Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ЗАЯВКИ КОМАНД. ДРУГА ЛІГА. "ЛЕГІОН" (ТЕРНОПІЛЬ)

25 грудня 2017 р. 14:24

Назва команди "Легіон"
Президент команди Субтельний Назар  
Капітан команди Лупиніс Тарас   
Тренер команди Пришляк Руслан  
Прізвище Ім'я, Побатькові
(повністю)
День, місяць,
рік народження
Амплуа
(воротар, польовий)
Субтельний Назар Степанович 10.03.1991  польовий
Пришляк Руслан 05.03.1983  польовий
Лупиніс Тарас Григорович 25.09.1991  польовий
Лупиніс Андрій Григорович 02.10.1989  польовий
Корецкий Арсен Анатольевич 27.10.1990  польовий
Осадчук Олександр 30.11.1988  польовий
Возняк Роман Романович 12.11.1997  польовий
Верета Назар 30.04.1990  польовий
Пилипчук Тарас 04.07.1989 воротар
Лободець Олег Ігорович 26.02.1997  польовий
Парило Роман Зіновійович 13.06.1995  польовий
Реус Володимир Ярославович 22.07.1993  польовий
Рибачук Денис 22.08.1995  польовий
Миколишен Віталій 03.10.1997  польовий
Бригідер Андрій 02.12.1991  польовий
← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 17 17
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось