Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ФК «Вишнівець» переміг команду з Нетішина (+фоторепортаж)

22 березня 2018 р. 19:38

Сьогодні, 22 березня, ФК «Вишнівець» зіграв ще один контрольний поєдинок. На виїзді наші земляки зустрічалися з «Енергетиком» з Нетішина (Хмельницька область). Вишнівецька команда здобула впевнену перемогу – 5:0.

Гравці ФК «Вишнівець» у першому таймі забили три м’ячі (автори голів – Микола Корзун, Михайло Вітерук, Юрій Преварський) і ще два в другому (Михайло Вітерук, Олександр Понєдєльнік).

На неділю, 25 березня, у вишнівецької команди запланований ще один спаринг. У Підволочиську ФК «Вишнівець» поміряється силами з бронзовим призером минулорічного чемпіонату області в першій лізі місцевим «Збручем».

 

Турнірна таблиця

виступів обласних аматорських команд у міжсезонні-2018

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

O

1

ФК «Вишнівець»

10

8

0

2

48:8

24

2

ФК «Заводське»

9

7

1

1

18:8

22

3

ФК «Тернопіль-ТНПУ»

8

6

1

1

21:8

19

4

«Нива» Теребовля

9

6

0

3

25:13

18

5

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

6

3

2

1

16:13

11

6

«Колос» Зборів

4

3

1

0

14:8

10

7

ФК «Копичинці»

4

2

0

2

7:5

6

8

«Кристал» Чортків

4

2

0

2

9:9

6

9

ФК «Бережани»

7

1

2

4

10:13

5

10

«Дністер» Заліщики

1

1

0

0

4:1

3

11

ФК «Тернопіль-Педліцей»

4

1

0

3

6:10

3

12

«Арсенал» Білокриниця

2

1

0

1

2:9

3

13

ФК «Збараж»

2

0

1

1

2:4

1

14

«Скала-Айва» Скала-Подільська

1

0

0

1

1:2

0

15

ФК «Трибухівці»

1

0

0

1

1:3

0

16

ФК «Козова»

2

0

0

2

2:6

0

17

«Колос» Бучач

1

0

0

1

0:4

0

 

Кращі бомбардири міжсезоння

  1. Андрій Різник (ФК «Тернопіль-ТНПУ») – 8 м’ячів
  2. Михайло Войцещук (ФК "Тернопіль-ТНПУ"/ФК “Вишнівець») – 7
  3. Дмитро Галадей (ФК «Вишнівець») – 7
  4. Олег Сцібак (ФК «Заводське») – 6
  5. Ростислав Чиряк («Колос» Зборів) – 6
  6. Роман Мельник («Агрон-ОТГ» В. Гаї) – 5
  7. Назар Ільчишин («Агрон-ОТГ»/“Кристал») – 5
  8. Роман Дідик (ФК «Вишнівець») – 5
  9. Ігор Сороцький («Нива» Теребовля) – 4
  10. Дмитро Познанський (ФК "Тернопіль-ТНПУ") – 4
  11. Михайло Вітерук (ФК «Вишнівець») – 4
  12. Тарас Косінський (ФК «Збараж»/ФК «Вишнівець») – 3
  13. Святослав Дзядикевич («Нива» Теребовля) – 3
  14. Сергій Мацалап (ФК «Бережани») – 3
  15. Ян Ковалевський («Кристал») – 3
  16. Юрій Савка (ФК «Тернопіль-Педуніверситет»/ФК “Заводське») – 3
  17. Віктор Ковалик («Нива» Теребовля) – 3
  18. Володимир Гайковий (ФК «Заводське») – 3
  19. Володимир Турчак («Колос») – 3
  20. Василь Раца («Нива» Теребовля) – 3

 

Наступні спаринги тернопільських аматорських команд

Дата

Команди

23 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

23 березня

ФК «Рогатин» – ФК «Козова»

24 березня

«Поділля» Хмельницький – «Нива» Теребовля

25 березня

«Арсенал» Білокриниця – «Колос» с. Гаї (Кременецький р-н.)

25 березня

ФК «Збараж» – ФК «Козова»

28 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Покуття» Коломия

31 березня

«Рочин» Соснівка – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 17 17
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось