Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Вища футзальна ліга. 6 тур

24 грудня 2017 р. 21:23

Сьогодні, 24 грудня, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися матчі шостого туру в Тернопільській вищій футзальній лізі.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

«Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці) ДСО (Тернопільський р-н.) – 5:11 (2:6)

Голи: Сергій Богнар-2, Володимир Гриб-2, Володимир Дитиняк – Валентин Білик-3, Артем Вітович-3, Андрій Гринченко-2,  Владислав Левчик-2,Роман Андрієшин.  

«Вікторія» (Бірки) – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 3:3 (1:1)

Голи: Олександр Кіцак-2, Михайло Костів – Руслан Бабяк, Роман Гаврилюк, Віталій Бодак.

«Західхлібзбут» (Тернопіль) - «Ланівці-ОТГ» – 5:4 (1:2)

Голи: Олексій Степанов-3, Василь Дзюба, Назар Гринтус – Михайло Войцещук-2, Олександр Критюк, Роман Журибіда.

«Агрон-Великогаївська ОТГ» – «Віго-Острів» – 5:5 (1:0)

Голи: Іван Бачинський-3, Анатолій Гринченко, Дмитро Коник – Андрій Богач, Назар Мороз, Назар Галадза, Ігор Копцюх, Роман Бардокін.

«Арсенал» (Тернопіль) – «Алюр» (Тернопіль) – 6:3 (1:3)

Голи: Арсенал Мельничук-2, Андрій Рилик-2, Андрій Малик, Ігор Кріпкий – Назар Процик, Богдан Цупер, василь Молінський.

 

Турнірна таблиця вищої футзальної ліги. 6 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

БФ «Майбутнє сиріт»

6

4

2

0

34:21

14

2

ДСО

6

4

2

0

29:16

14

3

«Вікторія»

6

3

3

0

30:15

12

4

«Ланівці-ОТГ»

6

3

1

2

34:23

10

5

«Арсенал»

6

3

0

3

30:31

9

6

«Західхлібзбут»

6

3

0

3

28:32

9

7

«Віго-Острів»

6

1

3

2

19:25

6

8

«Агрон-ОТГ»

6

1

1

4

13:31

4

9

«Будівельний затишок»

6

1

0

5

29:36

3

10

«Алюр»

6

1

0

5

18:33

3

 

КРАЩІ БОМБАРДИРИ

  1. Михайло Войцещук («Ланівці-ОТГ») – 15 м’ячів
  2. Ігор Квятковський («Арсенал») – 14
  3. Олександр Кіцак («Вікторія») – 10
  4. Артем Вітович (ДСО) – 8
  5. Андрій Коваль («Будівельний затишок») – 7
  6. Володимир Грабчак («Західхлібзбут») – 7
  7. Валентин Білик (ДСО) – 7
  8. Роман Гаврилюк (БФ «Майбутнє сиріт») – 7
  9. Олег Критюк («Ланівці-ОТГ») – 7
  10. Олександр Паламар («Вікторія») – 6
  11. Василь Дзюба («Західхлібзбут») – 6
  12. Руслан Бабяк (БФ «Майбутнє сиріт») – 6
  13. Віталій Бодак (БФ «Майбутнє сиріт») – 6

***

Нагадуємо результати матчів попередніх турів.

П’ятий тур:

 «Віго-Острів» – «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Ігор Копцюх, Ростислав Чиряк, Назар Мороз – Назар Гринтус-2, Петро Грабчак, Василь Дзюба.

«ДСО» (Тернопільський р-н.) – «Вікторія» (Бірки) – 1:1 (1:0)

Голи: Роман Андрієшин – Олександр Паламар.

«Ланівці-ОТГ» – «Арсенал» (Тернопіль) – 10:4 (3:1)

Голи: Михайло Войцещук-4, Назар Рибак-3, Олександр Критюк-2, Сергій Коваль – Ігор Квятковський-2, Віталій Ямський, Роман Демків.

«Алюр» (Тернопіль) - «Агрон-Великогаївська ОТГ» – 5:0 (3:0)

Голи: Назар Процик-2, Андрій Захарчук, Володимир Лема, Віталій Стойкевич.

БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) - «Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці) – 8:2 (1:1)

Голи: Сергій Полянчук-2, Віталій Бодак-2, Руслан Меньків, Руслан Бабяк, Роман Гаврилюк, Степан Клекот – Юрій Никеруй, Василь Барладин.

***

Четвертий тур:

«Арсенал» – ДСО (Тернопільський р-н.) – 4:7 (3:4)

Голи: Ігор Квятковський-3, Андрій Малик – Валентин Білик-2, Денис Мострянський, Назар Стецюк, Андрій Капелян, Олександр Була, Владислав Левчик.

«Західхлібзбут» (Тернопіль) – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 7:10 (4:2)

Голи: Василь Дзюба-3, Володимир Грабчак-2, Андрій Долинний, Назар Гринтус – Роман Гаврилюк-3, Іван Абрамець-2, Віталій Бодак-2, Руслан Бабяк, Степан Клекот, Олег Мімнонов.

«Алюр» (Тернопіль) – «Ланівці-ОТГ» – 2:6 (2:3)

Голи: Богдан Цупер, Володимир Лема – Михайло Войцещук-3, Олег Войцещук-2, Віталій Стойкевич-а/г.

«Агрон-Великогаївська ОТГ» – «Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) – 4:3 (1:2)

Голи: Дмитро Коник-4 – Юрій Никеруй, Віктор Бадовський, Василь Барладин.

«Віго-Острів» – «Вікторія» (В. Бірки) – 1:8 (0:4)

Голи: Назар Мороз – Олександр Паламар-2, Олександр Кіцак-2, Михайло Костів, Михайло Саїк, Руслан Луцик, Ігор Копцюх-a/г.

***

Третій тур:

БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – «Арсенал» (Тернопіль) – 5:4 (Руслан Бабяк-2, Степан Клекот, Андрій Малик-а/г, Любомир Вовк-а/г – Роман Демків-2, Ігор Квятковський, Віталій Ямський).

«ДСО» (Тернопільський р-н.) – «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 4:2 (Артем Вітович-3, Денис Мострянський – Петро Грабчак, Володимир Грабчак).

«Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці) – «Алюр» (Тернопіль) – 11:3 (Юрій Никеруй-3, Андрій Коваль-2, Олександр Ізбянський-2, Андрій Повзун, Віктор Бадовський, Василь Барладин, Сергій Боднар – Ярослав Алексевич, Володимир Лема, Віктор Бадовський-а/г).

«Вікторія» (Бірки) – «Агрон-Великогаївська ОТГ» – 6:1 (Михайло Костів-2, Віталій Паперовський-2, Руслан Луцик, Олександр Паламар – Євген Гурін).

«Ланівці-ОТГ» – «Віго-Острів» – 4:6 (Михайло Войцещук-2, Олександр Критюк, Роман Журибіда – Назарій Галадза-2, Андрій Богач, Назар Мороз, Ростислав Чиряк, Роман Бардокін).

***

Другий тур:

«Алюр» – ДСО (Тернопільський район) – 2:4 (Андрій Захарчук, Володимир Лема – Артем Вітович-2, Роман Андрієшин, Владислав Левчик).

«Агрон» (Великогаївська ОТГ) – «Арсенал» (Тернопіль) – 2:7 (Андрій Пастернак, Микола Когут – Ігоря Квятковський-3, Роман Демків-2, Любомир Вовк-2, Андрій Рилик).

«Віго-Острів» – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 2:2 (Назар Мороз, Роман Кісіль – Роман Гаврилюк, Віталій Бодак).

«Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) – «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 4:5 (Андрій Коваль-3, Віталій Биковський – Володимир Грабчак-3, Петро Грабчак, Олексій Степанов).

«Вікторія» (Бірки) – «Ланівці-ОТГ» – 5:5 (Олександр Паламар-2, Павло Данилюк-2, Олександр Кіцак – Михайло Войцещук-3, Олег Критюк-2).

***

Перший тур:

БФ «Майбутнє сиріт» – «Алюр» – 6:3 (Іван Абрамець-2, Руслан Баб’як, Андрій Періг, Ігор Крушельницький, Роман Гаврилюк – Андрій Онисько-2, Андрій Захарчук).

ДСО (Тернопільський район) – «Віго-Острів» – 2:2 (Валентин Білик-2 – Назарій Галадза, Андрій Бочач)

«Арсенал» – «Будівельний затишок» (Микулинці) – 5:4 (Ігор Кветкевський-5 – Андрій Коваль-2, Віктор Сирник, Василь Барладин).

«Західхлібзбут» – «Вікторія» (В. Бірки) – 5:7 (Петро Грабчак, Володимир Грабчак, Андрій Долинний, Назар Гринтус, Василь Дзюба – Олександр Кіцак-5, Михайло Карпа, Степан Винник).­

«Ланівці-ОТГ» – «Агрон-ОТГ» (Великогаївська громада) – 5:1 (Андрій Мороз-2, Михайло Войтещук, Олександр Критюк, Роман Журибіда – Іван Бачинський).

← На головну
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 12 28
«Медобори» Зелене 12 24
«Алюр» Тернопіль 12 22
"Говерла" Дубівці 12 22
"Sebn-Скриня" Тер... 12 20
«Гермес-7» Тернопіль 12 19
«Агронива-Біла» 12 15
«Микулинці-Булат» 12 13
«Поділля-Starlife... 12 10
«Віго-Острів» 12 2
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Агрон-Агропродсе... 12 33
«Вікторія» В. Бірки 12 32
ФК «Хоростків» 12 27
«Поділля» Васильк... 12 27
ФК «Козова» 12 24
ФК «Ланівці-ОТГ» 12 23
«Копичинецькі ков... 12 22
«Вся-Україна-Коло... 12 20
ФК «Озерна-1» Збо... 12 19
ФК «Скалат» 12 17
«Автоцентр 88» Те... 12 14
«Колос» Зборів 12 13
ГУНП Тернопіль 12 13
«Агрокомплекс Іва... 12 10
«Wyscout» Тернопіль 12 9
"Юніори" Тернопіль 12 8
«Роял-Транс» Терн... 12 3
Тернопільська міс... 12 1
Футзальна ліга. Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Саюз» Тернопіль 12 36
«Добрий Самарянин... 12 26
«Інваспорт» Терно... 12 23
ФК «Нараїв» Береж... 12 22
SEBN, UA Тернопіль 12 22
«Лісма» Шляхтинці 12 22
«Панорама-1» Млин... 12 21
«Вікторія 92» Вік... 12 19
«Стрипа» Купчинці 12 19
«Метрікс» Тернопіль 12 19
«Меліоратор» Терн... 12 19
«Калина» Тернопіль 12 15
«Ветеран Плюс» Те... 12 15
ФК «Заруддя» Збор... 12 7
ФК «Гаї Шевченків... 12 7
«Терен» Тернопіль 12 7
«Largo» Тернопіль 12 7
«Файне місто» Тер... 12 6
«Опілля» Тернопіл... 0 0
«Панорама-2» Млин... 0 0
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Добра піца» Терн... 12 31
«Savandi» Тернопіль 12 29
«Нива» Підгайці 12 28
«ЕКМІ» Біла 12 24
«Микулинецький Бр... 12 24
ФК «Пронятин» 12 24
«Зелені штахети» ... 12 22
ФК «Мишковичі» 12 21
«Панорама-2» Млин... 12 18
ФК «Озерна-2» Збо... 12 14
«Молокія» Тернопіль 12 12
«Карат» Тернопіль 12 11
ФК «Великі Гаї» 12 11
«Серет» Тернопіль 12 10
«Стрипа-2» Купчинці 12 10
«Опілля» Тернопіл... 12 8
«Тернопільводокан... 12 7
«Аляска» Тернопіль 12 7
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Чемпіонат області 2019
Перша ліга
Чемпіонат області 2019
Друга ліга
Чемпіонат області 2019
Вища ліга фінал
Чемпіонат області 2019
Вища ліга втішний турнір

Наші партнери

Хто на Вашу думку буде кращим бомбардиром вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2019/20?

Микола Гнатишин («Говерла»)172 (22,9%)

Юрій Заставецький («Агронива-Біла»)168 (22,4%)

Анатолій Гринченко («Говерла»)72 (9,6%)

Степан Клекот («Медобори»)70 (9,3%)

Євген Гурін («Алюр»)46 (6,1%)

Ігоря Квятковський («Гермес-7»)34 (4,5%)

Тарас Червонецький («Агрон-ОТГ»)24 (3,2%)

Володимир Яхван («Микулинці-Булат»)17 (2,3%)

Андрій Долинний («Агронива-Біла»)16 (2,1%)

Сергій Полянчук («Медобори»)15 (2,0%)

Ростислав Ціх («Медобори»)15 (2,0%)

Олександр Паламар («Алюр»)14 (1,9%)

Володимир Лисий («Віго-Острів»)14 (1,9%)

Валентин Білик («Агрон-ОТГ»)11 (1,5%)

Руслан Луцик («Агрон-ОТГ»)10 (1,3%)

Віктор Ковалик («Агрон-ОТГ»)9 (1,2%)

Андрій Капелян («Поділля-Starlife»)8 (1,1%)

Тарас Німаш («Поділля-Starlife»)7 (0,9%)

Володимир Гриб («Микулинці-Булат»)7 (0,9%)

Віктор Сирник («Микулинці-Булат»)6 (0,8%)

Павло Денькович («Медобори»)6 (0,8%)

Роман Демків («Гермес-7»)3 (0,4%)

Андрій Захарчук («Алюр»)3 (0,4%)

Богдан Цупер («Алюр»)3 (0,4%)


Всього голосів: 750


Голосування закінчилось