Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ТРЕТЯ ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП (1-8 МІСЦЯ). 10 ТУР

10 лютого 2018 р. 13:12

Сьогодні, 10 лютого, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися матчі 10-го туру фінального етапу (1-8 місця) Тернопільської третьої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

«Вікнарьов» – «Гермес 7» – 4:5 (3:0)

Голи: Олег Лис-2, Роман Йонко, Віталій Тиндик Михайло Конечний-3, Руслан Хруняк-2.

«Кореспондент» – ДЮСШ – 5:4 (4:1)

Голи: Роман Шептицький-3, Андрій Мартинюк, Ігор Чиж – Олександр Ткачук-2, Олександр Кобеля, Михайло Бурбела .

«Меліоратор» – «Саюз» – 2:3 (2:2)

Голи: Андрій Войтович-2 – Юліан Лобоцький, Віталій Сливінський, Юрій Балюк.

«Сателіт-2015» – «Агро-Дружба» – 6:4 (2:2)

Голи: Павло Кохан-4, Андрій Бойчук-2 – Петро Добровольський-3, Назар Олійник, Євген Гречковський.

 

Турнірна таблиця фінальної частини третьої футзальної ліги (1-8 місця)

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Кореспондент»

10

9

0

1

52:25

27

2

«Сателіт-2015»

10

8

0

2

43:30

24

3

«Саюз»

10

7

1

2

51:27

22

4

«Агро-Дружба»

10

5

2

3

44:37

17

5

«Гермес 7»

10

5

1

4

47:47

16

6

«Меліоратор»

10

5

0

5

24:28

15

7

ДЮСШ

10

4

2

4

39:35

14

8

«Вікнарьов»

10

4

1

5

39:35

13

 

Кращі бомбардири:

Михайло Конечний («Гермес 7») – 21

Роман Шептицький («Кореспондент») – 17

Павло Кохан («Сателіт 2015») – 16

Микола Гнатишин («Кореспондент») – 15

Ігор Журик («Саюз») – 13

Віталій Сливінський («Саюз») – 13

Юліан Лобоцький («Саюз») – 12

Роман Йонко («Вікнарьов») – 10

Руслан Хруняк («Гермес 7») – 10

Віктор Захарків («Сателіт 2015») – 9

Назар Олійник («Агро-Дружба») – 9

Олександр Кобеля (ДЮСШ) – 9

Петро Добровольський («Агро-Дружба») – 9

 

У 11-му турі 18 лютого (неділя) в СК «Політехнік» зустрічаються:

16-30 «Вікнарьов» – «Кореспондент»

17-20 «ДЮСШ» – «Саюз»

18-10 «Гермес 7» – «Агро-Дружба»

19-00  «Сателіт-2015» – Меліоратор»

 

Результати попередніх турів:

9 тур:

«Гермес 7» – «Кореспондент» – 4:6 (0:3)

Голи: Роман Христенюк-2, Руслан Хруняк, Валентин Чепига – Микола Гнатишин-2, Андрій Мартинюк-2, Михайло Мостовий, Роман Шептицький.

«Меліоратор» – ДЮСШ – 4:2 (1:0)

Голи: Андрій Войтович-2, Ігор Вітушинський, Богдан Гуменюк – Олександр Ткачук, Владислав Грегуль.

«Сателіт-2015» – «Вікнарьов» – 5:2 (3:1)

Голи: Віталій Котко-2, Валентин Печенюк, Павло Кохан, Віктор Захарків – Олег Лис, Роман Йонко.

«Агро-Дружба» – «Саюз» – 6:6 (3:2)

Голи: Петро Добровольський-2, Василь Кушнір-2, Ігор Чміль, Володимир Сакало – Віталій Сливінський-2, Василь Огринович-2, Юліан Лобоцький, Ігор Журик.

8 тур:

«Саюз» – «Вікнарьов» – 5:3 (3:0)

Голи: Ігор Журик-2, Василь Огринович, Віталій Сливінський, Юліан Лобоцький – Роман Йонко-2, Віталій Тиндик.

«Сателіт-2015» – «Гермес 7» – 5:3 (2:3)

Голи: Павло Кохан-2, Ігор Станько, Андрій Бойчук, Віктор Захарів – Михайло Конечний-2, Руслан Хруняк.

«Агро-Дружба» – ДЮСШ – 4:4 (2:3)

Голи: Петро Добровольський, Василь Кушнір, Володимир Чикало, Василь Лешак – Олександр Кобеля-3, Андрій Ваврик.

«Кореспондент» – «Меліоратор» – 5:0 (3:0)

Голи: Микола Гнатишин-2, Роман Шептицький-2, Роман Томин.

 

На фото – команда «ДЮСШ» (Тернопіль)

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 15 37
"Нива" Теребовля 15 32
"Рідна Борщівщина... 15 31
"Медобори" Зелене 15 31
"Поділля" Васильк... 16 24
"Збруч-Агробізнес... 16 21
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 16 14
ФК "Нараїв" 16 13
"Зоря" Хоростків 16 12
"Кристал-U-19" Чо... 16 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 13 34
ФК «Вишнівець» 13 24
ФК «Трибухівці» 13 21
ФК «Мельниця» Мел... 13 16
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 13 24
«Нічлава» Копичинці 13 23
«Збруч» Гусятинсь... 13 22
«Колос» Зборів 13 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось