврилюк

10 березня

ФК «Вишнівець-2» – ФК "Велбер" В. Бережці (Кременецький р-н)

4:1

Владсилав Мацюк, Михайло Войцещук-2, автогол

10 березня

«Поділля» Хмельницький – «Кристал» Чортків

2:3

Ян Ковалевський,Олексій Балабан

11 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Заводське»

2:3

Сергій Куріцький,Володимир Леськів – Олег Сцібак-2, Юрій Савка

11 березня

ФК «Вишнівець-1» – «Арсенал» Білокриниця (Кременецький р-н)

0:1

Сергій Коваль

11 березня

ФК «Миколаїв» – «Нива» Теребволя

3:1

Віктор Ковалик

11 березня

«Дністер» Заліщики – «Перспектив» (Рашків, Городенський р-н, Івано-Франківська обл.)

4:1

 

Андрій Пилип'юк-2, Ярослав Дикун, Андрій Базюк

13 березня

«Кристал» Чортків – «Нива» Тернопіль

3:2

Руслан Курдас, Ян Ковалевський, Гайтана

14 березня

ФК «Вишнівець-1» – ФК «Козова»

5:2

Дмитро Галадей-3, Назар Мельничук, Микола Корзун – Роман Гаврилюк, Михайло Мельник

15 березня

ФК «Бережани» – «Колос» Зборів

1:2

Назар Легета – Ростислав Чиряк, Андрій Блакита

16 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК«Тернопіль-Педліцей»

3:1

Андрій Різник-2, Андрій Засєдко – Степан Римар

17 березня

ФК «Рогатин» – ФК «Бережани»

2:0

17 березня

«Буковина» Чернівці – «Кристал»  Чортків

        3:2

Андрій Понєдєльнік, Назар Ільчишин

17 березня

«Колос» Бучач – ФК «Заводське»

0:4

Володимир Гайковий-3,Олег Сцібак

17 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Трибухівці»

3:1

Ігор Худзік, Назар Мороз, Роман Кисіль – Михайло Юристий

18 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК «Збараж»

3:1

Олег Роман, Андрій Різник, Андрій Романішин – Роман Качур

18 березня

ФК «Залізці» – «Колос» Зборів

4:7

Михайло Ярмаш-2, Ярослав Лупач-2 – Ростислав Чиряк-3, Сергій Комар-2, Андрій Когут, Володимир Турчак

18 березня

ФК «Вишнівець-2» – ФК «Зарубинці»

10:0

Роман Дідик-3, Михайло Войцещук-3, Володимир Лисий, Олег Критюк, Іван Кружілко, Владислав Мацюк

21 березня

ФК «Хмельницький» – «Нива» Теребовля

3:1

Василь Раца

21 березня

ФК «Вишнівець-1» – «Кристал» Дубно

8:0

Дмитро Галадей-2, Михайло Вітерук-2, Євген Щербатюк-2, Назар Мельничук, Олександр Томич

22 березня

“Енергетик» Нетішин – ФК «Вишнівець-1»

0:5

Михайло Вітерук-2, Микола Корзун, Юрій Преварський, Олександр Понєдєльнік

23 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – «Агрон-ОТГ»

1:1

Дмитро Познанський – Роман Мельник

24 березня

«Поділля» Хмельницький – «Нива» Теребовля

0:0

25 березня

ФК «Копичинці» – «Колос» Бучач

6:0

Дмитро Снятовський-2, Назар Мороз, Ігор Сливка, Іван Бабій,гравець на перегляді

25 березня

«Дністер» Заліщики – «Скала-Айва» Скала-Подільська

4:1

Андрій Базюк-2, Костянтин Фалько, Владислав Токарчук –Віталій Катеринчук

25 березня

ФК «Козова» – ФК «Збараж»

2:1

гравець на перегляді-2 – Тарас Косінський

25 березня

«Збруч» Підволочиськ – ФК «Вишнівець-2»

1:4

Руслан Баб’як – Роман Дідик, Олег Критюк, Анатолій Лукащук, Михайло Войцещук

25 березня

«Арсенал» Білокриниця – «Колос» с. Гаї (Кременецький р-н.)

3:0

Сергій Федорук, Олексій Сімора, Дмитро Парійчук

25 березня

«Сокіл» Золочів – «Колос» Зборів

4:3

Володимир Турчак-2, Богдан Палій

25 березня

ФК «Заводське» – ФК «Хоростків»

0:4

Олександр Нетеча, Віталій Кухарук, Петро Сокіл, Михайло Побережник

25 березня

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці (Гусятинський р-н)

3:3

Олег Сцібак, Віктор Ільницький, Юрій Савка

25 березня

ФК «Хоростків» – «Олімпія» Клювинці (Гусятинський р-н)

3:1

Михайло Побережник, Тарас Рикуник, Ігор Шубалий

25 березня

«Три валети» Кременець – «Три валети-2»

0:0

25 березня

«Три валети» Кременець – ФК «Верба» (Дубенський район)

2:1

Ярослав Єфремов-2

28 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Покуття» (Коломия)

2:1

Роман Мельник, Михайло Оконський

28 березня

ФК «Бережани» – ДЮСШ Бережани (U-19)

10:1

Ростислав Чиряк-4, Олександр Грінько, Сергій Мацалап, Тарас Стирчак, Іван Абрамець, Денис Мострянський, Сергій Фарботняк.

30 березня

«Нива» Теребовля – «Кордія» (Муроване)

2:0

Віталій Бодак, Владислав Сороцький

30 березня

ФК «Рогатин» – ФК «Козова»

1:1

Михайло Костів

31 березня

«Кристал» Чортків – «Покуття» (Коломия)

5:2

Олексій Балабан, Назар Ільчишин, Андрій Понєдєльнік, Віталій Драч, Гайтана

 

31 березня

ФК «Сокіл-Крупець» (Радивилівський район) – «Арсенал» (Білокриниця)

1:0

31 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Колос» (Зборів)

3:1

Тарас Семенець, Дмитро Коник, Роман Андрієшин – Ігор Козелко

31 березня

ФК «Шумськ» – ФК «Вишнівець-1»

1:4

Богдан Золотун – Дмитро Галадей, Юрій Преварський, Віталій Ніколайчук, Тарас Бадиляк

31 березня

ФК «Заводське» – «Дністер» Заліщики

2:0

Андрій Різник, Олег Сцібак

31 березня

ФК «Копичинці» – «Арсенал» (Фастів)

2:2

Ігор Худзік, Назар Мороз

31 березня

«Зоря» (Хоростків) – ФК «Вигнанка» –

2:2

Михайло Зубик, Петро Сокіл – Степан Басістий та Андрій Лемішко

1 квітня

ФК «Копичинці» – «Дністер» Заліщики

1:1

Юрій Шевчук – Владислав Токарчук

1 квітня

ФК «Хмельницький» – «ДСО-Поділля»

1:1

Владислав Левчик

1 квітня

ФК «Заводське» – «Арсенал» (Фастів)

7:0

Андрій Різник-2, Олег Сцібак-2, Юрій Савка, Роман Багрій, Іван Плосконіс

1 квітня

ФК «Збараж» – ФК «Козова»

2:3

Руслан Хруняк, Михайло Конечний – гравці на перегляді

1 квітня

ФК «Бережани» – ФК «Трибухівці»

2:0

Ростислав Чиряк та Андрій Засєдко

1 квітня

«Колос» (Бучач) – «Скалу-Айва» (Скала-Подільська)

2:0

Петро Гошва, Артем Надворський

1 квітня

ФК «Трибухівці» – «Скала-Айва»

1:1

Ігор Кістяник – Андрій  Вадовський

1 квітня

ФК «Бережани» – «Колос» (Бучач)

0:0

1 квітня

«Зоря» (Хоростків) – «Січ» (Ягільниця)

4:1

Віталій Кухарук, Петро Сокіл, Олександр Нетеча, Сергій Дроздовський

1 квітня

ФК "Шепетин" (Дубенський р-н.) – «Три валети» (Кременець)

2:12

Я. Єфремов-4, Р. Василюк-3, А. Власюк-2, Є. Кухтій, О. Очеретян, О. Соколовський

1 квітня

«Іскра» (Теофіполь) – ФК «Вишнівець-2»

1:4

М. Войцещук, В. Городецький, М. Борисевич, В. Мацюк

← На головну
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 15 37
ФК «Вишнівець» 15 27
ФК «Трибухівці» 15 22
ФК «Мельниця» Мел... 15 20
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 15 30
«Нічлава» Копичинці 15 24
«Збруч» Гусятинсь... 15 24
«Колос» Зборів 15 19
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось