Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ПЕРША ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 10 ТУРNEW

11 лютого 2018 р. 23:19

Сьогодні, 11 лютого, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися заключні чотири поєдинки 10-го туру Тернопільської першої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

«Укроп» - «Поділля» – 5:0 (2:0)

Голи: Андрій Вадовський-2, Роман Волохатий-2, Андрій Лебідь.

ФК «Козова» - БФ «Апостол» – 1:4 (0:4)

Голи: Володимир Габрук – Богдан Лірський-2, Сергій Дроздовський, Віталій Кухарук.  

«Вікторія-Дубівці» - «tdk» – 0:3 (0:0)

Голи: Олександр Нетеча-3.

ФК «Скалат» - «Панорама» – 4:3 (2:3)

Голи: Павло Олійник-2, Олег Тихоліз, Ростислав Ціх – Михайло Теслюк, Юрій Худик, Андрій Ніков.

***

Інші три матчі 10-го туру відбулися вчора, 10 лютого:

«Інваспорт» - ФК «Озерна» – 1:1 (0:1)

Голи: Богдан Бадло – Олег Кулик.

«ЕкміКолор Динамо» - Агрокомплекс «Івачів» – 3:9 (2:4)

Голи: Борис Дробтій-2, Андрій Біскуп – Віталій Лобас-3, Вадим Кліпс-3, Ігор Грегоращук-2, Олексій Стиран.

«Агропродсервіс-Ветеран» - WINETIME – 3:0 (неявка команди WINETIME)

 

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після 10-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агропродсервіс-Ветеран»

10

10

0

0

58:12

30

2

ФК «Козова»

10

7

0

3

43:33

21

3

ФК «Озерна»

10

5

3

2

28:23

18

4

ФК «Скалат»

10

6

0

4

41:35

18

5

«Укроп»

10

6

0

4

36:34

18

6

«Поділля»

10

5

2

3

30:27

17

7

tdk

10

5

2

3

30:37

17

8

Агрокомплекс «Івачів»

10

3

3

4

35:41

12

9

БФ «Апостол»

10

3

3

4

27:29

12

10

WINETIME

10

3

2

5

25:28

11

11

«Інваспорт»

10

3

2

5

33:46

11

12

«Екмі Колор Динамо»

10

2

1

7

29:44

7

13

«Панорама»

10

2

0

8

29:41

6

14

«Вікторія»

10

1

0

9

20:46

3

 

Кращі бомбардири

  1. Ростислав Ціх (ФК «Скалат») – 17
  2. Віктор Вацяк (WINETIME) – 14
  3. Ігор Бадло («Агропродсервіс-Ветеран») – 14
  4. Тарас Шиманович (ФК «Козова») – 13
  5. Автанділ Гвіанідзе («Агропродсервіс-Ветеран») – 12
  6. Роман Жига («Поділля») – 12
  7. Руслан Турчин («Панорама») – 11

 

Нагадаємо результати попередніх турів

Дев’ятий тур:

«Поділля» - «ЕкміКолор Динамо» – 3:0 (3:0)

Голи: Петро Кривий-3.

WINETIME - ФК «Козова» – 3:6 (2:4)

Голи: Олег Бздура, Віктор Вацяк, Михайло Мельничук – Тарас Шимонович-2, Тарас Гром’як-2, Андрій Даньків, Роман Буковський.

ФК «Озерна» - БФ «Апостол» – 4:4 (2:0)

Голи: Ігор Козовик-2, Едуард Матяш, Олег Хромий – Сергій Дроздовський-2, Богдан Лірський, Віталій Кухарук.

«Вікторія-Дубівці» - «Інваспорт» – 2:5 (2:3)

Голи: Андрій Лучкевич, Андрій Бадло – Богдан Бадло-2, Мирослав Танчик,Іван Кілик, Назар Ухман.

tdk - ФК «Скалат» – 4:6 (3:3)

Голи: Олександр Нетеча, Назар Веселовський, Михайло Побережник, Василь Коваль – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Арсен Котович.

Агрокомплекс «Івачів» - «Агропродсервіс-Ветеран» – 2:8 (2:3)

Голи: Ігор Грегоращук, Назар Копач – Сергій Богородиченко-3, Віктор Павлович-2, Ігор Бадло, Автанділ Гвіанідзе, Богдан Іванців.

«Панорама» - «Укроп» – 1:3 (0:1)

Голи: Василь Дорош – Роман Волохатий, Андрій Вадовський, Іван Кружелка.

Восьмий тур

«Екмі Колор Динамо» – «Панорама» – 2:5 (1:1)

  • Тарас Біловус, Олег Сліворський – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Андрій Нога.

WINETIME – Агрокомплекс «Івачів» – 3:4 (0:3)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук – Назар Копач-2, Віталій Лобас, Юрій Москалик.

«Агропродсервіс-Ветеран» – «Поділля» – 5:1 (3:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе, Матвій Николайчук – Олег Кузяк.

ФК «Козова» – ФК «Озерна» – 3:2 (1:0)

Голи: Тарас Гром’як-2, Володимир Габрук – Андрій Блакита-2.

ФК «Скалат» – «Інваспорт» – 9:2 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх-5, Андрій Гладиш-2, Віталій Гладиш, Тарас Ковальчук – Мирослав Танчик-2.

БФ «Апостол» – «Вікторія-Дубівці» – 6:0 (2:0)

Голи: Сергій Дроздовський-2, Богдан Лірський, Андрій Хархут, Назар Стасюк, Вадим Мельник.

«Укроп» – «tdk» – 0:3 (технічна поразку «Укропа»)

Сьомий тур:

«Панорама» – «Агропродсервіс-Ветеран» – 0:3 (0:2)

Голи: Матвій Николайчук, Сергій Богородиченко, Михайло Федорків.

«Вікторія-Дубівці» – ФК «Озерна» – 2:5 (1:3)

Голи: Анатолій Василько, Андрій Бадло – Олег Хромий, Олег Кулик, Андрій Блакита, Ігор Козовик, Олег Дзюба.

«Поділля» – «WINETIME» – 4:4 (3:2)

Голи: Габріель Бадеме-2, Віктор Сайчук-2 – Віктор Вацяк-3, Тарас Судомир.

БФ «Апостол» – ФК «Скалат» – 7:3 (2:3)

Голи: Андрій Хархут-4, Віталій Кухарук-2, Вадим Мельник – Ростислав Ціх, Віталій Колісник, Віталій Гладиш.

Агрокомплекс «Івачів» - ФК «Козова» - 2:7 (2:1)

Голи: Юрій Москалик, Степан Матвійків – Святослав Вітровий-2, Андрій Дацків-2, Володимир Габрук-2, Юрій Шимонович.

«Інваспорт» - «Укроп» - 3:2 (2:1)

Голи: Іван Кілик-2 Назар Ухман – Дмитро Познанський, Андрій Вадовський.

«tdk» - «Екмі Колор Динамо» – 3:2 (2:2)

Голи: Михайло Побережник-2, Андрій Хоптовий – Борис Дроботій-2.

***

Шостий тур:

WINETIME (Тернопіль) – «Панорама» (Присівці) – 4:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Володимир Пушкаренко, Олег Бздура – Андрій Теслюк.

Агрокомплекс «Івачів» – «Поділля» (В. Березовиця) – 2:4 (0:2)

Голи: Степан Матвійків, Вадим Кліпс – Роман Жига-2, Віктор Сайчук, Петро Кривий.

ФК «Скалат» - ФК «Озерна» – 1:3 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх – Олег Кулик, Олег Дзюба, Андрій Блакита.

ФК «Козова» - «Вікторія» (Дубівці) – 4:2 (1:0)

Голи: Тарас Гром’як-2, Тарас Шимонович, Юрій Шимонович – Святослав Дольний, Ігор Петрас.

«Укроп» (Тернопіль) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 3:1 (1:0)

Голи: Андрій Лебідь, Андрій Вадовський, Тарас Палагній – Богдан Лірський.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «tdk» (Тернопіль) – 6:1 (2:0)

Голи: Сергій Богородіченко-3, Ігор Бадло, Автанділ Гвіандізе, Богдан Іванців – Олександр Нетеча.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 6:6 (4:3)

Голи: Андрій Біскуп-4, Нестор Трач, Михайло Томащук – Володимир Михальчук-2, Дмитро Субчак-2, Мирослав Танчик, Андрій Копистинський-а/г.

***

П’ятий тур:

«Інваспорт» (Тернопіль) - «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 4:10 (0:6)

Голи: Володимир Михальчук-2, Іван Кілик, Віктор Павлович, а/г – Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіандзе-2, Віталій Коломієць-2, Олег Горенчук, Богдан Іванців, Дмитро Субчак, а/г/

«Поділля» (В. Березовиця) - ФК «Козова» – 4:2 (0:0)

Голи: Роман Жига-3, Петро Кривий – Тарас Шимонович-2.

«Вікторія» (Дубівці) - ФК «Скалат» – 2:3 (1:1)

Голи: Андрій Бадло-2 – Олег Тихоліз, Андрій Гладиш, Павло Олійник.

Агрокомплекс «Івачів» – «Панорама» (Тернопіль) – 6:4 (4:3)

Голи: Юрій Москалик-2, Назар Копач, Вадим Кліпс, Олексій Стиран, Дмитро Шведецький – Руслан Турчин-3, Андрій Нога.

ФК «Озерна» - «Укроп» (Тернопіль) – 2:1 (0:1)

Голи: Олег Хромий-2 – Роман Волохатий.

БФ «Апостол» (Тернопіль) - «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 1:5 (0:3)

Голи: Андрій Хархут – Андрій Біскуп-4, Борис Дроботій.

«tdk» (Тернопіль) – «WINETIME» (Тернопіль) – 1:1 (0:0)

Голи: Руслан Марцінковський – Віктор Вацяк.

***

Четвертий тур:

ФК «Скалат» – ФК «Козова» – 5:1 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх, Олег Тихоліз, Віталій Хоменко, Андрій Гладиш, Ігор Фок – Володимир Габрук.

"Панорама" (Присівці) – «Поділля» (В. Березовиця) – 1:4 (1:1)

Голи: Андрій Нога – Роман Жига-2, Сергій Фарботняк-2.

«Укроп» (Тернопіль) – «Вікторія» (Дубівці) – 7:3 (4:1)

Голи: Андрій Вадовський-2, Андрій Засєдко-2, Роман Собчук, Андрій Лебідь, Роман Волохатий – Анатолій Василько, Андрій Артем, Андрій Бадло.

«tdk» (Тернопіль) - Агрокомплекс «Івачів» – 3:3 (1:1)

Голи: Руслан Марцінковський-2, Андрій Хоптовий – Ігор Грегоращук, Віталій Лобас, Вадим Кліпс.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - ФК «Озерна» – 3:4 (2:1)

Голи: Андрій Дохват, Василь Рибак, Олег Сліворський – Олег Кулик-2, Андрій Блакита, Олег Дзюба.

WINETIME (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Олег Бздура – Іван Кілик.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 7:2 (2:1)

Голи: Автанділ Гвіанідзе-3, Ігор Бадло-2, Богдан Іванців, Назар Стасюк-а/г – Андрій Усик, Олександр Клюс.

***

Третій тур:

ФК «Козова» – «Панорама» (Присівці-Млинівці) – 7:6 (3:4)

Голи: Тарас Шимонович-4, Святослав Вітровий-3 – Руслан Турчин-3, Андрій Теслюк, Андрій Нога, В’ячеслав Надозірний.

ФК «Скалат» – «Укроп» (Тернопіль) – 3:4 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх-2, Павло Олійник – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь, Дмитро Познанський.

«Поділля» (В. Березовиця) – «tdk» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Петро Кривий-2, Роман Жига – Сергій Лук’янов, Михайло Побережник, Олександр Нетеча, Андрій Хоптовий.

«Вікторія» (Дубівці) – «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 3:5 (0:2)

Голи: Андрій Артем, Андрій Бадло, Тарас Біловус-а/г – Микола Кохан, Юрій Пилипко, Андрій Дохват, Тарас Біловус, Василь Рибак.

Агрокомплекс «Івачів» - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:5 (1:4)

Голи: Віталій Лобас-2, Юрій Лящук – Іван Кілик-3, Володимир Михальчук, Ігор Коніцький.

ФК «Озерна» – «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 0:4 (0:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе.

БФ «Апостол» (Тернопіль) – WINETIME (Тернопіль) – 0:4 (0:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук, Тарас Судомир.

***

Другий тур:

«Укроп» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 3:4 (0:2)

Голи: Андрій Засєдко-2, Роман Собчук – Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Тарас Шиманович.

tdk (Тернопіль) – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 5:3 (1:1)

Голи: Олександр Нетеча-2, Михайло Побережник-2, Тарас Білоус – Андрій Теслюк, Руслан Турчин, Василь Дорош.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «Вікторія» (Дубівці) – 5:1 (4:0)

Голи: Микола Салик, Віталій Коломієць, Михайло Федорків, Ігор Бадло, Богдан Іванців – Андрій Бадло.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – ФК «Скалат» – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Дохват, Віктор Попельняк – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Ігор Фок.

WINETIME (Тернопіль) – ФК «Озерна» – 0:3 (технічна перемога)

БФ «Апостол» (Тернопіль) – Агрокомплекс «Івачів» – 0:0

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Поділля» (В. Березовиця) – 3:5 (1:3)

Голи: Іван Кілик, Іван Бас, Назар Ухман – Роман Жига-3, Петро Кривий, Павло Кривий.

***

Перший тур:

«Екмі Колор Динамо» – «Укроп» 1:3 (Юрій Пилипко – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь).

БФ «Апостол» – «Поділля» – 2:2 (Олександр Клак-2 – Петро Кривий, Роман Жига).

ФК «Козова» – tdk – 8:2 (Тарас Шиманович-3, Володимир Габрук-2, Святослав Вітровий-2, Юрій Шиманович – Олександр Нетеча, Тарас Біловус).

«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Скалат» – 7:1 (Автанділ Гвіанідзе-3, Микола Салик-2, Віктор Павлович, Михайло Федорків – Роман Бабій).

ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів» – 4:4 (Олег Дзюба-2, Андрій Блакита, Андрій Пилипюк – Анатолій Романів-2, Дмитро Шведецький, Степан Матвійків).

«Інваспорт» – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 3:5 (Іван Кілик, Мирослав Танчик, Назар Ухман – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Юрій Худик).

«Wine Time» – «Вікторія» (Дубівці) – 3:5 (Віктор Вацяк, Ігор Руденький, Михайло Мельничук – Андрій Артем-3, Михайло Штанкевич, Святослав Долинний).

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 11 0 3 34 - 15 33
ФК "ДСО - Поділля" 14 9 3 2 32 - 13 30
ФСК "Кристал" 14 9 0 5 35 - 17 27
ФК "Бережани" 14 8 1 5 22 - 14 25
"Колос" Зборів 14 6 2 6 16 - 24 20
ФК "Прогрес" 14 3 3 8 20 - 24 12
ФК "Козова" 14 2 2 10 8 - 28 8
ФК "Кременець - А... 14 1 3 10 16 - 48 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Нива" Теребовля 18 18 0 0 88 - 10 54
ФК "Копичинці" 18 13 3 2 36 - 14 42
ФК "Збруч" 18 11 4 3 39 - 16 37
ФК "Шумськ" 18 8 2 8 41 - 43 26
ФК "Скала-Айва" С... 18 7 4 7 36 - 40 25
ФК Тернопіль-Педл... 18 6 4 8 25 - 41 22
ФК "Збараж" 18 5 6 7 27 - 36 21
"Тривалети" Бонівка 18 4 4 10 19 - 36 16
ФК "Трибухівці" 18 3 2 13 18 - 48 11
ФК "Скалат" ОТГ 18 0 1 17 10 - 55 1
Чемпіонат області
Вища ліга
Чемпіонат області
Перша ліга

Наші партнери