Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Визначено фіналістів обласної універсіади з футзалу

21 березня 2018 р. 20:41

Сьогодні, 21 березня, завершився груповий етап відкритої першості Тернопільської області з футзалу серед студентських команд III-IV рівня акредитації (в рамках обласної універсіади). Переможці груп 1 і 2 зіграють у фіналі.

***

Команди учасниці

Група А: Тернопільський національний педагогічний університет-1 (ТНПУ-1), Тернопільський державний медичний університет-1 (ТДМУ-1), Бережанський агротехнічний інститут (БАТІ), Тернопільський національний економічний університет-2 (ТНЕУ-2).

Група Б: Тернопільський національний економічний університет-1 (ТНЕУ-1), Тернопільський національний педагогічний університет-1 (ТНПУ-2), Тернопільський національний технічий університет (ТНТУ), Тернопільський державний медичний університет-2 (ТДМУ-2).

***

Група 1

Команди

1

2

3

4

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ТНПУ-1

Х

6:1

5:1

2

2

0

0

11:2

6

2

ТДМУ-1

1:6

Х

1:0

2

1

0

1

2:6

3

3

БАТІ

1:5

0:1

х

2

0

0

2

1:6

0

4

ТНЕУ-2

знято зі змагань

Група 2

Команди

1

2

3

4

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ТНЕУ-1

Х

3:0

4:2

3:6

3

2

0

1

10:8

6

2

ТНПУ-2

0:3

Х

3:3

8:3

3

1

1

1

11:9

4

3

ТНТУ

2:4

3:3

Х

5:2

3

1

1

1

10:9

4

4

ТДМУ-2

6:3

3:8

2:5

Х

3

1

0

2

11:16

3

***

Завтра, 22 березня, у спортивному комплексі медичного університету відбудуться стикові матчі, в яких визначаться чемпіон і призери обласної універсіади з футзалу.

Матч за 5-6 місця: Технічний університет – Бережанський агротехнічний інститут;

Матч за 3-4 місця: ТНПУ-2 - ТДМУ-1;

Фінал: ТНПУ-1 – ТНЕУ-1.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 10 23
ФК "Нива" Теребовля 10 22
ФК Медобори 11 18
ФК "Дністер" 11 17
ФК "Збруч-Агробіз... 11 16
ФК Колос (Бучач) 11 8
ФК "Зоря" Хоростків 10 7
ФК "Агронива-ТНПУ... 10 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 15 39
"Рідна Борщівщина... 13 31
"Хатки" Бережани 14 28
ФК Нараїв 13 23
ФК "Трибухівці" 14 23
ФК Мельниця 14 20
Віго-Острів 13 13
"Колос" Зборів 15 12
"Вікнини" (Вікно) 14 11
ФК Нива (Підгайці) 14 10
"Нива" (Городниця) 13 8
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось