Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 5 тур

23 грудня 2017 р. 18:57

23 грудня у спортивному комплексі «Поліхтехнік» відбулися матчі п’ятого туру Тернопільської першої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

«Інваспорт» (Тернопіль) - «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 4:10 (0:6)

Голи: Володимир Михальчук-2, Іван Кілик, Віктор Павлович, а/г – Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіандзе-2, Віталій Коломієць-2, Олег Горенчук, Богдан Іванців, Дмитро Субчак, а/г/

«Поділля» (В. Березовиця) - ФК «Козова» – 4:2 (0:0)

Голи: Роман Жига-3, Петро Кривий – Тарас Шимонович-2.

«Вікторія» (Дубівці) - ФК «Скалат» – 2:3 (1:1)

Голи: Андрій Бадло-2 – Олег Тихоліз, Андрій Гладиш, Павло Олійник.

Агрокомплекс «Івачів» – «Панорама» (Тернопіль) – 6:4 (4:3)

Голи: Юрій Москалик-2, Назар Копач, Вадим Кліпс, Олексій Стиран, Дмитро Шведецький – Руслан Турчин-3, Андрій Нога.

ФК «Озерна» - «Укроп» (Тернопіль) – 2:1 (0:1)

Голи: Олег Хромий-2 – Роман Волохатий.

БФ «Апостол» (Тернопіль) - «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 1:5 (0:3)

Голи: Андрій Хархут – Андрій Біскуп-4, Борис Дроботій.

«tdk» (Тернопіль) – «WINETIME» (Тернопіль) – 1:1 (0:0)

Голи: Руслан Марцінковський – Віктор Вацяк.  

 

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після п’ятого туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агропродсервіс-Ветеран»

5

5

0

0

33:8

15

2

«Поділля»

5

3

1

1

18:11

10

3

ФК «Озерна»

5

3

1

1

13:12

10

4

ФК «Скалат»

5

3

0

2

18:16

9

5

ФК «Козова»

5

3

0

2

22:20

9

6

«Укроп»

5

3

0

2

18:13

9

7

tdk

5

2

2

1

13:18

8

8

WINETIME

5

2

1

2

11:10

7

9

Агрокомплекс «Івачів»

5

1

3

1

16:16

6

10

«Екмі Колор Динамо»

5

2

0

3

16:17

6

11

«Панорама»

5

1

0

4

19:25

3

12

«Вікторія»

5

1

0

4

14:23

3

13

«Інваспорт»

5

1

0

4

16:26

3

14

БФ «Апостол»

5

0

2

3

5:18

2

 

Кращі бомбардири

  1. Тарас Шиманович (ФК «Козова») – 10
  2. Роман Жига («Поділля») – 10
  3. Автанділ Гвіанідзе («Агропродсервіс-Ветеран») – 9
  4. Руслан Турчин («Панорама») – 9
  5. Ігор Бадло («Агропродсервіс-Ветеран») – 9
  6. Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 7
  7. Ростислав Ціх (ФК «Скалат») – 6
  8. Іван Кілик («Інваспорт») – 6
  9. Віктор Вацяк (WINETIME) – 6

 

Нагадаємо результати попередніх матчів

Четвертий тур:

ФК «Скалат» – ФК «Козова» – 5:1 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх, Олег Тихоліз, Віталій Хоменко, Андрій Гладиш, Ігор Фок – Володимир Габрук.

"Панорама" (Присівці) – «Поділля» (В. Березовиця) – 1:4 (1:1)

Голи: Андрій Нога – Роман Жига-2, Сергій Фарботняк-2.

«Укроп» (Тернопіль) – «Вікторія» (Дубівці) – 7:3 (4:1)

Голи: Андрій Вадовський-2, Андрій Засєдко-2, Роман Собчук, Андрій Лебідь, Роман Волохатий – Анатолій Василько, Андрій Артем, Андрій Бадло.

«tdk» (Тернопіль) - Агрокомплекс «Івачів» – 3:3 (1:1)

Голи: Руслан Марцінковський-2, Андрій Хоптовий – Ігор Грегоращук, Віталій Лобас, Вадим Кліпс.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - ФК «Озерна» – 3:4 (2:1)

Голи: Андрій Дохват, Василь Рибак, Олег Сліворський – Олег Кулик-2, Андрій Блакита, Олег Дзюба.

WINETIME (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Олег Бздура – Іван Кілик.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 7:2 (2:1)

Голи: Автанділ Гвіанідзе-3, Ігор Бадло-2, Богдан Іванців, Назар Стасюк-а/г – Андрій Усик, Олександр Клюс.

***

Третій тур:

ФК «Козова» – «Панорама» (Присівці-Млинівці) – 7:6 (3:4)

Голи: Тарас Шимонович-4, Святослав Вітровий-3 – Руслан Турчин-3, Андрій Теслюк, Андрій Нога, В’ячеслав Надозірний.

ФК «Скалат» – «Укроп» (Тернопіль) – 3:4 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх-2, Павло Олійник – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь, Дмитро Познанський.

«Поділля» (В. Березовиця) – «tdk» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Петро Кривий-2, Роман Жига – Сергій Лук’янов, Михайло Побережник, Олександр Нетеча, Андрій Хоптовий.

«Вікторія» (Дубівці) – «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 3:5 (0:2)

Голи: Андрій Артем, Андрій Бадло, Тарас Біловус-а/г – Микола Кохан, Юрій Пилипко, Андрій Дохват, Тарас Біловус, Василь Рибак.

Агрокомплекс «Івачів» - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:5 (1:4)

Голи: Віталій Лобас-2, Юрій Лящук – Іван Кілик-3, Володимир Михальчук, Ігор Коніцький.

ФК «Озерна» – «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 0:4 (0:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе.

БФ «Апостол» (Тернопіль) – WINETIME (Тернопіль) – 0:4 (0:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук, Тарас Судомир.

***

Другий тур:

«Укроп» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 3:4 (0:2)

Голи: Андрій Засєдко-2, Роман Собчук – Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Тарас Шиманович.

tdk (Тернопіль) – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 5:3 (1:1)

Голи: Олександр Нетеча-2, Михайло Побережник-2, Тарас Білоус – Андрій Теслюк, Руслан Турчин, Василь Дорош.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «Вікторія» (Дубівці) – 5:1 (4:0)

Голи: Микола Салик, Віталій Коломієць, Михайло Федорків, Ігор Бадло, Богдан Іванців – Андрій Бадло.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – ФК «Скалат» – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Дохват, Віктор Попельняк – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Ігор Фок.

WINETIME (Тернопіль) – ФК «Озерна» – 0:3 (технічна перемога)

БФ «Апостол» (Тернопіль) – Агрокомплекс «Івачів» – 0:0

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Поділля» (В. Березовиця) – 3:5 (1:3)

Голи: Іван Кілик, Іван Бас, Назар Ухман – Роман Жига-3, Петро Кривий, Павло Кривий.

***

Перший тур:

«Екмі Колор Динамо» – «Укроп» 1:3 (Юрій Пилипко – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь).

БФ «Апостол» – «Поділля» – 2:2 (Олександр Клак-2 – Петро Кривий, Роман Жига).

ФК «Козова» – tdk – 8:2 (Тарас Шиманович-3, Володимир Габрук-2, Святослав Вітровий-2, Юрій Шиманович – Олександр Нетеча, Тарас Біловус).

«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Скалат» – 7:1 (Автанділ Гвіанідзе-3, Микола Салик-2, Віктор Павлович, Михайло Федорків – Роман Бабій).

ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів» – 4:4 (Олег Дзюба-2, Андрій Блакита, Андрій Пилипюк – Анатолій Романів-2, Дмитро Шведецький, Степан Матвійків).

«Інваспорт» – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 3:5 (Іван Кілик, Мирослав Танчик, Назар Ухман – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Юрій Худик).

«Wine Time» – «Вікторія» (Дубівці) – 3:5 (Віктор Вацяк, Ігор Руденький, Михайло Мельничук – Андрій Артем-3, Михайло Штанкевич, Святослав Долинний).

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Рідна Борщівщина... 20 50
ФК Поділля 20 45
ФК Нараїв 20 42
"Хатки" Бережани 20 40
ФК Мельниця 20 28
ФК "Трибухівці" 20 27
"Вікнини" (Вікно) 20 21
"Нива" (Городниця) 20 17
ФК Нива (Підгайці) 20 16
"Колос" Зборів 20 16
Віго-Острів 20 13
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля-2» (Васи... 2 6
"Самець" Підволоч... 2 6
«Кристал» (Чортків) 2 6
«Ампер» 2 6
«Ветеран» (Кремен... 2 4
ФК «Таурів» 2 3
ФК «Заруддя» Збор... 2 3
«Тернопільводокан... 2 3
«Bad Wolfs» 2 3
«Вікторія» В. Бірки 2 1
"Дніпро" Печірна 1 0
ФК «Луб’янки» 1 0
ФК «Пронятин» 2 0
ФК «Курівці» 2 0
ФК «Вівся» 2 0
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Медобори» Зелене 2 6
«Алюр» Тернопіль 2 6
"Добрий самарянин... 2 6
"Sebn-Скриня" Тер... 2 4
«Гермес-7» Тернопіль 1 3
"Говерла" Дубівці 2 3
"Агронива" Тернопіль 2 3
«Wyscout» Тернопіль 2 3
"Вікторія" (В.Ход... 2 3
"Айва-Тірас" Іванків 2 3
«Саюз» Тернопіль 2 3
"Юніори" Тернопіль 2 1
1998 2 1
ГУНП Тернопіль 2 1
«Поділля» Васильк... 2 0
«Автоцентр 88» Те... 2 0
"Поділля" В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось