Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ПЕРША ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 12 ТУРNEW

24 лютого 2018 р. 19:56

Сьогодні, 24 лютого, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися заключні п’ять поєдинків 12-го туру Тернопільської першої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

tdk - БФ «Апостол» – 9:4 (4:3)

Голи: Тарас Білоус-5, Михайло Побережник-3, Павло Пеляк – Олександр Клюс-2, Богдан Лірський-2.

«Укроп» - WINETIME – 2:1 (1:1)

Голи: Тарас Палагній, Андрій Вадовський – Олег Бздура.

«ЕкміКолор Динамо» - «Агропродсервіс-Ветеран» – 2:5 (1:1)

Голи: Василь Рибак, Семен Лєбєдєв – Ігор Бадло-2, Автанділ Гвіандзе-2, Матвій Николайчук.

ФК «Озерна» - «Панорама» – 0:1 (0:0)

Голи: Андрій Ніков.

ФК «Скалат» - Агрокомплекс «Івачів» – 3:3 (3:2)

Голи: Олег Тихоліз, Ростислав Ціх, Арсен Котович – Віталій Лобас, Вадим Кліпс, Дмитро Шведецький.

Нагадаємо, 12-й тур розпочався двома матчами ще 18 лютого:

«Інваспорт» - ФК «Козова» – 0:6 (0:1)

Голи: Тарас Шимонович-2, Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Михайло Ляхович.

«Вікторія" (Дубівці) - "Поділля" – 0:3 (0:3)

Голи: Петро Кривий-3.

 

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після 12-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агропродсервіс-Ветеран»

11

11

0

0

63:14

33

2

ФК «Козова»

11

8

0

3

49:33

24

3

tdk

 
12 7 2 3 41:42

23

4

 

«Поділля»

12 7 2 3 36:28 23

5

«Укроп»

12

7

0

5

39:38

21

6

ФК «Скалат»

12

6

1

5

45:41

19

7

ФК «Озерна»

12

5

3

4

29:26

18

8

Агрокомплекс «Івачів»

12

4

4

4

41:45

16

9

БФ «Апостол»

12

4

3

5

38:43

15

10

«Панорама»

12

4

0

8

39:46

12

11

WINETIME

12

3

2

7

27:36

11

12

«Інваспорт»

12

3

2

7

38:59

11

13

«Екмі Колор Динамо»

12

3

1

8

37:50

10

14

«Вікторія»

12

1

0

11

25:58

3

P.S.: Пропущений матч «Агропродсервіс» – ФК «Козова» відбудеться завтра, 25 лютого.   

 

Кращі бомбардири:

  1. Ростислав Ціх (ФК «Скалат») – 19
  2. Ігор Бадло («Агропродсервіс-Ветеран») – 16
  3. Руслан Турчин («Панорама») – 15
  4. Тарас Шиманович (ФК «Козова») – 15
  5. Автанділ Гвіанідзе («Агропродсервіс-Ветеран») – 14
  6. Віктор Вацяк (WINETIME) – 14
  7. Петро Кривий («Поділля») – 14
  8. Роман Жига («Поділля») – 12

 

Нагадаємо результати попередніх турів

Одинадцятий тур:

БФ «Апостол» - «Інваспорт» – 7:5 (4:0)

Голи: Богдан Лірський-3, Сергій Дроздовський, Віталій Кухарук, Олександр Клюс, Олексій Штогун – Мирослав Танчик-2, Богдан Бадло, Максим Бадло, Володимир Михальчук.

«Поділля» - ФК «Скалат» – 3:1 (0:0)

Голи: Петро Кривий-2, Сергій Фарботняк – Ростислав Ціх.

ФК «Озерна» - «tdk» – 1:2 (1:0)

Голи: Андрій Блакита – Олександр Нетеча-2.

Агрокомплекс «Івачів» - «Укроп» - 3:1 (2:1)

Голи: Вадим Кліпс-2, Назар Копач – Анрій Романішин.

«Панорама» - «Вікторія» (Дубівці) – 9:5 (3:2)

Голи: Руслан Турчин-4, В’ячеслав Надозірний-3, Василь Дорош-2 – Андрій Бадло-3, Роман Ковальчук, Святослав Дольний.

«WINETIME» - «Екмі Колор Динамо» – 1:6 (0:2)

Голи: Андрій Копистинський, а/г – Андрій Біскуп-2, Семен Лебєдєв-2, Михайло Томащук, Микола Кохан.

Десятий тур:

«Укроп» - «Поділля» – 5:0 (2:0)

Голи: Андрій Вадовський-2, Роман Волохатий-2, Андрій Лебідь.

ФК «Козова» - БФ «Апостол» – 1:4 (0:4)

Голи: Володимир Габрук – Богдан Лірський-2, Сергій Дроздовський, Віталій Кухарук.

«Вікторія-Дубівці» - «tdk» – 0:3 (0:0)

Голи: Олександр Нетеча-3.

ФК «Скалат» - «Панорама» – 4:3 (2:3)

Голи: Павло Олійник-2, Олег Тихоліз, Ростислав Ціх – Михайло Теслюк, Юрій Худик, Андрій Ніков.

«Інваспорт» - ФК «Озерна» – 1:1 (0:1)

Голи: Богдан Бадло – Олег Кулик.

«ЕкміКолор Динамо» - Агрокомплекс «Івачів» – 3:9 (2:4)

Голи: Борис Дробтій-2, Андрій Біскуп – Віталій Лобас-3, Вадим Кліпс-3, Ігор Грегоращук-2, Олексій Стиран.

«Агропродсервіс-Ветеран» - WINETIME – 3:0 (неявка команди WINETIME)

Дев’ятий тур:

«Поділля» - «ЕкміКолор Динамо» – 3:0 (3:0)

Голи: Петро Кривий-3.

WINETIME - ФК «Козова» – 3:6 (2:4)

Голи: Олег Бздура, Віктор Вацяк, Михайло Мельничук – Тарас Шимонович-2, Тарас Гром’як-2, Андрій Даньків, Роман Буковський.

ФК «Озерна» - БФ «Апостол» – 4:4 (2:0)

Голи: Ігор Козовик-2, Едуард Матяш, Олег Хромий – Сергій Дроздовський-2, Богдан Лірський, Віталій Кухарук.

«Вікторія-Дубівці» - «Інваспорт» – 2:5 (2:3)

Голи: Андрій Лучкевич, Андрій Бадло – Богдан Бадло-2, Мирослав Танчик,Іван Кілик, Назар Ухман.

tdk - ФК «Скалат» – 4:6 (3:3)

Голи: Олександр Нетеча, Назар Веселовський, Михайло Побережник, Василь Коваль – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Арсен Котович.

Агрокомплекс «Івачів» - «Агропродсервіс-Ветеран» – 2:8 (2:3)

Голи: Ігор Грегоращук, Назар Копач – Сергій Богородиченко-3, Віктор Павлович-2, Ігор Бадло, Автанділ Гвіанідзе, Богдан Іванців.

«Панорама» - «Укроп» – 1:3 (0:1)

Голи: Василь Дорош – Роман Волохатий, Андрій Вадовський, Іван Кружелка.

Восьмий тур

«Екмі Колор Динамо» – «Панорама» – 2:5 (1:1)

  • Тарас Біловус, Олег Сліворський – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Андрій Нога.

WINETIME – Агрокомплекс «Івачів» – 3:4 (0:3)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук – Назар Копач-2, Віталій Лобас, Юрій Москалик.

«Агропродсервіс-Ветеран» – «Поділля» – 5:1 (3:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе, Матвій Николайчук – Олег Кузяк.

ФК «Козова» – ФК «Озерна» – 3:2 (1:0)

Голи: Тарас Гром’як-2, Володимир Габрук – Андрій Блакита-2.

ФК «Скалат» – «Інваспорт» – 9:2 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх-5, Андрій Гладиш-2, Віталій Гладиш, Тарас Ковальчук – Мирослав Танчик-2.

БФ «Апостол» – «Вікторія-Дубівці» – 6:0 (2:0)

Голи: Сергій Дроздовський-2, Богдан Лірський, Андрій Хархут, Назар Стасюк, Вадим Мельник.

«Укроп» – «tdk» – 0:3 (технічна поразку «Укропа»)

Сьомий тур:

«Панорама» – «Агропродсервіс-Ветеран» – 0:3 (0:2)

Голи: Матвій Николайчук, Сергій Богородиченко, Михайло Федорків.

«Вікторія-Дубівці» – ФК «Озерна» – 2:5 (1:3)

Голи: Анатолій Василько, Андрій Бадло – Олег Хромий, Олег Кулик, Андрій Блакита, Ігор Козовик, Олег Дзюба.

«Поділля» – «WINETIME» – 4:4 (3:2)

Голи: Габріель Бадеме-2, Віктор Сайчук-2 – Віктор Вацяк-3, Тарас Судомир.

БФ «Апостол» – ФК «Скалат» – 7:3 (2:3)

Голи: Андрій Хархут-4, Віталій Кухарук-2, Вадим Мельник – Ростислав Ціх, Віталій Колісник, Віталій Гладиш.

Агрокомплекс «Івачів» - ФК «Козова» - 2:7 (2:1)

Голи: Юрій Москалик, Степан Матвійків – Святослав Вітровий-2, Андрій Дацків-2, Володимир Габрук-2, Юрій Шимонович.

«Інваспорт» - «Укроп» - 3:2 (2:1)

Голи: Іван Кілик-2 Назар Ухман – Дмитро Познанський, Андрій Вадовський.

«tdk» - «Екмі Колор Динамо» – 3:2 (2:2)

Голи: Михайло Побережник-2, Андрій Хоптовий – Борис Дроботій-2.

***

Шостий тур:

WINETIME (Тернопіль) – «Панорама» (Присівці) – 4:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Володимир Пушкаренко, Олег Бздура – Андрій Теслюк.

Агрокомплекс «Івачів» – «Поділля» (В. Березовиця) – 2:4 (0:2)

Голи: Степан Матвійків, Вадим Кліпс – Роман Жига-2, Віктор Сайчук, Петро Кривий.

ФК «Скалат» - ФК «Озерна» – 1:3 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх – Олег Кулик, Олег Дзюба, Андрій Блакита.

ФК «Козова» - «Вікторія» (Дубівці) – 4:2 (1:0)

Голи: Тарас Гром’як-2, Тарас Шимонович, Юрій Шимонович – Святослав Дольний, Ігор Петрас.

«Укроп» (Тернопіль) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 3:1 (1:0)

Голи: Андрій Лебідь, Андрій Вадовський, Тарас Палагній – Богдан Лірський.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «tdk» (Тернопіль) – 6:1 (2:0)

Голи: Сергій Богородіченко-3, Ігор Бадло, Автанділ Гвіандізе, Богдан Іванців – Олександр Нетеча.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 6:6 (4:3)

Голи: Андрій Біскуп-4, Нестор Трач, Михайло Томащук – Володимир Михальчук-2, Дмитро Субчак-2, Мирослав Танчик, Андрій Копистинський-а/г.

***

П’ятий тур:

«Інваспорт» (Тернопіль) - «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 4:10 (0:6)

Голи: Володимир Михальчук-2, Іван Кілик, Віктор Павлович, а/г – Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіандзе-2, Віталій Коломієць-2, Олег Горенчук, Богдан Іванців, Дмитро Субчак, а/г/

«Поділля» (В. Березовиця) - ФК «Козова» – 4:2 (0:0)

Голи: Роман Жига-3, Петро Кривий – Тарас Шимонович-2.

«Вікторія» (Дубівці) - ФК «Скалат» – 2:3 (1:1)

Голи: Андрій Бадло-2 – Олег Тихоліз, Андрій Гладиш, Павло Олійник.

Агрокомплекс «Івачів» – «Панорама» (Тернопіль) – 6:4 (4:3)

Голи: Юрій Москалик-2, Назар Копач, Вадим Кліпс, Олексій Стиран, Дмитро Шведецький – Руслан Турчин-3, Андрій Нога.

ФК «Озерна» - «Укроп» (Тернопіль) – 2:1 (0:1)

Голи: Олег Хромий-2 – Роман Волохатий.

БФ «Апостол» (Тернопіль) - «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 1:5 (0:3)

Голи: Андрій Хархут – Андрій Біскуп-4, Борис Дроботій.

«tdk» (Тернопіль) – «WINETIME» (Тернопіль) – 1:1 (0:0)

Голи: Руслан Марцінковський – Віктор Вацяк.

***

Четвертий тур:

ФК «Скалат» – ФК «Козова» – 5:1 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх, Олег Тихоліз, Віталій Хоменко, Андрій Гладиш, Ігор Фок – Володимир Габрук.

"Панорама" (Присівці) – «Поділля» (В. Березовиця) – 1:4 (1:1)

Голи: Андрій Нога – Роман Жига-2, Сергій Фарботняк-2.

«Укроп» (Тернопіль) – «Вікторія» (Дубівці) – 7:3 (4:1)

Голи: Андрій Вадовський-2, Андрій Засєдко-2, Роман Собчук, Андрій Лебідь, Роман Волохатий – Анатолій Василько, Андрій Артем, Андрій Бадло.

«tdk» (Тернопіль) - Агрокомплекс «Івачів» – 3:3 (1:1)

Голи: Руслан Марцінковський-2, Андрій Хоптовий – Ігор Грегоращук, Віталій Лобас, Вадим Кліпс.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - ФК «Озерна» – 3:4 (2:1)

Голи: Андрій Дохват, Василь Рибак, Олег Сліворський – Олег Кулик-2, Андрій Блакита, Олег Дзюба.

WINETIME (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Олег Бздура – Іван Кілик.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 7:2 (2:1)

Голи: Автанділ Гвіанідзе-3, Ігор Бадло-2, Богдан Іванців, Назар Стасюк-а/г – Андрій Усик, Олександр Клюс.

***

Третій тур:

ФК «Козова» – «Панорама» (Присівці-Млинівці) – 7:6 (3:4)

Голи: Тарас Шимонович-4, Святослав Вітровий-3 – Руслан Турчин-3, Андрій Теслюк, Андрій Нога, В’ячеслав Надозірний.

ФК «Скалат» – «Укроп» (Тернопіль) – 3:4 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх-2, Павло Олійник – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь, Дмитро Познанський.

«Поділля» (В. Березовиця) – «tdk» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Петро Кривий-2, Роман Жига – Сергій Лук’янов, Михайло Побережник, Олександр Нетеча, Андрій Хоптовий.

«Вікторія» (Дубівці) – «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 3:5 (0:2)

Голи: Андрій Артем, Андрій Бадло, Тарас Біловус-а/г – Микола Кохан, Юрій Пилипко, Андрій Дохват, Тарас Біловус, Василь Рибак.

Агрокомплекс «Івачів» - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:5 (1:4)

Голи: Віталій Лобас-2, Юрій Лящук – Іван Кілик-3, Володимир Михальчук, Ігор Коніцький.

ФК «Озерна» – «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 0:4 (0:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе.

БФ «Апостол» (Тернопіль) – WINETIME (Тернопіль) – 0:4 (0:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук, Тарас Судомир.

***

Другий тур:

«Укроп» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 3:4 (0:2)

Голи: Андрій Засєдко-2, Роман Собчук – Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Тарас Шиманович.

tdk (Тернопіль) – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 5:3 (1:1)

Голи: Олександр Нетеча-2, Михайло Побережник-2, Тарас Білоус – Андрій Теслюк, Руслан Турчин, Василь Дорош.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «Вікторія» (Дубівці) – 5:1 (4:0)

Голи: Микола Салик, Віталій Коломієць, Михайло Федорків, Ігор Бадло, Богдан Іванців – Андрій Бадло.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – ФК «Скалат» – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Дохват, Віктор Попельняк – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Ігор Фок.

WINETIME (Тернопіль) – ФК «Озерна» – 0:3 (технічна перемога)

БФ «Апостол» (Тернопіль) – Агрокомплекс «Івачів» – 0:0

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Поділля» (В. Березовиця) – 3:5 (1:3)

Голи: Іван Кілик, Іван Бас, Назар Ухман – Роман Жига-3, Петро Кривий, Павло Кривий.

***

Перший тур:

«Екмі Колор Динамо» – «Укроп» 1:3 (Юрій Пилипко – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь).

БФ «Апостол» – «Поділля» – 2:2 (Олександр Клак-2 – Петро Кривий, Роман Жига).

ФК «Козова» – tdk – 8:2 (Тарас Шиманович-3, Володимир Габрук-2, Святослав Вітровий-2, Юрій Шиманович – Олександр Нетеча, Тарас Біловус).

«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Скалат» – 7:1 (Автанділ Гвіанідзе-3, Микола Салик-2, Віктор Павлович, Михайло Федорків – Роман Бабій).

ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів» – 4:4 (Олег Дзюба-2, Андрій Блакита, Андрій Пилипюк – Анатолій Романів-2, Дмитро Шведецький, Степан Матвійків).

«Інваспорт» – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 3:5 (Іван Кілик, Мирослав Танчик, Назар Ухман – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Юрій Худик).

«Wine Time» – «Вікторія» (Дубівці) – 3:5 (Віктор Вацяк, Ігор Руденький, Михайло Мельничук – Андрій Артем-3, Михайло Штанкевич, Святослав Долинний).

 

← На головну
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 16 37
«Алюр» Тернопіль 16 31
«Медобори» Зелене 16 30
"Sebn-Скриня" Тер... 16 30
«Гермес-7» Тернопіль 16 29
"Говерла" Дубівці 16 28
«Агронива-Біла» 16 18
«Микулинці-Булат» 16 16
«Поділля-Starlife... 16 10
«Віго-Острів» 16 5
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Агрон-Агропродсе... 16 45
«Вікторія» В. Бірки 16 42
«Поділля» Васильк... 16 36
ФК «Козова» 16 33
ФК «Ланівці-ОТГ» 16 29
«Копичинецькі ков... 16 28
ФК «Хоростків» 16 27
«Вся-Україна-Коло... 16 25
«Колос» Зборів 16 23
ФК «Скалат» 16 23
«Автоцентр 88» Те... 16 21
ФК «Озерна-1» Збо... 16 20
ГУНП Тернопіль 16 19
«Агрокомплекс Іва... 16 17
«Wyscout» Тернопіль 16 15
"Юніори" Тернопіль 16 8
Тернопільська міс... 16 5
«Роял-Транс» Терн... 16 3
Футзальна ліга. Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Саюз» Тернопіль 16 46
«Добрий Самарянин... 16 36
«Інваспорт» Терно... 16 35
ФК «Нараїв» Береж... 16 34
SEBN, UA Тернопіль 16 29
«Панорама-1» Млин... 16 27
«Лісма» Шляхтинці 16 27
«Стрипа» Купчинці 16 26
«Метрікс» Тернопіль 16 25
«Ветеран Плюс» Те... 16 24
«Вікторія 92» Вік... 16 22
«Меліоратор» Терн... 16 22
«Калина» Тернопіль 16 16
«Файне місто» Тер... 16 12
«Терен» Тернопіль 16 10
«Largo» Тернопіль 16 10
ФК «Заруддя» Збор... 16 8
ФК «Гаї Шевченків... 16 7
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Добра піца» Терн... 16 43
«Нива» Підгайці 16 37
«Микулинецький Бр... 16 36
«Savandi» Тернопіль 16 33
«ЕКМІ» Біла 16 31
ФК «Пронятин» 16 30
ФК «Мишковичі» 16 29
«Зелені штахети» ... 16 26
«Панорама-2» Млин... 16 22
ФК «Озерна-2» Збо... 16 20
«Молокія» Тернопіль 16 19
«Серет» Тернопіль 16 17
«Карат» Тернопіль 16 17
«Аляска» Тернопіль 16 13
«Тернопільводокан... 16 11
ФК «Великі Гаї» 16 11
«Стрипа-2» Купчинці 16 10
«Опілля» Тернопіл... 16 9
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Чемпіонат області 2019
Перша ліга
Чемпіонат області 2019
Друга ліга
Чемпіонат області 2019
Вища ліга фінал
Чемпіонат області 2019
Вища ліга втішний турнір

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане кращим бомбардиром третьої Тернопільської футзальної ліги?

Роман Наконечний («Карат»)74 (38,1%)

Тарас Стирчак («Нива»)66 (34,0%)

Олександр Томич («Добра піца»)23 (11,9%)

Леонід Лапін («ЕКМІ»)9 (4,6%)

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї»)8 (4,1%)

Андрій Нога («Панорама-2»)8 (4,1%)

Роман Скакун («Аляска»)6 (3,1%)


Всього голосів: 194


Голосування закінчилось