Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

«Скала-Айва» розгромила молоду команду ліцеїстів

27 травня 2017 р. 21:07

«Скала-Айва» зі Скали-Подільської після великої поразки у попередньому турі від теребовлянської «Ниви» (0:6), зуміла сьогодні, 27 травня, в першому матчі 6-го туру чемпіонату Тернопільської області з футболу в першій лізі взяти переконливий реванш, завдавши поразки молодій команді ФК «Тернопіль-Педліцей» - 6:1.

Долю матчу було вирішено вже в першому тайму, в якому господарі поля зуміли відзначитися чотирма м’ячами, не пропустивши в свої ворота жодного. Основним фундатором перемоги став нападник «Скали-Айви» Іван Плосконіс, який з інтервалом у сім хвилин зумів забити два голи.

***

«Скала-Айва» (Скала-Подільська) – ФК «Тернопіль-Педліцей» – 6:1 (4:0)

27 травня. Скала-Подільська. Селищний стадіон. 200 гл. +20 град.

Арбітр: Олег Чемний (Тернопіль), асистенти: Роман Островський (Тернопіль), Юрій Королюк (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Іван Будівський (Теребовля).

«Скала-Айва»: Нікольчук, Клапоущак (Якимишин, 66),  Кеня-к, Чесник (Словінський, 58), Тимощук, Плосконіс (Кліщ, 79), Павлюк, Зубик, Ганджула, Атаманчук (Дикий,62), Черепій.

ФК «Тернопіль-Педліцей»: Коноба, Савка, Федак (Березовський, 75), Шимчишин, Римар (Гром’як, 77), Щебивовк (Лебідь, 46), Параїл, В. Івегеш, Томич (Грошко, 46), Роман (Пророчук, 46), Волохатий-к (Подлецький, 67).

Голи: І. Плосконіс (6 ,13), О. Кеня (26), І. Клапоущак (36), Р. Черепій (65), В. Подлецький (90), В. Тимощук (90+2, з пен.).

Попереджені: С. Римар (25), Р. Черепій (40), Ю. Савка (88), Д. Якимишин (90+2), В. Березовський (90+3).

Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Футзальна ліга. Вища ліга
Друга ліга
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?

Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)

Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)