Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Визначилися суперники теребовлянської «Ниви» на турнірі Юста

1 лютого 2018 р. 13:01

Учасник аматорського чемпіонату України та чемпіон Тернопільської області з футболу 2017 року в першій лізі теребовлянська «Нива» дізналася своїх суперників на ХІХ-му традиційному турнірі з футболу, пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста.

Наша команда протистоятиме таким колективам: «Карпати U-17» (Львів), ФК «Яричів-Руданці» (Н. Яричів) та «Босота» (Чорнушовичі).

Календар матчів за участю «Ниви»:

Перший тур. 4 лютого (неділя)

13.00 «Нива» (Теребовля) – «Босота» (Чорнушовичі)

Другий тур. 11 лютого (неділя)

13.00 «Нива» (Теребовля) – ФК «Яричів-Руданці» (Н. Яричів)

Третій тур. 18 лютого (неділя)

13.00 «Нива» (Теребовля) – «Карпати U-17» (Львів)

Матчі відбуватимуться у м. Винники на стадіоні «Б. Маркевича» (штучні поля).

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 18 18
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 19 15
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось