Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

10 МИТТЄВОСТЕЙ ФУТБОЛЬНОГО 2017 РОКУ. На Тернопільщині відбувається наймасштабніша за всі роки дитячо-юнацька футбольна ліга!

31 грудня 2017 р. 13:53

Півтора тисячі юних футболістів, 83 команди, чотири вікові групи, вища та перша ліги. Це все оновлена дитячо-юнацька футбольна ліга Тернопільщини, яка на початку вересня взяла свій старт.

Цього року в 4 вікових групах (U-17, 15, 13, 11) беруть участь 83 дитячо-юнацьких команди. Юнаки у групах U-17 та U-15 грають за коловою системою «осінь - весна». Причому вони поділені на дві ліги. У вищій лізі в кожній віковій групі виступають по 10 команд, а у першій лізі U-15 – 14 колективів. У загальному кількість дітей, яка залучена в обласній дитячо-юнацькій лізі, – понад півтори тисячі.

– Найголовніше – це системність і комплексний підхід до організації. Щоб можна було тренерам та директорам спортшкіл наперед спланувати свою роботу: який тренер яку вікову групу буде тренувати, який бюджет потрібно закласти, на який вік поставити пріоритет. До того ж команди у віковій групі U-11 будуть грати без турнірних таблиць, щоб кожна дитина мала ігровий час, а тренер не переживав за результат, – розповів голова комітету дитячо-юнацького футболу федерації футболу Тернопільської області Дмитро Андрієшин.

 

Турнірна таблиця Дитячо-юнацької футбольної ліги "Вища ліга" U-17
Назва команли 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П РМ Очки
1 ДЮСШ Бережани    1:0 5:1   1:0 3:1 2:1 7:0 4:1 3:0 8 8 0 0 26.4 24
2 ДЮСШ Заліщики  0:1   2:1 2:1 2:0 3:0 2:0 1:2 3:1 3:0 9 7 0 2 18.6 21
3 ДЮСШ Скалат  1:5 1:2   8:0 1:1 3:0 2:1 3:0   3:1 8 5 1 2 22.10 16
4 ДЮСШ Шумськ    1:2 0:8   1:2 1:0   0:0 3:0 2:1 7 3 1 3 8/13 10
5 ДЮСШ Гусятин  0:1 0:2 1:1 2:1   4:0 4:7 0:2   1:0 8 3 1 4 12/14 10
6 ДЮСШ Чортків  1:3 0:3 0:3 0:1 0:4   3:0 0:0 5:1 7:1 9 3 1 5 16/16 10
7 ДЮСШ Кременець  1:2 0:2 1:2   7:4 0:3   5:1 4:2   7 3 0 4 20/18 9
8 "Коропець-Ліцеїст" 0:7 2:1 0:3 0:0 2:0 0:0 1:5     2:4 7 2 2 4 7/20 8
9 СК "Лідер" Кременецький р-н 1:4 1:3   0:3   1:5 2:4     3:0 6 1 0 5 8/19 3
10 ДЮСШ Борщів  0:3 0:3 1:3 1:2 0:1 1:7   4:2 0:3   8 1 0 7 7/24 3
Турнірна таблиця Дитячо-юнацької футбольної ліги "Вища ліга" U-15
Назва команли 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П РМ Очки
1 ДЮСШ Чортків    0:3 5:1 0:0 5:1 1:1 8:0 6:1 9:0 4:1 9 6 2 1 38/8 20
2 ДЮСШ Кременець  3:0   3:0 2:2   9:0 6:0 4:1   4:0 7 6 1 0 33/3 19
3 ДЮФК "Надія" Копичинці 1:5 0:3     3:1 6:2 3:2   3:2 4:1 7 5 0 2 20/16 15
4 ДЮСШ Монастириськ  0:0 2:2     0:1 2:1 1:1 3:0 3:1 3:0 8 4 3 1 14.6 15
5 ДЮСШ Борщів  1:5   1:3 1:0   0:1 3:1 0:3 3:1 2:1 8 4 0 4 11/15 12
6 ДЮСШ Скалат  1:1 0:9 2:6 1:2 1:0   1:1   6:2 0:0 8 2 3 3 12/21 9
7 ДЮСШ Бережани  0:8 0:6 2:3 1:1 1:3 1:1   5:2   11:0 8 2 2 4 21/23 8
8 СК "Лідер" Кременецький р-н. 1:6 1:4   0:3 3:0   2:5   3:3 1:2 7 1 1 5 10/23 4
9 ДЮСШ Шумськ  0:9   2:3 1:3 1:3 2:6   3:3   6:2 7 1 1 5 16/28 4
10 ДЮСШ Заліщики  1:4 0:4 1:4 0:3 1:2 0:0 00:11 2:1 2:6   9 1 1 7 7/35 4
                Турнірна таблиця Дитячо-юнацької футбольної ліги "Перша ліга" U-15
Назва команли 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П РМ Очки
1  ДЮСШ Теребовля    0:1 4:0 3:0 4:0 6:5 1:0 4:0 2:1 5:0 5:0 3:0 6:0   12 11 0 1 43/7 33
2  ДЮСШ Підволочиськ  1:0   2:2   2:0 0:3   7:0 2:0 6:0 2:1 3:0 5:0 8:0 11 9 1 1 38/7 28
3 ДЮСШ Козова  0:4 2:2   0:1   4:2 3:0 6:5 3:0 6:2   4:3 9:2 8:1 11 8 1 2 45/22 25
4 ДЮСК "Чемпіон" Тернопіль 0:3   1:0   2:2 2:0 0:2 4:2 2:1 3:1   2:0   5:1 10 7 1 2 21.12 22
5  ДЮСШ Зборів  0:4 0:2   2:2   4:1 2:5   4:0 4:0 6:1 7:3 10:1 8:0 11 7 1 3 47/19 22
6 "Медобори" с.Зелене, Гусятинський р-н. 5:6 3:0 2:4 0:2 1:4   7:1 0:0   3:2 5:1 3:1 4:1 3:1 12 7 1 4 36/23 22
7 ДЮСШ Бучач  0:1   0:3 2:0 5:2 1:7   5:3 7:0 0:0   3:0 8:1 5:0 11 7 1 3 37/17 22
8 ДЮСШ Ланівці  0:4 0:7 5:6 2:4   0:0 3:5   1:1   2:1 2:4   8:2 10 3 2 5 25/32 11
9 "Олімпія" с.Клювинці  Гусятинський р-н. 1:2 0:2 0:3 1:2 0:4   0:7 1:1   2:2   2:2 3:0 1:0 11 2 3 6 11/25 9
10 Байківецька ОТГ 0:5 0:6 2:6 1:3 0:4 2:3 0:0   2:2   3:3   4:3 3:1 11 2 3 6 17/36 9
11 ДЮСШ "Збараж-Галич"  0:5 1:2     1:6 1:5   1:2   3:3   1:1 1:0   8 1 2 5 9/24 5
12 Козлівська ОТГ 0:3 0:3 3:4 0:2 3:7 1:3 0:3 4:2 2:2   1:1   6:0   11 1 2 7 20/30 5
13 ДЮСШ Тернопільський р-н.  0:6 0:5 2:9   01:10 1:4 1:8   0:3 3:4 0:1 0:6   6:1 11 1 0 9 14/53 3
14 Великогаївська ОТГ   0:8 1:8 1:5 0:8 1:3 0:5 2:8 0:1 1:3     1:6   10 0 0 10 7/55 0

Турнірна таблиця ДЮФЛ Тернопільської області U-13 (2005-2006 р.н).

Регіональний центр "Чортків"

 № назва команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 ДЮСШ Чортків    0:3 0:2 0:0 0:3 0:2 0:0 0:0 0:1
2 ДЮСШ Чортків- 2  3:0   0:6 2:3 0:3 0:3 1:1 0:2 0:5
3 "Атлетік" Чортків 2:0 6:0   4:0 1:2 1:0 1:1 0:2 0:0
4 Монастириська 0:0 3:2 0:4   0:2 1:0 1:0 0:1 0:2
5 "Чемпіон" Тернопіль 3:0 3:0 2:1 2:0   4:0 3:0 3:1 1:0
6 ДЮСШ Заліщики  2:0 0:1 3:0 0:1 0:4   0:2 0:3 0:0
7 ДЮСШ Борщів  0:0 1:1 1:1 0:1 0:3 2:0     0:1
8 ДЮСШ Копичинці  0:0 2:0 2:0 1:0 6 3:0     0:0
9 ДЮСШ Гусятин  1:0 5:0 0:0 2:0 0:1 0:0 1:0 0:0  
    Регіональний центр "Збараж"                
 № назва команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 ДЮСШ Дедеркали   2:1 0:3 0:1 0:0 0:6 1:0 2:0 0:6
2 ДЮСШ Збараж 1:2   1:1 0:0 1:0 0:1 3:0 1:3  
3 СК "Лідер" Кременецький р-н. 3:0 1:1   2:2 2:0 0:4     1:1
4 "Юніор" Почаїв 1:0 0:0 2:2     0:1 1:2 0:1 0:3
5 ДЮСШ Кременець 0:0 0:1 0:2     0:3 0:0 1:0  
6 ДЮСШ Підволочиськ 6:0 1:0 4:0 1:0 3:0   1:0   3:0
7 ДЮСШ Шумськ 0:1 0:3   2:1 0:0 0:1   3:2 2:0
8 ДЮСШ Скалат 0:2 3:1   1:0 0:1   2:3   0:0
9 Байківці ОТГ 6:0   1:1 3:0   0:3 0:2 0:0  
                     
    Регіональний центр "Козова/Бережани"                
 № назва команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Великогаївська ОТГ   1:1 0:2 0:5 1:0 1:1 0:1 0:1 0:0
2 ДЮСШ Підгайці 1:1   0:1 0:2 0:0 3:2 2:2 1:2 2:0
3 ДЮСШ Козова 2:0 1:0   2:4 4:0 0:0 5:0 1:1 2:1
4 ДЮФК "Еліта-14" Бучач 5:0 2:0 4:2   3:0 4:0 1:0 1:1 3:0
5 ДЮСШ Теребовля 0:1 0:0 0:4 0:3   1:0 2:0 1:3 0:2
6 ДЮСШ Тернопільський  р-н. 1:1 2:3 0:0 0:4 0:1   1:1 0:1 1:0
7 ДЮСШ Зборів 1:0 2:2 0:5 0:1 2:0 1:1   2:2 2:0
8 ДЮСШ Бережани 1:0 2:1 1:1 1:1 3:1 1:0 2:2   4:1
9 ДЮФК "Чемпіон плюс" 0:0 0:2 1:2 0:3 2:0 0:1 0:2 1:4  

 

Турнірна таблиця ДЮФЛ Тернопільської області U -11 (2007-2008 р.н)

Регіональний центр "Чортків"

 № назва команди 1 2 3 4 5 6 7  
1 ДЮСШ Чортків    3:0 0-10 1:1 1:4 1:2 0:4  
2 ДЮФК "Чемпіон плюс-1" 0:3   1:2 4:0 1:0 1:1 1:2  
3 "Атлетік" Чортків 10:0 2:1   5:0 3:0 2:0 4:4  
4  ДЮСШ Гусятин 1:1 0:4 0:5   0:4 0:1 0:5  
5 ДЮФК "Чемпіон плюс" 4:1 0:1 0:3 4:0   0:1 0:1  
6 ДЮСШ Заліщики  2:1 1:1 0:2 1:0 1:0   2:1  
7 "Атлетік" Чортків -1 4:0 2:1 4:4 5:0 1:0 1:2    
                   
    Регіональний центр "Збараж"              
 № назва команди 1 2 3 4 5 6 7 8
1 ДЮСШ Дедеркали   0:3 1:0 0:0 0:1 4:0 1:1 1:0
2 ДЮСШ Збараж 3:0   5:0 5:0 7:0 3:0 1:0 5:0
3 СК "Лідер" Кременецький р-н. 0:1 0:5   1:1 1:4 0:1 3:0 1:0
4 "Юніор" Почаїв 0:0 0:5 1:1   1:2 0:2 1:3 4:1
5 ДЮСШ Кременець 1:0 0:7 4:1 2:1   3:0 1:0 2:0
6 ДЮСШ Підволочиськ 0:4 0:3 1:0 2:0 0:3   0:1 3:0
7 ДЮСШ Шумськ 1:1 0:1 0:3 3:1 0:1 1:0   2:0
8 ДЮСШ Скалат 0:1 0:5 0:1 1:4 0:2 0:3 0:2  
                   
   

Регіональний центр

"Козова/Бережани"

             
 № Команди 1 2 3 4 5 6 7  
1 ДЮФК "Чемпіон плюс"   0:0 1:2 0:2 0:0 1:2 6:0  
2 ДЮСШ Бережани 0:0   1:1 0:2 3:0 1:1 6:0  
3 ДЮСШ Козова 2:1 1:1   5:1 5:0 7:0 5:0  
4 ДЮФК "Еліта-14" Бучач 2:0 2:0 1:5   4:0 3:2 4:0  
5 ДЮСШ Теребовля 0:0 0:5 0:3 0:4   0:0 3:0  
6 ДЮСШ Тернопільський р-н. 2:1 1:1 0:7 2:3 0:0   5:0  
7 ДЮСШ Теребовля-2 0:6 0:6 0:5 0:4 0:3 0:5    
← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось