Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Футболісти кременецької команди «Тривалети» зароблені кошти передали травмованим одноклубникам

29 травня 2017 р. 11:00

Те що футбол командна гра знають всі. А в будь-якій команді дуже важлива взаємодія гравців. Саме тому в більшості команд гравці дружні та готові підтримати своїх партнерів, як на футбольному полі так і за його межами. Не дивлячись на те, що багато гравців збірної команди Кременецького району, основа якої базується на команді футбольного Клубу «Тривалети», є футболістами з команд нашого району та лише декілька матчів провели в одній команді граючи в матчах першої ліги обласного чемпіонату, всі футболісти підтримають один одного, і як показав вчорашній день не тільки на словах, а і на ділі.

Так, саме після вчорашнього матчу 6-го туру всі кошти, які отримали гравці нашої команди на гру ними ж було передано травмованим гравцям-одноклубникам... Даний вчинок заслуговує поваги та є прикладом для наслідування, адже в наш важкий час далеко не кожен на таке спроможний. То ж дякуємо всій дружній команді, а травмованим футболістам бажаємо якнайшвидше відновитися та повернутися до дружнього футбольного колективу.

Приємно також, що перед початком футбольного матчу команду підтримали перший заступник голови Кременецької районної державної адміністрації Володимир Петрович Козубський та голова Кременецької районної ради Володимир Ананійович Стефанський. Можливо саме їхні слова підтримки надихнули районну команду на три швидких м`ячі, які в підсумку забезпечили перемогу ФК «Тривалети».

Так, вже на 14-й хвилині Ярослав Єфремов, після відмінної передачі Вадима Денисюка, точним ударом відкрив рахунок. А на 17-й хвилині вже сам Вадим Денисюк гарматним пострілом поцілив в самісіньку «дев’ятку» воріт суперника. Але і це ще не все. На 23-й хвилині воротар кременецької команди Іван Казмірчук розпочав атаку точним пасом на Ярослава Єфремова, який чудово розібрався в ситуації та накрутивши суперників ще одним красивим голом оформив дубль в матчі. Гол Руслана Хоми на 59-0й хвилині матчу додав інтриги в грі, та не дивлячись на можливість відзначитися гравців обох команд, фінальний свисток арбітра матчу Володимира Ясючені зафіксував підсумковий результат: 3:1.

Вітаємо кременецьку команду з черговою перемогою, яка дозволила їй піднятися на третю сходинку турнірної таблиці, а гостям з ФК «Грабовць» успіхів у майбутніх поєдинках.

P.S.: Відео матчу можна переглянути в інтернеті на каналі «Спортивний навігатор»: https://www.youtube.com/upload

За допомогу в підготовці матеріалу дякуємо Василю Петруку (Кременець)

***

«Тривалети» (Кременецький р-н.) – ФК «Грабовець» – 3:1 (3:0)

28 травня. Кременець. Міський стадіон. 500 гл. +24 град.

Арбітр: Володимир Ясюченя (Тернопіль), асистенти – Роман Островський (Тернопіль), Максим Мохун (Тернопіль).

Інспектор-спостерігач: Микола Філь (Тернопіль).

«Тривалети»: Казмірчук, Дмитрук, Я. Єфремов (Гурнік, 90),  Ємець (Рябцун, 88), О. Парасіч, А. Власюк (В. Власюк, 46), Сурм’як (Марченко, 90), Франківський-к, Вілівчук, Петручок (В. Єфремов, 76), Денисюк (Домбровський, 79).

ФК «Грабовець»: Станикир, Городецький, Панасюк, Чайківський, Луців (Гоцалюк, 35), Околіта, Кобіта, Вівчар, Ізбянський, Бутковський-к, Р. Хома.

Голи: Я. Єфремов (14, 23), В. Денисюк (17), Р. Хома (59).

Попередження: М. Луців (31), М. Петручок (75).

Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Футзальна ліга. Вища ліга
Друга ліга
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?

Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)

Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)