Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 13 тур (9-16 місця)

23 лютого 2018 р. 23:02

Сьогодні, 23 лютого, у спортивному комплексі медичного університету відбулися матчі 13-го туру другого етапу Тернопільської третьої футзальної ліги. Суперничали команди, які ведуть боротьбу за 9-16 місця.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

«Олімпік-Пролісок» - «Легіон» – 7:4 (1:3)

Голи: Анатолій Куций-5, Роман Колодка, Назар Кравчук – Ігор Ташматов-3, Володимир Фемяк.

«Мрія Агрохолдинг» - «Сирна Хата+» – 3:7 (2:3)

Голи: Петро Фурик, Петро Іванків, Володимир Іванків – Тарас Дмитришин-3, Олег Стирчак-3, Дмитро Борко.

«Тернопільводоканал» - «Себн» – 2:10 (1:2)

Голи: Володимир Кузьма, Володимир Шулька – Олег Прокоплюк-5, Ігор Шаблій-4, Михайло Хлипавка.

«Авакс Проф» - «Тема-Опілля» – 3:3 (3:2)

Голи: Іван Аношкін-2, Ахмед Хассан – Ігор Музичка, Володимир Фера, Андрій Шверида.

 

Турнірна таблиця третьої футзальної ліги команд (9-16 місця)

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

9

«Авакс Проф»

13

9

1

3

56:39

28

10

«Себн»

13

6

2

5

78:52

20

11

«Сирна Хата+»

13

5

0

8

47:54

15

12

«Мрія Агрохолдинг»

13

5

0

8

37:56

15

13

«Тернопільводоканал»

13

4

0

9

27:59

12

14

«Олімпік-Пролісок»

13

3

2

8

54:65

11

15

«Тема-Опілля»

13

3

1

9

33:58

10

16

«Легіон»

13

2

3

8

35:55

9

 

Кращі бомбардири
Анатолій Куций («Олімпік-Пролісок») – 21

Юрій Фіра («Авакс Проф») – 15
Володимир Іванків («Мрія Агрохолдинг») – 1
4

Олег Прокоплюк («Себн») – 14

Олег Стирчак («Сирна Хата+») – 15

Михайло Хлипавка («Себн») – 13

Ігор Шаблій («Себн») – 13

Олег Коваленко («Авакс Проф») – 13

 

Результати попередніх турів

12 тур:

«Тернопільводоканал» - «АваксПроф» – 1:2 (0:0)

Голи: Роман Яремко – Юрій Фіра, Іван Аношкін.

«Мрія Агрохолдинг» - «Тема-Опілля» – 4:1 (2:1)

Голи: Михайло Тринога, Петро Іванків, Павло Глущенко, Михайло Світлик – Віктор Дубей.

«Олімпік-Пролісок» - «Себн» – 6:12 (3:6)

Голи: Назар Кравчук-2, Анатолій Куций-2, Юрій Головатюк, Іван Мусій – Михайло Хлипавка-4, Андрій Янусь-3, Віктор Турчин-3, Ігор Шаблій-2.

«Сирна Хата+» - «Легіон» – 6:4 (4:3)

Голи: Дмитро Бурко-2, Володимир Хомяк, Тарас Дмитришин, Євген Куриляк, Олег Стирчак – Ігор Ташматов-2, Володимир Фемяк, Володимр Подлецький.

11 тур:

«Легіон» - «Тема-Опілля» – 3:1 (1:0)

Голи: Володимир Федак-2, Ігор Ташматов – Андрій Шверида.

«Олімпік-Пролісок» - «Тернопільводоканал» – 12:2 (5:1)

Голи: Анатолій Куций-5, Назарій Кравчук-2, Тарас Головатюк-2, Юрій Головатюк, Олег Борисевич, Олег Головатюк.

«Мрія Агрохолдинг» - «Авакс Проф» – 1:2 (0:1)

Голи: Володимир Іванків – Юрій Околіта, Ахмед Хассан.

«Сирна Хата+» - «Себн» – 3:4 (2:2)

Голи: Олег Стирчак, Дмитро Борко, Ігор Чоловський – Андрій Венгер-3, Олег Прокоплюк.

10 тур:

«Сирна Хата+» - «Тернопільводоканал» – 7:3 (3:0)

Голи: Олег Стирчак-3, Віталій Чорний-2, Євген Куриляк, Дмитро Борко – Роман Богуцький-2, Володимир Кузьма.

«Легіон» - «Мрія Агрохолдинг» – 3:6 (0:3)

Голи: Андрій Кузь, Володимир Федак, Степан Римар – Володимир Іванків-3, Петро Іванків, Петро Фурик, Віталій Міщук.

«Авакс Проф» – «Олімпік-Пролісок» – 7:5 (1:1)

Голи: Олег Коваленко-4, Юрій Фіра-2, Богдан Комар – Олег Головатюк-3, Олег Борисевич, Анатолій Куций.

«Себн» - «Тема-Опілля» – 8:2 (3:1)

Голи: Ігор Шаблій-2, Андрій Янусь-2, Михайло Хлипавка-2, Андрій Рапко, Олег Прокоплюк – Олександр Василенко, Андрій Шверида.

9 тур:

«Авакс Проф» – «Легіон» – 2:1 (1:1)

Голи: Олег Коваленко, Юрій Околіта – Ігор Ташматов.

«Тема-Опілля» – «Тернопільводоканал» – 1:2 (1:0)

Голи: Андрій Шверида – Володимир Кармелюк – Роман Богуцький.

«Сирна Хата+» – «Олімпік-Пролісок» – 6:2 (2:1)

Голи: Олег Стирчан-3, Ігор Чоловський-2, Дмитро Бурко – Анатолій Куций-2.

«Себн» – «Мрія Агрохолдинг» – 2:3 (1:0)

Голи: Андрій Янусь, Михайло Хлипавка – Володимир Іванків-2, Віталій Міщук.

8 тур:

«Тернопільводоканал» – «Мрія Агрохолдинг» – 2:7 (2:3)

Голи: Володимир Кармелюк-2 – Михайло Світлик-2, Володимир Іванків, Петро Фурик, Сергій Овсяний, Тарас Мудрий, Віталій Міщук.

«Себн» - «Легіон» – 7:7 (2:2)

Голи: Віктор Турчин-3, Ігор Шаблій-2, Олег Прокоплюк, Михайло Хлипавка – Микола Дорик-4, Степан Римар-3.

«Тема-Опілля» – «Олімпік-Пролісок» – 6:5 (3:3)

Голи: Андрій Шверида-2, Віктор Дубей, Ігор Музичка, Сергій Мудик, Володимир Фера – Назар Головатюк-2, Анатолій Куций, Михайло Климчук, Олег Головатюк.

«Авакс Проф» – «Сирна Хата+» – 6:1 (2:0)

Голи: Юрій Фіра-2, Іван Аношкін, Дмитро Сіньковський, Віталій Кучер, Ахмед Хассан – Дмитро Синюта.

 

На фото - команда "Себн"

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля-2» (Васи... 2 6
"Самець" Підволоч... 2 6
«Кристал» (Чортків) 2 6
«Ампер» 2 6
«Ветеран» (Кремен... 2 4
ФК «Таурів» 2 3
ФК «Заруддя» Збор... 2 3
«Тернопільводокан... 2 3
«Bad Wolfs» 2 3
«Вікторія» В. Бірки 2 1
"Дніпро" Печірна 1 0
ФК «Луб’янки» 1 0
ФК «Пронятин» 2 0
ФК «Курівці» 2 0
ФК «Вівся» 2 0
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Медобори» Зелене 2 6
«Алюр» Тернопіль 2 6
"Добрий самарянин... 2 6
"Sebn-Скриня" Тер... 2 4
«Гермес-7» Тернопіль 1 3
"Говерла" Дубівці 2 3
"Агронива" Тернопіль 2 3
«Wyscout» Тернопіль 2 3
"Вікторія" (В.Ход... 2 3
"Айва-Тірас" Іванків 2 3
«Саюз» Тернопіль 2 3
"Юніори" Тернопіль 2 1
1998 2 1
ГУНП Тернопіль 2 1
«Поділля» Васильк... 2 0
«Автоцентр 88» Те... 2 0
"Поділля" В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось