Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. Турнірні таблиці фінального та втішного раунду

13 січня 2018 р. 14:23

За результатами попереднього етапу Тернопільської третьої футзальної ліги команди поділилися на дві групи, одні змагатимуться за 1-8 місця, інші – за 9-16 місця.    

Ось з якими турнірними показниками підходять команди до вирішальної частини сезону.

Турнірна таблиця фінальної частини третьої футзальної ліги (1-8 місця)

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Кореспондент»

7

6

0

1

36:17

18

2

«Сателіт-2015»

7

5

0

2

27:23

15

3

«Агро-Дружба»

7

5

0

2

30:21

15

4

«Саюз»

7

5

0

2

37:16

15

5

«Вікнарьов»

7

4

1

2

30:20

13

6

ДЮСШ

7

4

1

2

29:22

13

7

«Гермес 7»

7

4

1

2

35:32

13

8

«Меліоратор»

7

4

0

3

18:18

12

Кращі бомбардири

Михайло Конечний («Гермес 7») – 15

Роман Шептицький («Кореспондент») – 11

Микола Гнатишин («Кореспондент») – 11

Ігор Журик («Саюз») – 10

Юліан Лобоцький («Саюз») – 9

Павло Кохан («Сателіт 2015») – 9

Віталій Сливінський («Саюз») – 9

Назар Олійник («Агро-Дружба») – 8

Валентин Чепига («Гермес 7») – 7

Віктор Захарків («Сателіт 2015») – 7

Віталій Гончар («Меліоратор») – 6

Руслан Хруняк («Гермес 7») – 6

Роман Йонко («Вікнарьов») – 6

Богдан Дацко (ДЮСШ) – 6

Турнірна таблиця третьої футзальної ліги команд, які боротимуться за 9-16 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

 

1

«Авакс Проф»

7

4

0

3

34:27

12

 

2

«Себн»

7

2

1

4

34:29

7

 

3

«Тема-Опілля»

7

2

0

5

19:33

6

 

4

«Тернопільводоканал»

7

2

0

5

14:27

6

 

5

«Мрія Агрохолдинг»

7

2

0

5

20:38

6

 

6

«Олімпік-Пролісок»

7

1

2

4

17:28

5

 

7

«Легіон»

7

1

2

4

13:26

5

 

8

«Сирна Хата+»

7

1

0

6

17:32

3

 

Кращі бомбардири

Юрій Фіра («Авакс Проф») – 9

Олег Коваленко («Авакс Проф») – 8

Олег Кузяк («Себн») – 8

Володимир Іванків («Мрія Агрохолдинг») – 8

Олег Прокоплюк («Себн») – 7

На фото: команда «Кореспондент» (Тернопіль)

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось